Avio ceļojumi uz Indiju – Atpūta Goa un ekskursijas pa Indijas pilsētām

Indija – Ceļojumi uz Indiju – Atpūta Goa un ekskursijas pa Indijas pilsētām / Paradīzes atpūta Goa salā un ekskursijas pa Indijas Zelta trijstūri – Deli – Āgra – Tadžmahals – Džaipura – Indijas pilis – Dudhsagāras ūdenskritums / Reģistrējies 3 TRAVEL Klubā un saņem mūsu aktuālās akcijas, atlaides un īpašos piedāvājumus!


Avio ceļojumi uz Indiju – Atpūta Goa un ekskursijas pa Indijas pilsētām

Goa – kilometriem garas smilšainas pludmales, vieta, kur ir mūžīgā vasara, draudzīgie hinduisti, kas vienmēr atbildēs ar smaidu, dāvās Jums prieku, smaidu un mīlestību. Vieta, kur piepildās visas vēlēšanās – atliek vien ļoti, ļoti to vēlēties.

Indijas senā kultūra ar augstu eiropeisko servisu, gleznaini eksotiskās pludmales, senlaiku tempļi, dabas rezervāti, ziloņi un pērtiķi, ballītes, kas nekad nebeidzas, pieejamas cenas restorānos, aktīvie sporta veidi – tas nebūt nav viss, ar ko Jūs var iepriecināt Goa.

Labākais laiks, kad apmeklēt Goa ir no oktobra – aprīlim. Šajā periodā gaisa temperatūra ir +25° +30° dienā, +20° +25° naktī. Ūdens temperatūra +27° +29°.


….. 3. diena

Brokastis. Ekskursija uz “Goa, Dudhsagāra ūdenskritums un garšvielu plantācijas”.

Ekskursijas laikā apmeklēsim bijušo štata galvaspilsētu – Goa vecpilsēta (Old Goa) ar skaistām katoļu baznīcām – Svētās Jekaterinas un Bom Jēzus bazilika (UNESCO pasaules mantojumu sarakstā).

Tālāk dodamies uz garšvielu plantācijām, kur Jūs redzēsiet pašas vērtīgākās garšvielas, kas nesušas milzu bagātību Portugāles kronim. Pēc ekskursijas – eksotiskās pusdienas, kurās varēsiet nobaudīt tradicionālos Goa ēdienus un nodegustēt nacionālo dzērienu “feni” – degvīns, kas gatavots no raudzētas Indijas augļu sulas.


Nākamā īslaicīgā pietura Kolem (Colem) ciematā, kur Jums būs iespēja izlocīt kājas, nopirkt ūdeni vai augļus. Te tiks veikta pārsēšanās uz apvidus automašīnām un došanās pa dabas rezervāta Bhagban Mahavir bezceļiem. Atlikušo ceļa posmu, apmēram 10 minūtes, Jūs mērosiet kājām, ejot pa akmeņainu taciņu līdz Dudhsagāras ūdenskrituma pakājei. Pa ceļam Jūs satiksiet mīļus pērtiķīšus, ar kuriem var nofotografēties. Barot pērtiķus – kategoriski aizliegts!


Dudhsagāras ūdenskritums (Dudhsagar falls) atrodas 310 metru augstumā, ņemot vērā šos parametrus, tas ieņem 5. vietu Indijā. Dudhsagāra tiek tulkots no marathu valodas kā piena okeāns. Ūdenskrituma ūdens plūsma sadalās miljardos pilienu, kas veido baltu krāsu. Ūdenskrituma pakājē atrodas ezers, kurā ir vēss ūdens un ir iespēja izpeldēties.

Pamata programmas noslēgumā interesentiem būs iespēja doties izjādē ar ziloni.

Līdzi noteikti paņemiet: fotoaparātus, galvassegas, ērtus apavus (pastaigai pa akmeņaino meža taciņu), peldkostīmu un dvieli, sievietēm – apģērbs, kas aizsedz plecus un ceļus, naudu papildus tēriņiem.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.


4. – 8. diena

Atpūta pie jūras. 


9. diena

Brokastis.

Ekskursijas brauciens “Hipijiem pa pēdām. Ziemeļu Goa”.

Apskatīsim trokšņaino Arambolas pludmali, tuksnešaino Mandrem un Ašvem pludmali, un gleznaino Mordžim pludmali. Svētā „The. Beatles” Banjana koka apmeklējums. Arambolē – veco hipiju kulta vieta, pelde visskaistākajā Goa pludmalē – Mandremā. Sulu centra apmeklējums, kur Jūs nobaudīsiet visgaršīgākās, svaigi spiestās sulas Goa. Brauciens uz Čapora fortu, no kura paveras pasakains skats uz Vagatoru un Mordžimu. Skatu laukums. Pastaiga lielajās un mazajās Vagatoras pludmalēs, kur Jūs redzēsiet vienu no populārākajiem apskates objektiem, kas atrodas ziemeļu Goa – Šiva seja (Shiva Face), kas cirsta no akmens. ……. lasīt vairāk / Avio ceļojumi uz Indiju – Atpūta Goa un ekskursijas pa Indijas pilsētām /