Avio ceļojumi uz BALI – Indonēzija – Аtpūta fantastiskajā salā!

Avio ceļojumi uz BALI salu – Indonēzija / Paradīzes atpūta Indonēzijas salā un ekskursijas Singapūrā / Atpūta pie jūras Bali un Javas salās un ekskursijas Indonēzijā / Reģistrējies 3 TRAVEL Klubā un saņem mūsu aktuālās akcijas, atlaides un īpašos piedāvājumus!


Avio ceļojumi uz BALI – Indonēzija – Аtpūta fantastiskajā salā!

….. 7. diena

Apskates ekskursija Bali salā.


Bali – maģiskais baudas avots jebkurai gaumei.

Ekskursijas laikā apmeklēsim: meistaru ciemats, kur varēsim iegūt zināšanas par tradicionālajiem Bali salas arodiem, pērtiķu mežs Ubudā, Tirta Empul svētā ūdens templis, kafijas plantācijas (tropiskais eksotisko augļu un augu dārzs, kur bezmaksas var nogaršot dažādas kafijas un tējas šķirnes, а kā arī aplūkot slaveno zvēriņu, kas ražo pasaulē visdārgāko kafiju – Luwak (civetkaķis)), skaistākās Teralalang rīsu terases, Kintamani. Aplūkosim arī neaizmirstamos vulkānu, rīsu terašu, mitro tropu mežu skatus no skatu laukuma. Pēc vēlēšanās var ieturēt pusdienās ar skatu uz vulkānu (papildu maksa).


….. 8. diena

Brīva diena pie jūras.


ceļojumi uz Indonēziju - Bali

….. 9. diena

Ekskursijas uz salas dienvidiem.


Ekskursijas laikā redzēsim vienu no skaistākajām Bali pludmalēm – Pandava pludmali. Pludmale pārsteidz ar tās klintīm un tajās izcirstajām nišām, kur atrodas mītiskās statujas.


Tālāk apmeklēsim GWK parku, kurš tā tika nosaukts par godu nepabeigtajam pasaulē visaugstākās statujas celtniecības projektam ar nosaukumu “Indiešu dievs Višnu, kas sēž Garudas putnā”. Jūs redzēsiet atsevišķos šī projekta fragmentus, kā arī skaistos, cietajā iezī izcirstos plato.

Nākamā pietura ir Uluvatu templis (ieejas biļete), kas atrodas 90 m augtās klints malā, piederot pie vissvētākajiem Bali tempļiem. Brauciena nobeigumā, pēc vēlēšanās, Jūs varēsiet ieturēt vakariņas Džimbaranā ar skaistu skatu uz okeānu. Jums tiks piedāvāti labākie grilēti jūras velšu ēdieni (papildu maksa). ……. lasīt vairāk  / Avio ceļojums uz Indonēziju – Paradīzes atpūta Bali salā un ekskursijas Singapūrā / Avio ceļojumi uz BALI – Indonēzija