Avio ceļojumi uz Japānu – Tūre uz Tokiju

Japānа – Ceļojumi uz Japānu – Tūre uz Tokiju / ekskursijas tūres Tokija  – „Kamakura + Odaiba sala” – Fudzi vai Fudzijama kalns – Nikko nacionālais parks – Yokohama / Rezervē online lētāk un izdevīgāk! / Reģistrējies 3 TRAVEL Klubā un saņem mūsu aktuālās akcijas, atlaides un īpašos piedāvājumus! 


Avio ceļojumi uz Japānu – Tūre uz Tokiju

….. 3. diena

Brokastis.

Ekskursijas programma “Divu dienu ekskursija Tokijā” (ekskursija ir iekļauta ekskursiju komplektā).

 

ceļojumi uz Japānu

 

Tokija – Japānas galvaspilsēta. Tā ir viena no lielākajām un ietekmīgākajām “austošās saules zemes” pilsētām. Tokijas iedzīvotāju skaits pārsniedz 13 milj. atzīmi. Tokija ir viena no jaunākajām valsts pilsētām, vienlaicīgi apvienojot gan senatnes, gan modernisma pazīmes. Milzīgu debesskrāpju ēnā var ieraudzīt pavisam mazās mājiņas, kuras brīnumainā kārtā ir saglabājušās pēc postījumiem, kā arī mazās šauras ieliņas, kurām pat nav nosaukumu. Milzīgā megapole ir vienlaikus slavena ar tās seno austrumu arhitektūras pieminekļiem un mūsdienu apskates objektiem.

Ekskursijas laikā redzēsim Tokijā lielāko jūras velšu tirgu “Cukidži tirgus”, Ginza rajonu (valsts visdārgākais rajons – viena zemes kvadrātmetra cena rajona teritorijā ir ~100 000 dolāru). Pauzes, lai uztaisītu bildes. Nihonbashi tilts, Imperatora pils, Akihabara rajons. Asakusa rajons – Kaminarimon pērkona vārti, tirgotāju iela Nakamise. Sensoji templis – visslavenākais Tokijas budisma templis, kas ir celts 7 .gs. Asakusa templis (templis ir pārdzīvojis 1945. gada bombardēšanu). Pusdienas (par papildus maksu). Tālāk TV torņa apmeklējums pēc vēlēšanās un uzkāpšana tornī.

Tokyo Sky Tree – poētiskais nosaukuma tulkojums ir “Tokijas dievišķais koks”. 634 m augstā konstrukcija ir pasaulē vislielākais telekomunikāciju tornis.

Brīvais laiks.


….. 4. diena

Brokastis.

ceļojumi uz Japānu

Ekskursijas programma “Odaiba sala” (ekskursija ir iekļauta ekskursiju komplektā).

Ekskursijas laikā apmeklēsim Meidzi sintoistu svētnīcu, kas ir viena no slavenākajām Tokijas kulta svētnīcām. Viena no godājamākām un visvairāk apmeklētākajām valsts reliģijas vietām. Tā tika uzcelta 1920. gadā. Haradzuku rajons – Tokijas modernais kvartāls. Sibujas ielu krustojums (leģendārais ielu krustojums, piemineklis Hatiko).

Pusdienas. Tālāk apmeklēsim Odaiba salu. Odaiba piejūras parks (Brīvības piemineklis, Varavīksnes tilts). Show room “TOYOTA City Showcase”. Automobiļu muzejs “Vēsturiskā garāža”.

Brīvais laiks. Atgriešanās viesnīcā. ……. lasīt vairāk /Avio ceļojumi uz Japānu – Tūre uz Tokiju /