Avio ceļojumi uz Krieviju – Ekskursiju tūres un atpūta pie Melnās jūras – 2019 sezona!

 Krievija – Avio ceļojumi uz Krieviju 2019 – Tūres no Rīgas – Ekskursiju tūres un pludmales atpūta Soči – Atpūta pie Melnās jūras – Krasnaja Poļana – Rezervē online lētāk un izdevīgāk! / Reģistrējies 3 TRAVEL Сeļojumu Klubā un saņem mūsu aktuālās akcijas, atlaides un īpašos piedāvājumus! 

Skatīties arī – ceļojumi uz GruzijuCeļojumi uz Krieviju – Avio ceļojums uz Soči – Pludmales atpūta pie Melnās jūras

……… 3. diena

Brokastis. Iespēja atpūsties pie jūras.

Apskates ekskursija Sočos.

Ekskursijas laikā redzēsim visaugstāko punktu Sočos – Akhun kalnu, Staļina vasarnīcu, tad apmeklēsim Soču centrālo daļu un redzēsim: Svētā Erceņģeļa Mihaila baznīcu, slaveno Jūras staciju, atpūtas un kultūras parku “Rivjēra”, Ziemas teātri, Dzelzceļa staciju.

Brīvs laiks.

Atgriešanās viesnīcā.

……… 4. diena. 

Brokastis. Iespēja atpūsties pie jūras.

Ekskursija uz Krasnuju Poļanu.

Krasnaja Poļana — Olimpisko spēļu kalnu klasteris. Pa ceļam pieturvieta Ahcu aizā, kur no skatu laukuma paveras lielisks skats uz kalniem un Mzimta upes ieleju. Tad seko minerāla narzānu avota apmeklējum. Tad kalnu dravas apmeklējums ciematiņā Krasnaja Poļana, kur biškopji vairākās paaudzēs pastāstīs daudz interesantu faktu un ļaus degustēt retās medus šķirnes un biškopības produktus. Pēc vēlēšanās, par papildu maksu, garšīgas un sātīgas pusdienas, kas sastāv no Kaukāza ēdieniem. 

Roza Hutor kūrorta apmeklējums, pēc vēlēšanās un par papildu maksu, pacelšanās pa trošu ceļu Aibga grēdā 2320 m augstumā (visaugstākais Lielo Soču skatu laukums), pastaiga kalnos Olimpisko spēļu ciematiņā, brīvs laiks, lai iepazītu visslavenāko kalnu slēpošanas kūrortu Krievijā. Publiski kultūras izglītības centra “Galaktika” apmeklējums kūrortā AAS Gazprom “Laura”. Atpakaļceļā, vakarpusē tiešām elpu aizraujošā izrādes apmeklējums — muzikālu gaismas strūklaku šovs Olimpiskajā parkā.

Atgriešanās viesnīcā. ……… lasit vairāk: Avio ceļojums uz Soči – Pludmales atpūta pie Melnās jūras / Ceļojumi uz Krieviju