Avio ceļojumi uz Albāniju jaunā sezonā! Tūres uz Adrijas jūras piekrasti – Atpūta Velipoje un ekskursijas pa Albānijas pilsētam

Albānija  Avio ceļojumi uz Albāniju jaunā sezonā! Tūres uz Adrijas jūras piekrasti – Atpūta Velipoje – Ekskursijas Albānijā pēc vēlmes: Duresa – Berata – Škodra – Melnkalne – Venēcija + Murano un Burano salas / Rezervē online lētāk un izdevīgāk! / Reģistrējies 3 TRAVEL Klubā un saņem mūsu aktuālās akcijas, atlaides un īpašos piedāvājumus. 

Skatīties arī – ceļojumi uz ItālijuAlbānija  Avio ceļojumi uz Albāniju jaunā sezonā!

2. diena

Brokastis.

Atpūta pie jūras. Otrajā dienas pusē ekskursijas brauciens uz Škodru.

Škodra – senā pilsēta, kas tika dibināta 6. gs. p.m.ē. Iedzīvotāju skaits – 120.000 cilvēku. Trešā lielākā pilsēta Albānijā. Rozafa cietokšņa un cietokšņa muzeja apmeklējums. Cietoksnis tika uzcelts 4. gs. p.m.ē. un ir viens no diviem lielākajiem cietokšņiem Albānijā. Slavenā Sv. Stefana katoļu dievnama apmeklējums (galvenā Romas – katoļu baznīca pilsētā).

Pastaiga pa pilsētu: skaistas, šauras ieliņas, kurās slejas 18.gs. divstāvu un trisstāvu mājas. Pareizticīgo baznīcas (vienīgā Škodrā) un musulmaņu mošejas apmeklējums. Šāda reliģiskā triāde ir katrā Albānijas pilsetā, kur musulmaņu mošejas ir kaimiņos ar katoļu un pareizticīgo baznīcām. Tas arī parāda, cik liela harmonija valda starp dažādajām reliģijām.

Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.

3. diena

Brokastis

Brīva diena. Atpūta pie jūras.

4. diena

Brokastis.

Atpūta pie jūras, vai, pēc vēlēšanās, ekskursijas brauciens uz “Tirānu – Kruja” (par papildus maksu 50 EUR).

Ceļš uz Albānijas galvaspilsētu – Tirānu.

Tirāna ir lielākā pilsēta Albānijā. Iedzīvotāju skaits pārsniedz vienu miljonu, bet vienlaikus tā ir visjaunākā pilsēta Albānijā, kas tika dibināta 17.gs. Gājēju ekskursijas laikā pilsētā redzēsim: prezidenta rezidenci, parlamenta ēku, bijušā diktatora Envera Hodžas māju, Mātes Terēzas laukumu, Ethem Beja mošeju u.c. Pēc vēlēšanās, BunkArt apmeklējums. Pazemes bunkurs, kuru 80.gados uzcēla Albānijas Iekšlietu ministrija atomkara gadījumam.

Brīvais laiks.

Ceļš uz Kruju.

Kruja ir viduslaiku pilsēta, kas ir uzcelta 600 metru virs jūras līmeņa. Cīņas centrs pret Osmaņu impēriju un Albānijas leģendārā varoņa – Skanderbega – dzimšanas vieta. Cietokšņa un pilsētas etnogrāfijas muzeja apmeklējums. Brīvs laiks senajā 17.gs. austrumu tirgū. Pēc vēlēšanās, pusdienas Krujā ar tradicionālajiem albāņu ēdieniemAtgriešanās viesnīcā. Atpūta. ……. lasīt vairāk “Avio ceļojumi uz Albāniju / Tūres uz Adrijas jūras piekrasti / Atpūta pie jūras un Venēcijas apmeklējums.