Avio ceļojumi uz Austrāliju – Ekskursiju tūres un atpūta Sidnejā un Singapūrā – 2019 sezona!

 Austrālija – Avio ceļojumi uz Austrāliju 2019 – Tūres no Rīgas caur Stambulu – Ekskursiju tūres ar atpūtu Austrālija un Singapūrā – Ekskursija Sidnejā – Ekskursijas brauciens “Nacionālais parks “Zilie kalni” un Austrālijas savvaļas dzīvnieku parks” – Ekskursija Singapūra Rezervē online lētāk un izdevīgāk! / Reģistrējies 3 TRAVEL Сeļojumu Klubā un saņem mūsu aktuālās akcijas, atlaides un īpašos piedāvājumus! 

Skatīties arī – ceļojumi uz Malaiziju un SingapūruAvio ceļojumi uz Austrāliju – Tūre ar atpūtu un ekskursijām Austrālijā un Singapūrā

……… 4. diena

Brokastis.

Apskates ekskursija Sidnejā.

Sidneja ir viena no lielākajām pilsētām pasaulē, kas atrodas uz visiespaidīgākā kontinenta uz Zemes (to mēdz dēvēt arī par zaļo kontinentu). Pilsēta atrodas skaistā ieliča gleznainos krastos.Apskates vietas, kuras iepazīsim ekskursijas laikā: Roks rajons, Sidnejas tilts, Hyde Park Barracks, Karaliskais botāniskais dārzs, Makgvaira kundzes krēslu, Sv. Marijas katedrāle, Nacionālā Mākslas galerija (bezmaksas ieeja, Jums būs iespēja to apmeklēt patstāvīgi pēc ekskursijas).

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

……… 5. diena

Brokastis.

Ekskursijas brauciens “Nacionālais parks “Zilie kalni” un Austrālijas savvaļas dzīvnieku parks”.

Jūs apmeklēsiet Austrālijas savvaļas dabas parku (ieejas biļete tiek apmaksāta atsevišķi ~30 AUD), kur varēs pabarot ķenguru, pēc vēlēšanās būs iespēja nobildēties ar koalas lāci. Tasmanijas velns, vombats, dingo – visus šos dzīvniekus Jūs varēsiet ieraudzīt.

Tālāk seko ekskursija uz dabas parku “Zilie kalni” (ieejas biļete tiek apmaksāta atsevišķi ~ 22 AUD).

Skatu laukumi, no kuriem paveras brīnišķīgi skati uz Zilajiem kalniem. Noburto “Trīs māsu” leģenda. Nokāpšana pa pasaulē visstāvāko dzelzceļu eikaliptu mežā. Pastaiga eikaliptu mežos. Leuras apmeklējums, kas ir skaists vēsturiskais ciematiņš Zilajos kalnos. Pusdienas kādā Leuras tradicionālo ēdienu restorānā (apmaksa uz vietas, patstāvīgi). Tad piedāvājam apmeklēt aborigēnu teātri (piemaksa ~20 AUD).

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā. ……… lasīt vairāk / Avio ceļojumi uz Austrāliju – Ekskursiju tūres un atpūta Sidnejā un Singapūrā /