Avio ceļojumi uz Franciju

Avio ceļojumi uz Franciju / Azūra krasts un Parīze / Atpūta Kannās – Francijas Azūra krasts – Cote d’Azur 

Skatīties arī – ceļojumi uz Spāniju


Aviotūres un ceļojumi uz Franciju / Avio ceļojums uz Parīzi – Francija

……. 2. diena

Apskates ekskursija Parīzē, kuras laikā Jūs redzēsiet Triumfa arku, Elizejas laukus, Saskaņas laukumu, Grand Opera, Vendomes laukumu, Luvra ēku, Sitē salu un Parīzes Dievmātes katedrāli. Jūs brauksiet cauri Latīņu kvartālam, garām Luksemburgas pilij, Invalīdu pilij, De Orse, impresionistu muzejam. Jūs redzēsiet Aleksandra III tiltu.


Ja vēlaties, Jūs varat pavizināties ar kuģīti pa Sēnas upi (par papildus samaksu).


Šajā aizraujošajā ekskursijā Jums būs iespēja aplūkot Parīzi no ūdens puses, „Paturēt savās rokās” Eifeļa torni un nofotografēties tai blakus.


Vakarā, pēc vēlēšanās – ekskursijas programma „Naksnīgā Parīze” (par papildus samaksu).


Ekskursijas laikā mēs dosimies uz La Defense rajonu, kas tulkojumā nozīmē “aizsardzība”, ko sauc par nākotnes rajonu vai Parīzes Manhetenu, kur Jums būs iespēja redzēt slaveno arku, dažādas greznas modernas ēkas un veikalus. Tālāk ceļš ved uz Monmartras kalna, kurš ir 130 metru augsts, tā ir viena no krāšņākajām Parīzes vietām ar savu enerģētiku, gaisotni un unikālo pievilcību. Baznīcas un kapelas, muzeji un galerijas, laukumi un skulptūras, teātri un kabarē – tas viss ir Monmartra. Gleznainas ieliņas, ģimenes veikali, mazās maizes ceptuves, šeit ir kurp doties un ko apskatīt.


…… 3. diena

Brīva diena vai pēc vēlēšanās brauciens uz Versaļu (ieejas biļete par papildus samaksu). Versaļa, labāk pazīstama kā Versaļas pils, tā ir monumentālā pils, ko uzcēlis Luijs XIV, un kas mūsdienās ir kļuvusi par vienu no visvairāk tūristu apmeklētākajām vietām Francijā. Pēc tam Luvra apmeklējums. Luvra – ir ne tikai arhitektūras piemineklis, Francijas karaļu pils, bet arī viens no slavenākajiem muzejiem pasaulē. Tajā atrodas visbagātākā dažādu artefaktu kolekcija. Šeit var atrast asīriešu piļu bareljefus, ēģiptiešu gleznojumus un daudz ko citu.

Brīvs laiks.


Ja Jūs vēlaties veltīt šo laiku Parīzei, noteikti patstāvīgi apmeklējiet Eifeļa torni. Lai nokļūtu uz pirmo un otro torņa līmeni var izmantot ātrgaitas liftus vai pacelties augšup pa kāpnēm (328 pakāpieni līdz pirmajam līmenim un 340 līdz otrajam). Neapšaubāmi visiespaidīgākais skats uz pilsētu paveras no pēdēja – trešā – līmeņa, uz kura var nokļūt vienīgi veicot pārsēšanos otrajā līmenī. Tur atrodas arī atjaunotais inženiera Eifeļa kabinets. ……….. lasīt vairāk / Aviotūres un ceļojumi uz Franciju / Avio ceļojumi uz Parīzi.