Avio ceļojumi uz Spāniju – Ekskursiju tūres un Pludmales – 2018 sezona!

Spānija – Avio сeļojumi uz Spāniju 2018 AGRĀ REZERVĒŠANA – Tūres ar lidmašīnu no Rīgas – Kombinētie ceļojumi uz Spāniju un Franciju – Ekskursiju tūres un atpūta Costa Dorada – Salou, Costa Del Sol – Saules krastā, Costa Brava – Lloret de Mar un Azura piekraste – Côte d’Azur – Rezervē online lētāk un izdevīgāk! / Reģistrējies 3 TRAVEL Сeļojumu Klubā un saņem mūsu aktuālās akcijas, atlaides un īpašos piedāvājumus! 
 

Skatīties arī – ceļojumi uz Portugāli   Atpūtas ceļojumi uz Kanāriju salām 


Ceļojums uz Spāniju - Atpūta Costa Del Sol
no 399.00€

Avio ceļojums uz Spāniju – Atpūta Costa Del Sol


AGRĀ REZERVĒŠANA 2018 / Ceļojuma ilgums 8 dienas / lidojums + viesnīca / + Ekskursiju komplekts 199 € vai transfērs 170 €

28.03.2018; 11.04.2018; 25.04.2018; 09.05.2018; 23.05.2018; 06.06.2018; 20.06.2018; 12.09.2018; 26.09.2018; 03.10.2018; ... 17.10.2018

Aviotūres un ceļojumi uz Spāniju / Tūre Costa Del Sol / Spānija

……… 4. diena. 

Dienas otrajā pusē ekskursija uz Gibraltāru. 

Šī teritorija ir Lielbritānijas īpašums.

Gibraltāra – unikāla vieta ar savu ģeogrāfisko izvietojumu, kas savieno Vidusjūru ar Atlantijas okeānu. Šī arī ir lieliska iespēja novērot afrikāņu krastu un apmeklēt leģendāro klinti, kas aizņem pusi no Gibraltāras pilsētas-valsts (kopēja Gibraltāras platība ~6,5 km). No klints paveras elpu aizraujošs skats uz līci, kas saskaņā ar mitoloģiju ir radies, pateicoties Hēraklam. Bet ja paveiksies, varēsiet redzēt kalna iemītniekus – pērtiķus (magoti), tā ir vienīga pērtiķu suga, kas dzīvo Eiropas kontinentā.

Brīvs laiks.

Atgriešanās viesnīcā.


……… 5. diena.

Atpūta pie jūras.

Pēc vēlēšanās.

Dienas otrajā pusē ekskursija uz Granādu. 

Apskates ekskursija Granādā.

Granāda atrodas brīnumainā vietā, Sierra Nevadas ziemeļaustrumu nogāzes piekājē. Granāda atrodas uz trim pakalniem, kas iet uz leju ielejā. Saskaņā ar leģendu, tieši šie pakalni, kas pēc izskata atgādina nogatavojušos granātābolu, deva pilsētai tās nosaukumu – Granāda. Tikai šajā pilsētā lieliski u harmoniski apvienojas elpu aizraujošas ainavas, senās arhitektūras ēkas un baltie jaunceltņu kvartāli. Granāda pelnīti tiek uzskatīta par vienu no pasaulē skaistākajām pilsētām. ……… lasit vairāk: Ceļojums uz Spāniju / Tūre Costa Del Sol / Saules krasts – Spānijas dienvidi / Ceļojumi uz Spāniju

Avio ceļojumi uz Spāniju / Atpūta Costa Brava un atrakciju parks PortAventura

…….. 3. diena.

Brauciens uz Port Aventura.

Port Aventura – otrais lielākais atrakciju parks Eiropā pēc Disnejzemes Parīzē. Parks atrodas Salou pilsētā un aizņem 115 ha lielu platību.

Parks sastāv no piecām zonām ar atrakcijām bērniem un pieaugušajiem. Vidusjūras zona ar akmens ielām ar tām raksturīgām baltiem namiem aizvedīs uz Galveno laukumu, zvejnieku ciematiņa laukumu, kur notiek tautas svinības. Šajā zonā atrodas bāri un restorāni, kā arī suvenīru bodītes. Nākamā zona — Polinēzija, te ir viss zaļš, skaļi dārd ūdenskritumi. Te atradīsiet brīnišķīgas atrakcijas un senās valsts eksotiskās dejas. Te Jūs gaidīs neparasta atrakcija – Jūras Odiseja (Sea Odyssey). Jums būs iespēja cīnīties ar jūras briesmoni, izpētīt nogrimušos kuģus, atbrīvot zemūdens laivu, kas iekļuva izdzisušajā okeāna vulkānā. Tālāk Jūs sagaidīs Lielā Ķīnas impērija, kas uz „Port Aventura” atnesa lielo imperatora teātri, templi ar uzvedumiem, akrobātiskajiem trikiem un priekšnesumiem, kā arī slaveno Ķīnas mūri, Dragon Han atrakciju un Eiropā augstākās amerikāņu kalniņus – Shambhala. Nākamā zona – Meksika. Jūs varēsiet nobaudīt asos meksikāņu ēdienus un paklausīties mariači dziesmas. El Diablo, Jukatāna un Condor viesuļvētra atrakcijas gaida Jūs.

Un, beidzot, Mežonīgie rietumi. Te Jūs gaidīs Toma Sojera skola, blakus ir zeltraču kapsēta, pilsētas cietums ar karātavām, salons ar kovbojiem un jautrām meičām. Šajā zonā atrodas vispopulārākā atrakcija – “Stampida”. 


…….. 7. diena

Ekskursijas brauciens “Katalūnijas kontrasti” 

Viduslaiku pilsēta Palsa un mūsdienīgā Empuriabrava – spāņu Venēcija.

Mājīgā, viduslaikos būvētā pilsētiņa uz pakalna nevienu neatstāj vienaldzīgu. Mūsdienās pilsētas šauras ieliņas ar arkām un akām lieliski kontrastē ar gotiskajiem lodziņiem un virkni ziedu un citu augu, kurus vietējie iedzīvotāji audzē māla podos. No skatu laukuma paveras lieliskas ainavas uz salām un kalnu grēdām.

Tālāk dosimies uz spāņu Venēciju (Empuriabrava pilsēta).

empuria bravaŠajā unikālajā vietā atrodas virkne mākslīgi izveidotu kanālu ar izeju jūrā. Kanālu garums sastāda aptuveni 30 km. Šajā romantiskajā pilsētā gandrīz 300 dienas gadā spīd saule, bet gar piekrastes līniju atrodas plata smilšu pludmale, kuras garums ir daži kilometri. Pēc ekskursijas Jums būs brīvs laiks, kā arī iespēja nopeldēties. Pēc vēlēšanās, piedāvājam pastaigu ar kuģīti  ………. lasit vairāk: Ceļojums uz Spāniju – Atpūta Costa Brava un atrakciju parks PortAventuraCeļojumi uz Spāniju