Avio ceļojumi uz Taizemi – Jaunā Taizeme – Ceļojumi pa Taizemes Salām – Taizemes dienvidi.

Taizeme – Ceļojumi uz Taizemi – no 699.00 € / Bangkoka – Krabi – Lanta – Puketa – Phi Phi / Pattaija  – Kvai – Khao Sok – Koh Lipe – Kočanga (Koh Chang)! Unikālās ekskursiju tūres pa slavenākajām salām Andamanu jūrā / Nacionālais salu parks Phi Phi – Ceļojumi pa Taizemes Salām – Taizemes dienvidi


Rezervē ONLINE izdevīgāk un lētāk! / Reģistrējies 3 TRAVEL Klubā un saņem mūsu aktuālās akcijas, atlaides un īpašos piedāvājumus! Taizeme – Ceļojumi uz Taizemi / Avio ceļojums uz Taizemi – Khao Sok – Krabi – Puketa! Jaunā Taizeme!

….. 5. diena


Ierašanās Surat Thani provincē. Satikšanās ar gidu un došanās uz nacionālo parku. Jau no paša ceļojuma sākuma Jūs baudīsiet dienvidu Taizemes unikālos tropiskus skatus.

Ierašanās piestātnē uz apskates laukumu, no kura paveras skaista džungļu panorāma un Cheow Lan ezers. Pēc tā, uzkāpšana uz lielas koka laivas un došanās ekskursijā pa ezeru, caur pārplūdušiem mežiem un milzīgām kaļķu klintīm.

Pusdienas viesnīcas restorānā uz ūdens, ar skatu uz kalnu masīvu, iekārtošanās viesnīcā.

Viesnīca pilnībā atrodas uz ūdens, un sastāv no atsevišķām bungalo ar terasi, no kuras var lēkt un peldēties, kristāldzidrajā ezera ūdenī. Pie viesnīcas atrodas plastmasas kajaki ar airiem, kurus var lietot jebkurā laikā (par papildus samaksu).

Tālāk pēc programmas 30 minūšu pārgājiens pa džungļiem, kur var satikt milzīgu putnu – degunradzi un slavenos spalvainos pērtiķus giboni un languri. Un ceļa beigās, leģendārā koraļļu ala, uz kuru grupa dosies ar bambusa plostiem, vai ar kājām (atkarībā no ūdens līmeņa), ar vietējā gida palīdzību.

Pēc tam, atpakaļ ceļš uz laivu, atgriešanās viesnīcā. Brīvais laiks atpūtai un peldēšanai.

Uzmanību! Visiem mūsu tūristiem, sākot ar jauno sezonu, piedāvājam makšķerēšanu Cheow Lan ezerā. Makšķeres un visu nepieciesamo varēs izīrēt viesnīcā (cena sākot no 200 THB). Makšķerēšana būs pieejama atkarībā no sezonas, laika apstākļiem un konkrētas viesnīcas uz ūdens.

Piesātinātās dienas beigās – vakariņas viesnīcas restorānā.


….. 6. diena


Agrs rīts uz Cheow Lan ezera ir pats skaistākais un fantastiskākais diennakts laiks. Šajā laikā ir unikāla iespēja redzēt mākoņu veidošanos, kad no ūdens virsmas paceļas tvaiks, tieši Jūsu acu priekšā veidojas nelieli mākoņi, kas apstājas pie klinšu galotnēm un apņem ezeru. Un šajā pašā laikā Jūs dodaties safari izbraucienā pa upi, kur Jums būs iespēja redzēt dažādus retus dzīvniekus, putnus un pat zivis. 

Pēc safari, brokastis viesnīcā. Pēc tam grupa dodas uz krasta pusi, pa ceļam apmeklējot slaveno vietu, zināmu kā Taizemes guiliņu – līcis ar klinšu stabiem, kas paceļas virs ezera.

Nākošais programmas punkts – pārbrauciens ar bambusa plostu pa meža upi Sok ……. lasīt vairāk  / Taizeme – Ceļojumi uz Taizemi / Avio ceļojums uz Taizemi – Khao Sok – Krabi – Puketa! Jaunā Taizeme!

Taizeme – Ceļojumi uz Taizemi / Avio ceļojums uz Taizemi – Koh Lipe – Krabi – Puketa! Nezināmā Taizeme!

BRĪVAJĀ LAIKĀ, MĒS PIEDĀVĀJAM SEKOJOŠAS AKTIVITĀTES UN EKSKURSIJAS:

Privāts izbrauciens uz Krabi salu (ekskursija par papildus samaksu 1700 THB ~ 50 €).

Atsevišķs grupas ceļojums uz salām Krabi provincē. Brauciens uz visu dienu, ar salu apmeklējumu, pludmalēm, peldēšanu ar masku caur koraļļu rifu un pusdienas. Privāta laiva un īpaša programma ar iespēju apmeklēt visas skaistākās un slavenākās vietas un salas Ao Nang ūdeņos. Programma ietver Poda Island apmeklējumu – slavena ar tās balto smilšu pludmali un kristāldzidrajiem ūdeņiem, salas Guy vai Chicken – kas ir nodēvētas dēļ klints, kas ir ļoti līdzīga vistas galvai. Blakus Chicken salai ir vienas no labākajām vietām, lai nodarbotos ar snorkelēšanu, kur ir bagāta un krāsaina zemūdens pasaule. Bez lielās Poda salas un Chicken salas,  būs apstāšanās pie daudzajām mazajām un gleznainajām,  neapdzīvotām  tropu saliņām. Izbrauciena nobeigumā – vispasaules slavenā  pussala Riley, pie kuras var piebraukt tikai no ūdens (no sauszemes puses to apņem klintis), uz kuras atrodas Pranang pludmale – kas ir viena no  divdesmit skaistākajām pludmalēm pasaulē.


Nacionālais salu parks Phi Phi. Slavenā lagūna Maya Bay (par papildus samaksu 1700 THB ~ 50 €).


Izbrauciens ar motorlaivu, ekskursija pa slavenākajām salām Andamanu jūrā.


Bamboo Island apmeklējums. Lieliska sala ar kristāldzidru ūdeni un sniegbaltām smiltīm. Atpūtas brīdis, peldēšanās un niršana ar masku – 45 minūtes.


Viking Cave sala – slavenās Phi Phi salas alas, kur mitinās jūras čigāni, kas iegūst bezdelīgu ligzdas – izsmalcinātu un dārgu delikatesi.


Lohsamah Bay – unikāla un gleznaina Phi Phi Ley salas lagūna. Iespēja nirt ar masku.


Maya Bay Phi Phi Ley – šķiet pati slavenāka un efektīgākā pludmale pasaulē, filmas The Beach (Pludmale) ar Leonardo Di Kaprio galvenajās lomās filmēšanas vieta.


Phi Phi Don salas apmeklējums. Pusdienas restorānā (zviedru galds, eiropas un taizemes virtuve).


Pi Leh Bay – vēl viena pasakaina arhipelāga Phi Phi lagūnā. Iespēja nirt ar masku.


Monkey Beach – savvaļas pērtiķu pludmale. Lieliska iespēja pavērot un pabarot pērtiķus. Brīvais laiks, pirms došanās atpakaļ. Brauciens tiek veikts ērtā ātrgaitas laivā. Visa brauciena laikā tiks izsniegti bezmaksas dzērieni. Atpakaļceļā – svaigi tropu augļi. 


……. lasīt vairāk   Taizeme – Ceļojumi uz Taizemi / Avio ceļojums uz Taizemi – Koh Lipe – Krabi – Puketa! Nezināmā Taizeme – Ceļojumi uz Taizemi