Avio ceļojumi uz Gruziju – Atpūta pie jūras un ekskursijas

Gruzija – Ceļojumi uz Gruziju 2019 jaunā sezona – Ekskursiju ceļojumi pa Gruzijas pilsētām – Kutaisi – Batumi – Adžarija – Tbilisi – Kahetijа – Mcheta – Telavi – Boržomi / Tūres pavasarī, vasarā un rudenī – Draudzīgā Gruzija / Ceļojumi no Rīgas un Viļņas.
Gruzija ir valsts ar bagātu vēsturi un kultūru. Nonākot Gruzijā, saproti, ka mīlestība dzīvē var piemeklēt tikai vienreiz! Vilinoši kalni, alpu pļavas, ūdenskritumi, jūra, ezeri, upes, saulrieti un saullēkti paliek atmiņā uz mūžu.

1-25 Hot tour
no 399.00€

Avio ceļojums uz Gruziju – Viesmīlīgā Gruzija


Ceļojuma ilgums: 8 naktis / Ceļojuma cenā iekļauts: lidojums + rokas un nododamā bagāža + transfērs + viesnīca + brokastis / + ekskursijas 159 €

18.03.2020; 15.04.2020; 22.04.2020; 13.05.2020; 27.05.2020; 03.06.2020; 10.06.2020; 08.07.2020; 15.07.2020; 19.08.2020; ... 14.10.2020

Ceļojumi uz Gruziju / Tūre Neatkārtojamā Gruzija!

…… 4.diena.

Brokastis. Brīvs laiks. Ekskursija Tbilisi.

Tbilisi – viena no skaistākajam Aizkaukāza pilsētām. Ekskursijas laikā būs iespēja redzēt un apmeklēt Sv. Trīsvienības Katedrāli (Sameba), kas ir vienotās Gruzijas valsts simbols. Tieši šajā katedrālē svētdienās notur dievkalpojumu gruzīnu pareizticīgās baznīcas galva. Tālāk ceļš vedīs uz Narikala cietoksni. Tajā būs iespēja nokļūt ar gondolām. Narikala cietoksnis ir senākais un slavenākais Gruzijas senatnīguma piemineklis, tas ir cietokšņu komplekss Vecajā Tbilisi, pilsētnieki to dēvē par „valsts sirdi un dvēseli”. No šejienes varēsi vērot Tbilisi skatus un iemūžināt visskaistākās bildes. Gājiens lejup uz vecpilsētu, kur vēlreiz būs iespēja aplūkot Narikala cietokšņa skatus. Pilsētas teritorija ir sēra pirts vieta. Karstu sērūdeņraža ūdeni piegādā no avota, kas plūst no Mtabori kalna dzīlēm. Kādreiz kvartālu apbūvēja tirdzniecības mājas, amatnieku darbnīcas. Pastaigas ekskursijas laikā pa vecpilsētas ieliņām Tu redzēsi pieminekli režisoram Sergo Paradžanovam, Sioni dievnamu – te glabājas viens no Gruzijas baznīcu svētumiem – Sv. Nino krustu, Miera tiltu – viens no 13 pasaules tiltiem ar visneparastāko arhitektūru, pastaigāsieties pa Rike parku — jauna atpūtas zona Tbilisi centrā, gar Kūras upi. ……. lasit vairāk – ceļojumi uz Gruziju / Avio ceļojums uz Gruziju – Tūre Neatkārtojamā Gruzija!

Avio ceļojumi uz Gruziju un Armēniju – Kaukāza tradīcijas

…… 3.diena

Brokastis.

Brīvs laiks vai pēc vēlēšanas ekskursijas brauciens uz “Kahetiju, Bodbe, Signagi” (papildus maksa)

Brauciens uz Gruzijas vēsturisko apgabalu austrumos – Kahetiju. Vīnogulāju apgabals, kas ir brīnumaina vieta vīna darināšanai.

Gruzijas Vīna tuneļa apmeklējums. Gvirabi (tunelis) tiek izmantots vīna noturēšanai. Visu gadu tur ir nemainīga temperatūra: 12 – 14 grādi, bet mitrums – līdz 70%, kas ir ideāli, dabīgi apstākļi vīnam, kas tiek glabāts ozolkoka mucās, gan arī vīnam pudelēs (papildu maksa, ieejas biļetei).

Tālāk dosieties uz Bodbe, slavenāko sieviešu klosteri Gruzijā, kas ir vispāratzītais Gruzijas svētums. Klosteri dibināja Sv. Nino apbedīšanas vietā, un tas ir viens no pirmajiem kristiešu kulta celtnēm Gruzijas teritorijā. Saskaņā ar leģendu, klosteri dibināja pēc cara Miriana pavēles, Sv. Nino laikabiedra. Te būs iespēja nobaudīt „klostera maltīti” (papildus maksa 15 €). Visi tā ieņēmumi tiek virzīti jaunā dievnama celšanai par godu Sv. Nino vecākiem. Pēc pusdienām Jūs varēsi apmeklēt Sv. Nino kapu un ievēlēties vēlēšanos.

Divu kilometru attālumā no Bodbe atrodas Signagi– mīlestības pilsēta, uz kurieni arī vedīs tālākais ceļš. Pilsēta ir būvēta nojauktā cietokšņa vietā, tāpēc tā ir it kā “ieskauta” trījstūrī, ko veido labi saglabājusies pilsētas siena, torņi un vārti. Pilsētā ir saglabāti 19. gs. dzīvojamo māju arhitektūras paraugi Dienviditāļu klasicisma stilā ar gruzīnu elementiem. No jebkura cietokšņa torņa paveras skats uz Alazanas ieleju.

Vakarā (pēc vēlēšanās) būs iespēja nobaudīt vakariņas vienā no labākajiem valsts restorāniem. Te varēsi baudīt gruzīnu ēdienus, folkloru, dzīvo mūziku un dejas! (papildu maksa)

Ceļš uz viesnīcu.

Nakts viesnīcā.


….. 4.diena

Brokastis.

Ekskursijas brauciens uz Mchetu. Mcheta – viena no senākajām pilsētas apmešanās vietām Gruzijas teritorijā. Ekskursijas laikā būs iespēja apskatīt 11. gs. Svetichoveli dievnamu, ko izveidoja akmens bazilika vietā. Tas kalpoja par gruzīnu tautu garīgo centru.

Šeit mēs apmeklēsim mājas vīna pagrabu un viesmīlīgu gruzīnu lauksaimnieku ģimeni, kur mūs gaidīs garšīgas gruzīnu lauksaimnieku pusdienas un mājās gatavoto gruzīnu vīnu degustācija. Dažādu vīna šķirņu degustācija — sarkanvīns, baltvīns, čača no tradicionālajiem traukiem un vīna darināšanas kultūras vēsture Gruzijā, kuru jums pastāstīs vēsturnieks un vīndaris-degustētājs (piemaksa).

Tālāk alas pilsētas Upliscihe apmeklējums ……. lasit vairāk – ceļojumi uz Gruziju / Avio ceļojums uz Gruziju un Armēniju – Kaukāza tradīcijas.