Avio ceļojumi uz Kanādu

Avio ceļojumi uz Kanādu un Ņujorku / Ekskursiju tūres uz Niagāras ūdenskritumu, Toronto, Otavu, Monreālu / lidojums + viesnīca / transfērs / ekskursiju tūres / Rezervē online lētāk un izdevīgāk! / Reģistrējies 3 TRAVEL Klubā un saņem mūsu aktuālās akcijas, atlaides un īpašos piedāvājumus! 


Avio ceļojumi uz Kanādu un Ņujorku

.…..2. diena. Izbraukšana uz Monreālu.

Ekskursija pilsētā.

Pilsēta atrodas upes salā, apkārt centrā esošajam Mount-Royal (“Cēlais kalns”) kalnam, no kura iziet gleznainas ielas. Mūsdienīga Monreāla – tā debesskrāpju, lielceļu pilsēta, milzīgs starptautiskais transporta mezgls, valsts jūras un gaisa vārti, bet arī svarīgs vēsturiskais un kultūras centrs.

Monreālu uzskata par vienu no skaistākajām Ziemeļamerikas pilsētām. Stilīgas 18. un 19. gs. savrupmājas, vēsturiskie pieminekļi, baznīcas un katedrāles lieliski sadzīvo ar mūsdienīgām augstceltnēm un neparastiem dizaineru projektiem, kas piešķir pilsētai neatkārtojamu kolorītu un veido īpašu, atpazīstamu pilsētas stilu. ……….. lasīt vairāk / Avio tūres un ceļojumi uz Kanādu un Ņujorku

Avio ceļojumi uz Kanādu un Ņujorku

……7. diena. Ekskursijas brauciens uz Ņujorku.

Ņujorka (New York City) – pasaules nozīmes megapole un lielākā ASV pilsētā. Pilsēta ir ASV ekonomiskais un finanšu centrs, kā arī viena no populārākajām pilsētām pasaulē. Nav iespējams iztēloties vēl krāšņāku, daudzpusīgāku, trokšņaināku, traku pilsētu. Ņujorka ir sadalīta piecos lielos rajonos: Staten Island, Kvīnsa, Bronksa, Bruklina un visdārgākā un bohēmas — Manhetena, kura sirds ir Times Square. Galvenais pilsētas apskates objekts ir Brīvības piemineklis. Tai skaitā, pilsētā atrodas: simtiem dažādu virzienu muzeju, kuru vidū ir Metropoles mākslas muzejs, tā kolekciju uzskata par vienu no vērtīgākajām un iespaidīgākajām visā pasaulē.

Ekskursijas laikā redzēsiet: Lejas Manhetenu, Battery parku, “Ground Zero” (no ārpuses), Finanšu centru, Biržu, Wall Street, Rokfellera centru, Sv. Patrika katedrāli, 5. avēniju, Times Square, Centrālparka panorāmu, ANO ēku (no ārpuses). Atgriešanās viesnīcā. ……….. lasīt vairāk / Avio tūres un ceļojumi uz Kanādu un Ņujorku