Cilvēki, kuri apmeklējuši Izraēlu atzīst, ka tas ir bijis viens no spilgtākajiem ceļojumiem viņu dzīvē. Izraēlai ir īpaša aura un tā vienlīdz cieši sirdī iekritīs gan vēstures mīļotājiem, gan dabas brīnumu novērtētājiem, gan klusāku vai skaļāku pludmaļu cienītājiem.

Vietas, ko redzēt, just un baudīt Izraēlā

Protams, lielai daļai cilvēku Izraēla saistās ar reliģiskajām vērtībām. Un svēto pilsētu Jeruzālemi esot Izraēlā tik tiešām būtu jāapmeklē. Šajā vietā var just ko ļoti, ļoti, ļoti īpašu. Tāpat sirdī neizdzēšamu iespaidu atstās arī Bētlemes apmeklējums.

Taču senās svētvietas nebūt nav vienīgais, ko novērtēt Izraēlā. Mūsdienu Izraēlā ko saistošu var atrast ikviens. Pelde nāves jūrā, niršana, atpūta brīnišķīgās pludmalē vai pie augsta līmeņa viesnīcas baseina -šis viss te pieejams lieliskā kvalitātē. Mūsdienu Telaviva vai strauji augošā kūrortpilsēta Eliata neliks vilties ballīšu un labu restorānu cienītājiem. Arī dabas brīnumu šajā valstī netrūkst – Ramona krāteris Negevas tuksnesī ir lielākais planētas caurums, kurš veidojies erozijas ceļā. Tad vēl absolūti neaizmirstamie Bahajas dārzi un Masadas kalnu cietoksnis… Un daudzas citas tiešām neaizmirstamus iespaidus radošas vietas.

Kā nokļūt Izraēlā un cik tas maksā?

Vienkāršākais, drošākais un relaksētākais veids kā doties ceļojumā uz Izraēlu ir iegādāties braucienu pie profesionāliem tūrisma jomas speciālistiem. Izvēloties šādu ceļojuma plānošanu, atliks vien sakrāmēt čemodānus un baudīt brīvdienas. Par visu pārējo, lai domā profesionāļi ! Ceļojumu kluba 3Travel galvenā specializācija ir ceļojumi, kas sevī apvieno cenas un kvalitātes garantijas. Izraēla ir tikai viens no daudziem, īpašajiem galamērķiem, uz kuriem piedāvā doties 3Travel. Uzņēmuma pārstāvji atklāj, ka Izraēla kā galamērķis brīvdienām kļūst arvien pieprasītāks. Tieši šī iemesla dēļ 3Travel piedāvā dažāda ilguma un cenu kategoriju braucienus uz šo neaizmirstamo valsti. Cenas būs atkarīgas gan no izvēlētās viesnīcas kategorijas, gan ceļojuma ilguma un ekskursiju daudzuma. Pieejami piedāvājumi ir viss dažādākajām vēlmēm un maciņu biezumiem.