Autobusa ceļojums uz Čehiju – Prāgu – Karlovi Vari burvība un Česki Krumlov leģendas

Hot tour

CEĻOJUMA DATUMS:

  • 16.11.2019 - 20.11.2020

Pamata komplekts 230 €
 
 Ekskursiju komplekts  50 €

 standarta numurs 1/2 DBL

Vienam personai, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts  (cenā iekļauts: vieta autobusā + bagāža + viesnīca + brokastis) vai 

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (cenā iekļauts: vieta autobusā + bagāža + viesnīca + brokastis + ekskursijas).

Ja Jūs ceļojat viens, piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā – 65 € (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Informācija par izbraukšanu un ceļojumam nepieciešamos dokumentos Jūs saņemsiet savā e-pastā aptuveni 2 dienas pirms ceļojuma!

Aktuālās cenas, apstiprinājuma un izmitināšanas iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar mūsu menedžeriem!


Pamata komplekts, cenā iekļauts:

brauciens ar komfortablu autobusu (WC, TV, kondicionieris);

nakšņošana 2 * vai 3 * viesnīcās, viesu namos pēc programmas;

brokastis;

grupas vadītāja pakalpojumi.


Ekskursiju komplekts – 50 €, cenā iekļauts:

izbraukuma ekskursija uz Karlovi Vari – 30 €;

ekskursija uz Česki Krumlov – 25 €;

iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pēc ceļojuma iegādes – 55 €.


Papildus tiek apmaksāts (obligāti)

obligātā piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu numuriņā – 65 €;

pilsētas sabiedriskais transports;

ieejas biļetes apskates un izklaides vietās.


Papildus tiek apmaksāts (pēc vēlēšanās):

piemaksa par papildvietu autobusā – 75 €;

ekskursija Vīnē – 15 €;

ekskursija Prāgā – 20 €.


Aptuvenās izmaksas:

sabiedriskais transports Prāgā 24-32 Kč;

funikulieris un skatatornis 100 Kč;

pusdienas Čehijā no 150 Kč;

pusdienas Austrijā no 10 €;

alus darītavas apmeklējums – 9 €


1.diena.

16.11. „Un ceļojums sākās…

”Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 3* viesnīcā Čehijas teritorijā, Brno apkaimē.Ierašanās viesnīcā.

2.diena.

17.11. „Klasiskās mūzikas galvaspilsēta…

”Brokastis*. Laiks ceļā. Ierašanās Vīnē – Hābsburgu impērijas galvaspilsētā. Apskates ekskursija vietējā gidapavadībā (par papildus samaksu 15 €). Iepazīšanās ar pilsētu – Ringštrāse ar pseidovēsturisko stila apbūvi,Stefana katedrāle, Rātsnams, Hofburga un Vīnes operas ēka. Atelpas brīdī iesakām, kādā no daudzajām kafejnīcām iemalkojiet tasi īstu Vīnes kafiju. Vīnes valša ritmos turpinām ceļu līdz Česki Budejovicei. Pa ceļambaudām Šumavas pievilcīgās ainavas. Nakts 3* viesnīcā Čehijas dienvidos, Česki Budejovice apkaimē. Ierašanās viesnīcā. Atpūta. Piedzīvojumu meklētājiem tiek piedāvāta ekskursija (par papildus samaksu 25 €) uz Čehijas noslēpumaināko pilsētu – Česki Krumlov. „Viduslaiku atmosfēra šauru ieliņu labirintos…” Nakts ekskursija lāpu gaismā pa Česki Krumlov vecpilsētas ielu un pagrabu labirintiem. Atgriešanās viesnīcā.

3.diena.

18.11. „Maģiskā Prāga…

”Brokastis*. Laiks ceļā. Prāga – pilsēta, kura pati par sevi ir mīkla. Viņas maģiskais raksturs piesaista. Vecpilsētas apskate gida pavadībā (par papildus samaksu 20 €): gotiskā Sv. Vita katedrāle, Prāgas Kremlis ar tā trimpagalmiem, Kārļa tilts ar tā unikālajām 30 skulptūrām, Staramestskas laukums ar tā pasaules slavenajiemkurantiem, Ebreju kvartāls, Karaliskais ceļš. Pēc ekskursijas piedāvājam izbaudīt Prāgas vecpilsētu, braucienā ar kruīza kuģīti pa Vltavas upi, ar bagātīgi klātu „zviedru galdu”. Brīvs laiks pilsētā, ko varat veltīt savu vēlmju apmierināšanai. Tūkstošiem cilvēku no visas pasaules brauc uz Čehiju, lai pastaigātos pa Prāgas ielām, nogaršotu populāro Čehu alu, atklātu Čehu stikla krāšņo pasauli, baudītu unikālo atmosfēru un apmeklētu kādu no neskaitāmajiem Prāgas muzejiem. Iepazīstiet savu Prāgu! Pastaiga Višegradā. ZOO, Eifeļa tornis, kruīzs pa Vltavas upi, Vaska figūru, Rotaļlietu, Marionešu, Miniatūru, Šokolādes,Nacionālais, Prāgas pilsētas, Franca Kafkas, Alfonsa Muhas u.c. muzeji. Iespēja apmeklēt kādu no Prāgas gleznu galerijām vai Salvadora Dalī un Alfonsa Muhas gleznu izstādes. Vakarā Jums ir iespēja apmeklēt senāko restorānu– alus darītavu, Prāgas Jaunās pilsētas teritorijā “U Fleku” un Šveika krodziņu – iecienītāko tūristu restorānu “UKaliha”, vai kādu citu no Prāgas romantiskajiem restorāniem, nobaudīt čehu alu un nacionālo virtuvi. Nakts 3*viesnīcā Prāgā. Ierašanās viesnīcā.

4.diena.

19.11. „Sajūtiet īpašo kūrortu atmosfēru!…

”Brokastis*. Tiek piedāvāta izbraukuma ekskursija grupas vadītāja pavadībā (par papildus samaksu 30 €) uzČehijas populārāko kūrortu. Kūrorta pilsētā Karlovi Vari cilvēki jūtas kā svētkos, kas nekad nebeidzas. Šo sajūtupastiprina Karlovi Vari ikdienas mozaīka: brīnišķīga arhitektūra, kolonādes ar kūrorta viesiem un juku jukāmsajauktām svešvalodām, nepārtrauktais Vržidla pulss, avotu čalošana un to karstās elpas, saldā vafeļu smarža,kūrorta orķestra mūzika un visur esošā šīs vietas dvēsele. Iepazīšanās ar pilsētu. Brīvais laiks. Iesakām arfunikulieri uzbraukt augstākajā pilsētas kalnā „Draudzība” un no skatu torņa „Diāna” apskatīt pilsētas panorāmu.Iespēja iegādāties ārstniecisko kosmētiku. Brauciena laikā piedāvājam apmeklēt alus darītavu Krušovice. Lieliskādzēriena marka ir plaši pazīstama visā pasaulē. Alus Čehijā tiek gatavots ar īpašu pieeju un kvalitāti. Apmeklējotalus darītavu jums būs iespēja vērot visu ražošanas procesu, no sākuma t.i. alus vārīšana līdz tā pildīšanai pudelēs.Ekskursijas beigās būs iespēja degusēt Krušovices alus šķirnes.Atgriešanās un nakts 3* viesnīcā Prāgā.

5.diena.

20.11. „Mājās ir vislabāk…!

”Brokastis*. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

 


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).

Minimālais skaits grupā ir 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).

Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās – 30.

Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.

Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.

Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.

Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju). 

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.

Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti.

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņu un nepilsoņu pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu  NOTEIKUMI

 

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!