Autobusa ceļojums uz Lapzemi – Ciemos pie Santa Klausa – Arktiskais Zoo Ranuā un akvaparks “Eden”


CEĻOJUMA DATUMI:

  • 23.12.2019 - 26.12.2019
  • 30.12.2019 - 02.01.2020

Pamata komplekts 295 €
 
Ekskursiju komplekts 60 €
 

standarta numurs 1/2 DBL

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts  (cenā iekļauts: vieta autobusā + bagāža + viesnīca + brokastis) vai 

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (cenā iekļauts: vieta autobusā + bagāža + viesnīca + brokastis + ekskursijas) .

Ja Jūs ceļojat viens, piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā – 225 € (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā “Izbraukšanas Grafiks”.

Aktuālās cenas, apstiprinājuma un izmitināšanas iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar mūsu menedžeriem!


Pamata komplekts, cenā iekļauts: 

vieta tūrisma klases autobusā;

3 naktis 3 * viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā);

Pārcelšanās ar prāmi: Tallinn – Helsinki – Tallinn «TALLINK M/S STAR»;

grupas vadītāja pakalpojumi.


Ekskursiju komplekts – 60 , cenā iekļauts:

Ekskursijas diena Ranuā: 25 €;

kskursijas diena Rovaniemi: 35 €

Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 70 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 65 €, bērniem līdz 14g. 60 €;


Papildus tiek apmaksāts (obligāti): 

ja ceļojat vienatnē, obligātā piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu numuriņā – 225 €;

ieejas biļetes apskates un izklaides vietās.


Papildus tiek apmaksāts (pēc vēlēšanās):

piemaksa par papildvietu autobusā 100 €;


Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:

Pusdienas Somijā – no 20 €;

Santa parks: 31 € (pieaugušajiem) / 25.50 € (bērniem vecumā no 4 līdz 12 gadiem);

-Arktiskais Zoo: 17.50 € (pieaugušajiem) / 15 € (bērniem vecumā no 4 līdz 14 gadiem);

Tropiskais akvaparks Oulu «EDEN»: 10 € (pieaugušajiem) / 7 € (bērniem vecumā no 4 līdz 14 gadiem);

Briežu ferma: 21 € (pieaugušajiem) / 13 € (bērniem vecumā no 4 līdz 14 gadiem);

Vizināšanās ar suņu pajūgiem: no 28 € (pieaugušajiem) / 20 € (bērniem vecumā no 4 līdz 12 gadiem);

Fotografēšanās ar Santa Klausu: no 30 €;

Vēstules nosūtīšana no Santa Klausa pasta: 5 €;

Polāra loka šķērsošanas sertifikāts: 5 €

 


1. diena

26.12.2019: Rīga – Tallinn – Helsinki – Oulu.

Izbraukšana no Rīgas plkst.04:00 (DUS “NESTE” Satekles un Dzirnavu ielas krustojums ). Brauciens uz Tallinu.Brauciens ērtā autobusā ar TV, WC būs patīkams. Pārcelšanās ar prāmi TALLINK M/S STAR no Tallinasplkst.10:30. Ierašanās Helsinkos plkst.12:30. Jauka laika pavadīšanai uz prāmja, Jūs gaida – restorāns, bārs,kafejnīca, veikali un bērnu spēļu istaba. Ierodoties Helsinkos, mēs turpinām braucienu uz Somijas ziemeļiem -Oulu, kas ir viena no lielākajām ziemeļu pilsētām pasaulē. Ierašanās 3* viesnīcā Oulu. Iekārtošanās numuriņos unnakšņošana viesnīcā.

2. diena.

27.12.2019: Oulu – Rovaniemi – Santa Klausa rezidence – Oulu

Brokastis viesnīcā. Brīva diena vai izbraukuma ekskursija Santa Klausa rezidence, Rovaniemi (parpapildus samaksu – 35 € pieaugušajiem / 20 € bērniem no 4 līdz 12 gadiem) (www.santapark.com). Tikšanās arīsto Santa Klausu viņa rezidencē. Šeit Jūs gaida:- Elfu skola. “Visiem vajag apgūt elfu zināšanas”, pārliecinoši uzsver Elfu profesors. Un tik tiešām, šinī skolā Jūsatklāsiet senākos elfu noslēpumus, kas var noderēt ikdienā gan bērniem, gan arī pieaugušajiem. Visiem būs iespējapabeigt šo skolu un saņemt godpilno Diplomu!- Piparkūku virtuve pie Klausa kundzes. Burvīgi kārdinošie aromāti no šīs virtuves pievilina pilnībā visus Elfuskolas skolēnus. Šeit viņi rotā ingvera piparkūkas, kas gatavotas pēc īpašas Klausa kundzes receptes. Daži apēdkārumus, neizejot no virtuves, bet daži noturas pretī kārdinājumam un aizved tos mājās.

Šeit arī tiek gatavotsgardākais vīns ar garšvielām un citi gardumi, kurus var nobaudīt uz vietas, kā arī aizvest mājās kā suvenīru.- Spēļu laukums “Angry birds”. Šinī spēļu laukumā Jūs pilnībā varēsiet izbaudīt jautrības garu un spēles. Šī spēļulaukuma tapšana ir iedvesmota no pasaulē slavenās spēles “Angry birds”. Šaušana ar kaķeni, zaļu cūciņuizmētāšana uz visām pusēm un visu dusmīgo putniņu zināšanu praktizēšana!- Santa Klausa kabinets. Smagās koka durvis aicinoši iečīkstas katru reizi, kad kāds ienāk sveču izgaismotajākolorītajā kabinetā. Grūti ir nepamanīt labsirdīgo sirmo vecīti, sarkanās drānās, kas sēž pie rakstāmgalda.

SantaKlaus ir priecīgs redzēt visus, gan bērnus, gan pieaugušos. Jūs varat personīgi iedot viņam savu vēlmju sarakstuvai arī to iečukstēt viņam ausī.- Kaligrāfijas skola. Šeit visi gribētāji var patrenēties senajā elfu kaligrāfjas mākslā, kuru apmāca zinoši un jautriprofesori. Tikai pēc pusstundu ilgas nodarbības Jūs noteikti varēsiet parakstīt Jaungada apsveikuma kartiņu glītārokrakstā! Kā saka elfi, nekas nevar aizstāt vecmodīgo spalvas kātu un tinti!- Ledus galerija un ledus bārs. Lāsteku izrotātajā Ledus princeses ledus galerijā Jūsu elpa pārvērtīsies burvīgābaltā dūmakā, bet vieglais aukstums atdzesēs un spirdzinās jebkurā gada laikā. Krāšņas ledus statujas pastāstīspar Somijas dabu un kultūru. Kā arī Ledus bārā būs iespēja palutināt sevi ar atsvadzinošiem dzērieniem, tādiem kāLedus princeses skūpsts, kas tiek pasniegts roku darinātā glāzē.- Pazemes Polārā loka šķērsošana. Pastāv daudz dažādu iespēju kā šķērsot Polāro loku, bet ir tikai viena vietapasaulē, kur var to šķērsot zem zemes, 50 metru dziļumā!

Neviens piedzīvojumu meklētājs nepalaidīs garāmiespēju pierādīt savu drosmi un saņemot Sertifikātu par pazemes Polārā loka šķēršošanu!- Dodieties braucienā ar vilcienu un izbaudiet četru gadalaiku krāšņumu. Mēģiniet pamanīt dzīvniekus unaugus,kuri gadīsies Jums ceļā. Un nobeigumā vilcieniņš izbrauks cauri Slepenajai Elfu rotaļlietu darbnīcai, kur valdarosība visu cauru gadu.- Elfu darbnīca. Elfu asinīs ir mīlestība pret rokdarbiem un dažādu lietu meistarošanu. Elfu darbnīcā Jūs varēsietļauties fantāzijai un radīt pašu skaistāko Jaunā gada rotu.

– Pasts. Santa parka pasts nemaz nelīdzinās parastajam pastam. Visas vēstules un kartiņas, kas tiek sūtītas promno Santa Parka, tiek apzīmogotas ar maģisku zīmogu. Šeit Jūs varēsiet arī pamēģināt piepildīt savas Jaunā gadavēlēšanās ar Vēlmju bungu palīdzību. Vienkārši iedomājieties vēlēšanos, pastāstiet to bungām un uzsitiet pa tāmtrīs reizes, un, ja Jūs ļoti sakoncentrēsieties, tad ir ļoti iespējams, ka Jūsu vēlēšanās patiesi varētu piepildīties! Kāarī, uz vietas darbojas kafejnīca “Kota”, kur būs iespēja arī papusdienot, un kā gan bez iepirkšanās priekiem!

Paņemiet līdzi kripatiņu Ziemassvētku, ko, atgriežoties mājās, uzdāvināt saviem draugiem un radiniekiem.Pēc Santa Parka apmeklējuma, ar bērnišķīgu sajūsmu Jums būs iespēja izbraukt ziemeļbriežu un suņu pajūgos.Haskiju skaļo reju pavadībā, Jūs dosieties aizraujošā piedzīvojumā sniegotā meža biezoknī. Šis aizraujošaisceļojums Jūs noteikti neatstās vienaldzīgu! Pēc piedzīvojumiem bagātas dienas, vakarā atgriešanās viesnīcā.Nakšņošana viesnīcā.! Ja Jums paveiksies, kādā no ziemas vakariem, Jūs varēsiet redzēt Ziemeļblāzmu – fantastisku skatu, kad debesislaistās mistiski zaļos un zilos toņos.

3. diena.

28.12.2019: Oulu – Ranuā – Arktiskais Zoo – Oulu akvaparks «Eden».

Brokastis viesnīcā. Brīva diena vai izbraukuma ekskursija Nr.2: uz pasaulē vienīgo arktisko zoodārzu -Ranuā (par papildus samaksu – 25 € /15 € bērniem no 4 līdz 12 gadiem). Šis ir unikāls zoordārzs, kurš atrodastieši mežā. Pastaigājoties pa zooparka aleju, Jūs redzēsiet vairāk kā 200 tā iemītniekus un uzzināsiet dažādasitneresantas lietas par tiem. Šeit dzīvo vairāk kā 200 polāro dzīvnieku sugas: baltie un brūnie lāči, lūši, vilki, aļņi,pūces, ziemeļbrieži un citi ziemeļu faunas pārstāvji, kuru dzīves vieta ir maksimāli pietuvināta to dabiskajai dzīvesvietas videi. Ziemā savvaļas dabas parkā dzīve mainās pilnībā. Daudziem dzīvniekiem arktiskā ziema ir dabisksbiotops, un tos var viegli novērot sniegu klātajā parkā. Turpinājumā mūs gaida Santa Klausa saldumu un visāpasaulē zināmā zīmola Fazer šokolādes veikals. Gribētāji var doties uz vīna veikaliņu, kā arī izvēlēties un aizvestsev līdzi kārojamo mīksto Lapzemes zvēriņu, tiesa gan, spēļu…Tiem, kam gribēsies paēst, būs iespēja apmeklēt burvīgu restorānu, kurš iepriecinās Jūs ar retiem tradicionāliemēdieniem no aļņa, kas pagatavots pēc senām receptēm (par papildus maksu) un sasildīties pie kamīna. Vakarāatgriežamies viesnīcā Oulu pilsētā. Piedāvājam apmeklēt SPA un tropisko ūdens atrakciju parku “EDEN”. Šeit irpieejami: ūdens kalniņi, baseini, džakuzi, šarko dušas, vairāku veidu saunas! Atpūta visai ģimenei! Nakšņošanaviesnīcā.

4. diena.

29.12.2019: Oulu – Helsinki – Tallina – Rīga.

Brokastis viesnīcā. Izbraukšana uz Helsinkiem. Pārcelšanas ar prāmi TALLINK M/S STAR noHelsinkiem plkst.19:30 uz Tallinu. Pēc prāmja ierašanas Tallinā (21:30), ar autobusu braucam uz Rīgu! Vēlu naktīatgriešanās Rīgā


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena.

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas.

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību, neizmainot pašu tūres programmu.

Brīvais laiks būs paredzēts, ja nebūs neparedzētu apstākļu, satiksmes sastrēgumu un citas atkāpes no grafika.

Ekskursijas notiek krievu valodā. 

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.

Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti.

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņu un nepilsoņu pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Aviokompānija Ryanair un Wizz Air nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlaties sēdēt kopā, precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžeriem.

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu: NOTEIKUMI

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!