Autobusu ceļojums – Lieliskie Itālijas Dienvidi ( Neapole, Kapri, Sorrento, Pozitano)

Ceļojuma datums:

 08.02.2019 - 17.02.2019

22.03.2019 - 31.03.2019

12.04.2019 - 21.04.2019


Pamata komplekts no 169  

Ekskursiju komplekts 159 

Komplekts bez ekskursijām 319 € 

standarta numurs 1/2 DBL


Lieliskie Itālijas Dienvidi ( Neapole, Kapri, Sorrento, Pozitano)


Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (cenā iekļauts: lidojums – bagāža – transfērs – viesnīca – brokastis – ekskursijas) vai

komplekts bez ekskursijām (cenā iekļauts: lidojums – bagāža – transfērs – viesnīca – brokastis).

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā  – 180 € (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu, nospiediet “Rezervēt” un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas, vai arī sazinieties ar operatoru!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā “Izbraukšanas Grafiks”.

Lūgums pievērst uzmanību tam, ka tūres cena var mainīties sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu!


Pamata komplekts, cenā iekļauts:

Vieta tūrisma klases autobusā
Grupas vadītāja pakalpojumi
Dzīvošana 3* viesnīcā saskaņā ar “Fortūnas” sistēmu – 7 naktis (viena vieta divvietīgā numuriņā)


+ Ekskursiju komplekts 159 EUR
Ekskursija Vīnē
Ekskursija Neapolē
Ekskursijas brauciens uz Venēciju (papildus tiek apmaksāts kuģītis par 15 € un iebraukšanas nodeva – 5 €)
Ekskursijas brauciens uz Pompejiem
Ekskursijas brauciens Kapri salā ar kuģīti (papildu maksa 27 EUR/turp-atpakaļ)
Ekskursijas brauciens uz Romu un Vatikānu


Papildus tiek apmaksāts (obligāti):

piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos – 180 €;

Tūristu nodeva par uzturēšanos Itālijā – 1,5 €/ cilv./dienā


Papildus Jūs varat iegādāties : 

Ekskursijas brauciens “Amalfi piekraste ar Sorento apmeklējumu” 35 €
Kruīzs pa Venēcijas lagūnas salām 22 €
Brauciens ar kuģīti uz Kapri salu (obligāta piemaksa, iegādājoties ekskursiju-transporta paketi) 27 €
4 vakariņas viesnīca Itālijā 32 €


1. DIENA

Izbraukšana no Rīgas. (precīzu laiku skatieties mūsu mājaslapā 2 dienas pirms brauciena sadaļā „Izbraukšanas grafiks”).

Tranzīts Lietuvas un Polijas teritorijā. Iekārtošanās tranzīta viesnīcā Čehijas teritorijā. Atpūta.

2. DIENA

Brokastis.

Numuru atbrīvošana. Ceļš uz Vīni.

Gājēju ekskursija pilsētā.

Vīne – nozīmīga Eiropas pilsēta, Austrijas pērle un galvenais lepnums. Vīne ir romantiska, grezna un aristokrātiska pilsēta.

Brīvs laiks. Jums būs laiks patstāvīgi iepazīt šīs pilsētas apskates vietas, ieturēt pusdienas, iepirkties.

Iespēja doties uz Bratislavu (piemaksa ~20 EUR). Slovākijas galvaspilsētā ir daudz baznīcu, piļu, muzeju un atceres vietu. Jūs varat pastaigāties vecajā centra ar diviem galvenajiem laukumiem, uzkāpt Bratislavas pilī, kas nesen tika rekonstruēts, apskatīt Sv. Martina katedrāli, kuras zvanu torni var redzēt no jebkuras vietas pilsēta.

Vakarā dosimies uz Neapoli. Nakts ceļā.

3. DIENA

Ierašanās Neapolē vakarpusē. Iekārtošanās 3* viesnīcā. Atpūta.

Pēc vēlēšanās vakariņas viesnīcā (papildmaksa).

4. DIENA

Brokastis.

Ekskursija Neapolē.

Neapole – kontrastu pilsēta. Tās rajonos nav iespējams neiemīlēties. Šeit arī ir Spāņu kvartāli – Barselonas daļiņa, galerijas, kas nav sliktākas par tām, kas rotā Milānas centru, kā arī karaļa pils un teātri, kādi ir sastopami Itālijas galvaspilsētā. Bet pats svarīgākais ir tas, ka Neapolei ir gandrīz 3000 senā vēsture, ar savu valodu un unikālo virtuvi, ar saviem svētajiem un varoņiem. Šeit beidzas Romas impērijas vēsture, šeit ir dzimusi un uzaugusi Sofija Lorena, galu galā tikai šeit var nogaršot autentisku Neapoles picu.

Brīvs laiks. Iespēja ieturēt pusdienas.

Tālāk brauciens uz Pompejiem. Pompeji — antīka pilsēta Neapoles līča krastā, kuru 79. gadā ir iznīcinājis Vezuva izvirdums. Pelni, kas apglabāja pilsētu un tās iedzīvotājus, saglabājuši pilsētas būves neskartās līdz pat mūsdienām. Katru gadu apkārtnē notiek izrakumi, nesot arheologiem arvien vairāk atklājumu, bet ceļotājiem – iespaidus un bildes.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.

Vakariņas viesnīcā (papildmaksa).

5. DIENA

Brokastis.

Brīva diena vai pēc vēlēšanās ekskursijas brauciens “Amalfi piekraste, Amalfi, Pozitano, Sorento” (piemaksa 35 EUR).

Ekskursija sāksies gleznainajā Sorento pilsēta.

Uzkāpsim skatu laukumā, kur pavērsies prātam neaptverami skati. Sorento ir slavena ar tās jūras ainavām, unikālu augu valsti un ārstniecisko gaisu. Apmeklēsim arī pasaulē slavenā “Limončello” zīmola citrona šņabja un liķieru ražošanas laboratoriju. Dzēriena pagatavošanas tradīcija no citronu mizām uz spirta bāzes tika nodota no vienas paaudzes citai. Citrons tiek uzskatīts par Sorento simbolu, citrusaugļi šeit aug visur. Jums būs iespēja degustēt un iegādāties fabrikas produkciju.

Tālāk dosimies uz pašu pilsētas centru, vēsturisko centru. Mēs redzēsim vienu no skaistākajām vēsturiskajām pilsētas ēkām, Duomo katedrāli, Taso laukumu, kuru rota lieliski pieminekļi. Brīvs laiks.

Tālāk dosimies uz Amalfi piekrasti. Pieturēsim skatu laukumā, lai pavērotu jūras skatus. Apmeklēsim Pozitano piejūras pilsētiņu. Tās pastāvēšanas laikā, Pozitano no neliela zvejnieku ciematiņa ir izaudzis vienā no pazīstamākajiem kūrortiem pasaulē. Leģenda vēsta, ka pilsētu ir dibinājis jūras dievs – Poseidons, jo viņu ir tik ļoti apbūris Pazitejas nimfas skaistums, ka viņš ir uzdāvinājis viņai nelielu piekrastes pilsētiņu. Tieši nimfas vārdā tika nodēvēta pilsēta. Tālāk seko keramikas un porcelāna izstrādājumu ražotnes apmeklējums.

Ekskursijas turpinājumā ir Amalfi pilsēta. Apmeklēsim vienu no galvenajām apskates vietām – Sv. Andreja katedrāli, kas ir celta Sicīlijas arābu stilā. Brīvs laiks.

Pēc vēlēšanās var apmeklēt jūras alu Amalfi piekrastē. Šis unikāls dabas veidojums tiek dēvēts par Esmeraldas jeb Smaragda grotu. Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.

Vakariņas viesnīcā (papildmaksa).

6. DIENA

Brokastis.

Ekskursijas brauciens ar kuģīti uz Kapri salu (obligāta papildu maksa 27 EUR/turp-atpakaļ).

Kapri var iemīlēties no pirmā acu skatiena. Šodien sala ir svētku un greznības iemiesojums, dārgo restorānu un izsmalcinātu villu vieta. Slavenie modes mākslinieki, Holivuda zvaigznes un vienkārši bagātnieki meklē šeit atpūtu atbilstoši savam statusam un gaumei. Katru gadu šeit ierodas tūristu pūļi, lai pieskārtos skaistuma iemiesojumam.

Brīvs laiks. Piedāvājam jūras pastaigu ar iespēju apmeklēt vienu no galvenajām salas vizītkartītēm – Zilo grotu, zemūdens un pazemes ala klintī, kur ūdens krāsa ir neparastā spilgti zilā krāsā (papildmaksa).

Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.

Vakariņas viesnīcā (papildmaksa).

7. DIENA

Brokastis. Numuru atbrīvošana.

Ekskursijas brauciens uz Romu un Vatikānu.

Roma – Itālijas galvaspilsēta un viena no apmeklētākajām Eiropas pilsētām, galvenais politiskais, kultūras, ekonomikas centrs, atklājumu pilsēta. Oficiālās kultūras valodas – latīņu valoda.

Vatikāns atrodas netālu no Itālijas galvaspilsētas Romas un tas aizņem tikai 0,44 m2 lielu teritoriju. Valsts sastāv no vienas pilsētas, kas izveidota ar Romas katoļu baznīcas un Itālijas piekrišanu 1929. gada 11.februārī. Vatikānā atrodas īpašas uzmanības cienīgas rezidences, kas uzceltas par godu katram no pāvestiem. Vatikāns ir pilsēta-muzejs zem klajas debess, kur ik uz soļa sastopams mākslas darbs.

Došanās uz 3* viesnīcu. Iekārtošanās. Atpūta.

8. DIENA

Brokastis.

Numuru atbrīvošana.

Ekskursijas brauciens uz Venēciju (papildus tiek apmaksāts kuģītis par 15 € un iebraukšanas nodeva – 5 €).

Venēcija….. Līdzīgas pilsētas vairs nav pasaulē. Uz pāļiem celta, šī pilsēta it kā planē virs lagūnas caurspīdīgajā gaisā, kas ir piepildīts ar saules gaismu vai rēgojas cauri smalkajam lietus tīklam, kā vecā meistara gravīra. Arhitektūras mākslas darbi, kurus neticamā veidā grūti apbūvētajā vietā ir izveidojušas daudzas paaudzes, veido vienīgo savā veidā harmoniju ar ūdeni.

Venēcija – pilsēta Itālijas ziemeļos, kas uzcelta uz ūdens, precīzāk – uz 118 salām, kas savstarpēji savienotas ar 400 tiltiem. Šo pilsētu droši var dēvēt par pilsētu-muzeju. Šeit uz katra soļa atrodami aizgājušo gadsimtu pieminekļi, arhitektūras šedevri un ievērības cienīgi apskates objekti. Piemēram, slavenie tilti: Zelta tilts, Nopūtu tilts un Mainītāju tilts, Dodžu pils, jaunās un vecās administratīvās celtnes, Venira –de- Leoni, Bibliotēka, Pulksteņa Tornis, Kampanilles zvanu tornis ar skatu laukumu, grandiozais Arsenāla komplekss, Santa Maria Della Salute katedrāle, Frari bazilika, tirdzniecības iela Merčerija. Vairums Venēcijas ielu-kanālu ir tik šauri, ka pretējo māju sienas ir ar roku aizsniedzamas, tāpēc ēkas sasniedz pat 7 stāvu augstumā.

Brīvs laiks.

Pēc vēlēšanās, pēc ekskursijas Venēcijā aicinām Jūs doties kruīzā pa Venēcijas lagūnas salām (papildu maksa 22 EUR).

Apmeklēsim 2 vispopulārākās salas – stikla pūtēju salu Murano, salu ar krāsainām zvejnieku mājiņām Burano.

Ceļojumu sāksim ar salu, uz kuras sākot ar 13. gs. un līdz pat šodienai strādā stikla pūtēji, kas veido īstos mākslas darbus no stikla. Apmeklēsim Murano muzeju, kur Jūs pašas acīm varēsiet vērot visus Venēcijas stikla ražošanas un attīstības posmus, vēlāk varēs pastaigāties un apmeklēt bodītes, kur par piemiņu var iegādāties Venēcijas stikla izstrādājumus, kas ir roku darbs un īsts Itālijas zīmols.

No Murano salas dosimies uz Burano salu, kas ir pazīstama ar tās krāsainajām mājiņām, kas jebkuras laika apstākļos rada saulainu un patīkamu atmosfēru, piesātinot visu salu. Lieliska zvejnieku saliņa, kas saskaņā ar leģendu, tās krāsaino nokrāsu iemantoja, pateicoties zvejnieku sievām, kas izkrāsoja savas mājas, lai viņu vīri, vēl atrodoties tālu no salas, varētu ieraudzīt mājas un ātrāk atgrieztos pie mājas pavarda.

Ceļš uz Poliju. Nakts ceļā.

9. DIENA

Ierašanās Polijā.

Iekārtošanās 3* viesnīcā. Atpūta. 

10. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ceļš uz Rīgu. Ierašanās vēlu vakarā/naktī.


SVARĪGA INFORMĀCIJA!

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapas sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena.

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību,  neizmainot pašu tūres programmu.

Brīvais laiks būs paredzēts, ja nebūs neparedzētu apstākļu, satiksmes sastrēgumu un citas atkāpes no grafika.

Ekskursijas notiek krievu valodā.

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Latvijas nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti.

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu: NOTEIKUMI

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!