Autobusu ceļojums uz Itāliju – Neapolitāņu dziesma

Ceļojuma datums:

 • 15.05.2020 - STOP SALE
 • 29.05.2020 - 10.06.2020
 • 12.06.2020 - 24.06.2020
 • 26.06.2020 - 08.07.2020
 • 10.07.2020 - 22.07.2020
 • 24.07.2020 - 05.08.2020
 • 07.08.2020 - 19.08.2020
 • 21.08.2020 - 02.09.2020
 • 04.09.2020 - 16.09.2020
 • 18.09.2020 - 30.09.2020
 • 02.10.2020 - 14.10.2020

Pamata komplekts no 299  

Ekskursiju komplekts 99 

Komplekts bez ekskursijām no 388€ 

standarta numurs 1/2 DBL

Itālija
13
299.00€
99.00€
388.00€

no
299.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma

Autobusu ceļojums – Neapolitāņu dziesma 


Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (cenā iekļauts: lidojums – bagāža – transfērs – viesnīca – brokastis – ekskursijas) vai

komplekts bez ekskursijām (cenā iekļauts: lidojums – bagāža – transfērs – viesnīca – brokastis).

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā  – 180 € (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu, nospiediet “Rezervēt” un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas, vai arī sazinieties ar operatoru!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā “Izbraukšanas Grafiks”.

Lūgums pievērst uzmanību tam, ka tūres cena var mainīties sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu!


Pamata komplekts, cenā iekļauts:

Vieta tūrisma klases autobusā
Grupas vadītāja pakalpojumi
Dzīvošana 3* viesnīcā saskaņā ar “Fortūnas” sistēmu – 10 naktis (viena vieta divvietīgā numuriņā)
10 x brokastis viesnīcā


+ Ekskursiju komplekts  99 EUR
Ekskursija Vīne
Ekskursija Neapolē

Ekskursijas brauciens uz Florenci
Ekskursijas brauciens uz Venēciju (papildus tiek apmaksāts kuģītis par 15 € un iebraukšanas nodeva – 5 €)
Ekskursijas brauciens uz Pompejiem un pie Vezuva
Ekskursijas brauciens Kapri salā ar kuģīti (papildu maksa 27 EUR/turp-atpakaļ).


Papildus tiek apmaksāts (obligāti):

piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos – 180 €;

Tūristu nodeva par uzturēšanos Itālijā – 2 €/ cilv./dienā

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās


Pēc vēlēšanās, papildus tiek apmaksāts:

7x vakariņas Itālijas viesnīcā 56 €
Ekskursija uz Romu un Vatikānu 45 €
Ekskursijas brauciens “Sorento apmeklējums” 25 €
Kruīzs pa Venēcijas lagūnas salām 22 €
Brauciens ar kuģīti uz Kapri salu (obligāta piemaksa, iegādājoties ekskursiju-transporta paketi) 27 €


1. DIENA

Izbraukšana no Rīgas (precīzu laiku skatieties mūsu mājaslapā 2 dienas pirms brauciena sadaļā „Izbraukšanas grafiks”).

Tranzīts Lietuvas un Polijas teritorijā. Iekārtošanās 3* viesnīcā Čehijas teritorijā. Atpūta.

2. DIENA

Brokastis.

Numuru atbrīvošana. Ceļš uz Vīni.

Gājēju ekskursija pilsētā.

Vīne – nozīmīga Eiropas pilsēta, Austrijas pērle un galvenais lepnums. Vīne ir romantiska, grezna un aristokrātiska pilsēta.

Brīvs laiks. Jums būs laiks patstāvīgi iepazīt šīs pilsētas apskates vietas, ieturēt pusdienas, iepirkties.

Iespēja doties uz Bratislavu (piemaksa ~20 EUR). Slovākijas galvaspilsētā ir daudz baznīcu, piļu, muzeju un atceres vietu. Jūs varat pastaigāties vecajā centra ar diviem galvenajiem laukumiem, uzkāpt Bratislavas pilī, kas nesen tika rekonstruēts, apskatīt Sv. Martina katedrāli, kuras zvanu torni var redzēt no jebkuras vietas pilsēta.

Vakarā dosimies uz Kampānijas reģionu. Nakts ceļā.

3. DIENA

Ierašanās Kampānijas reģionā.

Šis ir gleznains reģions ar eksotiskiem augiem, lieliskām pludmalēm, itāļu kolorītu, jūras un itāļu virtuves aromātu.

Iekārtošanās 3* viesnīcā saskaņa ar “Fortūnas” sistēmu. Atpūta.

Pēc vēlēšanās vakariņas viesnīcā (papildmaksa).

4. DIENA

Brokastis.

Atpūta pie jūras, brīvs laiks.

Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens uz Neapoli.

Neapole – kontrastu pilsēta. Tās rajonos nav iespējams neiemīlēties. Šeit arī ir Spāņu kvartāli – Barselonas daļiņa, galerijas, kas nav sliktākas par tām, kas rotā Milānas centru, kā arī karaļa pils un teātri, kādi ir sastopami Itālijas galvaspilsētā. Bet pats svarīgākais ir tas, ka Neapolei ir gandrīz 3000 senā vēsture, ar savu valodu un unikālo virtuvi, ar saviem svētajiem un varoņiem. Šeit beidzas Romas impērijas vēsture, šeit ir dzimusi un uzaugusi Sofija Lorena, galu galā tikai šeit var nogaršot autentisku Neapoles picu.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.

Vakariņas viesnīcā (papildmaksa).

5. DIENA

Brokastis.

Atpūta pie jūras, brīvs laiks.

Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens “Pompeji un Vezuvs”.

Pompeji — antīka pilsēta Neapoles līča krastā, kuru 79. gadā ir iznīcinājis Vezuva izvirdums. Pelni, kas apglabāja pilsētu un tās iedzīvotājus, saglabājuši pilsētas būves neskartās līdz pat mūsdienām. Katru gadu apkārtnē notiek izrakumi, nesot arheologiem arvien vairāk atklājumu, bet ceļotājiem – iespaidus un bildes.

Vezuvs ir vienīgais aktīvais kontinentālās Eiropas vulkāns. Vezuvs un zem tā lavas apglabātas, bet vēlāk atraktās senās pilsētas vilina uz šejieni ļoti daudzus tūristus. Vezuva teritorija ir milzīgs rezervāts un nacionālais parks, kas tika ierīkots 1995. g. Šeit ir ierīkotas 9 pastaigu takas. Vulkāna izvirdums ir iedvesmojis vairākus māksliniekus. Piemēram, 1777. gadā franču mākslinieks  Pjērs Žaks Volārs ir uzgleznojis “Vezuva izvirdums”, bet jau 1833. gadā krievu mākslinieks Kārlis Brilovs ir uzgleznojis savu mākslas darbu “Pompeju pēdējā diena”, kas ir veltījums šai pasaulē zināmai katastrofai.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.

Vakariņas viesnīcā (papildmaksa).

6. DIENA

Brokastis.

Brīva diena, atpūta pie jūras vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursijas braucienu uz Romu un Vatikānu (izbraukšana agri no rīta, piemaksa 45€, ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Roma – Itālijas galvaspilsēta un viena no apmeklētākajām Eiropas pilsētām, galvenais politiskais, kultūras, ekonomikas centrs, atklājumu pilsēta. Oficiālās kultūras valodas – latīņu valoda.

Vatikāns atrodas netālu no Itālijas galvaspilsētas Romas un tas aizņem tikai 0,44 m2 lielu teritoriju. Valsts sastāv no vienas pilsētas, kas izveidota ar Romas katoļu baznīcas un Itālijas piekrišanu 1929. gada 11.februārī. Vatikānā atrodas īpašas uzmanības cienīgas rezidences, kas uzceltas par godu katram no pāvestiem. Vatikāns ir pilsēta-muzejs zem klajas debess, kur ik uz soļa sastopams mākslas darbs.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.

Vakariņas viesnīcā (papildmaksa).

7. DIENA

Brokastis.

Atpūta pie jūras, brīva diena.

Vakariņas viesnīcā (papildmaksa).

8. DIENA

Brokastis.

Brīva diena vai pēc vēlēšanās ekskursijas brauciens “Amalfi piekraste ar Sorento apmeklējumu, Amalfi, Pozitano, Sorento” (piemaksa 35 EUR).

Ekskursija sāksies gleznainajā Sorento pilsēta.

Uzkāpsim skatu laukumā, kur pavērsies prātam neaptverami skati. Sorento ir slavena ar tās jūras ainavām, unikālu augu valsti un ārstniecisko gaisu. Apmeklēsim arī pasaulē slavenā “Limončello” zīmola citrona šņabja un liķieru ražošanas laboratoriju. Dzēriena pagatavošanas tradīcija no citronu mizām uz spirta bāzes tika nodota no vienas paaudzes citai. Citrons tiek uzskatīts par Sorento simbolu, citrusaugļi šeit aug visur. Jums būs iespēja degustēt un iegādāties fabrikas produkciju.

Tālāk dosimies uz pašu pilsētas centru, vēsturisko centru. Mēs redzēsim vienu no skaistākajām vēsturiskajām pilsētas ēkām, Duomo katedrāli, Taso laukumu, kuru rota lieliski pieminekļi. Brīvs laiks.

Tālāk dosimies uz Amalfi piekrasti. Pieturēsim skatu laukumā, lai pavērotu jūras skatus. Apmeklēsim Pozitano piejūras pilsētiņu. Tās pastāvēšanas laikā, Pozitano no neliela zvejnieku ciematiņa ir izaudzis vienā no pazīstamākajiem kūrortiem pasaulē. Leģenda vēsta, ka pilsētu ir dibinājis jūras dievs – Poseidons, jo viņu ir tik ļoti apbūris Pazitejas nimfas skaistums, ka viņš ir uzdāvinājis viņai nelielu piekrastes pilsētiņu. Tieši nimfas vārdā tika nodēvēta pilsēta. Tālāk seko keramikas un porcelāna izstrādājumu ražotnes apmeklējums.

Ekskursijas turpinājumā ir Amalfi pilsēta. Apmeklēsim vienu no galvenajām apskates vietām – Sv. Andreja katedrāli (papildu maksa par ieejas biļeti ~3 EUR), kas ir celta Sicīlijas arābu stilā. Brīvs laiks.

Pēc vēlēšanās var apmeklēt jūras alu Amalfi piekrastē. Šis unikāls dabas veidojums tiek dēvēts par Esmeraldas jeb Smaragda grotu (papildu maksa). Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.

Vakariņas viesnīcā (papildmaksa).

9. DIENA

Brokastis.

Ekskursijas brauciens ar kuģīti uz Kapri salu (papildus maksa 27 EUR/turp-atpakaļ).

Kapri var iemīlēties no pirmā acu skatiena. Šodien sala ir svētku un greznības iemiesojums, dārgo restorānu un izsmalcinātu villu vieta. Slavenie modes mākslinieki, Holivuda zvaigznes un vienkārši bagātnieki meklē šeit atpūtu atbilstoši savam statusam un gaumei. Katru gadu šeit ierodas tūristu pūļi, lai pieskārtos skaistuma iemiesojumam.

Brīvs laiks. Piedāvājam jūras pastaigu ar iespēju apmeklēt vienu no galvenajām salas vizītkartītēm – Zilo grotu, zemūdens un pazemes ala klintī, kur ūdens krāsa ir neparastā spilgti zilā krāsā (papildmaksa).

Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.

Vakariņas viesnīcā (papildmaksa).

10. DIENA

Agri no rīta numuru atbrīvošana.

Ekskursijas brauciens uz Venēciju (papildus tiek apmaksāts kuģītis par 15 € un iebraukšanas nodeva – 5 €).

Venēcija….. Līdzīgas pilsētas vairs nav pasaulē. Uz pāļiem celta, šī pilsēta it kā planē virs lagūnas caurspīdīgajā gaisā, kas ir piepildīts ar saules gaismu vai rēgojas cauri smalkajam lietus tīklam, kā vecā meistara gravīra. Arhitektūras mākslas darbi, kurus neticamā veidā grūti apbūvētajā vietā ir izveidojušas daudzas paaudzes, veido vienīgo savā veidā harmoniju ar ūdeni.

Venēcija – pilsēta Itālijas ziemeļos, kas uzcelta uz ūdens, precīzāk – uz 118 salām, kas savstarpēji savienotas ar 400 tiltiem. Šo pilsētu droši var dēvēt par pilsētu-muzeju. Šeit uz katra soļa atrodami aizgājušo gadsimtu pieminekļi, arhitektūras šedevri un ievērības cienīgi apskates objekti. Piemēram, slavenie tilti: Zelta tilts, Nopūtu tilts un Mainītāju tilts, Dodžu pils, jaunās un vecās administratīvās celtnes, Venira –de- Leoni, Bibliotēka, Pulksteņa Tornis, Kampanilles zvanu tornis ar skatu laukumu, grandiozais Arsenāla komplekss, Santa Maria Della Salute katedrāle, Frari bazilika, tirdzniecības iela Merčerija. Vairums Venēcijas ielu-kanālu ir tik šauri, ka pretējo māju sienas ir ar roku aizsniedzamas, tāpēc ēkas sasniedz pat 7 stāvu augstumā.

Brīvs laiks.

Pēc vēlēšanās, pēc ekskursijas Venēcijā aicinām Jūs doties kruīzā pa Venēcijas lagūnas salām (papildu maksa 22 EUR).

Apmeklēsim 2 vispopulārākās salas – stikla pūtēju salu Murano, salu ar krāsainām zvejnieku mājiņām Burano.

Ceļojumu sāksim ar salu, uz kuras sākot ar 13. gs. un līdz pat šodienai strādā stikla pūtēji, kas veido īstos mākslas darbus no stikla. Apmeklēsim Murano muzeju, kur Jūs pašas acīm varēsiet vērot visus Venēcijas stikla ražošanas un attīstības posmus, vēlāk varēs pastaigāties un apmeklēt bodītes, kur par piemiņu var iegādāties Venēcijas stikla izstrādājumus, kas ir roku darbs un īsts Itālijas zīmols.

No Murano salas dosimies uz Burano salu, kas ir pazīstama ar tās krāsainajām mājiņām, kas jebkuras laika apstākļos rada saulainu un patīkamu atmosfēru, piesātinot visu salu. Lieliska zvejnieku saliņa, kas saskaņā ar leģendu, tās krāsaino nokrāsu iemantoja, pateicoties zvejnieku sievām, kas izkrāsoja savas mājas, lai viņu vīri, vēl atrodoties tālu no salas, varētu ieraudzīt mājas un ātrāk atgrieztos pie mājas pavarda.

Ceļš uz Poliju. Nakts ceļā.

11. DIENA

Ierašanās Polijā.

Iekārtošanās viesnīcā, atpūta. Nakts viesnīcā. 

12. DIENA

Brokastis. Numuru atbrīvošana.

Ceļš uz Rīgu.  Ierašanās vēlu vakarā/naktī.


SVARĪGA INFORMĀCIJA!

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapas sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena.

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību,  neizmainot pašu tūres programmu.

Brīvais laiks būs paredzēts, ja nebūs neparedzētu apstākļu, satiksmes sastrēgumu un citas atkāpes no grafika.

Ekskursijas notiek krievu valodā.

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Latvijas nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti.

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu: NOTEIKUMI

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!

Itālija
13
299.00€
99.00€
388.00€

no
299.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma