Autobusu ceļojums uz Horvātiju – Mandarīnu laiks Horvātijā

Akcija

CEĻOJUMA DATUMS:

  • 17.10.2020 - 24.10.2020 

Pamata komplekts no 229 € 

Ekskursiju komplekts 90 €

Standarta numurs 1/2 DBL

Horvātija
8
20
229.00€
90.00€

no
229.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts (cenā iekļauts: vieta autobusā + bagāža + transfēri + apartamenti + brokastis) vai

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (cenā iekļauts: vieta autobusā + bagāža + transfēri + apartamenti + brokastis + ekskursijas).

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu  – precizēt pie mūsu menedžeriem.

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Ja ir kāda papildu informācija vai vēlmes, kas mums būtu jāņem vērā, norādiet tās komentāros pie ceļojuma rezervēšanas vai arī sazinieties ar mūsu menedžeriem!

Visu informāciju par izbraukšanu, kā arī attiecīgos ceļojuma dokumentus jūs saņemsiet savā e-pastā aptuveni 2 dienas pirms ceļojuma sākuma!

Aktuālās cenas, apstiprinājuma un izmitināšanas iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar mūsu menedžeriem!


Pamata komplekts, cenā iekļauts

brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris);

transporta un ceļa izdevumi;

nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa
apstākļiem;

brokastis 2. un 8. dienā (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma);

naktsmītne Horvātijā 5 naktis, 4-vietīgos apartamentos, bez brokastīm;

grupas vadītāja pakalpojumi.


Ekskursiju komplekts – 90 €:  

izbraukuma ekskursija uz Splitu un Vrjanača alu;

izbraukuma ekskursija uz Dubrovniku;

izbraukuma ekskursija uz Bosniju un Hercegovinu. 


Piemaksas un papildus izdevumi:

vietējais tūrisma nodoklis: 1.30 € personai par nakti (jāmaksā uz vietas Horvātijā);

piemaksa par dzīvošanu: 2- vietīgā Studio tipa apartamentā no personas € 50;

piemaksa par dzīvošanu: 3-tā, 4-viet. apartamentā € 50;

vienvietīgā numurā tranzītviesnīcās un uz 5 naktīm vienvietīga izvietošana kopējā apartamentā 80 €,

piemaksa, ja vēlaties papildvietu autobusā 150 €,

piemaksa par brokastīm Horvātijā (4 brokastis) no personas 28 €. 


Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:

Vrjanača ala – 45 Kn;

Zivju pikniks-kuģītis – 30 €;

Mandarīnu ražas svētki un restorāns ar vakariņām, vīnu un dzīvo mūziku – 35 €;

Ieejas biļete Plitvices ezeru n. p. – 25 €;

vienas brokastis Horvātijā – 7 €.

2019. gada izmaksas. € 1 ~ HRK 7,5 (Horvātijas kuna).


CEĻOJUMA PROGRAMMA:

1. diena. 17.10. „Un ceļojums sākās…”

5.00. izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Pusdienu pauze Polijas teritorijā. Nakts viesnīcā 3 * Čehijas teritorijā, Brno apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2. diena. 18.10. „Ceļš uz Horvātiju…”

Brokastis*. Laiks ceļā. Čehija. Austrija. Slovēnija. Laiks ceļā līdz Horvātijai. Vakarā ierašanās un izvietošanās naktsmītnē 3 * apartamentos, Adrijas jūras piekrastē Trogiras Rivjerā. 5 naktis Horvātijā Adrijas jūras piekrastē, kūrortpilsētā Okrug Gornij. 

3. diena. 19.10. „Pilsētas un pazemes krāšņums…..”

Brokastis*. Diena veltīta atpūtai pie jūras vai piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 €) uz Splitu, Vranjača alu un Trogiru. Lielākās senās Dalmācijas un Adrijas jūras piekrastes pilsētas Splitas apskates ekskursija. Vienīgā Romas impērijas laika pils, kura celta 3.gs., kad šeit apmetās uz dzīvi ķeizars Diokletians – “apsēstais uz celtniecību” – tā viņu dēvēja. Vranjača ala, stalaktītu un stalagmītu pazemes pasaules apmeklējums. Kvarca akmeņu pārpilnība alā, padara to īpaši krāšņu. Sienās mirdzošo kvarca gabaliņi, kā dimanti, kas rotā augstmaņu tērpus greznās balēs. Pēc ekspertu domām, alā ir unikālas krāsu bagātības.Romantiskā Trogira – pilsēta ar vairāk kā 2300 gadu vēsturi, kuru radījuši senie grieķi. Mūsdienās pilsēta tiek saukta par „Akmens skaistuli”. Atgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras rivjerā. Brīvs laiks peldēšanai un atpūtai.

4. diena. 20.10. „Dubrovnika – pilsēta cietoksnis…”

Brokastis*. Izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 40 €) uz Dubrovniku. Pilsēta-cietoksnis tā ir kādreizējā brīvā un lepnā Dubrovnikas republika ar devīzi: “Brīvība netiek pārdota ne par kādu pasaules zeltu”. Ekskursija vietējā gida pavadībā, krievu valodā. Bernards Šovs ir teicis: “Tiem, kas meklē paradīzi zemes virsū, jādodas uz Dubrovniku!”. Pēc ekskursijas, brīvs laiks pilsētā. Varat doties pastaigā pa pilsētas mūriem. Uzbraucot ar pacēlāju tuvējā kalnā, pavērsies brīnišķīgs skats uz pilsētu. Vakarā atgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras rivjerā.

5. diena. 21.10. „Balkānu- pērle Mostāra…”

Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 €) uz Bosniju un Hercegovinu. Skaistākā pilsēta valstī – Mostara. Šajā pilsētā pārņem sajūta, ka atrodies nevis Eiropas dienvidos, bet kādā austrumu zemē. Vienkopus redzamas musulmaņu mošejas, katoļu un pareizticīgo baznīcas, pa šaurajām ieliņām klīstot, pārņem sajūta, ka esi pārcēlies pāris gadsimtus atpakaļ. Pilsētas simbols ir vecais tilts pār Neretvas upi, kas uzbūvēts 15. gs. Neretvas upes ieleja- bieži saukta par „horvātu Kaliforniju”, te ir lielākās mandarīnu plantācijas valstī. Katru gadu ražas novākšanas laikā Neretvas upes ieleja pārvēršanas par ko īpašu, visur Jūs varēsiet sastapt cilvēkus,
kuri piedalās mandarīnu ražas novākšanā. Vizināšanas laivās pa Neretvas upes kanāliem, ļaus Jums izbaudīt šīs vietas neparasto šarmu. Jums pašiem būs iespēja piedalīties mandarīnu lasīšanā. Pēc kārtīga darba ir kārtīgi jāpaēd! Piedāvājam doties vakariņās. Vietējā restorānā, kur varēsiet baudīt vietējos ēdienus un vīnu, klausoties vietējo mūziku, kas aicina ļauties jestriem dejas soļiem. Vakarā atgriešanās apartamentos 3* Trogiras rivjerā.

6. diena. 22.10. „Atpūta pie Adrijas jūras…”

Brokastis*. Piedāvājam doties izbraucienā ar kuģīti „Zivju pikniks”, kas Jums sniegs neaizmirstamas atmiņas un atpūtu pēc garā ceļa. Tā ir diena baudot sauli, jūru, vērojot mazās saliņas un rifus. Uz salām baudīsiet neskarto dabu, ļauties peldei kristāldzidrā jūras ūdenī un saules stariem! Baudiet priežu un Vidusjūras koku smaržu un jūras sāli uz lūpām. Pēc pastaigas gar jūras krastu, Jūsu izsalkumu remdēs svaigi grilētas zivis un mājas vīns. Neaizmirstiet paņemt līdzi piederumus peldēšanai! Vakarā atgriešanās naktsmītnē 3 *Trogiras rivjerā. Brīvs laiks peldēšanai un atpūtai.

7. diena. 23.10. „Unikālie dabas fenomeni…”

Agri no rīta dodamies prom no Adrijas jūras piekrastes. Brauciens līdz Horvātijas Nacionālajam parkam –. Viens no Horvātijas dabas radītiem brīnumiem – dažādos līmeņos 16 ezeri, kas savā starpā savienoti ar vairāk kā 90
ūdenskritumiem. Jūs gaida brauciens kuģīti un pastaiga pa marķētām tūristu takām. Jūs nokļūsiet brīnumainā pasaulē – čalojoši ūdenskritumi, lielāki un mazāki ezeriņi, baltie Horvātijas akmeņi – dolomīti. Izbraukšana mājup. Slovēnija. Austrija. Čehija. Nakts viesnīcā 2 * Ostravas apkaimē.

8. diena. 24.10. „Ceļš mājup…”

Brokastis*. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

 

5 naktis Horvātijā Adrijas jūras piekrastē, izvietošanās apartamentos: 4-vietīgos, gan Studio tipa 2-vietīgos, gan 3-vietīgos. Apartamenti Trogiras rivjērā, kūrortpilsētā Okrug Gornij.
4-vietīgi apartamenti 3*, bez ēdināšanas (2-vietīgām un 3-vietīgām guļamistabām, duša, WC, virtuves stūrītis (plīts, ledusskapis, trauki ēdiena pagatavošanai un galda servēšanai). Par papildus samaksu iespējams izvietoties divatā vai trijatā. Visas ēkas atrodas 100 līdz 400 – 500 m no pludmales.


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).

Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).

Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30.

Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.

Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.

Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.

Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.

Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.

Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

 

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu: NOTEIKUMI

 

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!

Horvātija
8
20
229.00€
90.00€

no
229.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma