Autobusu ceļojums uz Itāliju – Rimini – Atpūta un ekskursijas (13. dienas)

CEĻOJUMA DATUMI:

  • 23.07.2020 - STOP SALE
  • 04.08.2020 - 16.08.2020
  • 16.08.2020 - 28.08.2020
  • 28.08.2020 - 09.09.2020
  • 09.09.2020 - 21.09.2020
  • 21.09.2020 - 03.10.2020

Pamata komplekts no 234 
+
Ekskursiju komplekts 149 €
 

Komplekts bez ekskursijām

no 373 €

 

standarta numurs 1/2 DBL

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (cenā iekļauts: vieta autobusā + bagāža + transfēri + viesnīca + brokastis + ekskursijas) vai 

komplekts bez ekskursijām (cenā iekļauts: vieta autobusā + bagāža + transfēri + viesnīca + brokastis).

Ja Jūs ceļojat viens, piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā no 185 € (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā “Izbraukšanas Grafiks”.

Aktuālās cenas, apstiprinājuma un izmitināšanas iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar mūsu menedžeriem!


Pamata komplekts, cenā iekļauts:

vieta tūristu klases autobusā

grupas vadītāja pakalpojumi

dzīvošana 3*** viesnīcā Rimini (viena vieta divvietīgā numuriņā) – 7 naktis ar brokastīm

dzīvošana 3*** tranzīta viesnīcās (viena vieta divvietīgā numuriņā) – 3 naktis ar brokastīm


Ekskursiju komplekts – 149 €, cenā iekļauts:

gājēju ekskursija Prāgā

ekskursiju programma “Itāļu Šveice”

ekskursija Milānā

ekskursija Rimini

ekskursijas brauciens uz Romu un Vatikānu (sabiedriskā transporta biļetes tiek apmaksātas atsevišķi)

ekskursija Sanleo

ekskursijas brauciens uz Urbino

ekskursija Venēcijā (papildu maksa: kuģītis – 15 € + iebraukšanas nodeva – 5 €)


Papildus tiek apmaksāts (obligāti): 

ja Jūs ceļojat vienatnē, obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos numuriņos – 185 €

ja Jūs ceļojat vienatnē, piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos numuriņos viesnīcā (augustā) – 205 €

kuģītis uz Venēciju – 15 € + iebraukšanas nodeva – 5 €

pilsētas nodoklis Itālijas viesnīcās ~ 1-1.5 € / nakts cilvekā

ieejas biļetes apskates un izklaides vietās


Papildus tiek apmaksāts (pēc vēlēšanās):

dzīvošana viesnīcās ABAY 3* ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numurā) – piemaksu precizēt pie mūsu menedžeriem;

ekskursijas brauciens uz Sanmarīno – 15 €

ekskursijas brauciens “Gubio un Furlo kanjons” – 20 €

7 vakariņas viesnīcā Rimini – 55 €

kondicionētājs par numuru – 5 €/nakti

fiksētas vietas autobusā – 15 € – pēc pieprasījuma


1. DIENA

Izbraukšana no Rīgas naktī/agri no rīta (precīzu laiku lūgums skatīties mūsu mājaslapas sadaļā „Klientiem. Izbraukšanas grafiks” 2 dienas pirms tūres). Tranzīts Lietuvas, Polijas teritorijā. Iekārtošanās tranzīta viesnīcā Polijas teritorijā. Nakts viesnīcā.

2. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Prāgu.

Ierašanās Prāgā.

Apskates ekskursija pa Prāgu – pilsētu ar neparastu likteni, kas vairāk nekā 10 gadsimtus ir saglabājusi galvaspilsētas statusu un neaizmirstamo viduslaiku veidolu. Pastaigu sāksim no Prāgas Gradas – unikāla arhitektūras pieminekļa, kas ilgu laiku kalpoja kā čehu valdnieku rezidence. Apskatīsim Sv. Vita katedrāli – Čehijas galveno gotiskās arhitektūras pieminekli, kur senatnē notika valdnieku kronēšanas ceremonijas, apmeklēsim eleganto Sv. Jura baziliku – vēl vienu Prāgas gotikas paraugu. Ekskursijas laikā pastaigāsimies pa Kārļa tiltu. Būs iespējams ievēlēties kādu vēlēšanos pie Jana Nepomuka skulptūras – viņš ir viens no pilsētas svētajiem aizbildņiem. Ejot pa Prāgas līkumainajām ieliņām, nonāksim līdz Vecpilsētas laukumam, kur senā Rātsnama astronomiskais pulkstenis laika ritējumu ik stundu atzīmē ar zvanu skaņām un 12 apustuļu procesiju. Apskatīsim arī slaveno Nikolaja baznīcu, pieminekli Jānim Gusam un Marijas baznīcu, bet pēc tam pa viduslaiku ieliņām nonāksim jaunās pilsētas galvenajā laukumā – Vāclava laukumā.
Brīvs laiks vai pēc vēlēšanās vakarā izbrauciens ar kuģīti pa Vltavas upi ar vakariņām (papildu maksa 28 €).

Visievērojamākā vieta, bez kuras nebūtu Prāgas, ir Vltavas upe ar saviem sliekšņiem, kuriem mēs varam būt pateicīgi par Čehijas galvaspilsētas nosaukumu. Pastaigājoties pa krastmalu, iespējams pamielot acis ar Prāgas lielisko arhitektūru, kur sajūsmu izsauc teju katrs nams. Tomēr visu Prāgas skaistumu novērtēt iespējams tikai, palūkojoties uz pilsētu no upes puses.

Došanās uz Šveici. Nakts ceļā.

3. DIENA

Ierašanās Šveicē. Ekskursiju programma “Itāļu Šveice”.

Sāksim ar Lokarno — vienu no klimatiski siltajiem Šveices reģioniem, kur aug palmas un citronkoki. Vecpilsētā ir daudz senlaicīgu, mājīgu ieliņu ar trepēm un nogāzēm, un praktiski no jebkuras vietas var iziet Pizza Grande laukumā. Visslavenākās pilsētas apskates vietas un tās apkārtnē ir Viskonteo pils un Madonnas del Sasso baznīca, kas ir viena no skaistākajām vietām Lokarno apkārtnē.

Tālāk dosimies uz Lugano, kur ir brīnišķīgas dabas ainavas, pilsēta atrodas pie Lugano ezera un to ieskauj Alpi, veidojot lielisku kalnu un ūdens savienojumu. Lugano atrodas virkne senlaicīgu piļu, baznīcu, panorāmas laukumi u.c.
Došanās tranzīta viesnīcā, kas atrodas Milānas apkārtnē. Iekārtošanās, nakts viesnīcā.

4. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ekskursija Milānā.

Milāna pārsteigs tos, kas no tās gaida tikai mūsdienīgas celtnes, ar tās iespaidīgiem vēstures pieminekļiem. Sforcesko pils, kurā strādājis Leonardo da Vinči; Doma katedrāle, kur glabājas svarīgākā kristiešu pasaules relikvija — viena no Jēzus Krusta naglām; slavens La Scala teātris — šo visu pilsēta ir rūpīgi saglabājusi saviem viesiem. Papildus vēsturiskajam mantojumam, Milānā atrodas svarīgākais Eiropas ekonomikas centrs, pilsētā ik gadu notiek augstās modes skati. Milāna — pilsēta, kurā var atrast visas Itālijas bagātības: vēsturi, mākslu, lielisku virtuvi un modernos veikalus.

Došanās uz Rimini. Ierašanās, iekārtošanās viesnīcā, atpūta.

5. DIENA

Brokastis. Atpūta pie jūras. Dienas otrajā pusē ekskursija Rimini.

Romanja – visviesmīlīgākā vieta Itālijā, kur divus tūkstošus gadu atpakaļ mēdza pietauvoties kuģi no visas Vidusjūras, viduslaikos – šķērsoja svētceļnieki no visas Eiropas, mūsdienas atpūšas miljons viesu no visas pasaules. Tikai daži zina, ka Rimini – visatpazīstamākajā Romanjas pilsētā – izņemot pludmales un simtiem viesnīcu, ir pati senākā romiešu triumfu arka, pati pirmā pilsētas bibliotēka un pirmā šāda veida Renesanses Katedrāle. Un pat ne katrs Rimini iedzīvotājs zina, ka viņu iemīļotajam Tibērijas tiltam 2014. gadā palika 2000 gadu, un centrālajā pilsētas ielā dzīvoja un mācījās pats titulētākais 20. gadsimta režisors XX Federiko Fellini.

Došanās uz Sanleo. Ekskursija Sanleo.

Nav pārāk daudz tādu piļu, kā šīs pilsētas monumentāls tornis. Kādreiz Dantē ir aprakstījis šo lielisku klinšaino ainavu, tādējādi izveidojot Elles tēlu. Makiavelli dēvējis San Leones citadeli par Itālijas militārās arhitektūras klasisku paraugu. Senākais San Leones cietoksnis 18.gs. tika pārbūvēts par pāvestu cietumu. Par tās visslavenāko ieslodzīto ir kļuvis grāfs Kaliostro. Pilsētas laukumā atrodas 9.gs. baznīca — Pjevē. Aiz tās slejas augšā 12.gs. romāņu katedrāle.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

6. DIENA

Brokastis. Ekskursijas brauciens uz Urbino.

Urbino – pilsēta ar unikālām apskates vietām, kas ir saglabājusi viduslaiku garu.

Jūs nokļūsiet Renesanses pasaulē… Iespējams, ka tā nebija vienkārša sagadīšanās, ka tieši Urbino piedzima laikmeta slavenākie cilvēki: Rafaēls Santi, Donato Bromante, Vergīlijs Polidori u.c…

Viena no labākajām pasaulē Renesanses mākslas un skulptūru kolekcijām atrodas Montefeltro pilī – kādreiz ietekmīgās ģimenes īpašumā, kas valdīja pār Urbino. Rafaēla māja-muzejs katru gadu uzņem miljoniem tūristu. 16.gs. katedrāles un baznīcas apbur tūristus ar savu arhitektūru un rotājumiem. Sākot ar 1506. gadu, Urbino ir universitāte, kuras telpās studenti no visas pasaules apgūst pagātnes tradīcijas, veidojot mūsdienu zinātnes nākotni uz to pamata.

Brīvs laiks Urbino vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursijas braucienu “Gubio un Furlo kanjons” (papildu maksa 20 €).

Gubio pilsētiņa, kas atrodas Umbrijas reģionā, savu pastāvēšanu ir uzsākusi vēl pirms mūsu ēras. Par īstu Gubio dārgumu uzskata bronzas plāksnītes, kas tika izlietas no 3. līdz 1.gs.p.m.ē., saturot rituāla tekstus senā Umbrijas valodā. Plāksnes ir piestiprinātas uz greznās pils. Blakus ēkā, Pretorio pilī, kas atrodas galvenajā pilsētas laukumā, atrodas pilsētas pārvalde. Šeit, tāpat kā citās itāļu pilsētās, ir daudz baznīcu, piemēram, Sv. Ubaldo bazilika, kurā atrodas mocekļa līķis, kuram par godu pilsēta saņēmusi savu nosaukumu.
Passo del Furlo – kanjons senajā romiešu ceļā. Kanjons izraisa pastiprinātu tūristu interesi kopš 2001. gada, kad tas tika iekļauts valsts dabas. Vietējo iedzīvotāju vidū Passo del Furlo ir neoficiāls nosaukums “Lielais Itālijas kanjons”, pateicoties satriecošiem skatiem, kas paveras no tā augstuma, kā arī nelielu līdzību ar amerikāņu kanjonu.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

7. DIENA

Brokastis. Brīva diena pie jūras.

8. DIENA

Brokastis. Brīvs laiks vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursijas braucienu uz Sanmarīno (papildu maksa 15 €).

Pavisam blakus Rimini atrodas unikāla vieta — Sanmarīno, kas ir vissenākā Eiropas republika, kuras valsts iekārta ir iekļauta UNESCO sarakstā. 500 000 viesiem, kas katru gadu te atbrauc, ir iespēja nogaršot populāros Sanmarīno liķierus un apmeklēt vietējas bodītes, kuru preces netiek apliktas ar nodevu, kā arī personīgi pārliecināties par to, ka Sanmarīno dēvē par Eiropas balkonu, pateicoties elpu aizraujošiem dabas skatiem, kas paveras no 700 metru augstuma. Turklāt, tieši uz šejieni, pie Sanmarīno Republikas dibinātāja pīšļiem atbrauc kristiešu svētceļotāji no visas pasaules, kuru vidū ir Romas pāvesti un pareizticīgie mācītāji.

Atgriešanās viesnīcā. Brīvs laiks pie jūras.

Nakts viesnīcā.

9. DIENA

Brokastis (līdzi). Ekskursijas brauciens uz Romu un Vatikānu (sabiedriskā transporta biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Roma – Itālijas galvaspilsēta un viena no apmeklētākajām pilsētām Eiropā. Roma ir valsts galvenais politiski, kulturāli un ekonomiski nozīmīgais centrs, un viena no vecākajām un vēstures un kultūras pieminekļiem bagātākajām pilsētām pasaulē. Vatikāns ir pilsēta-muzejs zem klajām debesīm netālu no Itālijas galvaspilsētas Romas.

Vatikāna platība ir tikai 0,44km3. Valsts sastāv tikai no vienas pilsētas, kas 1929. gada 11. februārī tika izveidota ar Laterāna līgumu starp Romas katoļu baznīcu un Itālijas valdību. Vatikānā atrodas katra esošā Romas pāvesta dzīvesvieta. Interjers un eksterjers ir īpašas uzmanības un apbrīnas vērts. Vatikāns patiesi ir pilsēta-muzejs zem klajām debesīm, kur tiešā nozīmē katrs metrs glabā apbrīnas vērtus kultūrvēsturiskus mākslas šedevrus.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

10. DIENA

Brokastis. Brīva diena pie jūras.

11. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Venēciju. Ekskursija Venēcijā (papildu maksa: kuģītis – 15 € + iebraukšanas nodeva – 5 €).

Venēcija – pilsēta Itālijas ziemeļos, kas uzcelta uz ūdens, precīzāk – uz 118 salām, kas savstarpēji savienotas ar 400 tiltiem. Šo pilsētu droši var dēvēt par pilsētu-muzeju. Šeit uz katra soļa atrodami aizgājušo gadsimtu pieminekļi, arhitektūras šedevri un ievērības cienīgi apskates objekti. Piemēram, slavenie tilti: Zelta tilts, Nopūtu tilts un Mainītāju tilts, Dodžu pils, jaunās un vecās administratīvās celtnes, Venira de Leoni , Bibliotēka, Pulksteņa Tornis, Kampanilles zvanu tornis ar skatu laukumu, grandiozais Arsenāla komplekss, Santa Maria Della Salute katedrāle, Frari bazilika, tirdzniecības iela Merčerija. Vairums Venēcijas ielu-kanālu ir tik šauri, ka pretējo māju sienas ir ar roku aizsniedzamas, tāpēc ēkas sniedzās pat 7 stāvu augstumā.

Brīvs laiks. Pēc vēlmes, pēc ekskursijas Venēcijā aicinām Jūs doties kruīzā pa Venēcijas lagūnas salām (papildu maksa 22 €).

Apmeklēsim 2 vispopulārākās salas – stikla pūtēju salu Murano un salu ar krāsainām zvejnieku mājiņām – Burano.

Ceļojumu sāksim ar salu, uz kuras sākot ar 13.gs. un līdz pat šodienai strādā stikla pūtēji, kas veido īstos mākslas darbus no stikla. Apmeklēsim Murano muzeju, kur Jūs pašas acīm varēsiet vērot visus Venēcijas stikla ražošanas un attīstības posmus, vēlāk varēs pastaigāties un apmeklēt bodītes, kur par piemiņu var iegādāties Venēcijas stikla izstrādājumus, kas ir roku darbs un īsts Itālijas zīmols.

No Murano salas dosimies uz Burano salu, kas ir pazīstama ar tās krāsainajām mājiņām, kas jebkuras laika apstākļos rada saulainu un patīkamu atmosfēru, piesātinot visu salu. Lieliska zvejnieku saliņa, kas saskaņā ar leģendu, tās krāsaino nokrāsu iemantoja, pateicoties zvejnieku sievām, kas izkrāsoja savas mājas, lai viņu vīri, vēl atrodoties tālu no salas, varētu ieraudzīt mājas un ātrāk atgrieztos pie mājas pavarda.

Nakts pārbrauciens uz Poliju.

12. DIENA

Ierašanās Polijā. Iekārtošanās tranzīta viesnīcā. Nakts viesnīcā.

13. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Rīgu. Ierašanās Rīga vēlu vakarā.


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu

Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika

Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)

Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu NOTEIKUMI

 

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!