Autobusu ceļojums uz Itāliju – Venēcijas karnevāla apmeklēšana


CEĻOJUMA DATUMI:

  • 10.02.2020 - 17.02.2020
  • 20.02.2020 - 27.02.2020

Pamata komplekts no 109  
+
Ekskursiju komplekts 129  
Komplekts bez ekskursijām
no 228 €
standarta numurs 1/2 DBL

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (cenā iekļauts: vieta autobusā + bagāža + viesnīca + brokastis + ekskursijas) vai 

komplekts bez ekskursijām (cenā iekļauts: vieta autobusā + bagāža + viesnīca + brokastis + ekskursija Prāgā).

Ja Jūs ceļojat viens, piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā – 85 € (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Ja ir kāda papildu informācija vai vēlmes, kas mums būtu jāņem vērā, norādiet tās komentāros pie ceļojuma rezervēšanas vai arī sazinieties ar mūsu konsultantiem!

Visu informāciju par izbraukšanu Jūs saņemsiet savā e-pastā aptuveni 1-2 dienas pirms ceļojuma sākuma, tā būs pieejama arī mūsu mājaslapas sadaļā “IZBRAUKŠANA”. 

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzu, precizējiet aktuālās cenas un vietu skaitu, sazinoties ar mūsu konsultantiem! 


Pamata komplekts, cenā iekļauts

vieta tūrisma klases autobusā;

5 naktis 3 * viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā);

ekskursija Prāgā;

grupas vadītāja pakalpojumi.


Ekskursiju komplekts – 129 , cenā iekļauts:

ekskursija uz Florenci + Pizu (izņemot sabiedriskā transporta biļetes un iebraukšanas nodevu);

ekskursijas brauciens uz Venēciju (izņemot biļetes maksu par motorkuģīti un iebraukšanas nodevu);

ekskursijas brauciens uz Romu un Vatikānu. 


Papildus tiek apmaksāts (obligāti)

obligātā piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu numuriņā – 85 €;

ieejas biļetes apskates un izklaides vietās.


Papildus tiek apmaksāts (pēc vēlēšanās):

kuģītis uz Venēciju – 15 €;

Venēcijas karnavāla dienas iebraukšanas nodeva Venēcijā – 10 €;

iebraukšanas nodeva Pizā – 4 €;

biļetes sabiedriskajam transportam ~ 5 €;

fiksētas vietas autobusā – pēc pieprasījuma (15 €/pers.).


1. DIENA

No rīta izbraukšana no Rīgas. Precīzu laiku lūgums skatīt mūsu mājas lapā 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā „Izbraukšanas grafiks”.

Tranzīts caur Lietuvu un Poliju.

Nakts viesnīcā Polijas teritorijā.

2. DIENA

Brokastis. Ceļš uz Čehiju. Ierašanās Čehijas galvaspilsētā – Prāgā.

Ierašanās Prāgā.

Apskates kājāmgājēju ekskursija Prāgā – pilsētu ar neparastu likteni, kas vairāk nekā 10 gadsimtus ir saglabājusi galvaspilsētas statusu un neaizmirstamo viduslaiku veidolu. Pastaigu sāksim no Prāgas Gradas – unikāla arhitektūras pieminekļa, kas ilgu laiku kalpoja kā čehu valdnieku rezidence. Apskatīsim Sv. Vita katedrāli – Čehijas galveno gotiskās arhitektūras pieminekli, kur senatnē notika valdnieku kronēšanas ceremonijas, apmeklēsim eleganto Sv. Jura baziliku – vēl vienu Prāgas gotikas paraugu. Ekskursijas laikā pastaigāsimies pa Kārļa tiltu. Būs iespējams ievēlēties kādu vēlēšanos pie Jana Nepomuka skulptūras – viņš ir viens no pilsētas svētajiem aizbildņiem. Ejot pa Prāgas līkumainajām ieliņām, nonāksim līdz Vecpilsētas laukumam, kur senā Rātsnama astronomiskais pulkstenis laika ritējumu ik stundu svin ar zvanu skaņām un 12 apustuļu procesiju. Apskatīsim arī slaveno Nikolaja baznīcu, pieminekli Jānim Gusam un Marijas baznīcu, bet pēc tam pa viduslaiku ieliņām nonāksim jaunās pilsētas galvenajā laukumā – Vāclava laukumā.. Pēc vēlēšanās vakarā izbrauciens ar kuģīti pa Vltavas upi ar vakariņām (papildu maksa 28 €, tiek apmaksāts ekskursijas laikā). Visievērojamākā vieta, bez kuras nebūtu Prāgas, ir Vltavas upe ar saviem sliekšņiem, kuriem mēs varam būt pateicīgi par Čehijas galvaspilsētas nosaukumu. Pastaigājoties pa krastmalu, iespējams pamielot acis ar Prāgas lielisko arhitektūru, kur sajūsmu izsauc teju katrs nams. Tomēr visu Prāgas skaistumu novērtēt iespējams tikai palūkojoties uz pilsētu no upes puses.

Izbraukšana uz Montekatīni.

Nakts ceļā.

3. DIENA

Ierašanās Montekatīnī.

Montekatīni – neliela senlaicīga pilsēta Toskānā, kas ir slavena ar tās termālajiem avotiem. Montekatīni Termē ir 8 avoti, kuru pazemes dziļums ir aptuveni 1000 m. Avoti sasniedz virspusi vienā vietā – Ponterajas pakalna piekājē. Ūdeni no pieciem avotiem izmanto dzeršanai, bet trīs pārējo avotu ūdeni – dūņu dziedniecībai un minerālvannām.

Brīva diena.

Nakts viesnīcā.

4. DIENA

Brokastis.

Ekskursijas brauciens uz Florenci un Pizu (papildu maksa 45 € + biļetes ~5 €).

Iebraukšana Florencē tiek īstenota ar sabiedrisko transportu ( ~5 €).

Florence — viena no skaistākajām Itālijas pilsētām un „Eiropas kultūras galvaspilsēta”. Botičelli „Venēra”, Mikelandželo „Dāvids” un neskaitāmas Renesanses laikmeta pilis – tā ir Florences vizītkarte. Šīs pilsētas nelielajā platībā ir tik daudz šedevru un mākslas darbu kā nekur citur pasaulē. Te nevar spert nevienu soli, lai neuzskrietu kādam vēsturiskam piemineklim ar īpašu vēsturi.

Tālāk dosimies uz Pizu (+ 4 € iebraukšanas nodeva).

Piza ir neliela Itālijas pilsēta, kas atrodas līdzenumā starp Pizano kalniem un Ligūrijas jūru. Tajā mīt 100 000 iedzīvotāju. Pilsētas nosaukums cēlies no vārda ”рisae”, kas nozīmē “upes grīva”. Tā ir slavena ar arhitektūras ansambli, kura pērle ir viena no Itālijas vizītkartēm – krītošais Pizas tornis. Tūkstošiem tūristu no visas pasaules katru gadu dodas to apskatīt. Pizā ir arī citi arhitektūras šedevri. Dievnama ansamblim Brīnumu laukumā (Pizza dei Miracoli) nav līdzvērtīga visā pasaulē. Trīs ēkas no žilbinoši baltā marmora atrodas pilsētas centrā: centrā – Santa Maria madžore, kas slavena ar saviem izmēriem, rietumos – skaists baptistērijs, dievnams Duomo di Pisa ar spārnoto lauvu uz jumta.

Atgriešanās viesnīcā.

5. DIENA

Brokastis.

Brīva diena, atpūta vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursijas braucienu uz Romu un Vatikānu (izbraukšana agri no rīta, papildu maksa 59 € + papildus tiek apmaksāta ieejas biļetes).

Roma – Itālijas galvaspilsēta un viena no apmeklētākajām pilsētām Eiropā. Roma ir valsts galvenais politiski, kulturāli un ekonomiski nozīmīgais centrs, un viena no vecākajām un vēstures un kultūras pieminekļiem bagātākajām pilsētām pasaulē. Vatikāns ir pilsēta-muzejs zem klajām debesīm netālu no Itālijas galvaspilsētas Romas.

Vatikāna platība ir tikai 0,44km3. Valsts sastāv tikai no vienas pilsētas, kas 1929. gada 11. februārī tika izveidota ar Laterāna līgumu starp Romas katoļu baznīcu un Itālijas valdību. Vatikānā atrodas katra esošā Romas pāvesta dzīvesvieta. Interjers un eksterjers ir īpašas uzmanības un apbrīnas vērts. Vatikāns patiesi ir pilsēta-muzejs zem klajām debesīm, kur tiešā nozīmē katrs metrs glabā apbrīnas vērtus kultūrvēsturiskus mākslas šedevrus.

Vēlā atgriešanās viesnīcā.

6. DIENA

Brokastis.

Numuriņu atbrīvošana.

Ekskursijas brauciens uz Venēciju (papildu maksa 25 € + 15 € motorkuģītis).

Venēcija….. Līdzīgas pilsētas vairs nav pasaulē. Uz pāļiem celta, šī pilsēta it kā planē virs lagūnas caurspīdīgajā gaisā, kas ir piepildīts ar saules gaismu vai rēgojas cauri smalkajam lietus tīklam, kā vecā meistara gravīra. Arhitektūras mākslas darbi, kurus neticamā veidā grūti apbūvētajā vietā ir izveidojušas daudzas paaudzes, veido vienīgo savā veidā harmoniju ar ūdeni.

Venēcija – pilsēta Itālijas ziemeļos, kas uzcelta uz ūdens, precīzāk – uz 118 salām, kas savstarpēji savienotas ar 400 tiltiem. Šo pilsētu droši var dēvēt par pilsētu-muzeju. Šeit uz katra soļa atrodami aizgājušo gadsimtu pieminekļi, arhitektūras šedevri un ievērības cienīgi apskates objekti. Piemēram, slavenie tilti: Zelta tilts, Nopūtu tilts un Mainītāju tilts, Dodžu pils, jaunās un vecās administratīvās celtnes, Venira –de- Leoni, Bibliotēka, Pulksteņa Tornis, Kampanilles zvanu tornis ar skatu laukumu, grandiozais Arsenāla komplekss, Santa Maria Della Salute katedrāle, Frari bazilika, tirdzniecības iela Merčerija. Vairums Venēcijas ielu-kanālu ir tik šauri, ka pretējo māju sienas ir ar roku aizsniedzamas, tāpēc ēkas sasniedz pat 7 stāvu augstumā.

Esot Venēcijā, apmeklēsim Venēcijas karnevālu un redzēsim šajā dienā plānoto pasākumu programmas daļu.

Karnevāls Venēcijā ir visslavenākais kostīms Itālijā, un, iespējams, visā Eiropā, ar daudziem stāstiem. Uz divām nedēļām sena pilsēta pārvēršas par teātra skatuves māksliniekiem,katrs cilvēks, kas nokļuvis Venēcijā šajā laikā, var kļūt par dalībniekam pietiek uzvilkt masku, ko šajā laikā var iegādāties katrā ieliņā. Divās karnevālās nedēļās ik gadu aptuveni trīs miljoni Venēcijas viesu ir piedalījušies svētku pasākumos.

Šajās dienās Venēcijā uz ielām ir teātra izrādes, tiek likti cirka numuri, spēlē mūziķi, pa pilsētu pastaigājas cilvēki krāšņos karnevāla uzvalkos un labprāt pozē visiem interesentiem. Tradicionālās Venēcijas karnevāla darbības parasti notiek brīvdienās, atklāšanas dienā un karnevāla noslēdzošajā dienā.

Karnevāla programma tūrai, kas sākas 10. februārī: 2020. gada 15. februārī.

Šajā dienā Venēcija atzīmē “Marijas svētkus”, kas sāksies ar divpadsmit skaistuļiem, kas tika izraudzīti no pilsētas iedzīvotājiem pirms festivāla no Sanpetro di Kastello baznīcas. Procesija tērptu grupu pavadībā dosies uz Svētā Marka laukumu, kur Marijas priekšā būs pūlis.

Šai karnevālai tradīcijai ir vairāk nekā tūkstoš gadu vēsture, kas balstīta uz leģendu par skaisto līgavu un līgavu nolaupīšanu un to atgriešanos drosmīgajiem venēciešiem.

Tūristu karnevāla programma, kas sākas 20. februārī: 2020. gada 25. februārī.

Svētā Marka laukumā norisināsies Marijas 2020. gada svinīgā kronācija. Karnevāla karalieni izvēlēsies no divpadsmit pretendentiem, kas tika izraudzīti no Venēcijas iedzīvotājiem pirms festivāla. Konkursanti krāšņos senatnīgos uzvalkos ieradīsies pie platības laivām. (Iespējamas izmaiņas.)

Brīvs laiks.

Pēc vēlmes, pēc ekskursijas Venēcijā aicinām Jūs doties kruīzā pa Venēcijas lagūnas salām (papildu maksa 22 €).

Apmeklēsim 2 vispopulārākās salas – stikla pūtēju salu Murano, salu ar krāsainām zvejnieku mājiņām Burano un Torčello salu, kur atrodas vissenākā Venēcijas baznīca.

Ceļojumu sāksim ar salu, uz kuras sākot ar 13. gs. un līdz pat šodienai strādā stikla pūtēji, kas veido īstos mākslas darbus no stikla. Apmeklēsim Murano muzeju, kur Jūs pašas acīm varēsiet vērot visus Venēcijas stikla ražošanas un attīstības posmus, vēlāk varēs pastaigāties un apmeklēt bodītes, kur par piemiņu var iegādāties Venēcijas stikla izstrādājumus, kas ir roku darbs un īsts Itālijas zīmols.

No Murano salas dosimies uz Burano salu, kas ir pazīstama ar tās krāsainajām mājiņām, kas jebkuras laika apstākļos rada saulainu un patīkamu atmosfēru, piesātinot visu salu. Lieliska zvejnieku saliņa, kas saskaņā ar leģendu, tās krāsaino nokrāsu iemantoja, pateicoties zvejnieku sievām, kas izkrāsoja savas mājas, lai viņu vīri, vēl atrodoties tālu no salas, varētu ieraudzīt mājas un ātrāk atgrieztos pie mājas pavarda.

Izbraukšana uz Poliju. Nakts ceļā.

7. DIENA

Ierašanās Polijā. Iekārtošanās viesnīcā, atpūta. Nakts viesnīcā.

8. DIENA

Brokastis, numuriņu atbrīvošana.

Ceļš uz Rīgu

Ierašanās vēlu vakarā/naktī.


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “IZBRAUKŠANA” 1-2 dienas pirms brauciena.

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas.

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību, neizmainot pašu tūres programmu.

Brīvais laiks būs paredzēts, ja nebūs neparedzētu apstākļu, satiksmes sastrēgumu un citas atkāpes no grafika.

Ekskursijas notiek krievu valodā. 

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.

Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti.

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņu un nepilsoņu pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Aviokompānija Ryanair un Wizz Air nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlaties sēdēt kopā, precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžeriem.

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu: NOTEIKUMI

 

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!