Autobusu ceļojums uz Nīderlandi – Amsterdama – Holande – Keukenhofas ziedu dārzs

Hot tour

CEĻOJUMA DATUMS:

  • 09.04.2020 - 13.04.2020 

Pamata komplekts no 314 € 

Ekskursiju komplekts 70 €

Standarta numurs 1/2 DBL

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts (cenā iekļauts: vieta autobusā + bagāža + transfēri + viesnīcas + brokastis) vai

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (cenā iekļauts: vieta autobusā + bagāža + transfēri + viesnīcas + brokastis + ekskursijas).

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu  – 125 €.

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Ja ir kāda papildu informācija vai vēlmes, kas mums būtu jāņem vērā, norādiet tās komentāros pie ceļojuma rezervēšanas vai arī sazinieties ar mūsu menedžeriem!

Visu informāciju par izbraukšanu, kā arī attiecīgos ceļojuma dokumentus jūs saņemsiet savā e-pastā aptuveni 2 dienas pirms ceļojuma sākuma!

Aktuālās cenas, apstiprinājuma un izmitināšanas iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar mūsu menedžeriem!


Pamata komplekts, cenā iekļauts

brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris);

transporta un ceļa izdevumi;

nakšņošana, 2 * vai 3 * viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa
apstākļiem;

brokastis (paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma);

grupas vadītāja pakalpojumi.

Bez papildus maksas ir iespējams izvēlēties vietu autobusā!


Ekskursiju komplekts – 70 €:

izbraukuma ekskursija ”Nīderlandes kontrasti”;

ekskursija ”Ziedu dārza pārsteigums”


Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:

„Keukenhof” parka ieejas biļete – 19 €;

kuģītis Amsterdamā – 16 €;

pilsētu nodokļi.


Piemaksas un papildus izdevumi

piemaksa par 1-vietīgu izmitināšanu viesnīcā – 125 €;

piemaksa par papildvietu autobusā – 100 € ;

ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos;

pilsētas sabiedriskais transports.


CEĻOJUMA PROGRAMMA:

1.diena. 09.04. „Un ceļojums sākas…”

Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 2 * viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2.diena. 10.04. „Pretī jauniem iespaidiem…”

Brokastis. Laiks ceļā. Vācija.

Pastaiga pa Hildesheimas pilsētu, vietu, kam piemīt vēsturiska maģija, kas uzkrājusies kopš 9.gs. bīskapijas laikiem. Jūs priecēs vēsturiskā centra unikālie viduslaiku pieminekļi ar neatkārtojamo auru. Divas galvenās pilsētas pērles ir unikālie agrā romānikas stila paraugi – Hildesheimas Sv.Marijas katedrāle ar tūkstošgadīgu rozes krūmu un Sv.Mihaila baznīca, kas ierakstītas pasaules kultūras mantojuma sarakstā UNESCO. Pēc pastaigas iesakām izdzert tasi kafijas pilsētas centrālajā laukumā, ko Vilhelms fon Humbolts ir nosaucis par skaistāko laukumu pasaulē.

Laiks ceļā. Nakts viesnīcā 2 * Nīderlandes teritorijā. Ierašanās viesnīcā.

3.diena. 11.04. “Nīderlandes kontrasti…”

Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā ”Nīderlandes kontrasti”.

Vispirms dodamies uz Volendamu. Volendama – visīstākais zvejnieku ciematiņš, kurš ir saglabājis savu viduslaiku atmosfēru. Šī laucinieciskā pasteļtoņu ainavu idille piesaistīja māksliniekus jau kopš 19.gs. beigām. Tagad šīs tradīcijas ir pārņēmuši tūristi un Volendama kļuvusi par ceļotāju iecienītu atpūtas vietu – suvenīru veikaliņi, kuteri, krastmala. Unikāla, sakopta, glīta pilsēta ar sarkanbrūnas nokrāsas ķieģeļu mājām, dakstiņu jumtiem, nomaļiem soliņiem atelpai, ziedu mākoņos peldošām palodzēm – īsumā sakot, neaprakstāms skaistums. Viss tik miniatūrīgs un ģeometriski pareizs – kā lieliska teicamnieka piezīmju klade. Siera darītavas apmeklējums.

Laiks ceļā. Ierašanās Amsterdamā. Iesakām izbraukt aizraujošā izbraucienā ar kuģīti pa daudzajiem pilsētas kanāliem. Tā ir viena no tolerantākajām Eiropas pilsētām pret visu un visiem. Amsterdama ir mājīga, šarmanta un vienlaikus pietiekami diskrēta – šī nav pilsēta, kur pieņemts izrādīt savu situētību. Piedāvājam pilsētas apskates ekskursiju vietējā gida pavadībā: Raudu tornis, Damrak rajons, Sv. Nikolasa baznīca, Dam laukums, Karaļa pils. Jūs uzzināsiet ne tikai vēsturi, bet arīšīs pilsētas naksnīgos noslēpumus un daudzi no tiem, iespējams, pārsteigs, jo šeit ir atļauts daudz… Briljantu apstrādes fabrikas apmeklējums. Dārgakmeņu cienītājiem ir iespēja iepazīties ar briljantu apstrādi un iegādāties izstrādājumus bez tirdzniecības uzcenojuma. Atgriešanās un nakts 2 * viesnīcā Nīderlandes teritorijā.

4.diena. 12.04. „Ziedu dārza pārsteigums…”

Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā ”Ziedu dārza pārsteigums”.

Dodamies uz Keunkenhofas ziedu dārzu. Pastaigājoties pa parku, nepamet sajūta, ka esat nonākuši milzīgā ziedu izstādē. Iespējams baudīt tās neparastās izjūtas, kas rodas no vēlīnās ziemas pelēcības pēkšņi nonākot sulīgi zaļojošā pavasarī. Ja ir vēlme redzēt īstu pavasara augu paradīzi, tad viennozīmīgi jādodas uz Keukenhofas dārzu Nīderlandē. Tur gar kokiem ir izvijušās košu ziedu upes un milzīgas puķu jūras, kas liek aizturēt elpu. Katru gadu tiek iestādīti vairāk nekā septiņi miljonisīpolpuķu. Vislielākais gods dārzā tiek atvēlēts krāsainajām tulpēm, taču arī citi ziedi te celti godā – hiacintes, narcises, orhidejas, rozes, īrisi, lilijas un citas puķes. Iespēja iegādāties puķu sīpolus.

Laiks ceļā. Vācija. Nakts 3 * viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

5. dienas. 13.04. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!…”

Brokastis. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).

Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).

Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30.

Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.

Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var
mainīties.

Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu
numuru.

Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram, nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.

Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.

Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.

 

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu: NOTEIKUMI

 

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!