Autobusu ceļojums uz Sanktpēterburgu – 3 dienas (bezmaksas elektroniskā vīza)

Laba cena

CEĻOJUMA DATUMI:

  • 09.10.2020 - 12.10.2020

Pamata komplekts 69  
+
Ekskursiju komplekts 29  
 

Komplekts bez ekskursijām 95 €

 

standarta numurs 1/2 DBL

Krievija
Sanktpēterburga
4
20
69.00€
29.00€
95.00€

no
69.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (cenā iekļauts: vieta autobusā + bagāža + viesnīca + brokastis + ekskursijas) vai 

komplekts bez ekskursijām (cenā iekļauts: vieta autobusā + bagāža + viesnīca + brokastis).

Ja Jūs ceļojat viens, piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā – 40 € (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā “Izbraukšanas Grafiks”.

Aktuālās cenas, apstiprinājuma un izmitināšanas iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar mūsu menedžeriem!


Pamata komplekts, cenā iekļauts

vieta tūrisma klases autobusā;

2 naktis viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā);

grupas vadītāja pakalpojumi.


Ekskursiju komplekts – 29 , cenā iekļauts:

apskates ekskursija Sanktpēterburgā;

ekskursijas brauciens uz Petropavlovskas cietoksni.


Papildus tiek apmaksāts (obligāti)

obligātā piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu numuriņā – 40 €;

ieejas biļetes apskates un izklaides vietās.


Papildus tiek apmaksāts (pēc vēlēšanās):

eksursijas brauciens uz Puškinu – 15 €;

pusdienas – 10 €;

fiksētas vietas autobusā – pēc pieprasījuma (15 €/pers.).


1.DIENA

Agri no rīta izbraukšana no Rīgas uz  Sanktpēterburgu  (precīzu izbraukšanas laiku Jūs varat aplūkot mūsu mājas lapā 1-2 dienas pirms tūres, sadaļā “Izbraukšanas grafiks”)

Pa ceļam apstāsimies Tartu  pilsētā un pastaigāsimies pa pilsētu. Tartu ir otrā lielākā Igaunijas Republikas pilsēta. Igaunijā Tartu pilsētu sauc par “universitātes galvaspilsētu”, jo tur atrodas valsts prestižākā izglītības iestāde – Tartu universitāte. Dzīves tempu šeit nosaka tūkstošiem jauniešu, kuri ir ideju un ambīciju pilni,  kas ierodas šeit mācīties ne tikai no dažādām republikas vietām, bet arī no citām valstīm.

Ierašanās Sanktpēterburgā.

Iekārtošanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

2. DIENA

Brokastis 
Ekskursija pilsētā, kuras laikā atklāsiet sev daudzveidīgu, noslēpumainu un neatkārtojamu Svētā Pētera pilsētu. Redzēsiet centrālo pilsētas maģistrāli – Ņevas prospektu ar tās senlaicīgām savrupmājām, Admiralitāti, kas iemieso Sanktpēterburgas arhitektūras un kompozīcijas centru, pilsētas katedrāles: Kazaņas un Īzaka, Kristus Augšāmcelšanās baznīca. Jūs Apmeklēsiet Senāta un Īzaka laukumus, Vasiļjevas salas strēli. Kanāli, nelielas upes, krastmalas un tilti, kas veido pilsētas neatkārtojamo seju. Jūs varēsiet apbrīnot slavenos Pils laukuma arhitektūras ansambļus, Petropavlovskas cietoksni. Ekskursijas laikā būs vairākas pieturas, kuru laikā būs iespējams pastaigāties, apskatīt pieminekļus, nofotografēties.

Pēc vēlēšanas pusdienas (par papildus samaksu 10EUR)

Brīvs laiks.

Nakts viesnīcā.

3. DIENA

Brokastis.

Numuriņu atbrīvošana.

Ekskursijas brauciens uz Petropavlovskas cietoksni.

Cietoksnis atrodas uz Zaķu salas, kas sadala Ņevu divās daļās.

Nocietinājuma celtnes šajā atklātā laukumā ļāva organizēt aizsardzības uguni visā perimetrā, tāpēc Petropavlovskas cietokšņa plāns atgādina nepareizu sešstūri. Petropavlovskas cietokšņa būvēšana ritēja diezgan ātri – tā laika militāra darbība prasīja aktīvus darbus. Sākot ar maiju un līdz rudenim uz Zaķu salas ierīkoja lielus zemes vaļņus, kur novietoja simtiem ieroču. Darbos piedalījās karavīri, parastie strādnieki, kā arī Pētera I cīņas biedri. Par godu pēdējiem tika nosaukti cietokšņa bastioni – Nariškins, Meņšikovs, Trubeckoj un, protams, Imperatora bastions, kura celtniecība tika veikta, imperatoram klātesot.

Paralēli cietokšņa celtņu būvniecībai, tika būvēta Sv. Apustuļu – Pētera un Pāvela, koka baznīca, kas būtība arī deva nosaukumu Petropavlovskai un visam cietoksnim, jo sākotnējais nosaukums bija Sanktpēterburga – Sv. Pētera cietoksnis

Brīvajā laikā  apmeklēsim Īzaka katedrāli (papildus ieejas biļete).

Īzaka katedrāle ir tradicionāla pareizticīgo baznīca ar pieciem kupoliem un četriem zvanu torņiem, kā arī 25 m diametrā galveno kupolu, kas vareni dominē pār visu celtni.

Kupola bungu portikas ir aprīkotas ar 72 monolīta granīta kolonnām, kuras pirmo reizi arhitektūras vēsturē tika paceltas 40 metru augstumā. 1848. gadā ziemeļrietumu tornī uzstādīja 30 tonnu  smagu galveno zvanu ar Krievijas  valdnieku attēliem.

Katedrāles fasādes ir bagāti rotātas ar Bībeles sižetu skulptūrām. Katedrāles iekšējais interjers – tas ir gandrīz krāsaino akmeņu muzejs. Izņemot dažādus marmora veidus (baltais, zaļš, dzeltens, rozā un sarkans) un melno slānekli, kas atrodas uz katedrāles grīdas un sienām, te var arī atrast panno no jašmas un porfīra, bet altāris ir apklāts ar malahītu un lazurītu. Īzaka katedrālē ir vairāk nekā 60 mozaīku, 300 statujas un krievu mākslinieku gleznas.

Brīvs laiks vai pēc vēlēšanas brauciens uz  Puškinu (piemaksa 15 EUR + papildus tiek apmaksāta ieejas biļetes).

Ekskursijas brauciens uz Puškinu (par ieejas biļetēm papildus samaksa)

Visizsmalcinātākā apskates vieta Carskoje Selo bez šaubām ir 18.-19. gds. pils un parka ansamblis. Būdams krievu imperatoru ārpilsētas rezidence, tas sevī glabā slaveno arhitektu (Rastrelli, Stasovs utt.) arhitektūras ideju. Šī ansambļa kompozīcijas centrs ir Jekaterinas pils. Uzsvērtais fasādes garums, ierāmēta apzeltīta skulptūras formu plastika atstāj neaizmirstamu iespaidu par ārējo izskatu. Interjerā var izcelt Lielās zāles, kā arī nesen atjaunotās Dzintara istabas varenumu, skaistumu un greznību. Jāpievērš uzmanība arī Zaļajai ēdamzālei, Arabesku zālei un Zilajai viesistabai. Carskoje Selo — imperatoru vasaras rezidence un literārais Krievijas simbols. Pils un parka ansamblis – triju sieviešu, triju ķeizarieņu darbs – Jekaterinas I, Elizabetes Petrovnas un Jekaterinas II, kuru gaumes un vēlmes īstenoja tā laika labākie meistari. Vienlaicīgi, te viss atgādina par Aleksandru Sergejeviču Puškinu: liceja ēka, kur dzejnieks aizvadījis jaunības gadus, pieminekļi un parka alejas, kurus viņš apdziedājis savos darbos.

Vakarā izbraukšana uz Rīgu.

4. DIENA

Ierašanās Rīgā no rīta.


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Latvijas Republikas pilsoņiem ir jānoformē elektroniskā vīza uz Sanktpēterburgu!

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena.

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas.

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību, neizmainot pašu tūres programmu.

Brīvais laiks būs paredzēts, ja nebūs neparedzētu apstākļu, satiksmes sastrēgumu un citas atkāpes no grafika.

Ekskursijas notiek krievu valodā. 

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.

Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti.

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņu un nepilsoņu pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Aviokompānija Ryanair un Wizz Air nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlaties sēdēt kopā, precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžeriem.

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu: NOTEIKUMI

 

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!

Krievija
Sanktpēterburga
4
20
69.00€
29.00€
95.00€

no
69.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma