Autobusu ceļojums uz Vāciju – Sagaidi Ziemassvētkus Vācijā – Berlīne – Diseldorfa – Bonna – Ķelne


Ceļojuma datumi:

23.12.2018 - Stop sale


Pamata komplekts no 247 € 

standarta numurs 1/2 DBL

Ekskursiju komplekts ir iekļauts cenā! Bez slēptiem maksājumiem!

Vācija
6
20
247.00€

no
247.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma


Autobusu ceļojums uz Vāciju – Sagaidi Ziemassvētkus Vācijā – Berlīne – Diseldorfa – Bonna – Ķelne


Autobusu ceļojums uz Vāciju – Sagaidi Ziemassvētkus Vācijā – Berlīne – Diseldorfa – Bonna – Ķelne

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplektu (сenā iekļauts: vieta komfortablā autobusā – bagāža – tranzīts – viesnīca – brokastis – ekskursijas).

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā  – 120 € (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

No 0-6 gadiem – kopā ar diviem vecākiem, neaizņemot papildus vietu viesnīcā: 99 €.

No 0-12 gadiem – ceļojot vismaz ar vienu no vecākiem: 217 €.

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu, nospiediet “Rezervēt” un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas vai arī sazinieties ar operatoru!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā “Izbraukšanas Grafiks”.


CEĻOJUMA PROGRAMMA: 

1 diena

Izbraukšana no Rīgas. Tranzīts caur Polijas teritoriju. Apmešanās viesnīcā Polijas teritorijā. Atpūta.

2 diena

Brokastis. Brauciens uz Vāciju, ierašanās Berlīnē. Ekskursija.

Tikšanos ar Berlīni sāksim Reihstāga un valdības kvartālā. Tālāk dosimies uz Brandenburgas vārtiem – pilsētas galvenais vēsturiskais simbols. Pie Holokausta memoriāla veltīsim piemiņas brīdi totalitārā režīma upuriem. Redzēsim slaveno Grand Adlon viesnīcu, kas atrodas blakus mākslas akadēmijai un mūsdienu vēstniecības ēkām. Turpināsim iepazīt 17-18 gs. Berlīni, Frīdriha Lielā un viņa priekšgājēju valdīšanas laikā. Apmeklēsim visskaistāko Berlīnes Žandarmenmarktas (Gendarmenmarkt) laukumu kur ir fantastisks arhitekrūras komplekss un galvenā galvaspilsētas koncertzāle, pastaigāsimies pa slaveno Unter den Linden bulvāri, redzēsim Karalisko operu, Berlīnes Humboltu universitāti, Svētās Jadvigas katoļu baznīcu, kā arī neparastu pieminekli, kas veltīts karā kritušajiem. „Muzeju salā” mēs uzzināsim kad un kur ir cēlusies Berlīne, kādas pasaules kūltūras dārglietas tiek glabātas Vecajos un Jaunajos muzejos. Majestātiskajā Pergamona muzejā aplūkosim grandiozo Berlīnes katedrāli . Ekskursijas nobeigumā apmeklēsim galveno – vēsturisko Austrumu Berlīnes Aleksandra (Alexanderplatz) laukumu, kur atrodās visvecākā darbojošā Berlīnes Svētās Marijas (St. Marienkirche Berlin), baznīca, Sarkanais rātsnams, Neptūna strūklakas un televīzijas tornis – pretenziozākā sociālisma laika celtne. Šā laukuma apkaimē, VDR laikmetā izveidojās lielākā transporta un tirdzniecības infrastruktūra Berlīnē. Brīvajā laikā jums būs iespēja apmeklēt tirdzniecības centrus, nogaršot tradicionālos vācu ēdienus.

Brīvs laiks.

Došanās Diseldorfa virzienā.

Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta.

3 diena

Brokastis.

Ekskursijas brauciens “Diseldorfa, Kohema, Mozeles ieleja, Trīre” (papildu maksa 49  )

Ceļš uz Diseldorfu. Ekskursija pilsētā.

Diseldorfa — visbiezāk apdzīvotās Vācijas federālu zemes Ziemeļreinas galvaspilsēta. Bijušais zvejnieku ciematiņš vietā, kur mazā Diseles upe ietek Reinā, ir vairāk nekā 800 gadus vecs. Grāfs spēcinājis pilsētas mūsdienu izskatu. Gētes vizīte ir radusi atspulgu autobiogrāfijā “Dzeja un patiesība”, bet Napoleona vizīte dāvājusi pilsētai nosaukumu “mazā Parīze”.

Par Diseldorfas centru uzskata tās veco daļu — Altstadt, kur atrodas virkne bāru, restorānu, veikalu. Pateicoties tam, pilsētas vecā daļa ir ieguvusi savu nosaukumu “Pasaulē garākā bāra lete”.

Pa ceļam redzēsim Reihsburgas pili Kohemē.

Reihsburgas pils – viena no senatnīgajām un skaistākajām pilīm Vācijā. Cietoksnis slejas 100 m augstumā virs upes līmeņa un senos laikos tas ņēma virsroku pār galveno ceļu, kas apvienoja Vāciju ar Franciju. Šajā pilī ilgi dzīvoja grāfu dinastija, kas valdīja Reinā, tad pils ilgu laiku piederēja Staufer dinastijai, bet vēlāk pils ir piederējusi Trīres virsbīskapam.

Tālāk dosimies Mozeles ielejā.

Mozeles un Reinas ielejas ir vissenākās, kopš romiešu laikiem tur ir vīna darināšanas reģioni Vācijā, Rūdesheimā un Bolšteinā, Kohemu tradicionāli dēvē par “vīna galvaspilsētu”, kur Jūs varēsiet ne tikai pastaigāties ekskursiju laikā, bet nobaudīt vislabākās vietējās šķirnes, iegādāties slaveno Mozeles rīslingus vai vīnu “Melnais kaķis”, suvenīrus.

Vīnogulāju pakalnos atrodas virkne teju pasakainu pilsētiņu, kā arī Vācijā vienīga pils, kas ir saglabājusi savu pirmatnējo izskatu.

Tālāk dosimies uz Trīri. Ekskursija pilsētā.

Trīri uzskata par vissenāko mūsdienu Vācijas pilsētiņu, kopš 1986. gada tā ir UNESCO Kultūras mantojuma objekts. Pilsēta tika dibināta Romas imperatora Augusta laikos. 306.–316. gados Trīri uzskatīja šeit par Romas Impērijas galvaspilsētu. Pilsētā ir saglabājusies vissenākā aptieka Vācijā (13. gs.), “Melnie vārti” un Trīres katedrāle, kas kopā ar pilsētas baznīcu tika iekļauta UNESCO sarakstā 1986. gadā.

Pilsētā ir ļoti daudz pieminekļu, muzeju un apskates vietu, ar dažiem no tiem varēsim Jūs iepazīstināt.

Brīvs laiks.

Atgriešanās viesnīcā.

4 diena

Brokastis.

Ekskursijas brauciens “Bonna, Koblenca, Reinas pilis” (papildu maksa 59 ).

Ceļš uz Bonnu. Ekskursija pilsētā.

Visi zina, ka tā ir bijusī VFR galvaspilsēta, bet pilsētas vēsturei, sākot ar 11. gs. p.m.ē., ir vairāk nekā 2000 gadu, piešķirot tai tiesības tikt uzskatītai ar vissenāko pilsētu Vācijā. Ilgu laika periodu šeit ir bijusi Ķelnes virsbīskapu rezidence un arhitektūras celtnes, kas tika uzbūvētas pateicoties tam, iedeva Bonnai tādu nosaukumu – baroka pilsēta.

Šeit ir dzimis Ludvigs van Bēthovens un savus pēdējos dzīves gadus ir pavadījis Roberts Šūmanis.

Katedrāle pilsētas centrā, kas atrodas Munsterplatz laukumā — viens no pilsētas arhitektūras simboliem. Šeit atrodas arī vēsturiskais 3.gs.m.ē. arhitektūras piemineklis (SELLA Memoria), jo kā vēsta leģendas, te ir apglabāti arī kristiešu mocekļi un pilsētas galvas – Florentinuss un Kasijs. Vecs Rātsnams un Bēthovena māja. Pompoza baroka Poppelsdorfer pils un daļa cietokšņa sienas, kādreiz skaists Sterntor tornis, kas tika uzbūvēts 13. gs.

Tālāk brauciens uz Koblencu, Vācu stūrī.

Vācu stūris – mākslīga zemes strēle pie Reinas un Mozeles satekas. 1897. šeit tika uzstādīta jātnieku statuja vācu imperatoram Vilhelmam I. Otrā Pasaules kara laikā pieminekli ir sabojājis amerikāņu šāviņš, un tikai 1992. gadā to atjaunoja sākotnējā izskatā.

Tālāk “Reinas pilis”.

Ja esat romantiķis, dabas, vēstures un kultūras mīļotājs, neatteiksieties nogaršot izsmalcināto vīnu, tad tas ir Jums domāts ceļojums! Vācija – tā ir Reina, kā teica Gēte.

Reinas vidusdaļa, ko redzēsiet, atrodas UNESCO paspārnē.

Redzēsiet arī daudzas pilis (“Pele” un “Kaķis”, “Karojošie brāļi”, “Pils-kuģis” u.c.), katra no tām glabā leģendu par dižciltīgiem (vai ne visai dižciltīgiem) bruņiniekiem un vienmēr apburošām dāmām.

Daudzas pilis (pavisam ap 40) tiek restaurētas, dažas no tām ir apdzīvotas, dažās atrodas restorāni un viesnīcas.

Jums būs unikāla iespēja apmeklēt īsto Marksburgas pili (ieejas biļete par papildu maksu ~7 , bērniem 5 ). Šeit varēsiet ienirt bruņinieku atmosfērā, ieraudzīt viduslaiku pils iekšējo iekārtojumu: virtuvi, bruņinieku zāli, kamīna zāli, kapelu, ieroču zāli, vīna pagrabu, slepenās ieejas apartamentos un tornī.

Brauciens uz Rūdesheimu (Reinas vīnu galvaspilsēta).

Virs pilsētas slejas Erenfelsa pils, apkārt kurai pakalnos aug vīnogulāji, ar vienīgu vīnogu šķirni – “erenfelss”. Izņemot vīna darināšanas tradīcijas, uzzināsiet par “Ledus vīna” darināšanas īpatnībām, kuru ražo tikai te! Jūs gaidīs degustācija un pusdienas. Nogaršojiet Vestfālenes kulinārijas ēdienus, kā arī suvenīri.

Atgriešanās viesnīcā.

5 diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Ķelni.

Ekskursija Ķelnē (papildu maksa 20 ).

Ķelne ir viens no lielākajiem rūpniecības, zinātnes, kultūras un Vācijas tirdzniecības  centriem.

Gotikas un romānikas arhitektūras šedevri pārsteidz iztēli ar žilbinošo skaistumu un spēku. Mākslas cienītājus Ķelne pārsteigs ar unikālo muzeju, izstāžu, konferenču un ballīšu dārgumiem.

Brīvs laiks, lai iepirktos.

Ceļš uz Poliju.

Iekārtošanās tranzīta viesnīcā.

6 diena

Brokastis.

Numuriņu atbrīvošana.

Ceļš uz Rīgu.

Ierašanās Rīgā vēlu vakarā.


Autobusu ceļojums uz Vāciju – Sagaidi Ziemassvētkus Vācijā – Berlīne – Diseldorfa – Bonna – Ķelne

Pamata komplekts, cenā iekļauts:

vieta komfortablā tūrisma klases autobusā;

nododamā bagāža – 1 soma ne smagāka par 25 kg;

5 naktis 3 * viesnīcās ar brokastīm;

grupas vadītāja pakalpojumi;

ekskursija Ķelnē;

ekskursija Berlīnē;

ekskursijas brauciens “Diseldorfa, Kohema, Mozeles ieleja, Trīre”; 

ekskursijas brauciens “Bonna, Koblenca, Reinas pilis”.


Papildus tiek apmaksāts, obligāti:

obligātā piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā – 120 €; 

ieejas biļetes apskates un izklaides vietās.


Svarīga informācija:

Autobusu ceļojums uz Vāciju – Sagaidi Ziemassvētkus Vācijā – Berlīne – Diseldorfa – Bonna – Ķelne

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapas sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena.

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību,  neizmainot pašu tūres programmu.

Brīvais laiks būs paredzēts, ja nebūs neparedzētu apstākļu, satiksmes sastrēgumu un citas atkāpes no grafika.

Ekskursijas notiek krievu valodā.

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Latvijas nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti.

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu: NOTEIKUMI

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!


Autobusu ceļojums uz Vāciju – Sagaidi Ziemassvētkus Vācijā – Berlīne – Diseldorfa – Bonna – Ķelne

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplektu (сenā iekļauts: vieta komfortablā autobusā – bagāža – tranzīts – viesnīca – brokastis – ekskursijas).

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā  – 120 € (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

No 0-6 gadiem – kopā ar diviem vecākiem, neaizņemot papildus vietu viesnīcā: 99 €.

No 0-12 gadiem – ceļojot vismaz ar vienu no vecākiem: 217 €.

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu, nospiediet “Rezervēt” un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas vai arī sazinieties ar operatoru!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā “Izbraukšanas Grafiks”.

Vācija
6
20
247.00€

no
247.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma