Avio ceļojums uz Taizemi – Bangkoka – Khao Sok – Cheo Lan – Andamanu jūras salas un atpūta Krabi + ekskursijas dāvanā! / JAUNĀ SEZONA!

Hot tour Akcija

CEĻOJUMA PERIODS:

25.10.10.2019 - 27.03.2020

Pieejamos datumus skatīties zemāk!


Cena no 1099 € 

Standarta numurs 1/2 DBL

VIETAS PAR AKCIJAS CENU IEROBEŽOTĀ DAUDZUMĀ!

 

Taizeme
15
20
1099.00€

no
1099.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma


Avio ceļojums uz Taizemi – Bangkoka – Khao Sok – Cheo Lan – Andamanu jūras salas un atpūta Krabi + ekskursijas dāvanā!


Vienam pieaugušajam vai bērnam, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts (cenā iekļauts: lidojums – bagāža – transfērs – viesnīca – brokastis – ekskursijas).

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu  – precizējiet pie mūsu menedžeriem.

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Ja ir kāda papildu informācija vai vēlmes, kas mums būtu jāņem vērā, norādiet tās komentāros pie ceļojuma rezervēšanas vai arī sazinieties ar mūsu menedžeriem!

Visu informāciju par izbraukšanu, kā arī atteicīgos ceļojuma dokumentus jūs saņemsiet savā e-pastā aptuveni 2 dienas pirms ceļojuma sākuma!

Lūgums pievērst uzmanību tam, ka tūres cena var mainīties sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu!


Pamata komplekts, cenā iekļauts:

lidojums Rīga – Bangkoka – Rīga (ar pārsēšanos);

nododamā bagāža 20 kg + 8 kg rokas bagāža;

karstās uzkodas un dzērieni lidojuma laikā;

visi transfēri saskaņā ar programmu;

izmitināšana 3 * viesnīcā Bangkokā un 2 * viesnīcā Krabi;

10 brokastis, 1 pusdienas, 1 vakariņas;

krievu un angļu valodā runājoša gida pakalpojumi Bangkokā un Khao Sok / Cheo Lan;

palīdzības dienesta un tūroperatora pārstāvja pakalpojumi krievu un angļu valodā;

ekskursijas. 


Papildus tiek apmaksāts (obligāti)

piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu, ja ceļojat viens – precizēt pie mūsu menedžeriem;

ekskursija uz Cheo Lan ezeru (5. diena) – 4000 THB/pers. (apt. 105 €) – cenā ir iekļauts dabas resursu nodoklis, laiva, pusdienas un vakariņas, nakšņošana, brokastis uz ezera, gida pakalpojumi;

biļetes uz Noppharat Thara nacionālo parku (Krabi salas) – 400 THB/pers. (apt. 10 €);

biļetes uz Than Bok Korani nacionālo parku (Hong salas)  – 300 THB/pers. (apt. 7 €);

biļetes uz karstajiem avotiem un smaragdzaļajiem ezeriem – 350 THB/pers. (9 );

ieejas biļetes apskates un izklaides vietās.


Papildus tiek apmaksāts (pēc vēlēšanās)

Bangkokas apskates ekskursija ar pusdienām – 2000 THB/pers. (apt. 57 );

ekskursija uz seno Siāmas galvaspilsētu Ajutaju ar pusdienām – 2000 THB/pers. (apt. 57 €);

vakara programma – Khao San un sarkano lukturu rajons – 600 THB/pers. (apt. 17 €);

vizināšanās ar bambusa plostiem pa Soku upi ar pusdienām – 500 THB/pers. (apt. 15 );

izjāde ar ziloņiem – 700 THB/pers. (apt. 20 );

Siam Niramit Bangkok Nacionālais teātris  – 1500 THB/pers. (apt. 45 €);

Phi Phi salas – 1700 THB/pers. (apt. 50 €).


1. DIENA

Lidojums Rīga – Bangkoka (ar pārsēšanos).

Karstās uzkodas un dzērieni lidojuma laikā.

2. DIENA

Ierašanās Bangkokā.

Pasu un muitas kontrole, bagāžas saņemšana.

Transfērs uz viesnīcu.

3. DIENA

Brokastis.

Viena no apskates ekskursijām (pēc vēlēšanās):

Bangkokas apskates ekskursija.

Ekskursijas programmā: Rītausmas templis Wat Arun, Guļošā Budas templis Wat Pho, Karaļa pils – Smaragda Budas templis. Vizināšanās tajiešu motorlaivās pa Bangkokas kanāliem. Pusdienas. Dārgumu galerijas un dārgakmeņu apstrādes centra apmeklējums. (Maksa par ekskursiju – 2000 THB/pers. (apt. 57 €)).

Senā galvaspilsēta Siāma – Ajutaja (iekļauta vispasaules UNESCO mantojumā).

Ajutaja tika dibināta 1350. gadā un tika uzskatīta par pašu skaistāko pilsētu Dienvidaustrumu Āzijā un vienu no lielākajām pilsētām senajā pasaulē. Leģenda vēsta, ka kādreiz tempļi šeit bija pārklāti ar vistīrāko zeltu un rotāti ar dārgakmeņiem, bet Zelta Budas statuja atspoguļojās zilajās debesīs un bija tik skaista un majestātiska, ka izsauca Dievu skaudību. Ajutaja šodien ir skaists vēsturisks parks, kuru ik gadu apmeklē simtiem tūkstoši tūristu no visas pasaules, lai ar savām acīm redzētu šīs majestātiskās senās civilizācijas drupas. (Maksa par ekskursiju – 2000 THB/pers. (apt. 57 €).

Pastaiga pa Khao San ielu un Sarkano lukturu rajons.

Izbraukšana no viesnīcas ap 21:00, atgriezīsimies ap pusnakti. Slavenākā iela Taizemē ir Khao San iela, pašā Bangkokas centrā. Tulkojumā no taju valodas “Khao San” nozīmē “slīpētie rīsi”. Vēsturiski šajā vietā atradās rīsu tirgus,bet tagad Khao San iela ir populāra izklaides vieta. Tūristus priecē plašs bāru, restorānu, ātro uzkodu kiosku klāsts, kā arī neatkārtojama atmosfēra – dzīvā mūzika, eksotiski ēdieni, taizemiešu masāžas saloni un citas izklaides. Aplūkosim arī slavenāko Taizemes Sarkano lukturu rajonu. (Maksa par ekskursiju – 600 THB/pers. (apt. 17 €))

4. DIENA

Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas.

Brauciens uz slaveno brīvdabas muzeju Ancient City – Muang Boran.

Tas ir viens no skaistākajiem Āzijas brīvdabas muzeja parkiem, turklāt lielākais pasaulē! Plašajā teritorijā ir vairāk nekā 100 dažādas ekspozīcijas un atsevišķas ievērības cienīgas vietas. Jūs redzēsiet Taizemes, Laosas, Kambodžas, Birmas un citu valstu vēstures pieminekļus. Ancient City ir lieliska vieta, lai uzzinātu par tajiešu kultūru!

Vakarā izbraukšana uz Taizemes dienvidiem ar vilcienu.

Brauciens pa šo maršrutu ir viena no interesantākajām programmas daļām. Ja piecelsieties agri no rīta, varēsiet redzēt parastiem tūristiem nepieejamas vietas: necaurejamus tropu džungļus, vietējo cilšu ciematus, bifeļu ganāmpulkus un bezgalīgas kaučukkoku plantācijas. To visu var redzēt pa ērta vilciena logu. Vilcienā ir gultas, tīra gultasveļa un restorānvagons ar gardu Taizemes virtuvi.

5. DIENA

Brokastis vilcienā (par papildu maksu).

Ierašanās Taizemes dienvidos – ekskursija uz Cheo Lan ezeru (obligātā piemaksa – 4000 THB/pers. (apt. 105 €)).

Cheo Lan ezers atrodas unikālajā Khao Sok Nacionālajā parkā, kas lepojas ar skaistiem un gleznainiem tropu mežiem, teju simtiem miljonu gadu veciem! Khao Sok Nacionālā parka ekosistēma ir bagātāka nekā slavenie Amazones tropu meži, parks ir iespaidīgs seno lietus džungļu masīvs ap unikālām kaļķakmens klintīm un retas karsta alas. Cheo Lan ezera teritorija ir aptuveni 160 km 2, tā kristāltīrā ūdens īpašību dēļ tas tiek saukts par Taizemes Baikālu. Ezera apkaimē mitinās daudzi dzīvnieki, piemēram, tukāni, ērgļi, savvaļas kaķi, koku krabji, mežacūkas, giboni, savukārt ezerā – vairāk nekā 50 dažādu zivju sugu. Khao Sok ir mājvieta arī leģendārajam un ļoti retajam raflēzijas ziedam, kura diametrs var sasniegt vairāk nekā 1 metru!

Mēs šajā krāšņumā pavadīsim aptuveni pusotru dienu. Apmetīsimies ezerā peldošos bungalo. Ūdenī ir terases, no kurām jūs varat lēkt un peldēties smaragdzaļajā ezerā. Viesnīcā ir plastikāta kajaki ar airiem, ko jūs varat izmantot par papildu maksu. Viesnīcā mums piedāvās garšīgas pusdienas un vakariņas!

Brauciens ar laivu caur applūdušajiem mežiem un milzīgām kaļķakmens klintīm, apskatot vienu no skaistākajām alām. Pēc atgriešanās – brīvais laiks atpūtai un peldēm.

Cheo Lan ezers pieprasa absolūtu mieru un atsvešināšanos no ikdienas burzmas. Te jūs neatradīsiet ne Wi-Fi, ne 4G, pat ne mobilos sakarus. Jūs būsiet vienatnē ar sevi, monumentālo klinšu un zilā ezera ainavu ieskauti, kuruas varētu vērot kaut bezgalīgi. Dienas laikā šeit nav pat elektrības, tomēr neuztraucieties – naktī tā tiks ieslēgta!

6. DIENA

Agrs rīts uz ezera ir visfantastiskākais un aizraujošākais laiks, kurā mēs dosimies ezera safari ar laivām.

Sajūsmināti vērosim, kā migla paceļas no ūdens, pārvēršas mākoņos uz klintīm, un, ja mums paveiksies, varēsim vērot savvaļas džungļu iedzīvotāju – gibonu, degunradžputnu un pērtiķu dzīvi. Pēc tam mēs brokastosim un pametīsim Cheo Lan ezeru, dosimies uz cietzemi – atpakaļ realitātē. Ierodoties piestātnē, nokļūsim skatu laukumā, kas piedāvā skaistu skatu uz džungļiem un Cheo Lan ezeru.

Brauciens ar bambusa plostiem pa Soku (maksa par ekskursiju – 500 THB/pers. (apt. 15 €): visgleznaināko meža upi Taizemes dienvidos. Ļoti patīkams un relaksējošs brauciens, upes krastos aug blīvi tropu džungļi. Pārtraukumos varēsiet peldēties un izkāpt krastā. Pusdienās – dienvid-Taizemes virtuves ēdieni.

Programmas pēdējā atrakcija – ziloņu safari (maksa par ekskursiju – 700 THB/pers. (apt. 20 €)). Tiek uzskatīts, ka tieši Khao Sok rezervāts piedāvā Taizemes labākās un aizraujošākās vizināšanās ziloņu mugurā. Sēžot ziloņa mugurā, izstaigāsiet džungļus, šķērsosiet vairākus kalnu strautus, uzkāpsiet kalnā un apmeklēsiet cukurniedru plantācijas.

Pēcpusdienā – ierašanās Krabi un iekārtošanās viesnīcā.

7. DIENA

Brokastis.

Brīvais laiks

8. DIENA

Brokastis.

Jūras ekskursija pa Krabi salām ar pusdienām.

Podas sala, kas slavena ar savu balto smilšu pludmali un kristāldzidro ūdeni, kā arī Vistas sala, kas nosaukta par godu klintij, kas ļoti līdzīgai vistas galvai. Ap Vistas salu ir dažas no labākajām snorkelēšanas (peldēšanas ar masku) vietām. Ceļojuma noslēgumā – pasaulslavenā Riley pussala, kurai var piekļūt tikai no ūdens. Tur arī atrodas Pranang pludmale, viena no divdesmit skaistākajām pludmalēm pasaulē. Biļete uz Nacionālo parku ir jāapmaksā atsevišķi.

9. DIENA

Brokastis.

Brīvais laiks

Vakarā brauciens uz Krabi nakts tirgu – ļoti kolorīta vieta Krabi vecpilsētas centrā. Ielu tirdzniecība, suvenīri, apģērbi, taizemiešu virtuve, kolosāls zivju produkcijas sortiments, vietējo mākslinieku uzstāšanās un zemas cenas!

10. DIENA

Brokastis.

No rīta – brīvais laiks.

Jūras ekskursija uz Koh Hong salām. Saulriets ar barbekjū vakariņām pludmalē.

Koh Hong sala, snorkelēšana, slepenās lagūnas apmeklējums.

Paradīzes sala – peldēšana un atpūta pludmalē.

Koh Pak Bia sala – saulriets un barbekjū vakariņas pludmalē (cenā ietilpst dzērieni un augļi). Iespējams iznomāt kajaku (par papildu samaksu). Biļete uz Nacionālo parku ir jāapmaksā atsevišķi.

11. – 12. DIENA

Brokastis.

Brīvais laiks

13. DIENA.

Brokastis.

Izrakstīšanās no viesnīcas.

Ekskursija uz tropu džungļiem. Smaragdzaļie ezeri un karstie avoti.

Ūdenskritumu apskate un pelde karstajos avotos, kas atrodas džungļos, kā arī Smaragda ezers. Te jūs varat pastaigāties tropu džungļu biezoknī pa speciāli aprīkotām takām, nopeldēties slavenajā “Emerald Pool” meža ezerā un aplūkot unikālo zaļās krāsas ezeru. Biļetes uz apskates vietām jāapmaksā atsevišķi uz vietas.

Pēc ekskursijas izbraucam uz Bangkoku īpašā vilcienā ar guļamvagoniem.

14. DIENA

Brokastis vilcienā (par papildu maksu).

Ierašanās Bangkokā un transfērs uz viesnīcu.

Brīvais laiks Bangkokā.

15. DIENA.

Brokastis.

Izrakstīšanās no viesnīcas.

Transfērs uz lidostu.

Lidojums Bangkoka – Rīga (ar pārsēšanos).


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Visu informāciju par izbraukšanu, kā arī atteicīgos ceļojuma dokumentus jūs saņemsiet savā e-pastā aptuveni 2 dienas pirms ceļojuma sākuma!

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību, neizmainot pašu tūres programmu.

Ekskursijas notiek krievu valodā.

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu: NOTEIKUMI

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!

 

Taizeme
15
20
1099.00€

no
1099.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma