Avio ceļojums uz Albāniju – Atpūta pie jūras un ekskursijas


CEĻOJUMA DATUMI:

  •  07.09.2020 - 14.09.2020
  • 14.09.2020 - 21.09.2020

Pamata komplekts no 229  
+
Ekskursiju komplekts 189  
 

Komplekts bez ekskursijām

no 408 €

 

standarta numurs 1/2 DBL

Albānija
8
20
229.00€
189.00€
408.00€

no
229.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (cenā iekļauts: lidojums + rokas un nododamā bagāža + transfērs + viesnīca + brokastis + ekskursijas) vai 

komplekts bez ekskursijām (cenā iekļauts: lidojums + rokas un nododamā bagāža + transfērs + viesnīca + brokastis).

Ja Jūs ceļojat viens, piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā – 180 € (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Ja ir kāda papildu informācija vai vēlmes, kas mums būtu jāņem vērā, norādiet tās komentāros pie ceļojuma rezervēšanas vai arī sazinieties ar mūsu konsultantiem!

Visu informāciju par izlidošanu Jūs saņemsiet savā e-pastā aptuveni 1-2 dienas pirms ceļojuma sākuma, tā būs pieejama arī mūsu mājaslapas sadaļā “IZBRAUKŠANA”. 

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzu, precizējiet aktuālās cenas un vietu skaitu, sazinoties ar mūsu konsultantiem! 


Pamata komplekts, cenā iekļauts:

lidojums Rīga – Podgorica – Rīga (Smartlynx);

rokas bagāža līdz 5 kg, nododamā bagāža līdz 20 kg;

dzīvošana 3* viesnīcā (“Fortūnas” sistēma) Albānijas teritorijā – 6 naktis ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā);

dzīvošana tranzīta viesnīcā (“Fortūnas” sistēma) Melnkalnē – 1 nakts (viena vieta divvietīgā numuriņā).


Ekskursiju komplekts – 189 €, cenā iekļauts:

transporta apkalpošana;

ekskursija Škodrā;

ekskursijas brauciens “Duresa – Berata”;

ekskursijas brauciens kalnainajā Albānijā;

ekskursijas programma “Montenegro tūre”.


Papildus tiek apmaksāts (obligāti): 

ja Jūs ceļojat vienatnē, obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos numuriņos – 180 €;

nodeva par uzturēšanos Melnkalnē ~1 € no cilvēka/ dienā (bērniem no 2 līdz 11 gadiem (ieskaitot): ~0.50 € no cilvēka/dienā; bērniem līdz 2 g.v. – bezmaksas);

nodeva par uzturēšanos Albānijā ~1 € no cilvēka/ dienā;

ieejas biļetes apskates objektos (aptuvenā apmeklēšanas maksa kādam apskates objektam Albānijā ir ~3 €).


Papildus tiek apmaksāts (pēc vēlēšanās):

ir iespējama izmitināšana arī viesnīca Lakaj 3* (piemaksu precizēt sazinoties ar mūsu menedžeriem).

ekskursijas brauciens “Tirāna – Kruja” – 50 €;

ekskursijas brauciens “Kotoras līcis” – 20 €;

6 vakariņu pakete Albānijā – 45 €;

fiksētas vietas autobusā – 15 € – pēc pieprasījuma.


Norādītajiem izlidošanas laikiem ir tikai informatīvs raksturs un ne vēlāk kā 1-2 dienas pirms lidojuma tas jāprecizē sadaļā Izbraukšanas grafiks

Albānija ir visnoslēpumainākā un nezināma valsts Eiropā ar ļoti skaistu dabu, gleznainiem kanjoniem un ļoti tīrām pludmalēm. Tūristu sezona ilgst no maija līdz oktobrim, vidēja gaisa temperatūra ir +25..+26 °С. Gadā ir aptuveni 300 saulainu dienu.

1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā ~04:00 (precīzu tikšanās vietu un laiku lūgums skatīties mūsu mājaslapā 2 dienas pirms ceļojuma).

Lidojums Rīga – Podgorica (~06:00-07:40).

Ierašanās Podgoricā (Melnkalne). Došanās uz Albāniju. Ekskursija Škodrā.

Škodra – senā pilsēta, kas tika dibināta 6. gs. p.m.ē. Iedzīvotāju skaits – 120.000 cilvēku. Trešā lielākā pilsēta Albānijā.

Rozafa cietokšņa un cietokšņa muzeja apmeklējums. Cietoksnis tika uzcelts 4. gs. p.m.ē. un ir viens no diviem lielākajiem cietokšņiem Albānijā. Slavenā Sv. Stefana katoļu dievnama apmeklējums (galvenā Romas – katoļu baznīca pilsētā). Pastaiga pa pilsētu: Skaistas, šauras ieliņas, kurās slejas 18.gs. divstāvu un trīsstāvu mājas. Pareizticīgo baznīcas (vienīgā Škodrā) un musulmaņu mošejas apmeklējums. Šāda reliģiskā triāde ir katrā Albānijas pilsētā, kur musulmaņu mošejas ir kaimiņos ar katoļu un pareizticīgo baznīcām. Tas arī parāda, cik liela harmonija valda starp dažādajām reliģijām.

Brīvs laiks.

Došanās uz Velipoje kūrortpilsētu.

Pilsētas piekrastes līnija stiepjas ~20 km garumā. Piekrastē atrodas skaistās Adrijas jūras pludmales. Netālu no piekrastes atrodas kafejnīcas, veikali un restorāni, daži no tiem strādā visu diennakti.

Iekārtošanās 3* viesnīcā saskaņā ar “Fortūnas” sistēmu vai Lakaj 3* viesnīcā.

Viesnīca Lakaj atrodas ~150 m attālumā no pludmales.

Viesnīcas numuriņi ir aprīkoti ar visām nepieciešamajām mēbelēm un tehniku: gaisa kondicionieris, TV, privāta vannas istaba. Viesu rīcībā: āra baseins ar zviļņiem, bārs, restorāns, Wi-Fi.

Atpūta pie jūras.

Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas (papildu maksa).

Nakts viesnīcā.

2. DIENA

Brokastis. Brīva diena pie jūras.

Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas (papildu maksa).

Nakts viesnīcā.

3. DIENA

Brokastis. Atpūta pie jūras. Plkst. ~12:00 došanās ekskursijas braucienā “Duresa – Berata”.

Duresa – otra lielākā pilsēta Albānijā, kas atrodas Adrijas jūras krastā. Duresa tika dibināta 7. gs. p.m.ē. Pastaigas ekskursijas laikā redzēsim: arheoloģijas muzeju, 5. gs. Bizantijas tirdzniecības centru, pilsētas sienas, kas palikušas no 5. gs., 2. gs. romiešu amfiteātri, venēciešu torni un citus populārākos apskates objektus.

Brīvs laiks.

Tālāk dosimies uz Beratu.

Pilsēta tika dibināta 7. gs. p.m.ē., kurai piemīt unikāla arhitektūra – māju jumti slejas cits pāri citam. Berata atrodas UNESCO aizsardzībā. Beratas cietokšņa apmeklējums – lielākais cietoksnis Albānijā. Tikai cietokšņa teritorijā atrodas 40 mazas pareizticīgo baznīcas. Vienā no tām ir izveidots Svētā Onufrija muzejs. Onufrijs – slavens 16. gs. Albāņu mākslinieks, kas zīmēja ikonas. Divu unikālu kvartālu apmeklējums – Mangalēms un Gorica.

Brīvs laiks.

Atgriešanās viesnīcā.

Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas (papildu maksa).

Nakts viesnīcā.

4. DIENA

Brokastis. Atpūta pie jūras, dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens kalnainajā Albānijā.

Dosimies vīna plantācijā, kur tiek audzētas vairākas vīnogu šķirnes, tad apmeklēsim vienu no lielākajām vīna darītavām “Cantina”, kur Jums būs iespēja nodegustēt albāņu vīnus un iegādāties iecienītākās šķirnes (pudeles cena, sākot no 5 €). Pēc degustācijas dosimies nelielā ceļojumā pa gleznainu ceļu gar Skadaras ezeru pie vienas no noslēpumainākajām kalnu grēdām Albānijā. Monumentālu kalnu maģija apvienojumā ar savvaļas dabu ļaus Jums iegrimt fantasy pasaulē, nevienu neatstājot vienaldzīgu. Tautas valodā šos kalnus sauc par “Nolādētajiem kalniem”.

Turpinājumā pusdienas kādā ciematiņā, kur Jums būs iespēja nogaršot albāņu virtuvi, kā arī slavenu kalna foreli (papildu maksa ~15 €).

Atgriešanās viesnīcā.

Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas (papildu maksa).

Nakts viesnīcā.

5. DIENA

Brokastis. Brīva diena pie jūras vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursijas braucienu “Tirāna – Kruja” (papildu maksa 50 €).

Tirāna ir lielākā pilsēta Albānijā. Iedzīvotāju skaits pārsniedz vienu miljonu, bet vienlaikus tā ir visjaunākā pilsēta Albānijā, kas tika dibināta 17.gs. Gājēju ekskursijas laikā pilsētā redzēsim: prezidenta rezidenci, parlamenta ēku, bijušā diktatora Envera Hodžas māju, Mātes Terēzas laukumu, Ethem Beja mošeju u.c. Pēc vēlēšanās, BunkArt apmeklējums. Pazemes bunkurs, kuru 80. gados uzcēla Albānijas Iekšlietu ministrija atomkara gadījumam.

Brīvs laiks.

Tālāk dosimies uz Kruju – viduslaiku pilsētu, kas ir uzcelta 600 metru virs jūras līmeņa. Cīņas centrs pret Osmaņu impēriju un Albānijas leģendārā varoņa – Skanderbega – dzimšanas vieta. Cietokšņa un pilsētas etnogrāfijas muzeja apmeklējums.

Brīvajā laikā Jums būs iespēja pastaigāt senatnīgajā 17.gs. austrumu tirgū.

Pēc vēlēšanās, pusdienas ar tradicionālajiem albāņu ēdieniem (papildu maksa).

Atgriešanās viesnīcā. Brīvs laiks.

Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas (papildu maksa).

Nakts viesnīcā.

6. DIENA

Brokastis. Brīva diena pie jūras.

Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas (papildu maksa).

Nakts viesnīcā.

7. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Melnkalni. Ekskursijas programma “Montenegro tūre”.

Maršruts sākas gleznainā kalnu ceļā Budva – Cetiņe, pieturot skatu laukumā. No šejienes Jūs varēsiet saskatīt ikvienu Budvas Rivjēras pilsētu un pludmali.

Esot Cetiņe, nokļūsiet pavisam citā klimatiskajā zonā, jo pilsēta atrodas 700 m. augstumā virs jūras līmeņa. Šeit ir svaigs gaiss, nav svelmains un tūristu burzmas. Zaudējot administratīvās galvaspilsētas statusu, pilsēta ir saglabājusi kultūras galvaspilsētas statusu. Vietējie arhitektūras pieminekļi un muzeji iepazīstinās Jūs ar šīs nelielās kalnu kņazistes vēsturi.

Izbraucot no Cetiņe, pavisam drīz nokļūsiet Melnkalnes galvaspilsētā – Podgoricā, uzzināsiet par tās vēsturi, Jums būs iespēja pastaigāties parkos, ieraudzīt slaveno Millenium tiltu, kā arī pieminekli Vladimiram Visockim.
Blakus Podgoricai atrodas kalnu pļavas, miers, klusums. Te arī gatavo slaveno Melnkalnes pršutu (kūpināto-vītināto cūkas šķiņķi) pēc senām receptēm, kā arī sierus, desas, vīnus. Jums būs iespēja piedalīties izsmalcināto Melnkalnes vīnu degustācijā (papildu maksa ~4.50 €) un iegādāties Melnkalnes gardumus.

Brīva laiks vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursijas braucienu “Kotoras līcis” (papildu maksa 25 €). Kotoras līcis – viena no visgleznainākajām vietām Melnkalnē. Jūs gaidīs tikšanās ar burvīgajām Vidusjūras pilsētiņām.
Kotora tiek uzskatīta par vislabāk saglabājušos Vidusjūras viduslaiku pilsētu un tā ir iekļauta UNESCO sarakstā. Pār pilsētu ir valdījušās dažādas impērijas, bet Kotoras arhitektūras tēlu ir noteikusi Venēcijas Republika, kura valdīja pār Kotoru 15.-18. gs.

Perasta savu mūsdienīgu tēlu ir ieguvusi 17.-18. gs. Pašlaik tā ir pilsēta-muzejs ar pilīm un baznīcām Venēcijas baroka stilā. No šejienes paveras fantastiski skati uz Kotoras līci.

Tivata – mūsdienu pilsēta ar lielisku krastmalu. Porto Montenegro jahtu ciematiņā, kas ir pilsētas daļa, var pavērot sniegbaltās jahtas, sākot ar vismazākajām un beidzot ar luksusa klases jahtām. Otru tik greznu vietu grūti atrast visā Adrijas piekrastē.

Došanās tranzīta viesnīcā Melnkalnes teritorijā. Iekārtošanās, nakts viesnīcā.

8. DIENA

Agri no rīta numuriņu atbrīvošana.

Došanās uz lidostu.

Lidojums Podgorica – Rīga (~08:25-12:05)

Ierašanās Rīgā.


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu

Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu

Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika

Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)

Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera.

Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu NOTEIKUMI

 

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!

Albānija
8
20
229.00€
189.00€
408.00€

no
229.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma