Avio ceļojums uz Argentīnu un Urugvaju – Atpūta un ekskursijas Latīņamerikā


Ceļojuma datumi:

18.09.2019 - 29.09.2019


 Pamata komplekts no 969 €

Ekskursiju komplekts 399 € 

Transfērs  386 €

standarta numurs 1/2 DBL

12
20
969.00€
399.00€
1355.00€

no
969.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma


Avio ceļojums uz Argentīna un Urugvaja – Atpūta un ekskursijas Latīņamerikā


Avio ceļojums uz Argentīnu un Urugvaju – Atpūta un ekskursijas Latīņamerikā

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (cenā iekļauts: lidojums – bagāža – transfērs – viesnīca – brokastis – ekskursijas) 

vai komplektu bez ekskursijām (cenā iekļauts: lidojums – bagāža – transfērs – viesnīca – brokastis).

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā  – 300 € (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

No 0-6 gadiem – kopā ar diviem vecākiem, neaizņemot papildus vietu viesnīcā: 969 €.

No 0-12 gadiem – ceļojot vismaz ar vienu no vecākiem: 1318 €.

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu, nospiediet “Rezervēt” un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas, vai arī sazinieties ar operatoru!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā “Izbraukšanas Grafiks”.

Lūgums pievērst uzmanību tam, ka tūres cena var mainīties sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu!


Ceļojuma programma:

1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā  ~ 10:50 (precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapas sadaļā “Izbraukšana” 1-2 dienas pirms brauciena).

Lidojums Rīga – Stambula (RIX-IST ~12:55-16:50).

Transfērs no lidostas uz 4 * viesnīcu.

Iekārtošanās, atpūta.

Vakarā ekskursija “Nakts Stambula” (pēc vēlēšanās, par papildus maksu – 25 €)

Ekskursijas laikā dosimies uz Stambulas Āzijas daļu pāri Bosfora tiltam. Uzkāpsim arī priežu pakalnā un aplūkosim pilsētu no putna lidojuma, bet pēc tam dosimies uz Stambulas Eiropas daļu. Redzēsim Konstantinopoles aizsargmūrus gar Marmora jūru un Zelta raga līci.

Atgriešanās viesnīcā, atpūta.

2. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Transfērs uz lidostu.

Lidojums uz Buenosairesu (IST-EZE ~10:35-22:30).

Transfērs uz 3 * viesnīcu. Atpūta.

3. DIENA

Brokastis.

Apskates ekskursija Buenosairesā.

Ekskursijas laikā Jūs redzēsiet virkni vēsturisku vietu, kā arī mūsdienu šīs pilsētas iedzīvotāju atpūtas un laika pavadīšanas vietas (Obelisks, Colon teātris (operas teātris), Rozā nams (valdības nams), Galvaspilsētas katedrāle, Tortoni kafejnīca, Nacionālais kongress, Lavaše laukums, Dorrego laukums, Caminito gājēju iela, Sieviešu tilts, Angļu tornis, Sanmartina laukums, Palermo parks (rozārijs), Rekoletas kapsēta.

Sākumā dosimies uz šīs pilsētas politisko centru. Ieradīsimies vietā, kur tika dibināta Buenosairesa – vēsturisko Maija laukumu.

Tālāk dosimies uz koloniālu San Telmo rajonu ar tā bruģētām ieliņām un antikvariāta veikaliem, kur dzīvo mākslinieki. Ekskursija turpināsies La Boca rajonā ar tā gleznainām mājiņām, kur atrodas mākslinieku studijas un darbnīcas.

Tad pastaigāsimies pa Caminito ielu, lai Jūs varētu ieelpot šī vēsturiska rajona atmosfēru, kuru caurvij futbols un tango. Aizraujošā ekskursija turpināsies Purto Madero rajonā. Tad pa ceļam uz pilsētas ziemeļu daļu brauksim garām Retiro — pirmo galvaspilsētas dzelzceļa staciju, kur redzēsim Angļu torni.

Nākamā pietura ir Palermo rajons, brauksim gar milzīgiem parkiem, ezeriem un rozārijam — visu galvaspilsētas iedzīvotāju mīļāko vietu, kur var staigāt un nodarboties ar sportu.

Mūsu ekskursija beigsies Rekoletē – pilsētas prestižākajā rajonā, apmeklējot koloniālu baznīcu. Vēlāk apmeklēsim arī leģendāro kapsētu, tai skaitā Evas Peronas kapu.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā, atpūta.

Vakarā (pēc vēlēšanās) varēsiet doties uz “Tango” šovu (ieejas biļete ~30 EUR).

Lieliska vieta, kur ir atjaunota 30.g. kabarē atmosfēra, ar tam laikmetam piederošo pievilcību un greznību. Programma iekļauj īstu argentīniešu tango, dzīvo mūziku orķestra izpildījumā.

4. DIENA

Brokastis.

Ekskursija Tigrā.

Pilsēta atrodas Paranas upes deltā. Deltā tiekas 350 upes, straumes, kā arī kanāli, gar dažiem brauksim ar kuģīti (biļete uz kuģīti maksā 15 EUR, tā tiek apmaksāta atsevišķi).

Varēsim iepazīt samudžinātus kanālu tīklus, vietējo iedzīvotāju dzīvi. Apmeklēsim arī senos Eiropas airēšanas klubus ar bagātīgu vēsturi. Tad redzēsim Puerto da Frutos — ziedu un augļu tirgu, kur būs iespēja iegādāties amatnieku darbus, aplūkosim katedrāli. Brīvs laiks.

Tālāk ekskursija programma “Nakts Buenosairesa”.

Redzēsim tās pašas pilsētas galvenās ēkas, bet ar apgaismojumu: hipodroms, planetārijs, prezidenta pils, galvenie pilsētas pieminekļi (obelisks, Sieviešu tilts, gigantiskais zieds). Atšķirībā no ekskursijas dienas laikā, neapmeklēsim pilsētas dienvidu daļu (La Boca, San Telmo), tikai pilsētas centrālo un ziemeļu daļu, pievienojot Belgrano rajonu ar vecām angļu savrupmājām.

Atgriešanās viesnīcā.

5. DIENA

Brokastis.

Ceļš uz Rančo (65 EUR, ieejas biļete tiek apmaksāta atsevišķi).

Dosimies Gaučo zemē. Sākumā pieturēsim San Antonio de Areca (ciematiņš koloniālā stilā). Rančo varēsim ieturēt pusdienas – barbekjū ar atspirdzinošiem dzērieniem. Šeit redzēsim arī folkloras šovu, jāšanu zirga mugurā un pajūgā, kā arī redzēsim aizraujošos gaučo jāšanas sacensības.

Atgriešanās viesnīcā.

6. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz ostu, iekāpšana uz prāmja (piemaksa 80 EUR turp-atpakaļ), ceļš uz Urugvaju (~ laiks ceļā ir ~2 stundas). Ierašanās Colonia del Sacramento. Ekskursija pilsētā.

Colonia del Sacramento pilsētu (iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā) dibināja portugāļi vairāk nekā 300 gadus atpakaļ un ilgu laiku ir bijusi par strīda priekšmetu starp Portugāli un Spāniju, līdz pat 1777. gadam, kad pilsēta pilnībā nonāca Spānijas īpašumā. Pastaigas ekskursiju sāksim ar pilsētas galveno laukumu – Plaza de Mayor. Tad apmeklēsim baznīcu, Sanpedro bastionu, varēsim uzkāpt bākā, kur no skatu torņa pavērosim pilsētas panorāmu. Turklāt visi interesenti varēs apmeklēt muzeju Azulejo, arheoloģisko un virkni citu muzeju. Tad ir brīvs laiks, kura ietvaros būs iespēja iegādāties piemiņas suvenīrus no Urugvajas, ieturēt pusdienas restorānā, patstāvīgi pastaigāties krastmalā un pilsētas ieliņās.

Ceļš Montevideo virzienā.

Iekārtošanās *** viesnīcā, atpūta.

7. DIENA

Brokastis. Ekskursija Montevideo.

Montevideo — Urugvajas galvaspilsēta un lielākā pilsēta, kura ir dibināta 1724. gadā. Apskates ekskursijas laikā apmeklēsim visskaistākās un visinteresantākās vietas pilsētā. Mūsu ekskursija sāksies laukumā Plaza Independencia, kur ir uzstādīts piemineklis Urugvajas nacionālajam varonim — ģenerālim Hosē Artigasam, tālāk brauksim gar centrālo Montevideo ielu 18. jūlija prospekta virzienā un dosimies uz parlamenta ēku (Palacio Legislatio), kas ir viena no skaistākajām celtnēm valstī. Tālāk dosimies Cerro pakalnā, kas slejas virs pilsētas, tur atrodas citadele. Tad mūs gaida Prado rajons, tā parki un rozāriji. 20. gs. sākumā šajā rajonā aktīvi būvēja savrupmājas pēc itāļu un franču arhitektu projektiem.

Brauksim gar galveno Urugvajas stadionu – Estadio Sentenario, kur notika pirmais pasaules čempionāts futbolā. Ekskursijas beigās apmeklēsim Carrasko un Punta Gorda rajonus ar elegantiem dzīvojamiem kvartāliem un atgriezīsimies pilsētas centrālajā daļā pa Ramblas krastmalu, gar skaistām pludmalēm.

Atgriešanās viesnīcā.

8. DIENA

Brokastis.

Brīva diena. Pēc velēšanās ekskursija uz Punta del Este (piemaksa 59 EUR).

Punta del Este ir viena no populārākajām Dienvidamerikas kūrortpilsētām. Tā atrodas okeāna un Rio de la Plata upes ietekas robežā. Ekskursija sākas Montevideoun vijās gar pludmalēm un kūrortiem, kas sākumā izvedīs mūs uz Piriapolisu – vienā no senākajiem Urugvajas kūrortiem. Apmeklēsim senāko viesnīcu – Gran Hotel Argentino un uzkāpsim Sanantonio pakalnā. Turpinot braucienu, iebrauksim Punta Baženā, kur atrodas Casapueblo, slavenā mākslinieka, Karlosa Vilaro, māja. Tālāk dosimies uz Punta del Este, pilsētu, kuru dēvē par Atlantijas piekrastes pērli, pasaulē slaveno kūrortu. Izbrauksim cauri gan dzīvojamiem kvartāliem, gan gar krastmalu un pludmalēm.

Atgriešanās viesnīcā.

9. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Brīvs laiks.

Ceļš uz ostu, iekāpšana uz prāmja, došanās uz Buenosairesu. Iekārtošanās *** viesnīcā, atpūta.

10. DIENA

Brokastis. Brīva diena. Jums būs iespēja patstāvīgi izbaudīt pilsētu, doties iepirkties, apmeklēt zoodārzu vai muzejus.

~20:00 transfērs uz lidostu. Lidojums uz Stambulu (EZE-IST ~23:55 22:15).

11. DIENA

Ierašanās Stambulā. Transfērs uz **** viesnīcu, atpūta.

12. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana, lidojums uz Rīgu (IST-RIX ~10:00 12:00).


Avio ceļojums uz Argentīna un Urugvaja – Atpūta un ekskursijas Latīņamerikā 

Pamata komplekts, cenā iekļauts: 

lidojums Rīga – Stambula – Buenosairesa – Stambula – Rīga;

rokas bagāža līdz 8 kg (izmēri: 56x45x25cm);

nododamā bagāža: līdz 30 kg, kur trīs mērījumu kopsumma (garums + platums + augstums) ir līdz 158 cm;

2 naktis Stambulā 4 * viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā);

8 naktis Latīņamerikā 3 * viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā);

grupas vadītāja pakalpojumi;

transporta pakalpojumi.


Ekskursiju komplekts – 399 , cenā iekļauts: 

ekskursija Buenosairesā;

ekskursija Tigrā (papildus tiek apmaksāta kuģīša biļete – 15 €);

ekskursija Colonia del Sacramento (obligāta piemaksa par prāmi);

ekskursija Montevideo;

ekskursija uz Rančo (papildus tiek apmaksāta ieejas biļete – 65 €);

ekskursija “Nakts Buenosairesa”.


Papildus tiek apmaksāts, obligāti:

obligātā piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā  – 300 €;

piemaksa par dzīvošanu 4 * viesnīcās – 180 €/cilv.;

biļete uz prāmi Buenosairesa – Colonia del Sacramento – Buenosairesa – 80 €;

ieejas biļetes apskates un izklaides vietās.


Papildus tiek apmaksāts, pēc vēlēšanās: 

ekskursija uz Punta del Este – 59 €;

ekskursija “Nakts Stambula” – 25 €.


Svarīga informācija:

Avio ceļojums uz Latīņameriku – Argentīna un Urugvaja – Atpūta un ekskursijas

Vīza uz Argentīnu un Urugvaju LR PILSOŅIEM – bez vīzas iebraukšana (90 dienām gada laikā)ю

Vīza uz Argentīnu LR NEPILSOŅIEM – pirms brauciena nepieciešams noformēt vīzu. Vīza tiek noformēta patstavīgi, būs nepieciešams ierasties personīgi uz interviju vēstniecībā (vēstniecība atrodas Helsinkos, Somijā). Vīzas cena: no 50-90 €. Vīzas noformēšanas termiņš vēstniecībā: līdz 3 nedēļām.

Vīza uz Urugvaju LR NEPILSOŅIEM – pirms brauciena nepieciešams noformēt vīzu. Lai saņemtu vīzu būs nepieciešams personīgi ierasties uz intervija ar Urugvajas konsulu. Vīzas noformēšanas laiks: līdz 3 mēnešiem Vīzas noformēšanas cena: no 200 €(cena tiek noteikta pēc dokumentu saņemšanas vēstniecībā).

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapas sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena.

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību,  neizmainot pašu tūres programmu.

Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu.

Brīvais laiks būs paredzēts, ja nebūs neparedzētu apstākļu, satiksmes sastrēgumu un citas atkāpes no grafika.

Ekskursijas notiek valodā, kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera.

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!


Avio ceļojums uz Latīņameriku – Argentīna un Urugvaja – Atpūta un ekskursijas

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (cenā iekļauts: lidojums – bagāža – transfērs – viesnīca – brokastis – ekskursijas) 

vai komplektu bez ekskursijām (cenā iekļauts: lidojums – bagāža – transfērs – viesnīca – brokastis).

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā  – 300 € (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

No 0-6 gadiem – kopā ar diviem vecākiem, neaizņemot papildus vietu viesnīcā: 969 €.

No 0-12 gadiem – ceļojot vismaz ar vienu no vecākiem: 1318 €.

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu, nospiediet “Rezervēt” un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas, vai arī sazinieties ar operatoru!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā “Izbraukšanas Grafiks”.

Lūgums pievērst uzmanību tam, ka tūres cena var mainīties sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu!

12
20
969.00€
399.00€
1355.00€

no
969.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma