Avio ceļojums uz Beniluksa valstīm

Ceļojuma datums:

 15.06.2019 - GARANTĒTS
13.07.2019 - 18.07.2019
17.08.2019 - 22.08.2019
14.09.2019 - 19.09.2019
12.10.2019 - 17.10.2019

Pamata komplekts no 259  

Ekskursiju komplekts 189 € 

Komplekts bez ekskursijām 439 €

standarta numurs 1/2 DBL

Nīderlande, Beļģija
6
18
259.00€
189.00€
439.00€

no
259.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma

Avio ceļojums uz Beniluksa valstīm!


Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (cenā iekļauts: lidojums – bagāža – transfērs – viesnīca – brokastis – ekskursijas) vai

komplekts bez ekskursijām (cenā iekļauts: lidojums – bagāža – transfērs – viesnīca – brokastis).

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā  – 130 € (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu, nospiediet “Rezervēt” un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas, vai arī sazinieties ar operatoru!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā “Izbraukšanas Grafiks”.

Lūgums pievērst uzmanību tam, ka tūres cena var mainīties sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu!


Pamata komplekts, cenā iekļauts:

Dzīvošana *** viesnīcās – 5 naktis (viena vieta divvietīgā numuriņā)
4x brokastis viesnīcās
Lidojums Rīga – Eindhovena – Rīga
Rokas bagāža: 40cm x 30cm x 20cm
Grupas vadītāja pakalpojumi


Ekskursiju komplekts – 189 €, cenā iekļauts:

Transporta pakalpojumi
Ekskursija Amsterdamā
Ekskursija Briselē
Ekskursija Antverpenē
Ekskursija Brigē
Apskates ekskursija Parīzē
Brauciens uz Versaļu (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes)


Papildus tiek apmaksāts (obligāti)

obligātā piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā – 130 €;

ieejas biļetes apskates un izklaides vietās.


Papildus tiek apmaksāts (pēc vēlēšanās)

Pastaiga ar kuģīti pa Amsterdamas kanāliem 15 €
Brauciens uz siera ražotni – 10 € (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes) 10 €
Ekskursijas programma “Naksnīgā Parīze” 15 €
Brauciens ar kuģīti pa Sēnu 15 €


1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā ~ 5:30 (precīzu laiku lūgums skatīties mūsu mājaslapas sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms lidojuma). Lidojums Rīga – Eindhovena (~07:10 -08:40).
Apskates ekskursija ietver sevī visu galveno Amsterdamas apskates objektu izpēti – Karaļa pils, Jaunā un Vecā baznīca, Berlage birža, Centrālā stacija, Čainatauna un Svētā Olofa kapela, begīni-māsu pagalms un senākie Amsterdamas nami, un daudz kas cits.

Amsterdama ir pazīstama visā pasaulē ar saviem daudziem kanāliem. Vēl Pēteris I novērtēja šīs skaistās pilsētas celtnieku drosmi un tālredzību. Brīvs laiks patstāvīgai Amsterdamas izpētei, Tiso kundzes Vaska figūru muzeja un citu apskates vietu apmeklējums.

Pēc vēlēšanas brauciens ar kuģīti pa Amsterdamas kanāliem (papildu maksa 15 €). 
Tālāk, pēc vēlēšanās, dosimies uz slaveno sieru ražotni, kur savām acīm būs iespēja skatīt, kā īsti top Holandes siers (papildu maksa 10 EUR + ieejas biļete). Brauciens notiks gadījumā, ja tam piekritīs visa grupa.
Došanās uz *** viesnīcu. Iekārtošanās, atpūta.

2. DIENA

Brokastis.

Numuriņu atbrīvošana.

Ekskursijas brauciens uz Brigi.

Brige – tā nav tikai Beļģijas šokolādes galvaspilsēta, bet arī viena no skaistākajām Eiropas pilsētām, ko raksturo krāšņās gotiskā stila celtnes un skaistie pilsētas kanāli. Brige ir arī svarīgs ekonomiskais centrs. 20.gs. beigās ārpus vēsturiskās pilsētas daļas tika uzcelta moderna jūras osta.

Apmeklējot Brigi, Jūs uzreiz pievērsīsiet uzmanību, ka tās arhitektūras un mākslas īpatnības ir rūpīgi saglabātas pēctečiem.

Brige ir unikāla tādā ziņā, ka tā meistarīgi apvieno tagadni ar pagātni.

Brīvs laiks.

Došanās uz *** viesnīcu Parīzes apkārtnē.

Iekārtošanās, atpūta.

3. DIENA

Brokastis.

Apskates ekskursija Parīzē, kuras laikā Jūs redzēsiet Triumfa arku, Elizejas laukus, Saskaņas laukumu, Grand Opera, Vendomes laukumu, Luvra ēku, Sitē salu un Parīzes Dievmātes katedrāli. Jūs brauksiet cauri Latīņu kvartālam, garām Luksemburgas pilij, Invalīdu pilij, De Orse, impresionistu muzejam. Jūs redzēsiet Aleksandra III tiltu.
Brīvs laiks.

Ja vēlaties veltīt šo laiku Parīzei, obligāti iesakām patstāvīgi apmeklēt Eifeļtorni, Luvru un citus Parīzes muzejus un apskates vietas.
Vakarā (pēc vēlēšanās) ekskursijas programma “Naksnīgā Parīze” (piemaksa 15 €).

Ekskursijas laikā dosimies uz La Defense rajonu, kas tulkojumā nozīmē “aizsardzība”, kuru dēvē par nākotnes rajonu jeb Parīzes Manhetenu. Tur Jums būs iespēja ieraudzīt slaveno arku, dažādas greznas mūsdienu ēkas un celtnes. 
Tālāk ceļš ved uz Monmartru. Monmartras pakalns ir 130 metru augsts, tā ir viena no krāšņākajām Parīzes vietām ar savu enerģētiku, gaisotni un unikālo pievilcību. Baznīcas un kapelas, muzeji un galerijas, laukumi un skulptūras, teātri un kabarē – tas viss ir Monmartra. Gleznainas ieliņas, ģimenes veikali, mazās maizes ceptuves, šeit ir kurp doties un ko apskatīt.

Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.

4. DIENA

Brokastis.

Numuriņu atbrīvošana.

Brauciens uz Versaļu (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi). Versaļa, labāk pazīstama kā Versaļas pils, tā ir monumentālā pils, ko uzcēlis Luijs XIV, un kas mūsdienās ir kļuvusi par vienu no visvairāk tūristu apmeklētākajām vietām Francijā.
Atgriešanās Parīzē, brīvs laiks.

braucienu ar kuģīti pa Sēnas upi (piemaksa 15 €). Šajā aizraujošajā ekskursijā Jums būs iespēja aplūkot Parīzi no ūdens puses, „paturēt savās rokās” Eifeļa torni un nofotografēties tai blakus.

Ceļš uz Beļģiju. Iekārtošanās *** tranzīta viesnīcā. Atpūta.

5. DIENA

Brokastis.

Numuriņu atbrīvošana.

Došanās uz Briseli, ekskursija.
Briseles vēsturiskais centrs ir sadalīts divās daļās — Augšpilsētā un Lejaspilsētā. Lejaspilsētā kopš seniem laikiem ritēja parasto ļaužu dzīve, te tirgoja, attīstīja arodus un rūpniecību. Augšpilsētā, savukārt, atradās greznas pilis un muižas. Tieši te ir saglabāts vēsturiskais plānojums un lielākā vēsturisko ēku daļa. Vēsturiskajā daļā arī atrodams lielākais Briseles apskates objektu skaits.
Vispopulārākā vieta pilsētā ir Grand Palace laukums, kas atrodas Lejaspilsētā. Par īstu baroka arhitektūras pērli uzskatāms arī Rātsnams ar 90 m augsto torni. Tuvumā atrodas vēl kāda grandioza celtne — Karaļa pils, kuru uzcēla 16.gs. Par spīti nosaukumam, karalis nekad te nav dzīvojis – ēka kalpoja par maizes ceptuvi, tiesas namu un pat par cietumu. Pašlaik te atrodas Briseles komunālais muzejs, kuru varēsi apmeklēt brīvajā laikā. Tikai dažus metrus no galvenā laukuma atrodams Briseles vispopulārākais apskates objekts, leģendārais Manneken Pis — strūklaka „Čurājošais puisēns”.

Viena no ievērojamākajām Augšpilsētas celtnēm ir 18.-19.gs. celtā Karaļa pils. Mūsdienās tā ir Beļģijas karaļa rezidence, ko ieskauj pasakaini skaists dārzs.
Vēl viens Briseles simbols ir Atomium – milzīga tērauda sirreālisma skulptūra, kas Briselei nozīmē aptuveni to pašu, ko Eifeļa tornis Parīzei. Te ir ierīkots arī zinātnes muzejs.
Tālāk seko ekskursijas brauciens uz Antverpeni.

Visi Antverpenes apskates objekti atrodas tās vēsturiskajā daļā. Pilsētas centrs atrodas upes Šeldas krastā, kur kādreiz bija viduslaiku aizsardzības cietoksnis. Tālāk uz Austrumiem atrodas skaistā Sten pils, kur atrodas Nacionālais jūras muzejs. Par galveno pilsētas apskates objektu var nosaukt Grote Markt laukumu pašā pilsētas centrā (tulkojumā – Lielais Tirgus).
Te arī ir Rātsnams, kuru uzcēla jauktā gotikas un renesanses stilā. Iespaidīgi izskatās arī gotiskā Jaunavas Marijas katedrāle, kas tika uzcelta 14.gs. Tās torņa augstums sasniedz 123 m, bet iekšā glabājas četras Rubensa gleznas, kuras uzskata par Antverpenes dārgumu.

Tev būs arī brīvs laiks citu apskates vietu iepazīšanai.
Tu varēsi apmeklēt slaveno Pelikan Štrasse, kur ir virkne juvelierizstrādājumu veikaliņu, kur varēsi iegādāties rotas ar briljantiem par ļoti pieņemamu cenu. Antverpene ir lielākais pasaules centrs briljantu apslīpēšanas un pārdošanas ziņā.

Došanās uz *** tranzīta viesnīcu. Iekārtošanās, atpūta.

6. DIENA

Agri no rīta numuriņu atbrīvošana

Transfērs uz Eindhovenas lidostu.

Lidojums Eindhovena – Rīga (~ 09:25- 12:35).


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapas sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena.

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību,  neizmainot pašu tūres programmu.

Brīvais laiks būs paredzēts, ja nebūs neparedzētu apstākļu, satiksmes sastrēgumu un citas atkāpes no grafika.

Ekskursijas notiek krievu valodā.

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Latvijas nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti.

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu: NOTEIKUMI

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!

 

Nīderlande, Beļģija
6
18
259.00€
189.00€
439.00€

no
259.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma