Avio ceļojums uz Bulgāriju – Sofija – Atpūta Best Western Premier Collection City 4 *


CEĻOJUMA DATUMS:

  • 01.05.2020 - 04.05.2020

Cena no 479 € 

Standarta numurs 1/2 DBL

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts (cenā iekļauts: lidojums + bagāža + transfērs + viesnīca + brokastis).

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu  – 75 €.

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Ja ir kāda papildu informācija vai vēlmes, kas mums būtu jāņem vērā, norādiet tās komentāros pie ceļojuma rezervēšanas vai arī sazinieties ar mūsu menedžeriem!

Visu informāciju par izbraukšanu, kā arī attiecīgos ceļojuma dokumentus jūs saņemsiet savā e-pastā aptuveni 2 dienas pirms ceļojuma sākuma!

Aktuālās cenas, apstiprinājuma un izmitināšanas iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar mūsu menedžeriem!


Pamata komplekts, cenā iekļauts:

Rīga – Sofija – Rīga (10:25-13:10/16:00-18:35);

nododamā bagāža 20 kg + 7 kg rokas bagāža;

transfēri;

izmitināšana Best Western Premier Collection City 4 * viesnīcā ar brokastīm.

Ir iespējama izmitināšana arī InterContinental Sofia 5 * (pamata komplekts 549 €). 


Ekskursiju programma (pēc izvēles):

Rekomendējam ekskursijas iegādāties pirms lidojuma. Vietu skaits ierobežots!

Sofijas pilsētas apskates ekskursija
01. maijs 14:30 no viesnīcas

Apskatīsim Aleksandra Ņevska katedrāli, Sv. Sofijas baznīcu, Sv. Georga un Sv. Nikolasa krievu baznīcu, Sinagogu, kā arī Nacionālā teātra ēku, Largo – milzīgu Staļina laikmeta ēku kompleksu, Sofijas Centrālo Minerālūdens pirti un Nacionālo Kultūras pili. Ekskursijas ilgums ~ 4 stundas.

Cena: 20 EUR (krieviski runājoša vietējā gida pakalpojumi un individuālās audio austiņas).

Ekskursija uz Rilas klosteri
02. maijs 09:00 izbraukšana no viesnīcas

Ekskursijas laikā apskatīsim Rilas klosteri – visbrīnišķīgāko klostera mākslas un arhitektūras paraugu Bulgārijā. Klostera ēku kompleksā varēsim apbrīnot Sv Jaunavas baznīcu ar pārsteidzoši skaisto Sv. Jaunavas ikonu, krāšņi apzeltīto ikonostāzi, senatnīgo virtuvi, klostera muzeju, kurā uzzināsim par klostera garo un varonīgo pagātni. Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas.

Cena: 60 EUR (transports, krieviski runājoša vietējā gida pakalpojumi, ieejas maksa Rilas klosterī un pusdienas (glāze vīna un ūdens iekļauts).

Vakariņas tipiskā bulgāru restorānā „Ševermeto” ar izklaides programmu
02.maijs 19:45 izbraukšana no viesnīcas

20:00 Ierašanās restorānā un vakariņu sākums. 20:30 Priekšnesumu sākums (uzstāsies dziedātājs un folkloras grupa). Vakariņu ar izklaides programmu ilgums ~3 stundas. Ekskursija tiks organizēta pie minimums 20 klientiem!
Cena: 60 EUR (transports, izklaides programma, vakariņas ( Ēdienkartē: bulgāru tomātu salāti, pildīta paprika, ar sautētiem dārzeņiem pildīta jēra cepetis, mājas maize, mājas ābolu pīrāgs, rakija 50ml, vīna glāze un ūdens).

Ekskursija uz Plovdivu
03. maijs 08:00 izbraukšana no viesnīcas

Pēc apm. 2,5 stundu ceļa, ieradīsimies Plovdivā, kur apmeklēsim ievērības cienīgākās Plovdivas vecpilsētas apskates vietas, t. sk. Antīko Romiešu amfiteātri, Romas imperatora Trajana valdīšanas laikā un ir vislielākā un vislabāk saglabājusies romiešu laika būve mūsdienu Bulgārijā. Viesosimies arī Balabanova mājā, Hindlijana mājā, romiešu stadionā, kā arī Sv. Konstantīna un Helēnas baznīcā. Pēc pusdienām vietējā restorānā, būs ~ stunda brīva laika, pēc kura atgriezīsimies Sofijā, pa ceļam piestājot, lai degustētu vietējo vīnu. Ekskursijas ilgums ~ 11 stundas.
Cena: 70 EUR (transports, krieviski runājoša vietējā gida pakalpojumi, ieejas maksa Balabanova mājā, Hindlijana mājā, romiešu stadionā, romiešu amfiteātrī, Sv. Konstantīna un Helēnas baznīcā, individuālās audio austiņas, 4 vīnu degustācija un uzkodas atpakaļceļā un pusdienas ( glāze vīna un ūdens iekļauts).

Vitoša kalna apmeklējums
04. maijs 09:00 izbraukšana no viesnīcas

Ekskursijas laikā apmeklēsim Vitoša kalnu, kas slejas netālu no Sofijas un ir vietējo iedzīvotāju iemīļota atpūtas vieta gan ziemā, gan vasarā. Apmēram 20 minūšu laikā sasniegsim pacēlāja pieturu un, jau braucot augšup, varēsim apbrīnot plašos skatus, kas paveras visapkārt. Ekskursijas laikā paēdīsim pusdienas. Pēc ekskursijas dosimies uz lidostu, vairs neiebraucot viesnīcā. Bagāžu ņemam līdzi ekskursijā! Ekskursijas ilgums ~ 4,5 stundas.

Cena: 50 EUR (transports, krieviski runājoša vietējā gida pakalpojumi, pacēlāja biļetes un pusdienas (glāze vīna un ūdens iekļauts).

Bērniem līdz 12 g. ekskursijas par puscenu!


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Visu informāciju par izbraukšanu, kā arī attiecīgos ceļojuma dokumentus jūs saņemsiet savā e-pastā aptuveni 2 dienas pirms ceļojuma sākuma!

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu: NOTEIKUMI

 

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!