Avio ceļojums uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem – Atpūta pie jūras un ekskursijas – 10 dienas

Laba cena

Ceļojuma datumi:

  • 03.12.2018 - Stop sale
  • 28.01.2019 - GARANTĒTS

 Pamata komplekts no 399 €

Ekskursiju komplekts 349 € 

Transfērs 280 €

standarta numurs 1/2 DBL


Avio ceļojums uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem – Atpūta pie jūras un ekskursijas – 10 dienas


Avio ceļojums uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem – Atpūta pie jūras un ekskursijas – 10 dienas

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (cenā iekļauts: lidojums – bagāža – transfērs – viesnīca – brokastis – ekskursijas) 

vai pamata komplekts + transfērs (cenā iekļauts: lidojums – bagāža – transfērs – viesnīca – brokastis).

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā  – 200 € (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

No 0-6 gadiem – kopā ar diviem vecākiem, neaizņemot papildus vietu viesnīcā: 399 €.

No 0-12 gadiem – ceļojot vismaz ar vienu no vecākiem: 708 €.

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu, nospiediet “Rezervēt” un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas, vai arī sazinieties ar operatoru!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā “Izbraukšanas Grafiks”.

Lūgums pievērst uzmanību tam, ka tūres cena var mainīties sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu!


Ceļojuma programma:

1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā (precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapas sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena).

Lidojums Rīga – Dubaija (RIX-IST 12:55-16:50; IST-DXB 19:35-01:05).

2. DIENA

Transfērs uz viesnīcu ACACIA 4 * ( vai cita 4 * kategorijas viesnīca), atpūta.

Brokastis.

Atpūta pie jūras.

Dienas otrajā pusē “Krabju medības” (pēc vēlēšanās, par papildus maksu – 60 €).

“Krabju medības” ir viena no eksotiskākajām ekskursijām, kas norisinās vakarā. Medības sākas līdz ar tumsas iestāšanos – tūristi, apbruņojušies ar lukturīšiem un trejžuburiem, ar motorlaivām dodas uz lagūnas sēkļiem, kuros ir pilns ar krabjiem. Instruktors jums sniegs apmācību par krabju medībām, jūsu medījumu pagatavos pavāri un noslēgumā jums būs iespēja baudīt izsmalcinātas vakariņas.

Atgriešanās viesnīcā.

3. DIENA

Brokastis.

Atpūta pie jūras.

4. DIENA

Atpūta pie jūras vai ekskursijas programma “Jaunā Dubaija” (pēc vēlēšanās, par papildus samaksu).

Persijas līča piekrastē esošais Dubaijas emirāts skaitās pēc platības otrs lielākais Apvienoto Arābu Emirātos. Tas ir arī Tuvo Austrumu galvenais tūrisma centrs. Jaunā Dubaija pārspēs jūsu iztēli ar saviem debesskrāpjiem un smalkajām viesnīcām, kā arī apburs jūs ar savu neparasto austrumu šarmu. Ekskursijas laikā jūs apmeklēsiet Islāma centru, kurā apskatāmi austrumu daiļamatniecības izstrādājumi. Redzēsiet arī pasaules greznāko viesnīcu – “Buru”, Burj Al Arab, kas uzbūvēta uz salas, kas atrodas 280 m attālumā no krasta. Tālāk jūs dosieties uz Dubaijas Venēciju – Jumeirah rajons tā nodēvēts pateicoties plašajam kanālu tīklojumam, kas caurauž kūrorta teritoriju un pa kuriem pārvietojas tradicionālās laivas – abras. Tāpat jūsu sajūsmu izsauks viesnīca “Atlantis”. Apmeklēsiet arī vismodernāko Dubaijas rajonu – Dubai Marina, kas ir īsta pērle pilsētas arhitektūras mantojumā. Ekskursijas noslēgumā jūs dosieties uz pasaulē lielāko tirdzniecības un izklaides centru – Dubai Mall, kas atrodas Dubaijas centrā un kurā jums tiks dots brīvais laiks, lai pastaigātos pa veikaliem, papusdienotu vai aplūkotu pasaules lielākā slēgtā akvārija skaistumu.

Brīvais laiks.

Tālāk safari brauciens ar džipu (pēc vēlēšanās, par papildus maksu – 50 €).

Šis, protams, ir uzmanības vērts brauciens, kura laikā varēsiet izbaudīt gan mierīgu vizināšanos, gan straujus nobraucienus pa nogāzēm un traukšanos augšup pa smilšu kāpām. Brauciena laikā rodas sajūta, ka džipa driftēšana tiek kontrolēta un nav pamata uztraukties par drošību, jo ekskursiju vada pieredzējuši autovadītāji, kuriem piemīt vajadzīgās prasmes un veiklība, lai izbraucienu padarītu interesantu un pietiekami ekstrēmu. Ekskursijas laikā jūs apmeklēsiet beduīnu ciematu, kur jūs baudīsiet vakariņas, vizināšanos ar kamieļiem, krāsainu deju šovu, varēsiet iegūt sev hennas tetovējumus, baudīt ūdenspīpi un dzērienus.

Ekskursijas noslēgumā jūs redzēsiet apbrīnojamu strūklaku šovu blakus visaugstākajai celtnei Dubaijā un visaugstākajam debesskrāpim pasaulē “Burj Khalifa”, kas pēc formas atgādina stalagmītu. 

Atgriešanās viesnīcā.

5. DIENA

Brokastis.

Atpūta pie jūras vai brauciens uz Omānu (pēc vēlēšanās, par papildus maksu – 49 € + 150 dirhemi par kuģīti) ar iespēju nopeldēties Indijas okeānā.

Ar tradicionālo arābu kuģi DHOW dosimies gar Indijas okeāna piekrasti uz Musandam pussalu. Brauciena laikā jūs redzēsiet mazos, kalnu un jūras ieskautos, zvejnieku ciematiņus. Piestājot lagūnā, jums būs iespēja, peldot ar niršanas masku, iepazīt zemūdens faunu. Varbūt jūs ieraudzīsiet arī delfīnus, kas peldēs un nirs kopā ar jums.

Pēc tam uz kuģa jums tiks uzklāts pusdienu galds, arābu tēja un kafija. Ieinteresētie varēs piedalīties zvejošanā.

Atgriešanās viesnīcā.

 

6. DIENA

Brokastis.

Ekskursijas brauciens uz Fudžeiru.

Pa ceļam apmeklēsim paklāju un augļu tirgu. Tirgū ir milzīga paklāju izvēle, kas ir ražoti dažādās valstīs, nacionālie izstrādājumi un suvenīri, kā arī visdažādākie augļi. Fudžeira – emirāts ar smilšainām pludmalēm un kalnainiem zemesragiem, gleznainām aizām, minerālūdens avotiem un zaļu dabu. Pilsēta ir rotāta ar skulptūras kompozīcijām, kas rotātas ar tradicionālajiem arābu motīviem, un virkni strūklaku un pieminekļu, tādi kā Al Badia mošeja – viena no senākajām Apvienoto Arābu Emirātu mošejām, Fudžeiras cietoksnis – forts atrodas senās pilsētas centrā, augstos pakalnos, netālu no Castle Roud ceļa.

Tālāk pusdienas viesnīcas Sandy Beach hotel & SPA restorānā.

Brīvais laiks, iespējams nopeldēties un pasauļoties gleznainā viesnīcas Sandy Beach hotel& SPA pludmalē.

Atgriešanās viesnīcā.

7. DIENA

Brokastis.

Atpūta pie jūras.

Vakarā tranfērs uz “Global Village” (pēc vēlēšanās, par papildus maksu – 25 € ).

Izstāžu-izklaides komplekss “Global Village” apvieno vairāk nekā 10 paviljonu, kuros tiek demonstrētas spilgtākās tradīcijas un dažadu pasaules tautu panākumi, ka arī tajā tiek izvietots lielākais koncertu laukums, kurā notiek dažādi priekšnesumi un konkursi. 

Brīvais laiks. Atgriešanās viesnīcā.

8. DIENA

Brokastis viesnīcā.

Ekskursijas brauciens uz Veco Dubaiju un Šardžu.

Šodien jūs atklāsiet Veco Dubaiju, kas atrodas Dubai Creek līča krastā, un sapratīsiet, ka kontrasts starp Jauno un Veco Dubaiju ir milzīgs. Apskatīsiet arī Dubaijas valdnieka pili, tai skaitā arī vienu no galvenajiem pilsētas apskates objektiem – skaisto Džumeira mošeju. Jūs pastaigāsieties pa vēsturiskā rajona Bastaki vecajām ieliņām un apmeklēsiet Dubaijas Novadpētniecības vēstures muzeju (ieejas biļetes cena ~ 3 dirhemi). Pāri upei uz otru krastu jūs pārcels ar arābu tradicionālajām laivām – abrām, un jums būs iespēja pastaigāt pa slavenajiem Dubaijas tirgiem. Garšvielu tirgū jūsu apskatei būs izlikti tradicionālie tautas medicīnas līdzekļi, dažādi garšaugi un garšvielas. Zelta tirgū veikalos atrodami tūkstošiem dažādu darinājumu no zelta, kuru daudzveidība ir pārsteidzoša. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu piedāvājam neaizmirstamu ceļojumu ar pirātu kuģi pa Persijas līča kanāliem.

Šardža pēc platības ir trešais lielākais emirāts un Arābu Emirātu kultūras galvaspilsēta. Pilsētā atrodami 16 muzeji, saglabājušās vairums vēsturisko ēku, senie Meredžas kvartāli un torņi. Ekskursijas laikā jūs redzēsiet pašu galveno islāma vēstures un literatūras pieminekli Korānam, kas attēlo Svēto Grāmatu. Tas atrodas pilsētas galvenajā laukumā, kuru ieskauj visdažādākās kultūras iestādes – Musulmaņu kultūras centrs, AAE Arheoloģijas muzejs, Rozā mošeja, Karaļa Feisala mošeja. Apmeklējot Islāma civilizācijas muzeju (ieejas biļetes cena ~ 7 dirhemi), jau pie ieejas jūs redzēsiet skulptūras, kas atvestas šurp no dažādām islāma valstīm un atspoguļo islāma mākslu. Tālāk jūs dosieties uz Centrāltirgu, ko dēvē arī par “Zilo tirgu”, jo tā sienas ir klātas ar zilām arābu flīzēm. Tirgus, kas atrodas gleznainās Halida lagūnas piekrastē, ir Šardžas lielākais tirdzniecības centrs un tirgus. Tirgū iespējams iegādāties jebko – tradicionālo apģērbu, mūsdienu tehnoloģijas iekārtas, juvelierizstrādājumus, lādītes, dunčus un arābu amatnieku radītus izstrādājumus un pašu pieprasītāko un populārāko preci – paklājus.

Brīvais laiks pusdienām un suvenīru iegādei.

Atgriešanās viesnīcā.

9. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ekskursijas brauciens uz Abu Dabi.

Pa ceļam uz Arābu Emirātu galvaspilsētu Abu Dabi, jūs apmeklēsiet arī “nākotnes pilsētu” Masdar City. Pilnībā pabeigt šo projektu plānots 2030.gadā. Masdaras enerģētikas sasniegumu noslēpums ir ne tikai saules bateriju izmantošanā, bet arī tajā, ka pilsēta ir projektēta tā, lai ēkas pēc iespējas mazāk sakarstu, bet ietves un ceļi pastāvīgi atrastos ēnā. Tālāk jūs dosieties uz Emirātu galvaspilsētu un pašu bagātāko valsts pilsētu – Abu Dabi. Šeit viss tiek būvēts ļoti pārdomāti un dārgi. Abu Dabi iedzīvotāji mīl izklaidēties ne tikai kolekcionējot retro automašīnas un rīkojot autosacīkstes privātajā Formula-1 trasē, bet arī vizināties pa Persijas līci ar savām privātajām jahtām. Atpūtas stils Abu Dabi ir cienījams un nosvērts – ja nav Dubaijas steigas, nav arī Dubaijas sastrēgumu.

Ekskursijas laikā jūs apmeklēsiet arī kādu arhitektūras šedevru, pēc izmēriem sesto lielāko mošeju pasaulē – Šeiha Zaida mošeju. Šī mošeja apžilbina ar nevainojamo dizainu un sniegbalto marmoru. Sava krāšņuma, izmēru un projekta izmaksu dēļ mošeja ir viena no lielākajiem musulmaņu tempļiem. Pēc tam jūs apmeklēsiet desmitiem kilometru garo krastmalu, kas pārvērsta par vienu no lielākajiem parkiem Tuvajos Austrumos, kurā atrodami gan bērnu laukumiņi, gan restorāni, gan klubi, kafejnīcas, gan strūklakas, parki un dārzi. Pie greznās Emirate Palace viesnīcas jūs varēsiet iemūžināt redzēto fotogrāfijās. Bet Abu Dabi tirdzniecības un izklaides centrā Marina Mall jūs varēsiet atpūsties, papusdienot un iepirkties. Pēc brīvā laika, dodoties tālāk gar Ferrari parku, kas atrodas uz Jas salas, jūs redzēsiet Formula-1 trasi.

10. DIENA

Transfērs uz lidostu.

Lidojums Dubaija – Rīga (DXB-IST 02:40-06:40; IST-RIX 10:00-12:00).


Avio ceļojums uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem – Atpūta pie jūras un ekskursijas – 10 dienas

Pamata komplekts, cenā iekļauts: 

lidojums Rīga – Dubaija – Rīga;

bagāža: 1 soma, kas nav smagāka par 30 kg;

rokas bagāža: 1 soma, kas nav smagāka par 8 kg (23x40x55cm);

8 naktis 4 * viesnīcā Acacia ( vai citā 4 * viesnīcā) ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā);

grupas vadītāja pakalpojumi visa brauciena laikā.


Ekskursiju komplekts, cenā iekļauts: 

ekskursijas programma “Jaunā Dubaija”;

ekskursijas brauciens uz Fudžeiru (ieeja pludmalē + pusdienas – 85 dirhemi);

ekskursijas programma “Vecā Dubaija un Šardža”;

transfērs lidosta – viesnīca – lidosta;

ekskursijas brauciens uz Abu Dabi.


Papildus tiek apmaksāts, obligāti:

obligātā piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā 4 * viesnīcā Acacia – 200 €;

tūristu nodeva ~ 7,5 dirhemi no cilvēka par nakti (bērniem līdz 12 gadu vecumam, dzīvojot viesnīcas vienā numuriņā ar 2 pieaugušajiem, nodoklis netiek piemērots);

nodoklis par pievienotu vertību ~ 2-6 € /numurs/nakts (atkarībā no izvēlētās viesnīcas)

ieejas biļetes apskates un izklaides vietās.


Papildus tiek apmaksāts, pēc vēlēšanās: 

krabju medības – 60 €;

safari brauciens ar džipu – 50 €;

transfērs uz “Global village” – 25 €;

brauciens uz Omānu – 49 € + (papildus tiek apmaksāts brauciens ar kuģīti ~ 150 dirhemi);

1 x vakariņas viesnīcā ~ 15 € (apmaksa pie grupas vadītāja, uz vietas).


Cenas pēc pieprasījuma:

individuāls transfērs uz viesnīcu – no 150 € par mašīnu turp/atpakaļ.


Svarīga informācija:

Avio ceļojums uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem – Atpūta pie jūras un ekskursijas – 11 dienas

No Acacia 4 * viesnīcas kursē bezmaksas transfērs uz viesnīcas Beach Resort 4 * pludmali.

Zviļņi un pludmales dvieļi pludmalē un pie viesnīcas baseina – bezmaksas.

Valūtas kurss: 1 dirhems AAE = ~ 0.242183824 €. Lai iepirktos, personīgajiem izdevumiem iesakām līdzi ņemt naudu dolāros.

Dodoties ekskursijā uz Omānu,  līdzi obligāti jāņem pase.

Dodoties ekskursijā uz Abu Dabi sievietēm un meitenēm obligāti jāievēro valsts tradīcijas – apģērbs nedrīkst būt caurspīdīgs, svārkiem un kleitām jābūt vismaz līdz ceļgaliem, un pleciem jābūt apsegtiem.

Mošejas apmeklējuma laikā kājās jābūt zeķēm un galva jāapsedz ar lakatu (sievietēm).

Dodoties ekskursijas braucienos, neaizmirstiet līdzi paņemt peldkostīmus, dvieļus un saules aizsargkrēmu.

Latvijas Republikas PILSOŅI drīkst ceļot bez vīzas līdz 90 dienām jebkurā 180 dienu laika posmā.

Informāciju par braucienam nepieciešamajiem dokumentiem lūgums precizēt pie biroja darbiniekiem.

Latvijas Republikas nepilsoņiem vīzu jānoformē pirms brauciena.

No 01.02.2017 Krievijas Federācijas pilsoņiem, kas plāno doties uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem tūrisma nolūkos, nav nepieciešams iepriekš noformēt vīzas. Ierodoties kādā no AAE lidostām, Krievijas Federācijas pilsoņiem uz vietas noformē tūrisma vīzu uz 30 dienām bez maksas.

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapas sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena.

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību,  neizmainot pašu tūres programmu.

Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu.

Brīvais laiks būs paredzēts, ja nebūs neparedzētu apstākļu, satiksmes sastrēgumu un citas atkāpes no grafika.

Ekskursijas notiek valodā, kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera.

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!


Avio ceļojums uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem – Atpūta pie jūras un ekskursijas – 10 dienas

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (cenā iekļauts: lidojums – bagāža – transfērs – viesnīca – brokastis – ekskursijas) 

vai pamata komplekts + transfērs (cenā iekļauts: lidojums – bagāža – transfērs – viesnīca – brokastis).

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā – 200  (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

No 0-6 gadiem – kopā ar diviem vecākiem, neaizņemot papildus vietu viesnīcā: 399 €.

No 0-12 gadiem – ceļojot vismaz ar vienu no vecākiem: 708 €.

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu, nospiediet “Rezervēt” un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas, vai arī sazinieties ar operatoru!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā “Izbraukšanas Grafiks”.

Lūgums pievērst uzmanību tam, ka tūres cena var mainīties sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu!