Avio ceļojums uz Franciju – Tulūza – Lieldienu brīvdienas Grand Orleans 3 *


CEĻOJUMA DATUMS:

  • 09.04.2020 - 13.04.2020

Cena no 599 € 

Standarta numurs 1/2 DBL

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts (cenā iekļauts: lidojums + bagāža + transfērs + viesnīca + brokastis).

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu  – 130 €.

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Ja ir kāda papildu informācija vai vēlmes, kas mums būtu jāņem vērā, norādiet tās komentāros pie ceļojuma rezervēšanas vai arī sazinieties ar mūsu menedžeriem!

Visu informāciju par izbraukšanu, kā arī attiecīgos ceļojuma dokumentus jūs saņemsiet savā e-pastā aptuveni 2 dienas pirms ceļojuma sākuma!

Aktuālās cenas, apstiprinājuma un izmitināšanas iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar mūsu menedžeriem!


Pamata komplekts, cenā iekļauts:

Rīga – Tulūza – Rīga (07:10-09:50/21:20-01:45);

nododamā bagāža 15 kg + 5 kg rokas bagāža;

transfēri;

izmitināšana Grand Orleans 3 * viesnīcā ar brokastīm.

Iespējama izmitināšana arī Best Western Hotel Innes Toulouse 4 * viesnīcā ar brokastīm (649  pamata komplekts).


Ekskursiju programma (pēc izvēles):

Rekomendējam ekskursijas iegādāties pirms lidojuma. Vietu skaits ierobežots!

Tulūzas pilsētas ekskursija
09. aprīlī 11:30 no viesnīcas

Tulūzas pilsētas ekskursijas laikā (ar kājām) apskatīsim ievērības cienīgākos pilsētas objektus. Ekskursijas ilgums ~ 4 stundas.

Cena: 40 EUR (transports, krieviski vai angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Jacobins katedrālē).

SPA apmeklējums Banjērā de Lušonā
10. aprīlis 08:00 no viesnīcas

Pēc pāris stundu brauciena apstāsimies Sv. Bertrana ciematā Kominžas kalnos, aiz kuriem sākas Pireneji. Ciemats ietilpst Francijas visskaistāko ciematu asociācijā un pazīstams ne tikai ar gleznainiem skatiem, bet,galvenokārt, ar Sv. Marijas katedrāli, kas atrodas svētceļnieku ceļā uz Santjago de Kompostellu. Tālāk ceļš vedīs uz Banjēru de Lušonu, kur vispirms pusdienosim restorānā, bet pēc tam divas stundas izbaudīsim vietējo SPA Le Vaporarium – Eiropā vienīgo dabisko turku jeb tvaika pirti un termālos baseinus. Svarīgi: Lai apmeklētu SPA, nepieciešamas baseina gumijas čības, peldkostīms (vīriešiem pieguļošas peldbikses, nevis Bermudu tipa šorti) un žetons vai 1 € monēta, lai varētu lietot slēdzamo skapīti. Ekskursijas ilgums ~10,5 stundas.

Cena: 115 EUR (transports, krieviski runājošs gids, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), ieejas maksa Sv. Bertrana katedrālē un SPA apmeklējums).

Ekskursija uz Airbus ražotni
11. aprīlis 09:30 no viesnīcas

Airbus ražotnes apmeklējuma laikā vispirms detalizēti uzzināsim par pasaulē lielākās pasažieru lidmašīnas A380 ražošanu, bet pēc tam mums pastāstīs un parādīs, kā top militārā četrmotoru transportlidmašīna A400M. Svarīgi: Lai varētu ieiet rūpnīcas teritorijā, nepieciešama PASE! Pēdējais pieteikšanās datums – 27.03.2020! Kopējais ekskursijas ilgums ~ 4 stundas, ekskursijas laiks pašā rūpnīcā 1.5 stunda.

Cena: 35 EUR (transports, ieejas maksa Airbus rūpnīcā, angliski runājošs gids rūpnīcas teritorijā).

Kabarē vakars Brazīlijas noskaņās
11. aprīlis 19:40 no viesnīcas

Ar metro, kas atrodas netālu no viesnīcas ( pietura Jeanne d’Arc), brauksim uz Kabarē teātri Le 9. Ierodoties teātrī, vispirms nobaudīsim vakariņas. Ap 22:00-22:30 sāksies kabarē priekšnesums Brazīlijas noskaņās. Priekšnesuma ilgums ~ 1.5 stunda. Pēc izrādes kopā dosimies uz metro (pietura Compans Caffarelli), lai atgrieztos viesnīcā. Svarīgi: Svētku tērps nav nepieciešams. Uz/ no kabarē teātri var doties arī kājām, iepriekš brīdinot grupas vadītāju. Bufetes tipa vakariņas (glāze vīna un kafija iekļauta) ilgs līdz izrādes sākumam. Būs iespēja pasūtīt dzērienus par papildus samaksu, kurus varēs lietot arī izrādes laikā.

Cena: 55 EUR (metro biļetes, kabarē priekšnesums (~1,5 stunda), bufetes tipa vakariņas (glāze vīna un kafija iekļauta).

Ekskursija uz Albī un Cordes-sur-ciel
12. aprīlis 09:00 no viesnīcas

Ekskursijas pirmajā daļā apskatīsim Albī pilsētu, kas 2010. gadā tika iekļauta UNESCO Pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā. Apskatīsim Sv. Cecīla katedrāli, kas ir dienvidgotikas stila meistardarbs un uzbūvēta 13.-15. gs., bijušo
Bīskapa pili – tagad Berbie pili, Veco tiltu un Tarnas upes krastus.Pēc pusdienām dosimies uz Cordes –sur –ciel – 1222. gadā uzbūvētu nocietinātu mazpilsētu.Tulūzas grāfs to būvēja kā sargtorni stāva pakalna virsotnē, un
tā līdz mūsdienām saglabājusi daudz ko no savas slavenās viduslaiku pagātnes. Te apskatīsim gotikas stilā būvētas ēkas, nocietinātus vārtus un tālus skatus pāri ielejai. Ekskursijas noslēgumā iegriezīsimies Gaillac vīna darītavā, lai degustētu vietējos ražojumus. Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas.

Cena: 95 EUR (transports, krieviski runājošs gids, ieejas maksa Albī katedrālē, vilciens uz/no Cordes-sur-ciel, vīna degustācija, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts).

Ekskursija uz Karkasoni
13. aprīlis 09:00 no viesnīcas

Ekskursijas pirmajā daļā izstaigāsim Karkasonas pilsētas centrālo daļu gida pavadībā, lai iejustos tās 2500 gadus ilgajā pastāvēšanas vēsturē un apskatītu tās ievērojamākos objektus, īpašu vērību pievēršot viduslaikos uzbūvētajam nocietinājumam, kas 1997. gadā tika iekļauts UNESCO sarakstā. Pēc pusdienām tiks dots brīvais laiks. Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas.

Cena: 85 EUR (transports, krieviski runājošs gids, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts).

13. aprīlis plkst. 18:40 transfērs no viesnīcas uz lidostu.

Bērniem līdz 12 g. ekskursijas par puscenu!


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Visu informāciju par izbraukšanu, kā arī attiecīgos ceļojuma dokumentus jūs saņemsiet savā e-pastā aptuveni 2 dienas pirms ceļojuma sākuma!

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu: NOTEIKUMI

 

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!