Avio ceļojums uz Holandi – Beļģiju – Keukenhofas ziedu parka un parādes apmeklējums 13.04.2019

Hot tour

Ceļojuma datums:

11.04.2019 - PĒC PIEPRASĪJUMA


Pamata komplekts no 249  

Ekskursiju komplekts 179 € 

Komplekts bez ekskursijām 418 €

standarta numurs 1/2 DBL


Avio ceļojums uz Holandi – Beļģiju – Keukenhofas ziedu parka un parādes apmeklējums 13.04.2019


Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (cenā iekļauts: lidojums – bagāža – transfērs – viesnīca – brokastis – ekskursijas) vai

komplekts bez ekskursijām (cenā iekļauts: lidojums – bagāža – transfērs – viesnīca – brokastis).

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā  – 130 € (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu, nospiediet “Rezervēt” un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas, vai arī sazinieties ar operatoru!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā “Izbraukšanas Grafiks”.

Lūgums pievērst uzmanību tam, ka tūres cena var mainīties sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu!


Pamata komplekts, cenā iekļauts:

lidojums Rīga – Eindhovena – Rīga;

1 maza soma (42 х 20 х 30 cm);

Dzīvošana 3* viesnīcās Beļģijā (divvietīgos numuriņos) – 5 naktis;

4 brokastis;


Ekskursiju komplekts – 179 €, cenā iekļauts:

grupas vadītāja pakalpojumi;

transporta pakalpojumi;

ekskursijas brauciens “Brisele-Antverpene”;

ekskursija Amsterdamā;

ekskursijas brauciens uz Brigi;

ekskursija uz Keukenhofas ziedu parku (ieejas biļetes par papildus maksu);

ekskursija “Roterdama-Hāga”.


Papildus tiek apmaksāts (obligāti)

obligātā piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā – 130 €;

ieejas biļetes apskates un izklaides vietās.


Papildus tiek apmaksāts (pēc vēlēšanās)

nododamā bagāža 20 kg (turp) – 45 € vienā virzienā;

nododamā bagāža līdz 10 kg (55 x 40 x 20 сm) turp un atpakaļ – 40 €.


1. DIENA

Lidojums Rīga-Eindhovena (~07:40 -09:00).

Došanās uz Amsterdamu, ekskursija pilsētā.

Apskates ekskursijas laikā Jūs iepazīsities ar galvenajiem Amsterdamas apskates objektiem – Karaļa pili, Jauno un Veco baznīcu, Berlage biržu, Centrālo staciju, Čainataunu un Svētā Olofa kapelu, begīni-māsu pagalmu un senākajiem Amsterdamas namiem un ar daudz ko citu.

Amsterdama ir pazīstama visā pasaulē ar saviem daudziem kanāliem. Vēl Pēteris I novērtēja šīs skaistas pilsētas celtnieku drosmi un tālredzību.

Pēc vēlēšanas izbrauciens ar kuģīti pa Amsterdamas kanāliem (papildu maksa 15 EUR).

Brīvs laiks. Došanās uz 3* viesnīcu. Iekārtošanās, atpūta.

2. DIENA

Brokastis.

Ekskursijas brauciens “Brisele-Antverpene”.

Briseles vēsturiskais centrs ir sadalīts divās daļās — Augšpilsētā un Lejaspilsētā. Lejaspilsētā kopš seniem laikiem ritēja parasto ļaužu dzīve, te tirgoja, attīstīja arodus un rūpniecību. Augšpilsētā, savukārt, atradās greznas pilis un muižas. Tieši te ir saglabāts vēsturiskais plānojums un lielākā vēsturisko ēku daļa. Vēsturiskajā daļā arī atrodams lielākais Briseles apskates objektu skaits.

Vispopulārākā vieta pilsētā ir Grand Palace laukums, kas atrodas Lejaspilsētā. Par īstu baroka arhitektūras pērli uzskatāms arī Rātsnams ar 90 m augsto torni. No torņa seko pilsētas dzīvei Sv. Mihails, Briseles aizbildnis. Tuvumā atrodas vēl kāda grandioza celtne — Karaļa pils, kuru uzcēla 16.gs.

Tikai dažus metrus no galvenā laukuma atrodams Briseles vispopulārākais apskates objekts, leģendārais Manneken Pis — strūklaka „Čurājošais puisēns”.

Viena no ievērojamākajām Augšpilsētas celtnēm ir 18.-19.gs. celtā Karaļa pils. Mūsdienās tā ir Beļģijas karaļa rezidence, ko ieskauj pasakaini skaists dārzs. Vēl viens Briseles simbols ir Atomium – milzīga tērauda sirreālisma skulptūra, kas Briselei nozīmē aptuveni to pašu, ko Eifeļa tornis Parīzei. Te ir ierīkots arī zinātnes muzejs.

Tālāk ceļš uz Antverpeni.

Visi Antverpenes apskates objekti atrodas tās vēsturiskajā daļā. Pilsētas centrs atrodas upes Šeldas krastā, kur kādreiz bija viduslaiku aizsardzības cietoksnis. Tālāk uz Austrumiem atrodas skaistā Sten pils, kur atrodas Nacionālais jūras muzejs. Par galveno pilsētas apskates objektu var nosaukt Grote Markt laukumu pašā pilsētas centrā (tulkojumā – Lielais Tirgus). Īsts laukuma rotājums – strūklaka ar varoņa Brabona statuju, kurš pēc leģendas uzvarēja ļauno milzi Antigona.

Te arī ir Rātsnams, kuru uzcēla jauktā gotikas un renesanses stilā. Iespaidīgi izskatās arī gotiskā Jaunavas Marijas katedrāle, kas tika uzcelta 14.gs. Tās torņa augstums sasniedz 123 m, bet iekšā glabājas četras Rubensa gleznas, kuras uzskata par Antverpenes dārgumu.

Jums būs arī brīvs laiks citu apskates vietu iepazīšanai.

Būs iespēja apmeklēt slaveno Pelikan Štrasse, kur ir virkne juvelierizstrādājumu veikaliņu, kur varēsi iegādāties rotas ar briljantiem par ļoti pieņemamu cenu. Antverpene ir lielākais pasaules centrs briljantu apslīpēšanas un pārdošanas ziņā.

Atgrieanas viesnīcā.

3. DIENA

Brokastis.

Ceļš uz Keukenhofas ziedu parku (ieejas biļete ~16 EUR ).

Ikgadēja ziedu parāde – spilgtu krāsu un galvu reibinošo aromātu svētki. 20 milzīgie plosti un 30 vezumi, kas ir bagātīgi rotāti ar ziediem, veic 42 kilometru garu pārbraucienu no Nordveikas uz Hārlemu.

Miljoniem ziedu un simtu brīvprātīgo darbs sniedz iespēju rīkot pasaulē brīnišķīgāko ziedu parādi. Aizņemiet labu vietiņu, lai aplūkotu gājienu, jo vairāki tūkstoši skatītāju nevēlas laist garām nevienu šī aizraujoša skata sekundi.

Vai Jums kādreiz nācies redzēt 7 milj. ziedošu tulpju, narcišu un hiacinšu? Ja nē, tad Jums ir steidzami jāapmeklē Keukenhofa, jo tas ir pasaulē brīnišķīgākais pavasara ziedu parks. Šeit atradīsiet ne tikai 32ha ziedu lauku, bet arī 30 lieliskās ekspozīcijas, 7 brīnumainus dārzus un 100 mākslas darbus, kā arī daudz ko citu. Keukenhofa – tas ir pasaulē zināms, patiesi unikāls parks, kas nu jau 60 gadu garumā kalpo par lielisko fotogrāfiju fonu. Keukenhofa ir nodēvēta par vienu no populārākajām tūristu pulcēšanas vietām pasaulē. 21. aprīlī tur notiek “BloemencorsoBollenstreek” ziedu parāde — dažādu no ziediem veidotu kompozīciju procesija.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

4. DIENA

Brokastis.

Ekskursijas brauciens uz Brigi.

Brige – viena no skaistākajām pilsētām pasaulē, kuru dēvē arī par “Beļģijas šokolādes galvaspilsētu”. Viduslaiku gotiskie ansambļi un kanālu tīkls, kurus tikai mazliet pārspēj Venēcijas kanāli, katru gadu vilina virkni tūristu.

Plašas ielas un senlaicīgas ēkas liecina par pilsētas kādreizējo majestātiskumu. Brige – svarīgs ekonomikas centrs 20.gs. beigās ārpus vēsturiskās pilsētas daļas tika uzcelta moderna jūras osta, pateicoties kurai Brige ir atguvusi vēl viduslaikos zaudēto tirdzniecības jūras pilsētas lomu.

Apmeklējot Brigi, Jūs uzreiz pamanīsiet, ka tās arhitektūras un mākslas īpatnības ir rūpīgi saglabātas pēctečiem. Briges unikalitāte slēpjas faktā, ka pilsēta apvieno sevī tagadni un pagātni.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

5. DIENA

Brokastis.

Ekskursija “Roterdama-Hāga”.

Roterdamu dēvē par arhitektūras pilsētu, modernāko pilsētu Nīderlandē. Roterdamas centrā ir uzbūvētas modernas ēkas, debesskrāpji, slavenas Kubiskās mājas. Pilsētā atrodas arī dažas līdz mūsu dienām saglabājušās vējdzirnavas, pilsētas simbols – Erasmus tilts un futūrisma celtne “Eiromasts” (185 m garš tornis). Roterdamas jūras osta ir viena no lielākajām pasaulē.

Tālāk dosimies uz Hāgu.

Hāga — viena no pārsteidzošajām Holandes pilsētām. Un ne tikai tāpēc, ka šeit atrodas valdība, bet pateicoties virknei pieminekļu, vēsturisku rajonu un atrašanās vietai gleznainās Ziemeļjūras piekrastē, šī pilsēta neatstās nevienu vienaldzīgu. Hāgu dēvē arī par “Karalisku piejūras pilsētu”, “pilsētu-rezidenci”, jo pilsētas elegantajos kvartālos dzīvo daudzi Holandes karaliskās ģimenes locekļi. Hāga ir mierīgāka un klusāka par Amsterdamu. Pilsētā ir virkne Holandei tipisku 17.gs. celtņu Renesanses stilā, kā arī 18.gs. baroka un klasiskā stilā celto namu. Apkārtnē var redzēt ļoti simpātiskās un eklektiskās 19.gs. mājas — spilgts Art Nouveau paraugs.

Šeit atrodas pils ar senu vēsturi, Binenhofas pils, Tribunāla ēka, Gevagenporta viduslaiku cietums (šeit atrodas Inkvizīcijas muzejs) un valstī vecākā pilsētas pasāža. Kaut gan Hāgu uzskata par piļu un muzeju pilsētu, tomēr tā ir patiesi mūsdienīga.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

6. DIENA

Agra numuriņu atbrīvošana. Ceļš uz lidostu .

Lidojums Eindhovena – Rīga (~09:50-13:00).


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapas sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena.

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību,  neizmainot pašu tūres programmu.

Brīvais laiks būs paredzēts, ja nebūs neparedzētu apstākļu, satiksmes sastrēgumu un citas atkāpes no grafika.

Ekskursijas notiek krievu valodā.

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Latvijas nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti.

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu: NOTEIKUMI

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!