Avio ceļojums uz Horvātiju – Atpūta pie Adrijas jūras un ekskursijas

Hot tour

CEĻOJUMA DATUMI:

  • 29.07.2020 - STOP SALE*
  • 05.08.2020 - STOP SALE
  • 12.08.2020 - 19.08.2020*
  • 02.09.2020 - 09.09.2020*
  • 09.09.2020 - 16.09.2020*

*Šajā ceļojumā ir iespējama izlidošana no Tallinas - pēc pieprasījuma


Pamata komplekts no 325  
+
Ekskursiju komplekts 189  
 

Komplekts bez ekskursijām no 504 €

 

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (cenā iekļauts: lidojums + rokas un nododamā bagāža + transfērs + dzīvošana 4-vietīgos apartamentos + ekskursijas) vai 

komplekts bez ekskursijām (cenā iekļauts: lidojums + rokas un nododamā bagāža + transfērs + dzīvošana 4-vietīgos apartamentos).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku, ceļojot divatā.

Informācija par izlidošanu būs pieejama 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā “IZBRAUKŠANA”.

Pirms ceļojuma pasūtīšanas, lūdzam precizēt vietu pieejamību un aktuālās cenas, sazinoties ar mūsu menedžeriem!


Pamata komplekts, cenā iekļauts

lidojums Rīga – Rijeka – Rīga (Airbaltic);

rokas bagāža līdz 8 kg (55х45х25 cm);

nododamā bagāža līdz 20 kg (56х32х84 cm);

transfērs;

dzīvošana 4-vietīgos apartamentos – 7 naktis;

grupas vadītāja pakalpojumi.


Ekskursiju komplekts – 189 , cenā iekļauts:

ekskursija KRK salā;

ekskursija Istrijas pussalā;

brauciens uz Nacionālo parku-rezervātu “Plitvices ezeri”.


Papildus tiek apmaksāts (obligāti)

3-7 €/pers. – nodeva par visu uzturēšanās periodu Horvātijā;

ieejas biļetes apskates un izklaides vietās.


Papildus tiek apmaksāts (pēc vēlēšanās)

brauciens ar kuģīti un pikniks (cenu var uzzināt pie grupas vadītāja);

fiksētas vietas autobusā – pēc pieprasījuma (15 €/pers.).


Izmitināšanas iespējas:

Papildus izmitināšanas varianti apartamentos: 02.09.
09.09.
27.07.
13.08.
Dzīvošana trijatā četrvietīgajos apartamentos, €/cilv. 50 55
Dzīvošana divatā četrvietīgajos apartamentos, €/cilv. 140 150
Dzīvošana vienam četrvietīgajos apartamentos, €/cilv. 400 430
Dzīvošana divatā divvietīgajos apartamentos, €/cilv. 60 65
Dzīvošana vienam divvietīgajos apartamentos, €/cilv.

245

270

Norādītajiem izlidošanas laikiem ir tikai informatīvs raksturs un 1-2 dienas pirms lidojuma tas jāprecizē sadaļā “IZBRAUKŠANA”. 

1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā (aptuveni pulksten 6.00).

Lidojums Rīga – Rijeka (aptuveni plkst. 8.05-9.35).

Transfērs no lidostas uz kūrortpilsētu Malinska, iekārtošanās 4-vietīgos apartamentos.

Malinska atrodas Krkas salas rietumu krasta līcī. Tuvējais priežu mežs sniedz patīkamu vēsumu un pasargā no saules. Tuvējā apkārtnē ir interesanti pastaigāties un pludmaļu tīrību apliecina Zilie karogi.

Jūs gaida patīkama brīvdiena, lai noskaņotos uz Horvātijas viļņa, izbaudītu dienvidu kūrortpilsētas atmosfēru, nopeldētos tīrajā Adrijas jūrā, pasauļotos maigajā saulē, gardi pavakariņotu un dotos gulēt.

2. DIENA

Dienas pirmo pusi ieteicams patīkami pavadīt pie jūras, lai nopeldētos un pasauļotos.

Dienas otrajai pusei tiek piedāvāti divi varianti: aizvadīt to pēc saviem ieskatiem vai doties ekskursijā uz lielāko un skaistāko Kvarneras līča salu – Krkas salu.

Vieniem Krka ir zelta sala, citiem zaļā oāze. Gan vieniem, gan otriem izjūtu ziņā ir taisnība. Pirmie novērtē šīs salas vērtības, ko piedāvā tūrisms, bet otriem būtiskākā ir daba un zaļā vide.

Nozīmīgākā pilsēta uz salas ir ar tādu pašu nosaukumu – Krka, un tā burtiski apbur ar šaurajām un dzīvīgajām ieliņām, pa kurām savulaik staigājuši romieši, Venēcijas stila mājīgajiem pagalmiem, ziedu ieskautajiem māju logiem, gleznaino promenādi, kur var iegādāties visdažādākos suvenīrus. Pilsēta ir bagāta ar dažādiem vēsturiskiem grieķu, romiešu pieminekļiem. Tomēr, lai arī Krka lepojas ar savu bagāto vēsturi, reizē tā ir ļoti dzīvīga un jautra pilsēta. Tajā ir tik dažādi veikali, labi zivju restorāni, un, protams, Jums noteikti jānogaršo vietējais Sladoled mājas saldējums!

Iepazinušies ar Krkas pilsētu, dodamies tālāk uz vēsturisko Baškas pilsētiņu, kuras lieliski aprīkotās pludmales uzskata par vienām no skaistākajām un populārākajām salām. Mēs par to pārliecināsimies, apstājoties un, aptuveni divas stundas, ļaujoties peldēm un atpūtai dzidrajā Adrijas jūras ūdenī.

Pēc atpūtas dodamies uz gleznaino Vrbnik pilsētu, kas izvietojusies uz 50 metrus augstās klints. Tā ir viena no pilsētām – cietokšņiem, kas Horvātijā saglabājusies vislabāk. Vēsturiskā pilsētas daļa atgādina labirintu un ir neticami skaista! Vrbnikā atrodas šaurākā iela pasaulē, turklāt tā iekļauta pat Ginesa rekordu grāmatā. Ielas platums ir tikai 60 cm un noteikti varēsiet pamēģināt iziet tai cauri. Pilsētā visapkārt virmo Vidusjūras garšaugu aromāts…

Bez arhitektūras bagātībām Vrbnik ir slavena arī brīnišķīgu balto vīnu Vrbnička žlahtina, kas darināts no īpašas vietējās šķirnes vīnogām. Vārds žlahtina tulkojumā no horvātu valodas nozīmē – cēls, un minētā vīna rakstura nots pilnībā atbilst šim apzīmējumam. Pēc vēlēšanās iespējama vīna un slavena vietējā brendija degustācija.

Pēc bagātīgās ekskursijas atgriešanās apartamentos. 

3. DIENA

Brīnišķīga diena atpūtai pie jūras un kūrorta izklaidēm. To iespējams pavadīt katram pēc savas izvēles: Malinska un tuvējā apkārtne piedāvā visdažādākās iespējas – sākot no aktīvas atpūtas uz ūdens līdz pat pilnīgi laiskai atpūtai zem dienvidu saules.

Iespējams doties arī izbraucienā ar kuģīti pa jūru, baudīt zivju pikniku (ekskursija par papildu samaksu). Šis izbrauciens patīk visiem – gan bērniem, gan pieaugušajiem. Romantiski, skaisti un bez jebkādas piepūles! Visa diena tiek pavadīta cepurē, peldkostīmā vai peldbiksēs, baudot liego jūras vēju un sajūsminoties par apkārtējo ainavu…

Iepazīšanās ar Adrijas jūras Kvarnera līci un zaļojošajām salām, kā arī tehnikas brīnumu – slaveno maršala Tito vārdā nosaukto 1430 metrus garo tiltu, kas savieno Krkas salu ar kontinentu, nevienu neatstās vienaldzīgu. Ekskursijas kuģītis papeldēs zem tilta, dodot iespēju nofotografēt izcilu skatu.

Programmā iekļauta arī apstāšanās, lai nopeldētos vienā no salas līcīšiem, paēstu garšīgas pusdienas vietējā restorāniņā, izvēloties kādas no svaigi ķertajām zivīm. Kuri vēlēsies, dienas garumā varēs baudīt arī kuģa kapteiņa sarūpētos vietējos alkoholiskos dzērienus.

Noslēgumā atgriešanās apartamentos. 

4. DIENA

Jums atkal ir izvēle: pavadīt dienu pēc saviem ieskatiem pie jūras vai arī dienas otrajā pusē doties ekskursijā uz Istrijas pussalu apmeklējot vietējās pilsētas – Rovinju un Pulu.

Ekskursija sākas pa vienu no Horvātijas romantiskākajām un itāliskākajām pilsētām – Rovinju. Tās arhitektūra, vietējo dzīves stils, ielās valdošā atmosfēra tik ļoti atgādina Dienviditāliju. Šai pilsētai visvairāk piestāv apzīmējums – pasakaina! Tāda ir tās arhitektūra, kurā savas pēdas atstājuši visdažādāko laikmetu stili, ko piedzīvojusi Rovinja. Tikpat pasakains ir tās klimats – maigs, kā jau pieklājas Vidusjūras reģiona pilsētiņai. Neticami skaista ir piekraste, kas greznojas ar salu pērlēm. Tas viss paliks spilgtā atmiņā jebkuram, kurš būs kaut uz brīdi pabijis Rovinjā. Ne velti, meklējot prototipus saviem darbiem, pasaulslavenais zinātniskās fantastikas rakstnieks Žils Verns savulaik izvēlējies arī Rovinju.

Pēc tam pārbraucam uz Pulu – Istrijas lielāko ostas pilsētu un tūrisma centru. Seno grieķu dibinātā Pula uzplauka tieši Romas impērijas laikā, un šīs vēsturiskais fakts līdz pat šodienai piesaista antīkās vēstures un pieminekļu cienītājus. Ļoti ērti, ka visas vēsturiskās vietas koncentrējušās pilsētas centrā, tādēļ tās ērti apmeklējamas, ejot kājām. Vēsturisko pastaigu vērts sākt ar Pulas amfiteātra apmeklējumu, ko izveidoja senie romieši 1 gs. pirms mūsu ēras. Pelnīti tas ieguvis nosaukumu Horvātijas Kolizejs, jo pēc sava izmēra ieņem 6. vietu starp visiem pasaulē saglabājušajiem amfiteātriem. Ja uzkāpsiet Kaštela cietokšņa tornī, izdosies aplūkot pilsētu no augšas. Cietoksni uzbūvēja 14. gadsimtā, bet tagad šeit atrodas Jūras muzejs. Zem cietokšņa atrodas ala, par kuru vietējie stāsta dažādas ar mistiku apvītas leģendas… Vēl priekšstatu par romiešu arhitektūru palīdzēs izprast Herkulesa vārti un Sergijeva arka. Tās ir Pulas senākās celtnes un to būvniecība iezīmē 3. līdz 1. gs. pirms mūsu ēras.

Pula patiesi ir pati noslēpumainākā un neparastākā Horvātijas pilsēta, un mūsu ekskursijas laikā tā atklās ne vienu vien savu noslēpumu, kas noteikti kļūs par vienu no Jūsu atvaļinājuma spilgtākajiem iespaidiem!

Noslēgumā atgriešanās apartamentos.

5. DIENA

Brīvdiena, ko veltīt nesteidzīgai atpūtai pludmalē, kūrorta izklaidēm un iepirkumiem. Turklāt Adrijas jūras ūdens ir tik dzidrs, ka var visu skaidri saskatīt pat 50 metru dzelmē. Līdz ar to peldēs par zemūdens pasauli var priecāties arī bez ūdens brillēm vai cita specifiska aprīkojuma. Ja tomēr izlemjat to izmantot, lieliski var tuvāk iepazīties ar jūras zvaigznēm, spilgtām zivīm, krabjiem u.c. Siltais ūdens ir pietiekami sāļš, līdz ar to peldēt ir viegli un patīkami. Būt pie Adrijas jūras un nepeldēties, ir neiespējami!

6. DIENA

Ir iespēja pavadīt vēl vienu brīnišķīgu dienu pie jūras vai pēc vēlēšanās doties ekskursijā uz vienu no lielākajiem (296,85 km2) un senākajiem parkiem Horvātijā (dibināts 1949. gadā), slaveno un romantisko Horvātijas Nacionālo parku – Plitvices ezeru (ieejas biļetes jāiegādājas atsevišķi). Tas ir pasaules nozīmes objekts pie robežas ar Bosniju un Hercegovinu, kas iekļauts arī UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Šeit visās debesu krāsās rotājas varavīksnes, ko rada neskaitāmi dažāda izmēra ūdenskritumi. 16 ezeru tīrajos ūdeņos dzīvo lielas zivis, kas nemaz nebaidās no apmeklētājiem un gaida, kad viņi tās pabaros ar maizi – ēd gandrīz no rokas! Nacionālā parka fenomens ir ar ūdenskritumiem savstarpēji savienotie ezeri, visapkārt redzams īpašs kaļķakmens. Arī ezeru ūdens ir piesātināts ar kaļķi. Savukārt katra šeit nokritusī lapiņa saglabā savu formu.

Plitvices ezerus ieskauj dižskābāržu un egļu audzes, un blakus esošie meži atgādina taigu, kur labi jūtas daudzi dzīvnieki, piemēram, arī brūnie lāči, kas kļuvuši pat par Plitvices simbolu. Ja vien vēlaties saglabāt atmiņas par skaisti pavadīto dienu pie Plitvices ezeriem, vērts iegādāties suvenīru brūnā lāča formā. Jāatzīmē, ka šo vietu katru gadu apmeklē miljons tūristu.

Noslēgumā atgriešanās apartamentos.

7. DIENA

Brīvdiena. Diemžēl pienākusi noslēdzošā atpūtas diena, ko noteikti vajag pavadīt apmierināti – kā katram patīk vislabāk!

8. DIENA

Tā, lūk, brīnišķīgajā Horvātijā nedēļa aizsteidzās vēja spārniem – piepildīta ar jūru un sauli, vēsturi un gardumiem, jaunatklājumiem un atpūtu, bet to noteikti atcerēsieties vēl ilgi! Garantējam! Atlicis vien atbrīvot apartamentus un doties uz lidostu.

Lidojums Rijeka – Rīga (aptuveni no pulksten 10:15-13:40).


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Lūgums ņemt vērā, ka Horvātija nav Šengenas zonas dalībvalsts!

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena.

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas.

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību, neizmainot pašu tūres programmu.

Brīvais laiks būs paredzēts, ja nebūs neparedzētu apstākļu, satiksmes sastrēgumu un citas atkāpes no grafika.

Ekskursijas notiek krievu valodā. 

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.

Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti.

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņu un nepilsoņu pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Aviokompānija Ryanair un Wizz Air nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlaties sēdēt kopā, precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžeriem.

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu: NOTEIKUMI

 

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!