Avio ceļojums uz Horvātiju – Jāņu nakts Istrijas pussalā

Hot tour

CEĻOJUMA DATUMS:

  21.06.2019 - 25.06.2019 


Cena no 639 €

Standard Room 1/2 DBL

Vienam pieaugušajam vai bērnam, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts (cenā iekļauts: lidojums – bagāža – transfērs – viesnīca – brokastis).

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu  – 50 EUR. 

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Ja ir kāda papildu informācija vai vēlmes, kas mums būtu jāņem vērā, norādiet tās komentāros pie ceļojuma rezervēšanas vai arī sazinieties ar mūsu menedžeriem!

Visu informāciju par izbraukšanu, kā arī atteicīgos ceļojuma dokumentus jūs saņemsiet savā e-pastā aptuveni 2 dienas pirms ceļojuma sākuma!


Pamata komplekts, cenā iekļauts

tiešais lidojums;

rokas bagāža 8 kg + nododamā 17 kg;

transfērs;

izmitināšana 3 * viesnīcā Hotel Materada Plava Laguna ar brokastīm un vakariņām.


Ekskursijas (pēc vēlēšanās):

Porečas pilsētas ekskursija – 30 EUR;

ekskursija ar kuģīti uz Rovinju un Vrsaru – 50 EUR;

ekskursija pa Brijuni nacionālo parku – 90 EUR;

ekskursija uz Motovunu un Pulu – 70 EUR.


1. DIENA (sestdiena)

Lidojums Rīga – Pula (05:45 07:05).

Ierašanās Pulā. 

Pula ir pati lielākā un senākā Istrijas pussalas pilsēta, kas izvietojusies Adrijas jūras krastā un tā ir arī viena no lielākajām Horvātijas ostām.

Transfērs uz Hotel Materada Plava Laguna 3 *.

Brīvais laiks vai Porečas pilsētas ekskursija, pēc vēlēšanās.

10:00 no viesnīcas
Pa Porečas pilsētas centru gida pavadībā dosimies kājām. Apskatīsim vecpilsētu, kurā ir daudz interesantu ēku un senatnīgu piļu, kas piederēja bagātajām ģimenēm. Dosimies pa Porečas galveno ielu, kur pievērsīsim uzmanību 15.gs. būvētajai Cukato pilij, kurā tagad izvietojusies mākslas darbu galerija, 13.gs. uzceltajai Romāņu mājai, Marafora laukumam, kur senāk atradās forums, bet tagad norisinās visaktīvākā Porečas naktsdzīve. Apskatīsim arī antīko Lielā tempļa un Neptūna tempļa fragmentus, kas saglabājušie līdz mūsdienām, Istrijas Padomes ēku, kas 13. gadsimtā bija Franciskāņu baznīca, kā arī 1997. gadā UNESCO Pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā iekļauto Eufrazijas bazilikas kompleksu. Ekskursijas noslēgumā tiks dots brīvs laiks pilsētas centrā. 14:00 Transfērs no Porečas uz viesnīcu.
Ekskursijas ilgums ~ 4 stundas
Cena: 30 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Porečas bazilikā

2. DIENA (svētdiena)

Brīvais laiks vai ekskursija ar kuģīti uz Rovinju un Vrsaru, pēc vēlēšanās. 

09:00 no viesnīcas
No viesnīcas dosimies uz Porečas ostu, kur uzkāpsim uz tūristu kuģīša klāja. Tas aizvedīs mūs relaksējošā braucienā gar Istrijas pussalas krastiem. Pa ceļam varēsim vērot burvīgus līcīšus un neskarto dabu piekrastē. Kuģītis piestās Rovinjas pilsētā, kuru varēs apskatīt gida pavadībā. Atgriežoties uz kuģīša klāja, tiks pasniegtas bufetes tipa pusdienas, kamēr pats kuģītis dosies uz t.s. Limas fjordu jeb kanālu, kas ir daļa no 35 km garās Limas ielejas. Limas kanāls ir 10 km garš, 30 m dziļš un apm 600 m plats. Kanālu iekļauj diezgan augstas klintis, kas vietums sasniedz 100 m. Atceļā uz Porečas ostu piestāsim Vrsaras pilsētā, kur tiks dots brīvs laiks nopeldēties vai uzkāpt Kazaonas skatu laukumā.
Ekskursijas ilgums ~ 8-9 stundas
Cena: 50 EUR
Cenā iekļauts: transfērs uz/no Porečas ostas, kuģīša biļetes, krieviski runājoša gida pakalpojumi, bufetes pusdienas uz kuģīša (dzērieni iekļauti).

3. DIENA (pirmdiena)

Brīvais laiks vai ekskursija pa Brijuni nacionālo parku, pēc vēlēšanās. 

08:50 no viesnīcas
No viesnīcas dosimies uz Fažanu – mazpilsētu no kuras ostas atiet kuģītis uz Brijuni Nacionālo parku. 10:00 Kuģītis uz Brijuni Veļi. Ekskursijas pirmajā daļā dosimies gida vadītā ekskursijā, kuras laikā apskatīsim Veļi Briuni salas endēmiskos augus, Vidusjūras makijas krūmus, pļavas, kurās brīvi ganās brieži un mufloni. Nozīmīgākos arheoloģiskos atradumus, kuri atrodas ārpus salas centra, – piem. 1. gs. romiešu ciemata izrakumus var apskatīt aizbraucot līdz tiem ar tūristu vilcieniņu. Interesants ir arī safari parks ar zebrām, Somālijas aitām, kamieļiem, lamām un ziloni. Salā atrodami vairāki dinozauru pēdu nospiedumi.
Ekskursijā iekļauti arī arheoloģiskā muzeja apmeklējums, kas izvietots 16. gs. Venēciešu pilī , nelielā 15. gs. Sv. Hermaņa gotiskā baznīca, kura ir mājvieta fresku reprodukcijām un kirilicas jeb glagolīta rakstu pieminekļiem, dabaszinātņu kolekcijas un izstādes „Tito Brijuni salās” apskate. Pēc pusdienām vietējā restorānā tiks dots brīvs laiks.17:30 Izbraukšana ar kuģīti uz Fažanu ~18:30 Atgriešanās viesnīcā.
Ekskursijas ilgums ~10,5 stundas
Cena: 90 EUR
Cenā iekļauts: transfērs, kuģīša biļetes pārbraucienam no Fažanas uz Brijuni un atpakaļ (ieejas maksa), krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (viens dzēriens iekļauts).

4. DIENA (otrdiena)

Brīvais laiks vai ekskursija uz Motovunu un Pulu, pēc vēlēšanās. 

10:00 no viesnīcas
Ekskursijas pirmajā daļā ar autobusu dosimies Istrijas pussalas vidienē, kur atrodas Motovuna – 12./13. gs. uzbūvētā pilsēta – cietoksnis, kas atrodas augsta kalna virsotnē. Lielāko daļu Motovunas centru veido ēkas, kas būvētas vairākus gadsimtus atpakaļ, kad pussalu apdzīvojošie illirieši, barbaru uzbrukumu dēļ, bija spiesti pamest piekrasti un doties dziļāk sauszemē. Motovunas apkārtnē plešas lauksaimniecībā izmantojamās zemes un vīna dārzi. Netālu atrodas Motovunas mežs, kurā ievāc bagātīgu melno un Istrijas balto trifeļu ražu – tām oktobrī veltīts īpašs Trifeļu festivāls. Motovunā apskatīsim ievērības cienīgākās vietas un tiks dots arī brīvs laiks.Pēc Motovunas dosimies uz Pulu, kur vispirms pusdienosim restorānā, bet pēc tam paredzēta pilsētas ievērojamāko vietu apskate, ieskatot slaveno Pulas Arēnu jeb Romiešu amfiteātri. Ekskursijas noslēgumā tiks dots brīvs laiks.

19:00 izbraukšana no Pulas uz lidostu 
Cena: 70 EUR
Cenā iekļauts: autobuss, krieviski runājošs gids, ieejas maksa Motovunā un Pulas amfiteātrī, pusdienas (glāze vīna iekļauts).

18:25 transfērs no viesnīcas uz lidostu.

Lidojums Pula – Rīga (21:25 00:45).

Ierašanās Rīgā.


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Visu informāciju par izbraukšanu, kā arī atteicīgos ceļojuma dokumentus Jūs saņemsiet savā e-pastā aptuveni 2 dienas pirms ceļojuma sākuma!

Lidojumu un ekskursiju laiki ir aptuveni.

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību, neizmainot pašu tūres programmu.

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu: NOTEIKUMI

 

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!