Avio ceļojums uz Indonēziju – Bali – Komodo

Hot tour

CEĻOJUMA DATUMI:

  •  09.02.2020 - 20.02.2020 
  • 20.03.2020 - 31.03.2020

Pamata komplekts  999  
+
Ekskursiju komplekts 399  
Komplekts bez ekskursijām 1388 €
standarta numurs 1/2 DBL

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (cenā iekļauts: lidojums + rokas un nododamā bagāža + transfērs + viesnīca + brokastis + ekskursijas) vai 

komplekts bez ekskursijām (cenā iekļauts: lidojums + rokas un nododamā bagāža + transfērs + viesnīca + brokastis).

Ja Jūs ceļojat viens, piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā – 220 € (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Ja ir kāda papildu informācija vai vēlmes, kas mums būtu jāņem vērā, norādiet tās komentāros pie ceļojuma rezervēšanas vai arī sazinieties ar mūsu konsultantiem!

Visu informāciju par izlidošanu Jūs saņemsiet savā e-pastā aptuveni 1-2 dienas pirms ceļojuma sākuma, tā būs pieejama arī mūsu mājaslapas sadaļā “IZBRAUKŠANA”. 

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzu, precizējiet aktuālās cenas un vietu skaitu, sazinoties ar mūsu konsultantiem! 


Pamata komplekts, cenā iekļauts

lidojums Rīga – Bali – Rīga (Turkish Airlines);

rokas bagāža līdz 8 kg (izmēri: 56 x 45 x 25 cm);

nododamā bagāža līdz 23 kg;

transfērs;

8 naktis 3 * viesnīcā pēc Fortūnas sistēmas (apmešanās DBL numuriņos) ar brokastīm;

1 nakts divvietīgajā kajītē uz kuģa (brokastis, 2 x pusdienas un vakariņas ir iekļautas cenā);

lidojums Bali – Java – Bali + rokas bagāža;

grupas vadītāja pakalpojumi.


Ekskursiju komplekts – 399 , cenā iekļauts:

apskates ekskursija Bali salā;

ekskursija Bali salas dienvidu daļā;

ekskursijas brauciens “Ziemeļu skaistums”;

ekskursijas brauciens “KertaGoza – Penglipurana – Pura-Besakih”;

transfērs uz Bali safari dzīvnieku parku (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes, sākot no 55 € (maksājums tiek veikts rūpijās));

divu dienu programma “Iepazīšanās ar Komodo varāniem” (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes Nacionālā parka teritorijā ~ 37 € un dzeramnauda personālam ~ 10 €).


Papildus tiek apmaksāts (obligāti)

obligātā piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu numuriņā – 220 €;

ieejas biļetes apskates un izklaides vietās.


Papildus tiek apmaksāts (pēc vēlēšanās):

ilgstošu pārlidojumu gadījumā (vairāk par 9 stundām) piedāvājam apmesties viesnīcā Stambulā (viena vieta divvietīgā numuriņā) – 30 €;

1 x vakariņas Bali salā ~ 15-20 € no cilvēka;

ekskursija “Austrumu noslēpumi” – 30 €;

fiksētas vietas autobusā – pēc pieprasījuma (15 €/pers.).


CEĻOJUMA PROGRAMMA

Norādītajiem izlidošanas laikiem ir tikai informatīvs raksturs un 1-2 dienas pirms lidojuma tas jāprecizē sadaļā “IZBRAUKŠANA”. 

1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā (precīzu tikšanās laiku un vietu skatieties mūsu mājaslapas sadaļā „Klientiem. Izbraukšanas grafiks” 2 dienas pirms tūres).

Lidojums Rīga – Bali (Rīga – Stambula / Stambula – Bali).

2. DIENA

Ierašanās Bali salā.

Transferts uz viesnīcu Ibis Styles Bali Benoa *** vai citā tāda paša līmeņa viesnīca salas dienvidu daļā (ne tālāk par 150 m no pludmales), iekārtošanās.

Bali ir viena no šarmantākajām un populārākajām Malajas arhipelāga Indonēzijas salām, īstā pasaka klātienē, brīnišķīga vieta, kuru klāj smaragdzaļas rīsa lauku terases un kanēļkoku meži ar smaržīgiem ziediem. Gaisa temperatūra uz salas novembrī ir +28-30ºC, bet ūdens temperatūra jūrā – +28 grādi. Pirmkārt, ceļotājus vilina tās krāšņa un daudzveidīga daba, kā arī lieliskas smilšu pludmales ar nomierinošu viļņu šalkoņu.

Atpūta. Nakts viesnīcā.

3. DIENA

Brokastis.

Apskates ekskursija Bali salā.

Ekskursijas laikā apmeklēsim: amatnieku ciematus un uzzināsim par tradicionālajiem Bali arodiem, svētā ūdens templi – Tirta Empul, kafijas plantācijas (tropiskais eksotisko augļu un augu dārzs, kur bezmaksas var degustēt dažādas tējas un kafijas šķirnes, kā arī ieraudzīt slaveno zvēriņu, kas ražo dārgāko kafiju pasaulē – Luwak), skaistās rīsu terases, Kintamani. Jūs varēsiet izbaudīt neaizmirstamos vulkānu, rīsu terašu, mitro tropu mežu skatus no skatu laukuma. Pēc vēlēšanās, var ieturēt pusdienas ar skatu uz vulkānu.

Nakts viesnīcā.

4. DIENA

Brokastis.

Ekskursijas brauciens „Ziemeļu skaistums”.

Šodien dosimies salas ziemeļos. Sākumā apmeklēsiet otru lielāko Bali salas templi — Taman Ajun (kas tulkojumā nozīmē „dārza šūpoles”). Templis tika uzcelts aptuveni 1740. Gadā. Tempļa celtnes, saskaņā ar arhitektu idejām, ir Bali vulkānu kopijas. Pēc tempļa apmeklējuma kafijas pauze un ceļš līdz templim Beritan ezerā — Ulun Danu. Lielākajā daļā salas fotogrāfiju attēlo tieši šo templi. Brauciena noslēgumā Jūs gaida skaistā saulrieta sagaidīšana Tanah Lot templī, kur var sagaidīt skaistu Bali saulrietu.

Brīvs laiks.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

5. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana (bagāžu var atstāt viesnīcas mantu glabātavā). Transferts uz lidostu.

Divu dienu programma „Iepazīšanās ar Komodo varāniem” (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes Nacionālā parka teritorijā ~37 € un dzeramnauda personālam ~10 €).

Nacionālais parks Komodo ir pasaulē slavens, pateicoties Komodo drakoniem (varāniem), kas šeit ir atraduši savu mājvietu. Īpaši lieli eksemplāri var sasniegt 3 metru garumu un svērt vairāk kā 150 kg, kas padara Komodo drakonu par vislielāko pašlaik eksistējošo ķirzaku. Varāni var pārvietoties ar ātrumu līdz 20 km/st., vajājot savu upuri. Mūsdienās šos dzīvniekus viņu dabiskajā vidē var sastapt tikai Komodo Nacionālajā parkā, kā arī dažās izolētajās Flores salas teritorijās.

Lidojums Bali sala – Flores sala (Labuan Badžo)

Ierašanās Labuan Badžo. Transferts uz piekrasti.

Iekāpšana uz kuģa, iekārtošanās kajītēs. Kuģis, kas ir paredzēts pa Flores salas līčiem, paredzēts nelielām cilvēku grupām. Šeit ir divvietīgas kajītes ar kondicionieri. Tualete un duša uz klaja.

Pirmā pietura vienā no Flores salas līčiem, kuru tā nodevēja portugāļu jūrasbraucēji, pateicoties floras bagātībai. Jums būs iespēja nopeldēties siltajos jūras ūdeņos, kā arī iepazīties ar tās iemītniekiem (niršanas piederumu noma ir iekļauta cenā).

Pusdienas.

Tiekot līdz Rinča salai, mēs vietējā policista pavadībā veiksim kājāmgājēju ekskursiju, kuras laikā varēsim vērot varānus viņu dabiskajā vidē.

Pēc pastaigas, saulei rietot, dosimies uz Kalong salu, kur netālu no tās piekrastes arī paliksim pa nakti.

Vakariņas.

Pirms aizmigšanās, ja paveiksies, varēsiet sadzirdēt vai pat ieraudzīt it kā biedējošos dzīvniekus – lidojošās lapsas, kas koka biezoknī haotiski lido, meklējot barību.

Nakts uz kuģa.

6. DIENA

Brokastis. Atpūta pie jūras blakus Kanava salai (iespēja pasauļoties pludmalē ar baltām smiltīm, kā arī panirt).

Pusdienas.

Atpūta Kelor salas pludmalē (niršana).

Ierašanās Flores salā, transferts uz lidostu.

Lidojums Flores sala (Labuan Badžo) – Bali sala.

Došanās uz viesnīcu, iekārtošanās. Nakts viesnīcā.

7. DIENA

Brokastis.

Ekskursijas brauciens „Kerta Goza, Penglipurāna, Pura Besakih”.

Tradicionāls Penglipurānas ciemats (ieejas biļete ~1 €) – ciemats, kas ir viens no trīs tīrākajiem ciematiem pasaulē, saņemot Indonēzijas valdības apbalvojumu par apkārtējās vides aizsardzību. Ciematā būs iespēja iepazīt Bali salas iedzīvotāju senās tradīcijas un dzīves iekārtu vairāku gadsimtu garumā. Visu salas iedzīvotāju mājas ir uztaisītas no bambusa, bet ēdiena pagatavošanai joprojām izmanto malku. Interesenti varēs apmeklēt vietējo iedzīvotāju mājas.

Tālāk dosimies uz Kerta Goza (ieejas biļete ~1 €) – Klunkung karalistes Augstākās tiesas, kur valdnieks tiesāja savus padotos un apspriedis likumus. Tiesā tika izskatīti strīdi un prasības, kas netika atrisinātas ciemata ietvaros. Tiesas ēkas paviljonu velves rotā Wayang gleznošana stila zīmējumi. Šo gleznošanas stilu joprojām izmanto tuvumā esošajā Kamasan ciematā. Tiesas zāles velves zīmējumi ir sadalīti piecos līmeņos. Atsevišķos paneļos ir attēlots Bali astroloģiskais kalendārs.

Tālāk aplūkosim Pura Besakih (ieejas biļete ~4 €).

Šis templis ir galvenais salas templis, kas atrodas pašā Agung kalna pakājē, 1000 m virs jūras līmeņa. Šo templi dēvē par „tempļu māti” un faktiski tas ir vesels komplekss. Vissvarīgākais šajā tempļu kompleksā ir centrālais templis Pura Peneteran Agung, pie kura galvenās ieejas ved kāpnes, kuras bagātīgi rotā dēmoni-apsargi. Bali salas iedzīvotāji godā Besakih. Ticība tam, ka Besakih ir svētā vieta, visvairāk ir nostiprinājusies tad, kad 1963. gadā spēcīgās Agung vulkāna zemestrīces rezultātā templis cietis pavisam nedaudz. Lavas plūdi tecēja dažu metru attālumā no tempļa, neskarot svarīgas tempļa celtnes.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

8. DIENA

Brokastis.

Ekskursija Bali salas dienvidu daļā.

Ekskursijas laikā redzēsim vienu no skaistākajām Bali pludmalēm – Pandava pludmali. Pludmale apbur ar tās klintīm un tajā cirstajām nišām, kur atrodas mistiskās statujas.
Tālāk apmeklēsim GWK parku, kas tika nodēvēts tā par godu tā arī nepabeigtajam pasaulē augstākās statujas celtniecības projektam – „Hinduistu Dievs Višnu sēž virsū Garuda putnam”. Jūs redzēsiet atsevišķos šī projekta fragmentus.

Nākamā pietura ir Uluvatu templis (ieejas biļete), kas atrodas 90 m augstās klints malā un pieder svētajiem Bali tempļiem. Brauciena noslēgumā, pēc vēlēšanās, varēsiet ieturēt vakariņas Džimbarānā ar skaistiem okeāna skatiem. Jums tiks piedāvāti vislabākie uz grila pagatavoto jūras velšu ēdieni (piemaksa).

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

9. DIENA

Brokastis.

Brīva diena.

Pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursiju „Austrumu noslēpumi” (piemaksa 30 € (lai brauciens notiktu, min, braucēju skaits: 15 cilvēki).

Sākumā apmeklēsim pludmali ar melnām smiltīm Natural Salt Maker, kas ir vieta okeāna piekrastē, kur var redzēt sāls iztvaicēšanas procesu no jūras ūdens. Pēc vēlēšanās, iespēja iegādāties sāli (1 €). Redzēsim Goa Lava sikspārņu templi-alu, Tirta Ganga ūdens pili.

Atpūta skaistākajā Bali salā – White Sand Beach. Pa ceļam uz šo pludmali, būs iespēja redzēt pērtiķu koloniju un pabarot tos.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

10. DIENA

Brokastis.

Bali Safari un Marin Park dzīvnieku parka apmeklējums (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes, sākot no ~ 55 €).

Bali Safari parks apvienojis sevī klasisko afrikāņu safari un tradicionālās Bali kultūras iezīmes. Uz doto brīdi šeit dzīvo vairāk nekā 60 eksotisko dzīvnieku sugas, tai skaitā dažas retas un izmirstošas sugas, piemēram, Sumatras tīģeri, Sumatras ziloņi, baltie tīģeri un Komodas drakoni. Dzīvnieki parkā dzīvo nevis būros, bet lielos un plašos sprostos, kas vairāk atgādina savvaļu. Tāpēc parkā tūristi pārvietojas ar speciālajiem safari automobiļiem.

Ceļojuma laikā Jums būs iespēja tuvumā apskatīt Indonēzijas, Indijas un Āfrikas savvaļas pārstāvjus – zebras, degunradžus, tīģerus, lauvas.

Jūras parkā Jūs varēsiet apmeklēt aizraujošas atrakcijas, kas ir aprīkots ar mūsdienīgu tehniku, vai pavadīt laiku ūdens parkā vai akvārijā – unikāla vieta, kur var ieraudzīt tūkstošiem dažādu sugu zivju, kas ir atvestas no visas pasaules. Jūras parkā mīt pat baltā haizivs akvārija speciāli tai paredzētajā vietā, kā arī asinskāras piraņas un citas plēsējzivis. Parka darbinieki iesaka apmeklēt piraņu barošanu, kas notiek ikdienā plkst. 10:30 un 16:00. Tāpat Jūs varat apmeklēt krāšņu un ļoti skaistu uzvedumu Bali Agung Show.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

11. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Brīvs laiks, iespēja iegādāties suvenīrus, ieturēt pusdienas.

Transferts uz lidostu. Lidojums Bali – Rīga (Bali – Stambula / Stambula – Rīga).

12. DIENA

Ierašanās Rīgā.


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Latvijas Republikas nepilsoņiem ir nepieciešams vīzu noformēt pirms brauciena! Vēstniecība pieņem lēmumu par vīzas izdošanu 2 līdz 3 mēnešu laikā. Vīzas cena no 200 (cenu precizēt uz momentu, kad tiek iesniegti dokementi vīzas formēšanai).

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “IZBRAUKŠANA” 1-2 dienas pirms brauciena.

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas.

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību, neizmainot pašu tūres programmu.

Brīvais laiks būs paredzēts, ja nebūs neparedzētu apstākļu, satiksmes sastrēgumu un citas atkāpes no grafika.

Ekskursijas notiek krievu valodā. 

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.

Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti.

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņu un nepilsoņu pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Aviokompānija Ryanair un Wizz Air nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlaties sēdēt kopā, precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžeriem.

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu: NOTEIKUMI

 

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!