Avio ceļojums uz Itāliju – Bari – Neapole – Roma – Vatikāns – Sorento – Pompeji

Hot tour

CEĻOJUMA DATUMI:

  • 09.11.2019 - 13.11.2019
Pamata komplekts 299  
+
Ekskursiju komplekts 189  
   

Komplekts bez ekskursijām 478 €

 

standarta numurs 1/2 DB

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (cenā iekļauts: lidojums + rokas un nododamā bagāža + transfērs + viesnīca + brokastis + ekskursijas) vai 

komplekts bez ekskursijām (cenā iekļauts: lidojums + rokas un nododamā bagāža + transfērs + viesnīca + brokastis).

Ja Jūs ceļojat viens, piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā – 100 € (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā “Izbraukšanas Grafiks”.

Lūgums pievērst uzmanību tam, ka tūres cena var mainīties sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu.

Aktuālās cenas, apstiprinājuma un izmitināšanas iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar mūsu menedžeriem!


Pamata komplekts, cenā iekļauts

lidojums Rīga – Bari – Rīga;

rokas bagāža līdz 5 kg;

nododamā bagāža līdz 20 kg;

4 naktis 3 * viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā);

grupas vadītāja pakalpojumi.


Ekskursiju komplekts – 189 , cenā iekļauts:

ekskursijas programma “Bari – Kastela del Monte”;

ekskursija Neapolē;

ekskursija Sorento;

ekskursijas brauciens ar kuģīti uz Kapri salu (obligāta papildus maksa par kuģīša biļeti ~ 30 €);

ekskursijas brauciens uz Pompejiem. 


Papildus tiek apmaksāts (obligāti)

obligātā piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu numuriņā – 100 €;

pilsētas nodeva Itālijas viesnīcās – 1-4 €/nakts/cilv. (atkarībā no reģiona);

ieejas biļetes apskates un izklaides vietās.


Papildus tiek apmaksāts (pēc vēlēšanās):

ekskursijas brauciens “Roma – Vatikāns” – 50 €;

Anacapri pilsētas apmeklējums – 10 €;

fiksētas vietas autobusā – pēc pieprasījuma (15 €/pers.).


Norādītajiem izlidošanas laikiem ir tikai informatīvs raksturs un 1-2 dienas pirms lidojuma tas jāprecizē sadaļā “IZBRAUKŠANA”. 

1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā (precīzu tikšanās laiku lūgums skatīties mūsu mājaslapas sadaļā „Izbraukšanas grafiks” 2-3 dienas pirms ceļojuma).

Lidojums Rīga – Bari.

Ierašanās Bari.

Ekskursijas programma „Bari – Kastela del Monte”

Bari – liela ostas pilsēta, kas atrodas Adrijas jūras piekrastē, kur ir ļoti daudz viduslaiku celtņu, zaļu ieliņu un mājīgu pagalmu. Šeit ir ļoti daudz vēsturisku vietu, dažādu stilu arhitektūra un pludmales. Galvenās majestātiskās ēkas ir koncentrētas Bari vecpilsētā: Bari pils, Sv. Sabina katedrāle, Ferrāra laukums, kur atrodas galerijas, tirgi un restorāni, kā arī galvenais pilsētas simbols – Sv. Nikolaja bazilika, kur tiek glabāti viena no galvenā svētā, Nikolaja Brīnumdara, pīšļi. Jaunās pilsētas sirds ir gleznaina krastmala, kas ir viena no garākajām Eiropā (vairāk nekā 30 km gara).

Brīvs laiks. Došanās uz tranzīta viesnīcu, kas atrodas Neapolē vai tās apkārtnē. Pa ceļam pastāstīsim Jums par Kastela del Monte pili, pieturot blakus pils mūriem.

Šī celtne atrodas Bari tuvumā 560 metru augstumā virs jūras līmeņa. Pils ir celta 13. gs., un tai ir pareizā astoņstūra forma, pils ir vienīgais šādas formas cietoksnis. Celtnes stūros ir 8 torņi 26 m augstumā, kas arī ir celti astoņstūra formā. Vispār visa ēka ir saistīta ar astotnieku, kas numeroloģijā ir saistīts ar bezgalības zīmi. Daudzi zinātnieki un tūristi līdz pat šodienai cenšas uzminēt Kastela del Monte astoņstūra struktūras noslēpumu. Šāda iespēja būs arī Jums.

Iekārtošanās viesnīcā, nakts viesnīcā.

2. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Apskates ekskursija Neapolē.

Neapole – kontrastu pilsēta. Tās rajonos nav iespējams neiemīlēties. Šeit arī ir Spāņu kvartāli – Barselonas daļiņa, galerijas, kas nav sliktākas par tām, kas rotā Milānas centru, kā arī karaļa pils un teātri, kādi ir sastopami Itālijas galvaspilsētā. Bet pats svarīgākais ir tas, ka Neapolei ir gandrīz 3000 senā vēsture, ar savu valodu un unikālo virtuvi, ar saviem svētajiem un varoņiem. Šeit beidzas Romas impērijas vēsture, šeit ir dzimusi un uzaugusi Sofija Lorena, galu galā tikai šeit var nogaršot autentisku Neapoles picu.

Došanās uz Sorento, ekskursija.

Sorento ir kūrortpilsēta Itālijā, kas atrodas uz klints virsotnēm, kas stiepjas uz jūru. Tā ir nāru un apelsīnu zeme. Sorento daba ir iespaidīga: stāvi kalni un gleznainas pludmales, debeszils ūdens un tīrs gaiss, šauri celiņi un citrusaugļu stādījumi – šeit ir vērts doties, lai pasildītos spilgtās saules staros, izbraukāt pa apkārtējiem ciematiem un paklaiņotu pa apelsīnu krūmiem un ieliņām, kuras vēl saglabājušas savu viduslaiku izskatu. Sorento – tā ir pilsēta bez satraukuma un pretrunas, ar gadsimtiem senu vēsturi un īpašu atmosfēru.

Uzkāpsim skatu laukumā, kur pavērsies prātam neaptverami skati. Sorento ir slavena ar tās jūras ainavām, unikālu augu valsti un ārstniecisko gaisu. Apmeklēsim arī pasaulē slavenā “Limončello” zīmola citrona šņabja un liķieru ražošanas laboratoriju. Dzēriena pagatavošanas tradīcija no citronu mizām uz spirta bāzes tika nodota no vienas paaudzes citai. Citrons tiek uzskatīts par Sorento simbolu, citrusaugļi šeit aug visur. Jums būs iespēja degustēt un iegādāties fabrikas produkciju.

Tālāk dosimies uz pašu pilsētas centru, vēsturisko centru. Mēs redzēsim vienu no skaistākajām vēsturiskajām pilsētas ēkām, Duomo katedrāli, Taso laukumu, kuru rota lieliski pieminekļi, viens no tiem ir veltīts slavenajam itāļu dzejniekam Torkvato Tasso. 

Došanās uz viesnīcu, iekārtošanās. Nakts viesnīcā.

3. DIENA

Brokastis. Brīvs laiks vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursijas braucienu uz Romu un Vatikānu (papildu maksa 50 EUR).

Roma – Itālijas galvaspilsēta un viena no apmeklētākajām Eiropas pilsētām, galvenais politiskais, kultūras, ekonomikas centrs, atklājumu pilsēta. Oficiālās kultūras valodas – latīņu valoda.

Vatikāns atrodas netālu no Itālijas galvaspilsētas Romas un tas aizņem tikai 0,44 m2 lielu teritoriju. Valsts sastāv no vienas pilsētas, kas izveidota ar Romas katoļu baznīcas un Itālijas piekrišanu 1929. gada 11.februārī. Vatikānā atrodas īpašas uzmanības cienīgas rezidences, kas uzceltas par godu katram no pāvestiem. Vatikāns ir pilsēta-muzejs zem klajas debess, kur ik uz soļa sastopams mākslas darbs.

Atgriešanās viesnīcā.

Nakts viesnīcā.

4. DIENA

Brokastis.

Ekskursijas brauciens ar kuģīti uz Kapri salu (obligāta papildu maksa par kuģīša biļeti ~30 EUR turp-atpakaļ).

Kapri var iemīlēties no pirmā acu skatiena. Šodien sala ir svētku un greznības iemiesojums, dārgo restorānu un izsmalcinātu villu vieta. Slavenie modes mākslinieki, Holivuda zvaigznes un vienkārši bagātnieki meklē šeit atpūtu atbilstoši savam statusam un gaumei. Katru gadu šeit ierodas tūristu pūļi, lai pieskartos skaistuma iemiesojumam.

Ekskursijas, pa salu,robežās, piedāvāsim Jums (papildus) apmeklēt Anacapri pilsētu. (papildu piemaksa 10 eiro) 

Anacapri ir klusa, mierīga pilsēta, kura atrodas 275 metru augstumā virs jūras līmeņa, pašā kalnu virsotnē. Daba ir bagātīgi apveltījusi pilsētu: uz ielām aug daudz olīvkoku, ap māju žogiem un sienām vijas vīnogaugi , savukārt no ūdens, kā zobi, izlīdušas Faraglioni klintis.

Atgriešanās viesnīcā.

Nakts viesnīcā.

5. DIENA

Brokastis.

Numuriņu atbrīvošana. Ekskursijas brauciens uz Pompejiem.

Pompeji — antīka pilsēta Neapoles līča krastā, kuru 79. gadā ir iznīcinājis Vezuva izvirdums. Pelni, kas apglabāja pilsētu un tās iedzīvotājus, saglabājuši pilsētas būves neskartās līdz pat mūsdienām, Tas ir brīvdabas muzejs, kas iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Ieraudzīt Pompejus nozīmē nokļūt 2000 gadu atpakaļ, ieraugot Senās Romas tradīcijas, kā arī to, kā tolaik izskatījās teātri un stadioni. Tas nozīmē iekļūt turīgo tirgotāju mājās, uzzināt, kā tie ir vadījuši savas dienas: termālās vannas, nesteidzīgas pastaigas, tikšanās forumos un upurēšana dieviem.

Ceļš uz lidostu. Lidojums Bari – Rīga

Ierašanās Rīgā.


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena.

Lūgums pievērst uzmanību tam, ka tūres cena var mainīties sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu.

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas.

Lūgums pievērst uzmanību tam, ka tūres cena var mainīties sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu! 

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību, neizmainot pašu tūres programmu.

Brīvais laiks būs paredzēts, ja nebūs neparedzētu apstākļu, satiksmes sastrēgumu un citas atkāpes no grafika.

Ekskursijas notiek krievu valodā. 

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.

Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti.

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņu un nepilsoņu pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Aviokompānija Ryanair un Wizz Air nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlaties sēdēt kopā, precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžeriem.

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu: NOTEIKUMI

 

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!