Avio ceļojums uz Itāliju – Toskāna – Lombardija – Lacio – Veneto – Kampānija


CEĻOJUMA DATUMI:

  •  12.10.2019 - 19.10.2019
  • 02.11.2019 - 09.11.2019
  • 23.11.2019 - 30.11.2019
  • 14.12.2019 - 21.12.2019
Pamata komplekts 249  
+
Ekskursiju komplekts 189  
   

Komplekts bez ekskursijām 408 €

 

standarta numurs 1/2 DBL

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (cenā iekļauts: lidojums + 1 maza soma + transfērs + viesnīca + brokastis + ekskursijas) vai 

komplekts bez ekskursijām (cenā iekļauts: lidojums + 1 maza soma + transfērs + viesnīca + brokastis).

Ja Jūs ceļojat viens, piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā – 150 € (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā “Izbraukšanas Grafiks”.

Lūgums pievērst uzmanību tam, ka tūres cena var mainīties sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu.

Aktuālās cenas, apstiprinājuma un izmitināšanas iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar mūsu menedžeriem!


Pamata komplekts, cenā iekļauts

lidojums Rīga – Bergamo – Rīga;

rokas bagāža: 1 maza soma (42x20x30 cm, kas nav smagāka par 10 kg);

7 naktis 3 * viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā);

grupas vadītāja pakalpojumi.


Ekskursiju komplekts – 189 , cenā iekļauts:

ekskursija Venēcijā;

ekskursijas brauciens uz Florenci un Pizu;

ekskursijas brauciens uz Milānu un Veronu;

ekskursijas programma Toskānā (Siena – Monteridžoni – Voltera). 


Papildus tiek apmaksāts (obligāti)

obligātā piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu numuriņā – 150 €;

pilsētas nodeva Itālijas viesnīcās – 1-4 € par nakti/cilv. (atkarībā no reģiona);

motorkuģītis uz Venēciju – 5 € + iebraukšanas nodeva – 5 €;

iebraukšanas nodeva Pizā – 3 €;

sabiedriskā transporta biļetes Florencē ~ 5 €;

ieejas biļetes apskates un izklaides vietās.


Papildus tiek apmaksāts (pēc vēlēšanās):

2 dienu ekskursijas programma “Roma – Vatikāns, Neapole – Pompeji” – 89 € (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi);

priority bagāža (10 kg), atļautie izmēri (55x40x20 cm) – 15 € (pērkot tūri) / 25 € (pēc tūres iegādes) / vienā virzienā ( piedāvājums ir ierobežots);

nododamā bagāža līdz 10 kg, atļautie izmēri (55x40x20 cm) – 20 € (pērkot tūri) / 25 € (pēc tūres iegādes) / vienā virzienā;

nododamā bagāža līdz 20 kg – 35 € (pērkot tūri) / 45 € (pēc tūres iegādes) / vienā virzienā;

fiksētas vietas autobusā – pēc pieprasījuma (15 €/pers.).


Norādītajiem izlidošanas laikiem ir tikai informatīvs raksturs un 1-2 dienas pirms lidojuma tas jāprecizē sadaļā “IZBRAUKŠANA”. 

1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā (precīzu laiku lūgums skatīties mūsu mājaslapas sadaļā „Izbraukšanas grafiks” 2-3 dienas pirms lidojuma). Lidojums Rīga – Bergamo (Milāna)

Došanās uz viesnīcu Milānas apkārtnē, iekārtošanās.

Nakts viesnīcā.

2. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ekskursijas programma Milānā un Veronā.

Milāna un Verona: divas itāļu pilsētas, divas realitātes.

Milāna – Itālijas darījuma un industriālā pilsēta, kā arī Eiropas modes noteicēja. Milāna ne reizi vien ir bijusi Romas Impērijas galvaspilsēta. Šodien Milāna ir pasaules modes un dizaina galvaspilsēta, visdinamiskāk attīstītā pilsēta. Milāna ir bagātīgākā kultūras pieminekļu glabātuve.

Šekspīrs reiz rakstīja: „Nav pasaules aiz Veronas vārtiem”. Un Veronas iedzīvotājiem šī frāze ir nenoliedzama patiesība. Pilsētas mūri uzticami glabā noslēpumus un leģendas par drosmīgiem kareivjiem, stāstus par laimīgu un traģisku mīlu. Viens no tiem vēsta par Romeo un Džuljetu un padarīja Veronu slavenu kā visromantiskāko pasaules pilsētu, pārvēršot to par visu mīlnieku galvaspilsētu.

Došanās uz viesnīcu, kas atrodas Montekatini Termē. Nakts viesnīcā.

3. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ekskursijas brauciens uz Florenci un Pizu (~5 EUR izdevumi sabiedriskajam transportam, iebraukšanas nodeva Pizā – 3 €).

Florence – viena no skaistākajām Itālijas pilsētām un „Eiropas kultūras galvaspilsēta”. Botičelli „Venēra”, Mikelandželo „Dāvids” un virkne Renesanses piļu ir Florences vizītkarte. Pilsēta noteikti rosināt vēlmi baudīt dzīvi. Apmeklējot Florenci, Tu ienirsi mākslas virpulī. Pilsēta izskatās pēc milzīgas teātra dekorācijas, kas uzstādīta vairākus gadsimtus atpakaļ. Nelielā šīs pilsētas platībā atrodas tik daudz apskates objektu un mākslas darbu kā nekur citur pasaulē. Te nevar paiet ne soli, lai nesastaptos ar kādu vēstures pieminekli.

Piza ir neliela Itālijas pilsēta, kas atrodas līdzenumā starp Pizano kalniem un Ligūrijas jūru. Tajā mīt 100 000 iedzīvotāju. Pilsētas nosaukums cēlies no vārda „рisae”, kas nozīmē “upes grīva”. Tā ir slavena ar arhitektūras ansambli, kura pērle ir viena no Itālijas vizītkartēm – krītošais Pizas tornis. Tūkstošiem tūristu no visas pasaules katru gadu dodas to apskatīt. Pizā ir arī citi arhitektūras šedevri. Dievnama ansamblim Brīnumu laukumā (Pizza dei Miracoli) nav līdzvērtīga visā pasaulē. Trīs ēkas no žilbinoši baltā marmora atrodas pilsētas centrā: centrā – Santa Maria madžore, kas slavena ar saviem izmēriem, rietumos – skaists baptistērijs, dievnams Duomo di Pisa ar spārnoto lauvu uz jumta.

Došanās uz viesnīcu, kas atrodas Chianciano Terme reģionā vai tās tuvumā, iekārtošanās. Nakts viesnīcā.

4. DIENA

Brokastis. Ekskursijas programma Toskānā (Siena – Monteridžoni – Voltera).

Toskāna — tas ir ne tikai visslavenākais mūsu planētas nostūris, bet arī skaistuma, UNESCO pilsētu, labāko Itālijas vīnu un ainavu dizaina meistaru sakoncentrējums.

Siena – Toskānas provinces centrs un viena no skaistākajām Itālijas pilsētām, kas savās šaurajās ieliņās ir saglabājusi viduslaiku atmosfēru. Lielāka daļa Sienas celtņu datējas ar 13.-14.gs. Galvenais Sienas laukums ir piazza del Campo, kur atrodas izsmalcināta un eleganta Publiko pils, pašlaik te atrodas pilsētas muzejs, par ievērojamu vietu tiek uzskatīta arī palazzio Kommunale , efektīgs tornis (Torre del Mangia), marmora kapela, strūklaka „Prieka avots”.

Monteridžoni – senlaicīga mazpilsētiņa, kas tika nodibināta 1203. gadā un kuru ieskauj iespaidīga cietokšņa siena. Tā ir Toskānas rozīnīte. Jau desmit gadus pēc tās dibināšanas, to jau pārvērta par militāro cietoksni – Sienas galveno aizsargbāzi pret Florenci.

Tālāk dosimies vēl vienā nelielā pilsētiņā – Volterā, tā arī ir saglabājusi savu senlaicīgu izskatu un ir viena no senākajām pilsētām Itālijā. Tā tika dibināta 7.gs. p.m.ē., pilsētu ieskauj 7 km garš mūris, bet, ņemot vērā pilsētas atrašanās vietu uz augstās stāvās kraujas, tad no nocietinājumiem paveras lielisks skats uz apkārtni. Pilsētas lepnums ir arheoloģijas pieminekļi: baznīcu pamati, savrupmāju drupas un antīkās mozaīkas.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

5. DIENA

Brokastis. Brīvs laiks Toskānā vai pēc vēlēšanās piedāvājam 2 dienu ekskursijas programmu „Roma – Vatikāna, Neapole – Pompejas” – 89 EUR (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Roma – Itālijas galvaspilsēta un viena no apmeklētākajām Eiropas pilsētām, galvenais politiskais, kultūras, ekonomikas centrs, atklājumu pilsēta. Oficiālās kultūras valodas – latīņu valoda.

Vatikāns atrodas netālu no Itālijas galvaspilsētas Romas un tas aizņem tikai 0,44 m2 lielu teritoriju. Valsts sastāv no vienas pilsētas, kas izveidota ar Romas katoļu baznīcas un Itālijas piekrišanu 1929. gada 11.februārī. Vatikānā atrodas īpašas uzmanības cienīgas rezidences, kas uzceltas par godu katram no pāvestiem. Vatikāns ir pilsēta-muzejs zem klajas debess, kur ik uz soļa sastopams mākslas darbs.

Nakts viesnīcā / (tūristiem, kas izvēlējušies ekskursijas programmu) iekārtošanās tranzīta viesnīcā, kas atrodas Neapoles tuvumā. Iekārtošanās, nakšņošana viesnīcā.

6. DIENA

Brokastis. Brīvs laiks / (tūristiem, kas ir izvēlējušies ekskursiju programmu) numuriņu atbrīvošana, ekskursijas programmas turpinājums.

Neapole – kontrastu pilsēta. Tās rajonos nav iespējams neiemīlēties. Šeit arī ir Spāņu kvartāli –

Barselonas daļiņa, galerijas, kas nav sliktākas par tām, kas rotā Milānas centru, kā arī karaļa pils

un teātri, kādi ir sastopami Itālijas galvaspilsētā. Bet pats svarīgākais ir tas, ka Neapolei ir gandrīz 3000 senā vēsture, ar savu valodu un unikālo virtuvi, ar saviem svētajiem un varoņiem.

Šeit beidzas Romas impērijas vēsture, šeit ir dzimusi un uzaugusi Sofija Lorena, galu galā tikai

šeit var nogaršot autentisku Neapoles picu.

Pompeji — antīka pilsēta Neapoles līča krastā, kuru 79. gadā ir iznīcinājis Vezuva izvirdums.

Pelni, kas apglabāja pilsētu un tās iedzīvotājus, saglabājuši pilsētas būves neskartās līdz pat

mūsdienām, Tas ir brīvdabas muzejs, kas iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.

Ieraudzīt Pompejus nozīmē nokļūt 2000 gadu atpakaļ, ieraugot Senās Romas tradīcijas, kā arī to,

kā tolaik izskatījās teātri un stadioni. Tas nozīmē iekļūt turīgo tirgotāju mājās, uzzināt, kā tie ir

vadījuši savas dienas: termālās vannas, nesteidzīgas pastaigas, tikšanās forumos un upurēšana

dieviem.

Nakts viesnīcā / (tūristiem, kuri ir izvēlējušies ekskursijas programmu) atgriešanās viesnīcā Čiančiano Termē vai apkārtnē. Nakšņošana viesnīcā.

7. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ceļš uz Venēciju. Ekskursija Venēcijā (papildu maksa 15 € motorkuģītis + 5 € -iebraukšanas nodeva).

Venēcija….. Līdzīgas pilsētas vairs nav pasaulē. Uz pāļiem celta, šī pilsēta it kā planē virs lagūnas caurspīdīgajā gaisā, kas ir piepildīts ar saules gaismu vai rēgojas cauri smalkajam lietus tīklam, kā vecā meistara gravīra. Arhitektūras mākslas darbi, kurus neticamā veidā grūti apbūvētajā vietā ir izveidojušas daudzas paaudzes, veido vienīgo savā veidā harmoniju ar ūdeni.
Šo pilsētu droši var saukt par pilsētu-muzeju. Te uz katra soļa ir aizgājušo gadsimtu pieminekļi, šedevri un citi apskates objekti. Piemēram, slavenie tilti: „Zelta tilts”, „Nopūtu tilts” un „Mainītāju tilts”, Dodžu pils, bibliotēka, Pulksteņu Tornis, zvanu tornis Kampanille ar skatu laukumu, varenais Arsenāla komplekss, Santa Maria della Salute katedrāle, Frari baznīca, tirdzniecības iela Merčerija. Lielākā daļa Venēcijas ieliņu-kanālu ir tik šauras, ka pretējo māju sienas var viegli aizsniegt, bet pašu ēku augstums ir līdzvērtīgs 7 stāviem.

Brīvs laiks. Pēc vēlmes, pēc ekskursijas Venēcijā aicinām Jūs doties kruīzā pa Venēcijas lagūnas salām (papildu maksa 22 EUR).

Apmeklēsim 2 vispopulārākās salas – stikla pūtēju salu Murano, salu ar krāsainām zvejnieku mājiņām Burano salu.

Ceļojumu sāksim ar salu, uz kuras sākot ar 13.gs. un līdz pat šodienai strādā stikla pūtēji, kas veido īstos mākslas darbus no stikla. Apmeklēsim Murano muzeju, kur Jūs pašas acīm varēsiet vērot visus Venēcijas stikla ražošanas un attīstības posmus, vēlāk varēs pastaigāties un apmeklēt bodītes, kur par piemiņu var iegādāties Venēcijas stikla izstrādājumus, kas ir roku darbs un īsts Itālijas zīmols.

No Murano salas dosimies uz Burano salu, kas ir pazīstama ar tās krāsainajām mājiņām, kas jebkuras laika apstākļos rada saulainu un patīkamu atmosfēru, piesātinot visu salu. Lieliska zvejnieku saliņa, kas saskaņā ar leģendu, tās krāsaino nokrāsu iemantoja, pateicoties zvejnieku sievām, kas izkrāsoja savas mājas, lai viņu vīri, vēl atrodoties tālu no salas, varētu ieraudzīt mājas un ātrāk atgrieztos pie mājas pavarda.

Došanās uz viesnīcu Milānas apkārtnē, iekārtošanās.

8. DIENA

Brokastis. Došanās uz lidostu vai pēc vēlēšanās (par papildu maksu) transfērs uz Bergamo centru. Jums būs iespēja patstāvīgi apskatīt pilsētas centru.

Lidojums Bergamo – Rīga.

Ierašanās Rīgā vakarā.


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena.

Lūgums pievērst uzmanību tam, ka tūres cena var mainīties sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu.

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas.

Lūgums pievērst uzmanību tam, ka tūres cena var mainīties sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu! 

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību, neizmainot pašu tūres programmu.

Brīvais laiks būs paredzēts, ja nebūs neparedzētu apstākļu, satiksmes sastrēgumu un citas atkāpes no grafika.

Ekskursijas notiek krievu valodā. 

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.

Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti.

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņu un nepilsoņu pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Aviokompānija Ryanair un Wizz Air nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlaties sēdēt kopā, precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžeriem.

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu: NOTEIKUMI

 

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!