Avio ceļojums uz Japānu – Osaka – Kioto – Nara – Himedži

Hot tour

CEĻOJUMA DATUMI:

  • 26.10.2020 - GARANTĒTS
  • 02.11.2020 - 10.11.2020
  • 10.11.2020 - 18.11.2020
  • 20.11.2020 - 28.11.2020

Pamata komplekts no 999  
+
Ekskursiju komplekts 399  
 

Komplekts bez ekskursijām

no 1388 €
 

standarta numurs 1/2 DBL

Japāna
8
20
1049.00€
399.00€
1438.00€

no
1049.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (cenā iekļauts: lidojums + rokas un nododamā bagāža + transfērs + viesnīca + brokastis + ekskursijas) vai 

komplekts bez ekskursijām (cenā iekļauts: lidojums + rokas un nododamā bagāža + transfērs + viesnīca + brokastis).

Ja Jūs ceļojat viens, piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā – 300 € (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā “Izbraukšanas Grafiks”.

Aktuālās cenas, apstiprinājuma un izmitināšanas iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar mūsu menedžeriem!


Pamata komplekts, cenā iekļauts

lidojums Rīga – Osaka – Rīga (ar pārsēšanos Stambulā);

rokas bagāža līdz 8 kg (23х40х55 cm);

nododamā bagāža: 1 soma, kas nav smagāka par 23 kg (ne augstāka par 158 cm);

ēdināšana lidojuma laikā;

transfērs;

6 naktis 3 * viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā);

grupas vadītāja pakalpojumi.


Ekskursiju komplekts – 399 , cenā iekļauts:

ekskursija Osakā (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes);

2 dienu ekskursiju programma Kioto (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes);

ekskursiju programma Hjogo prefektūrā (Himedži – Akasi – Kaikjo – Roke kalns) (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes);

ekskursiju programma “Nara Koyasan” (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes);

ekskursiju programma Kioto prefektūras ziemeļu daļā (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes).


Papildus tiek apmaksāts (obligāti)

obligātā piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu numuriņā – 300 €;

papildus tiek apmaksāta ceļa – transporta nodeva – 10 (maksas ceļi, autostāvvietas, dzeramnauda);

austiņas ekskursijām visa ceļojuma laikā – 10 /pers.


Papildus tiek apmaksāts (pēc vēlēšanās):

kruīzs Hozugava upē – 45 €;

kruīzs Naruto jūras šaurumā – 25 €;

fiksētas vietas autobusā – pēc pieprasījuma (15 €/pers.).


Norādītajiem izlidošanas laikiem ir tikai informatīvs raksturs un 1-2 dienas pirms lidojuma tas jāprecizē sadaļā “IZBRAUKŠANA”. 

1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā (precīzu laiku lūgums skatīties mūsu mājaslapas sadaļā „Izbraukšanas grafiks” 2-3 dienas pirms lidojuma).

Lidojums Rīga – Osaka (ar pārsēšanos Stambulā)

Rīga – Stambula 19:25 – 22:25

2. DIENA

Stambula – Osaka 01:25 – 18:40

Ierašanās Osakā. Došanās uz viesnīcu, kas atrodas Osakas apkārtnē.

Iekārtošanās viesnīcā, nakts viesnīcā.

3. DIENA

Brokastis. Ekskursija Osakā.

Osaka ir viena no senākajām pilsētām valstī, trešā lielākā Japānas pilsēta, liels rūpniecības centrs un tirdzniecības galvaspilsēta. Pilsētai ir daudz neoficiālu nosaukumu, tai skaitā „valsts virtuve”.

Iepazīšanos ar pilsētu sāksim ar vienu no senākajām Osakas celtnēm, kas ir samuraju pils ar tādu pašu nosaukumu, kas ir celta 1583. gadā. Tā tika nojaukta, un atkārtoti uzcelta 1620.-1630. gados; 20.gs. pirmajā pusē tika veikta lielmēroga restaurācija. Pirmkārt, daļa pils sienu ir klātas ar vizuļzeltu. Mūsdienās šeit atrodas bruņu un ieroču vēsturiskais muzejs (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~600 jenu).

Tālāk uzkāpsim augstākajā Japānas celtnē (protams, pēc Tokijas TV torņa un Tokijas Debesu koka) – Abeno Harukas. Tas ir debesskrāpis, kura augstums sasniedz 300 m vai 60 stāvus. Skatu laukums aizņem trīs stāvus – 58., 59. un 60. No šāda augstuma paveras panorāma pāri visai pilsētai (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~1500 jenu)

Dotonbori – dzīvīgs, ļaužu pilns un kūsājošs Osakas rajons. Šeit ir daudz izklaides iespēju: kinoteātri un teātri, veikali un saunas, restorāni un kafejnīcas, kur var nogaršot dažādus eksotiskos ēdienus, sākot ar yakisoba un beidzot ar takoyaki. Bet netālu no Dotonbori atrodas Osakas tautas virtuve – tirgus Kuromon itiba.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

4. DIENA

Brokastis. Ekskursija Kioto (1. daļa).

Kioto bija Japānas galvaspilsēta vairāk nekā 1000 gadu garumā. Visā pasaulē Kioto ir slavena ar virkni tempļu un dārzu. Japāņiem patīk teikt, ka Tokija ir Japānas sirds, bet Kioto – tās dvēsele.

Mēs apskatīsim pilsētas interesantākās vietas, tai skaitā Kiyomizu Dera – slavenākais Kioro budistu templis, kā arī viens no senākajiem Japānas tempļiem. Kiyomizu Dera nozīmē „Tīrā ūdens templis”, jo atrodas Otovas kalna pakājē, blakus ūdenskritumam ar tādu pašu nosaukumu. Japāņi uzskata, ka avotu ūdens dāvā ilgmūžību, veiksmi, mīlestību un dzīves panākumus.

Templis Kifune dzindzja – triju svētnīcu komplekss, kas ir veltīts ūdens un lietus Dievam. Tempļa ievērojama vieta ir kāpnes ar gar tām esošajiem sarkaniem lukturiem. Templī var saņemt arī pareģojumu „omikudze”: uz lapiņas parādīsies pareģojums tikai tad, kad tā tiks samitrināta ar ūdeni. Templis tika dibināts vairāk nekā 1500 gadu atpakaļ, ar ko ir saistīta leģenda: „kādu dienu dzeltenā laivā sēdēja dieviete, pavēlot uzcelt templi tur, kur laiva pieturēs, tad valsts plauks”.

Citus objektus apskatīsim pēc Nisiki tirgus apskates. Tā ir 390 m gara segta iela, gar kuru pa abām malām vijas veikaliņi, kuros tiek tirgoti svaigi apstrādāti produkti un virtuves aprīkojums. Tirgus Nisiki ielā atrodas jau pasen, pirmais veikals tika atvērts ~1310. gadā. Šeit Jums būs laiks veikt gastronomisko ceļojumu pa Japānu.

Dienas beigās piedalīsimies ekskursijā (ar degustāciju) sake muzejā (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~ 400 jenu).

Mēs iepazīstināsim Jums ar slavenā japāņu rīsu alkohola dzēriena tapšanu, ļaujot to degustēt ekskursijas laikā.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

5. DIENA

Brokastis. Ekskursija Kioto (2. daļa).

Turpināsim iepazīt Kioto, apmeklējot skaistu Sagano bambusa mežu. Tūkstošiem stublāju, kas sasniedz 20 m augstumā, slejas virs alejas, pa kuru pastaigājas gan vietējie, gan tūristi. Pateicoties mierpilna skaņai, kas veidojas, vējam kontaktējoties ar bambusu, Sagano mežs ieguvis plašu atpazīstamību visā valstī. Tālāk apmeklēsim Arasijama pērtiķu parku (papildus tiek apmaksāta ieejas biļete 550 jenu), ceļš ved uz neliela kalna virsotni, paveroties skaistiem skatiem uz Kioto. Parkā dzīvo vairāk nekā 100 japāņu makaku. Jums būs iespēja pabarot šos pūkainos zvēriņus.

Apmeklēsim budisma templi – Ryoan-ji. Tas tika uzcelts 15.gs. vidū, kuram ir liela vēsturiska vērtība. Templis ir slavens, pateicoties akmens dārzam tā teritorijā. 15 akmeņi ir izvietoti tā, ka, lai kur Jūs neatrastos, ieraudzīt visu vienlaicīgi nesanāks. Templis ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Vēl viens templis, kuru apmeklēsim šodien, ir Kinkaku-ji (Zelta templis), kas tiek izmantots kā Budas relikviju glabātava. Tas ir viens no slavenākajiem tempļiem Japānā.

Brīvs laiks vai pēc vēlēšanas piedāvājam kruīzu pa Hozugavas upi (papildu maksa 45 EUR)

16 km garš nobrauciens pa upi ar krācēm nevienu neatstās vienaldzīgu. Pa ceļam Jūs redzēsiet greznus kalnu un aizu skatus, kā arī šī reģiona dzīvniekus.

Nobeigumā mēs piedāvājam Jums piedalīties tējas ceremonijā – japāņiem svarīgā rituālā, kuru sauc par „Sado”, kas tulkojumā nozīmē „tējas māksla”. Un tas nav pārspīlējums: lai apgūtu mākslu, ilgstoši jāmācas pie meistara un apgūt visas tehnikas nianses, jo rituālam ir stingri noteikumi un skaidra darbību secība. Ceremonijas dalībnieki procesa laikā bauda iespēju palikt vienatnē ar sevi, atpūsties no burzmas un sasniegt harmoniju (papildu maksa).

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

6. DIENA

Brokastis. Ekskursiju programma Hjogo prefektūrā (Himedži – Akasi-Kaikjo – Roke kalns).

Himedži pilsētā atrodas, iespējams, visslavenākā pils visā valstī, kas ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, kā arī ir Japānas nacionālais dārgums. Pateicoties putna formai, kas paceļas gaisā, tā ir ieguvusi „Baltā gārņa pils” nosaukumu. Citadeles būvniecība bija uzsākta 14.gs. vidū, bet savu mūsdienu izskatu ieguva 17.gs. Apkārt pilij esošais dārzs labirinta formā arī ir gana interesants (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~ 1000 jenu).

Tālāk dosimies uz Akasi-Kaike tiltu, kas savieno Honsju salu Kobe pilsētas rajonā ar Avadzi salu. Pateicoties tā izmēriem, tilts tika minēts Ginesa rekordu grāmatā kā visaugstākais (pilonu augstums ir 300 m) un visgarākais piekaramais tilts (vidus laiduma garums – 1911 m, kopējais garums ir 3911 m). Tilta būvniecības ideja ir dzimusi vēl 20.gs. 50.gados, bet realizēt to sanāca tikai gadsimta beigās.

Brīvs laiks vai pēc vēlēšanas piedāvājam kruīzu Naruto jūras šaurumā (papildu maksa 25 EUR).

Naruto – šaurums, kas atrodas blakus pilsētai ar tādu pašu nosaukumu Sikoku salā. Šeit rodas ļoti spēcīgi virpuļi paisumu ietekmē starp iekšējo Japānas jūru un Kluso okeānu, kas savieno šo šaurumu. Šauruma šaurības dēļ (tā platums ir mazāk nekā 1,5 km) vairākas reizes dienā ūdens līmenis starp jūru un okeānu atšķiras, veidojot virpuļus līdz 20 m diametrā!

Dienas beigās varēsim vērot lielisku panorāmas skatu uz naksnīgu Osaku un Kobe no Roke kalna virsotnes. Tas ir viens no labākajiem nakts skatu laukumiem Japānā, kuru dēvē par „10 000 000$ vērto nakts skatu”, ņemot vērā naudas līdzekļus, kas ir nepieciešami, lai ar elektrību apgādātu šīs divas lielas pilsētas.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

7. DIENA

Brokastis. Ekskursiju programma „Nara Koyasan”.

Nara ir pilsēta Japānas centrālajā daļā, kas savā laikā ir bijusi valsts galvaspilsēta. Pilsētas teritorijā ir saglabājusies virkne kultūras objektu, tai skaitā Todaiji templis – pasaulē lielākā koka celtne, kā arī viens no senākajiem budisma tempļiem Japānā. Tempļa nosaukums nozīmē „Liels Austrumu templis”; mūsdienās tā ir galvenā Naras svētnīca. Izņemot tā izmērus, templis ir slavens ar to, ka tur glabājas milzīga Budas statuja, kurai ir vairāk nekā tūkstotis gadu, tai ir milzīgi izmēri: augstums ar pjedestālu – 22 m, bet svars – 500 t. Todaiji atrodas centrālajā pilsētas parkā, bet pasaules atpazīstamību tam ir nesis fakts, ka tempļa teritorijā brīvi staigā savvaļas brieži. Tie šeit ir visur, to skaits ir ap 1200. Dzīvnieki ir pilsētas simbols.

Tālāk mūs gaida Koja san – svētais kalns, kur atrodas viens no nozīmīgākajiem tempļu kompleksiem un sena kapsēta, piesaistot tūristus un svētceļotājus no visas pasaules. Pavisam kalnā ir 117 tempļi. Īpašā tūristu uzmanība tiek pievērsta templim Kongobu-ji, kurā atrodas bibliotēka, mauzolejs, gleznains akmeņu dārzs ar dīķiem un lotosiem. Nedaudz tālāk atrodas Okuni-in komplekss.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

8. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ekskursiju programma Kioto prefektūras ziemeļu daļā.

Sāksim ar Amanohasidate. Tā ir smilšu kāpa, kuras garums ir 3600 m, skatu no kuras uzskata par visskaistāko Japānā. Vislabākie skati uz „Debesu tiltu”, kā vēl dēvē šo dabas fenomenu, paveras no pakalniem, kas atrodas Asoumi lagūnas abos krastos. Uzkāpsim Kasamacu parka pakalna virsotnē pa trošu ceļu, lai pilnībā izbaudītu elpu aizraujošos skatus (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~600 jenu).

Tālāk dosimies uz Ines līča piekrasti, kas ietilpst Japānas jūras akvatorijā. Mūs gaida pastaiga „Japānas Venēcijā”, par kuru dēvē vairāk nekā 200 koka mājiņu grupu, kas slejas tieši no ūdens. Sākotnēji šīs koka celtnes kalpoja par laivu dokām, bet vēlā uzņēmīgi japāņi sāka veidot dzīvojamas piebūves, kurās dzīvo arī tagad vai izīrē tūristiem. Vietējās jūras veltes ir slavenas visā valstī. Ines šaurums, pateicoties savam skaistumam, ir ieguvis apsargājamā objekta statusu, kā arī kļuvis par populāru dažādu žanru filmu filmēšanas vietu (papildus tiek apmaksātas kuģa biļetes ~800 jenu).

Onsen ir karstu avotu nosaukums, tos arī dēvē par termālo ūdeņu kompleksiem un bieži vien par pirtīm un SPA centriem. Vēl onsen ir vispopulārākais un pieejamākais atpūtas veids japāņu vidū. Valstī ir ap 3000 līdzīgu kūrortu. Avotu apmeklējums labvēlīgi ietekmē ādu un asinsriti. Mēs apmeklēsim vienu no šādiem kompleksiem (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes).

Transfērs uz lidostu. Lidojums Osaka – Rīga (ar pārsēšanos Stambulā).

Osaka – Stambula 22:50 – 05:10

9. DIENA

Stambula – Rīga 08:20 – 11:20

Ierašanās Rīgā.


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Latvijas pilsoņi drīkst uzturēties Japānā bez vīzas līdz 90 dienām vienā ieceļošanas reizē, Latvijas nepilsoņiem pirms ceļojuma jāsaņem vīza. Plašāka informācija pieejama Japānas vēstniecības Rīgā mājaslapā: http://www.lv.emb-japan.go.jp/itpr_lv/consular_index.html. Ceļotājiem vienmēr līdzi jānēsā personu apliecinošs dokuments (pase).

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena.

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas.

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību, neizmainot pašu tūres programmu.

Brīvais laiks būs paredzēts, ja nebūs neparedzētu apstākļu, satiksmes sastrēgumu un citas atkāpes no grafika.

Ekskursijas notiek krievu valodā. 

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.

Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti.

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņu un nepilsoņu pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Aviokompānija Ryanair un Wizz Air nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlaties sēdēt kopā, precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžeriem.

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu: NOTEIKUMI

 

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!

Japāna
8
20
1049.00€
399.00€
1438.00€

no
1049.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma