Avio ceļojums uz Lapzemi – Pasaku un brīnumu pasaulē


CEĻOJUMA DATUMS:

  • 22.12.2020 - 24.12.2020
  • 25.12.2020 - 27.12.2020

Pamata komplekts no 279 
+
Ekskursiju komplekts 149 €
 

Komplekts bez ekskursijām

no 418 €

standarta numurs 1/2 DBL

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (cenā iekļauts: lidojums + rokas un nododamā bagāža + transfērs + viesnīca + brokastis + ekskursijas) vai 

komplekts bez ekskursijām (cenā iekļauts: lidojums + rokas un nododamā bagāža + transfērs + viesnīca + brokastis).

Ja Jūs ceļojat viens, piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā – 70 € (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Ja ir kāda papildu informācija vai vēlmes, kas mums būtu jāņem vērā, norādiet tās komentāros pie ceļojuma rezervēšanas vai arī sazinieties ar mūsu konsultantiem!

Visu informāciju par izlidošanu Jūs saņemsiet savā e-pastā aptuveni 1-2 dienas pirms ceļojuma sākuma, tā būs pieejama arī mūsu mājaslapas sadaļā “IZBRAUKŠANA”. 

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzu, precizējiet aktuālās cenas un vietu skaitu, sazinoties ar mūsu konsultantiem! 


Pamata komplekts, cenā iekļauts:

lidojums Rīga – Oulu – Rīga (Smartlynx);

rokas bagāža līdz 5 kg;

nododamā bagāža līdz 20 kg;

2 naktis 3* vai 4* viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīga numurā);

grupas vadītāja pakalpojumi;

transporta apkalpošana ceļojuma laikā.


Ekskursiju komplekts – 149 €, cenā iekļauts:

pastaiga pa Oulu;

ekskursijas brauciens «Ciemos pie Santa Klausa» (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi);

brauciens uz zooloģisko dārzu Ranua (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).


Papildus tiek apmaksāts 

ja Jūs ceļojat vienatnē, obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos numuriņos – 70 €;

ieejas biļetes apskates un izklaides vietās;

Santas Parka apmeklējums: pieaugušajam – 36 € un bērnu (3-12 gadiem) – 30 €, bērniem līdz 3 gadu vecumam – bez maksas;

suņu ragavas 500 metru garumā (4 līdz 5 cilv. kamanās): pieaugušajam – 30 €, bērniem – 15 €;

Haski parka apmeklējums: pieaugušajam – 10 €, bērniem – 5 €, bērniem līdz 3 gadu vecumam – bez maksas;

Ranua zoodārzs: pieaugušajam – 18,50 €, 4 – 14 gadus vecam bērnam – 16 €, studentam – 16 €, pensionāram – 17 €, bērniem līdz 4 gadu vecumam bez maksas;

Ffiksētas vietas lidmašīnā un autobusā (izņemot pirmas trīs rindas un vietas pie avārijas izejas) 25 €.


Norādītajiem izlidošanas laikiem ir tikai informatīvs raksturs un ne vēlāk kā 1-2 dienas pirms lidojuma tas jāprecizē sadaļā Izbraukšanas grafiks

Uzmanību!

Ekskursija noritēs krievu un latviešu valodā! Lūgums tūres rezervēšanas laikā komentāros minēt jums piemērotāko ekskursijas valodu!

1. DIENA

Sagaidīšana Rīgas lidostā, (precīzu laiku lūgums skatīt mūsu interneta vietnē 2 dienas pirms ceļojuma, apmeklējot sadaļu “Klientiem – došanās tūrēs”).

Lidojums Rīga – Oulu (~11:00-12:35).

Ierašanās Oulu, pastaiga pilsētā.

Oulu 1605. gadā nodibināja karalis Kārlis IX Botnijas līcī, kas atrodas Oulujoki upes grīvā. Tā ir vērsta uz Linnansaari salas pili, un ir piektā lielākā Somijas pilsēta. Oulu ir Ziemeļsomijas kultūras galvaspilsēta, – šī pilsēta kļuva par daudzu mākslinieku, rakstnieku un mūziķi mājvietu, tostarp arī Mieskuoro Huutajat “kliedzošo kori”, kas plašākai publikai ir pazīstams kā “Kliedzošie Vīrieši”.

Brīvais laiks.

Izmitināšana viesnīcās, atpūta.

2. DIENA

Brokastis.

Ekskursijas brauciens “Ciemos pie Ziemassvētku vecīša.

Ekskursijas gaitā mēs dosimies uz kādu burvju vietiņu, kas atrodas netālu no Rovaniemi ciemata. Šo vietu apdzīvo elfi un troļļi – galvenie Ziemassvētku vecīša palīgi. Pēc tam mēs dosimies uz Santa parku, kas atrodas pazemes alā Sjuvasenvaaras sopkā, un šķērsosim Polārā loka robežu (ieejas biļetes tiek apmaksātas papildus: pieaugušajam ~36 €; bērnam līdz 12 gadu vecumam ~ 30 €).

Santa Parks tika atvērts 1998. gada 28. novembrī, Ziemassvētku priekšvakarā un kopš tā laika ir kļuvis par iecienītu ziemas atpūtas un izklaides vietu simtiem tūkstošu mazo un lielo ceļotāju. Santa Parka ievērības cienīgo vietu starpā: elfu pasta birojs, suvenīru veikaliņš “Elfu rotaļlietu fabrika”, ingvera piparkūku Ziemassvētku ceptuve, elfu meistardarbnīca, kaligrāfijas skola, rotaļlaukums “Angry birds”, elfu skola, ledus galerija un ledus bārs. Tai skaitā pie mums varēsiet apmeklēt šampanieša bāru un kafejnīcu “Kota”, skatīt šovu “Elfu rotaļlietu fabrikas noslēpumi”, Santa parka deju šovu un pavizināties burvju vilcienā “Gadalaiki”.

Santa parka elfi ir ļoti palaidnīgi un kustīgi, taču vienmēr priecājas par viesiem, viņi obligāti mums atklās dažus Ziemassvētku noslēpumus. Un vēl katram būs iespēja tikties ar Ziemassvētku vecīti, lai viņam ausī iečukstētu savu viskvēlāko vēlēšanos.

Brīvajā laikā mums būs iespēja doties izbraucienā briežu vai suņu pajūgā (izbrauciens ir jāapmaksā papildus, cenu lūgums precizēt pie pavadoņa).

Atgriešanās viesnīcā.

3. DIENA

Brokastis.

Numuru pamešana.

Brauciens uz dabas parku, kas atrodas vistālāk ziemeļos visā pasaulē – Ranua arktisko zooloģisko dārzu (ieejas biļete tiek apmaksātas papildus: pieaugušajam ~ 18,50 €, 4-14 gadus vecam bērnam ~16 €, pensionāram ~17 €, studentam ~ 16 € (jābūt apliecībai).

Ranua zooloģiskais dārzs – Lapzemes galvenā ievērības cienīgā vieta ģimenes atpūtai. Pie ieejas zooloģiskajā dārzā mūs sagaidīs baltais lācis Jonne – tas ir komunikablā baltā lāča personāžs, kurš pastaigājas parkā un sveicina viesus ar draudzīgu rūkšanu. Jonne ir veikls puisis, un tādēļ to var redzēt daudzās vietās. No četriem, Ranua zooloģiskajā dārzā dzīvojošajiem, baltajiem lāčiem, tikai Jonnem ir ļauts brīvi pārvietoties parka teritorijā. Īstie baltie lāči dzīvo plašos, īpaši viņiem izveidotos, voljēros.

Ranua zooloģiskajā dārzā mitinās vairāk nekā 50 Arktikas un ziemeļu savvaļas dzīvnieku: baltie un brūnie lāči, lūši, vilki, aļņi, pūces, ziemeļbrieži un citi ziemeļu faunas pārstāvji, kuru dzīvošanas apstākļi ir maksimālā mērā pietuvināti to dabīgās dzīvošanas videi. Ziemas laikā parkā tiek veidotas sniega un ledus skulptūras, kas ļoti organiski iekļaujas parka ainavā.

Brīvajā laikā jums būs iespēja vizināties suņu pajūgā (jāmaksā papildus), slēpot vai vizināties ar sniega motocikliem (jāmaksā papildus).

Vairums apmeklētāju ceļo parkā ragavās, braucot pa sniegotām nogāzēm un izbaudot elpu aizraujošos polārās dabas skatus. Lai bērni nenosaltu, rekomendējam viņus saģērbt siltās drēbēs. Un neaizmirstiet paņemt līdzi mīkstu paliktni ragavām, (ragavu noma ietilpst ieejas biļetes cenā).

Transfērs līdz lidostai.

Lidojums Oulu – Rīga (~18:30-20:05).


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Uzmanību! Ekskursijas notiks krievu un latviešu valodā! Lūdzam, reģistrējoties ceļojumam, komentāros norādiet, kurā valodā vēlaties , lai notiek ekskursijas!

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu

Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu

Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika

Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)

Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera.

Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu NOTEIKUMI

 

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!