Avio ceļojums uz Luksemburgu – Līgo svētki – Ibis Luxembourg Aeroport 3 *


CEĻOJUMA DATUMS:

  • 20.06.2020 - 25.06.2020

Cena no 549 € 

Standarta numurs 1/2 DBL

4
14
549.00€

no
549.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts (cenā iekļauts: lidojums + bagāža + transfēri + viesnīca + brokastis).

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu  – 200 €.

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Ja ir kāda papildu informācija vai vēlmes, kas mums būtu jāņem vērā, norādiet tās komentāros pie ceļojuma rezervēšanas vai arī sazinieties ar mūsu menedžeriem!

Visu informāciju par izbraukšanu, kā arī attiecīgos ceļojuma dokumentus jūs saņemsiet savā e-pastā aptuveni 2 dienas pirms ceļojuma sākuma!

Aktuālās cenas, apstiprinājuma un izmitināšanas iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar mūsu menedžeriem!


Pamata komplekts, cenā iekļauts:

Rīga – Luksemburga – Rīga (08:05-09:35/14:20-17:40);

nododamā bagāža 20 kg + 8 kg rokas bagāža;

transfēri;

izmitināšana viesnīcā Ibis Luxembourg Aeroport 3 * ar brokastīm;

Ir iespējama izmitināšana arī Ibis Styles Luxembourg Centre Gare 3 * (pamata komplekts 599 €)


Ekskursiju programma (pēc izvēles):

Rekomendējam ekskursijas iegādāties pirms lidojuma. Vietu skaits ierobežots!

Luksemburgas pilsētas ekskursija
20. jūnijs 11:00 no viesnīcas

Ekskursijas laikā apskatīsim Luksemburgas pilsētas nozīmīgākās vietas: Vecpilsētu, ar tās centrālo laukumu Place d’Armes, kurš katru otro sestdienu kļūst par sīkumtirgu, Konstitūcijas laukumu ar 1923. gadā celto kara memoriālu un 21 m augsto granīta pieminekli, sauktu Gelle Gra jeb Zelta kundzi, kas veltīts luksemburgiešiem, kas brīvprātīgi piedalījās 1. Pasaules karā, valdības ēkas un Lielhercogu pili, Tūkstošgades monumentu, Corniche –gājēju promenādi, sauktu par „Eiropas brīnišķīgāko balkonu” , kā arī Guillaume II laukumu, kurā atrodas pilsētas rātsnams un lielhercoga Viljama II statuja, Venceslas sienu un Alzettes ieleju ar tās neparastajiem nocietinājumiem. Atgriešanās viesnīcā ~ 15.00

Cena: 47 EUR (transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa kazemātos).

Esch-sur-Sûre – Viandena
21. jūnijs 09:00 no viesnīcas

Dienas pirmajā daļā dosimies uz Esch-sur-Sûre, kurā atrodas senatnīga auduma aušanas fabrika, ciemats un pilsdrupas. Vecā audumu fabrika tika pilnībā atjaunota un tagad darbojas kā muzejs. Tepat netālu, pie upes līkuma atrodas senākā Luksemburgas Lielhercogistes pils. Brīnišķīgs ir arī nelielais ciematiņš, kura ēkas un šaurās ieliņas maz mainījušās no Viduslaikiem. Tālāk ceļš vedīs uz Viandēnu, kuru apskatīsim pēc pusdienām vietējā restorānā. Viandēna pazīstama ar Viduslaiku kvartālu, pili, Viktora Hugo māju, pilsētas muzeju, Gotiskā stila baznīcām un klosteri. Ekskursijas ilgums ~ 10 stundas

Cena: 100 EUR (transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Viandēnas pilī un aušanas muzejā, pusdienas (iekļauts viens atspirdzinošais dzēriens vai alus vai vīna glāze).

Ekskursija uz Trīri (Vācija)
22. jūnijs 09:00 no viesnīcas

Trīre tiek uzskatīta par vecāko Vācijas pilsētu. Tā atrodas netālu no Vācijas un Luksemburgas robežas Mozeles ielejā starp vīnogulājiem apaudzētiem pakalniem. Trīre ir vissenākā kristiešu bīskapa uzturēšanās vieta uz Ziemeļiem no Alpiem. Pilsēta pazīstama ar savām labi saglabātajām romiešu un viduslaiku celtnēm no kurām slavenākās ir : Porta Nigra, Romiešu pirtis, amfiteātris u. c., kas līdz ar Sv. Pētera katedrāli un „Mūsu kundzes” baznīcu iekļautas UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Ekskursijas ilgums ~8 stundas

Cena: 95 EUR (transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, kuģīša biļete braucienam pa Mozeles upi ( ~ 2 stundas), pusdienas (iekļauts viens atspirdzinošais dzēriens vai alus vai vīna glāze)).

Ekskursija uz Mozelas ieleju un Bernarda – Masāra vīna darītavu
23. jūnijs 10:00 no viesnīcas

Ehternaha ir Millertāles reģiona jeb Luksemburgas Mazās Šveices centrs. Ekskursijas sākumā apskatīsim šo senatnīgo mazpilsētu, bet ekskursijas otrajā daļā dosimies uz Grevenmaheru – nelielu pierobežas pilsētiņu, kas atzīta par Luksemburgas vīndaru centru. Te apmeklēsim tauriņu dārzu un Bernarda – Masāra vīna darītavu, kurš ir galvenais Luksemburgas dzirkstošo vīnu ražotājs pēc tradicionālās metodes. Kopā ar vācu investoriem Bernarda – Masāra uzņēmumam pieder arī Fontesto pils un īpašums ‘Medoka augstiene’ Bordo. Ekskursijas ilgums ~6 stundas. Svarīgi! Ekskursijas laikā nav paredzētas pusdienas, aicinām paņemt ko iekožamu
līdzi.Ekskursija tik organizēta, ja pieteiksies vismaz 20 ceļotāji.

Cena: 75 EUR (transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi,), ieejas biļete Tauriņu dārzā, trīs vīnu degustācija Tionvila – Meca (Francija)).

24. jūnijs 08:00 no viesnīcas
Ekskursijas laikā apciemosim kaimiņzemi Franciju

Vispirms viesiosimies Tionvilā, kur ekskursija sāksies no tirgus laukuma. Tālāk apskatīsim Sv. Maksimina baznīcu, kas būvēta neoklasicisma stilā un Puces torni. Ekskursijas otrajā daļā apmeklēsim Mecu, kas ir Lotringas reģiona galvaspilsēta. Meca ir slavena ar savu arhitektūru – liela daļa no celtnēm būvēta no dzeltena kaļķakmens. Tā tiek saukta arī par „Zaļo pilsētu” un pēc parku un apstādījumu m2 uz vienu iedzīvotāju ierindojas 39. vietā pasaulē. Pilsētā apskatīsim slaveno Mecas katedrāli, Pompidū centru, mākslas un vēstures muzeju Cour d’Or. Ekskursijas ilgums ~ 12 stundas.

Cena: 90 EUR (transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (iekļauts viens atspirdzinošais dzēriens vai alus vai vīna glāze)).

Bērniem līdz 12 g. ekskursijas par puscenu!


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Visu informāciju par izbraukšanu, kā arī attiecīgos ceļojuma dokumentus jūs saņemsiet savā e-pastā aptuveni 2 dienas pirms ceļojuma sākuma!

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu: NOTEIKUMI

 

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!

4
14
549.00€

no
549.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma