Avio ceļojums uz Maltu – Atpūta un ekskursijas (no Tallinas)


CEĻOJUMA DATUMI:

  • 27.08.2020 - 03.09.2020
  • 10.09.2020 - 17.09.2020
  • 24.09.2020 - 01.10.2020
  • 08.10.2020 - 15.10.2020

Pamata komplekts no 339 €
+
Ekskursiju komplekts 169 €
 

Komplekts bez ekskursijām

no 498 €

standarta numurs 1/2 DBL

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (cenā iekļauts: lidojums + rokas bagāža + transfērs + viesnīca + brokastis + ekskursijas) vai 

komplekts bez ekskursijām (cenā iekļauts: lidojums + rokas bagāža + transfērs + viesnīca + brokastis).

Ja Jūs ceļojat viens, piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā – 210 € (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Ja ir kāda papildu informācija vai vēlmes, kas mums būtu jāņem vērā, norādiet tās komentāros pie ceļojuma rezervēšanas vai arī sazinieties ar mūsu konsultantiem!

Visu informāciju par izlidošanu Jūs saņemsiet savā e-pastā aptuveni 1-2 dienas pirms ceļojuma sākuma, tā būs pieejama arī mūsu mājaslapas sadaļā “IZBRAUKŠANA”. 

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzu, precizējiet aktuālās cenas un vietu skaitu, sazinoties ar mūsu konsultantiem! 


Pamata komplekts, cenā iekļauts:

lidojums Tallinn – Malta – Tallinn (Ryanair);

rokas bagāža – 1 neliela soma (40 х 25 х 20 cm);

7 naktis *** viesnīcā/ 6 brokastis (viena vieta divvietīgā numuriņā);

transfērs lidosta – viesnīca – lidosta.


Ekskursiju komplekts – 169 €, cenā iekļauts:

ekskursijas brauciens uz Valettu (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi);

ekskursijas brauciens uz Mdinu;

ekskursijas brauciens Maltas salas dienvidu daļā;

ekskursijas programma „Bruņinieku pilsētas”.


Papildus tiek apmaksāts (obligāti): 

ja Jūs ceļojat vienatnē, obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos numuriņos – 210 €;

viesnīcas Maltā var pieprasīt depozītu 50 € apmērā, kas tiek atgriezts pēc izmitināšanas termiņa beigām;

City tax naktī no cilvēka – 0.50 €;

ieejas biļetes apskates un izklaides vietās.


Papildus tiek apmaksāts (pēc vēlēšanās):

ekskursijas braucienu uz Gozo salu (prāmja biļete ir iekļauta cenā) 45 €;

kruīzs apkārt Maltai (ēdieni un dzērieni ir iekļauti cenā; minimāls tūristu skaits, lai kruīzs notiktu: 15 cilvēki) 40 €;

ekskursiju programmu „Paslēptie Maltas dārgumi” (minimāls tūristu skaits, lai ekskursija notiktu: 15 cilvēki) (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~12 €) 40 €;

nododamā bagāža 20 kg Tallinn – Malta (pēc tūres iegādes) 45 €

nododamā bagāža 20 kg Malta – Tallinn (pēc tūres iegādes) 45 €

pēc vēlēšanās piedāvājam vakariņas viesnīcā – 7 vakariņas (apmaksa, iegādājoties tūri) 105 €

nododamā bagāža līdz 10 кg (55х40х20 сm) turp-atpakaļ (pērkot tūri) 40 €

nododamā bagāža līdz 10 кg (55х40х20 сm) turp-atpakaļ (pēc tūres iegādes) 50 €

nododamā bagāža līdz 20 кg Tallinn – Malta (pērkot tūri) 35 €

nododamā bagāža līdz 20 кg Malta – Tallinn (pērkot tūri) 35 €

Priority līdz 10 кg Tallinn – Malta (pērkot tūri) piedāvājums ir ierobežotā daudzumā 15 €

Priority līdz 10 кg Tallinn – Malta (pēc tūres iegādes) piedāvājums ir ierobežotā daudzumā 25 €

Priority līdz 10 кg Malta – Tallinn (pērkot tūri) piedāvājums ir ierobežotā daudzumā 15 €

Priority līdz 10 кg Malta – Tallinn (pēc tūres iegādes) piedāvājums ir ierobežotā daudzumā 25 €;

fiksētas vietas autobusā – 15 € – pēc pieprasījuma.


Norādītajiem izlidošanas laikiem ir tikai informatīvs raksturs un ne vēlāk kā 1-2 dienas pirms lidojuma tas jāprecizē sadaļā Izbraukšanas grafiks

1. DIENA

Lidojums Tallinn – Malta (~12:00-15:00).
Ierašanās Maltā. Transferts uz viesnīcu. Iekārtošanās, atpūta.

2. DIENA

Brokastis.
Ekskursijas brauciens uz Maltas galvaspilsētu — Valletu (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).
Pilsētas pamatus ir ielicis Dižais Hospitaljēru ordeņa Maģistrs — Žans Parizo de la Valleta, kas arī devis nosaukumu jaunai galvaspilsētai 1566. gada martā. Mūsdienās Valleta ir arhitektu un militāru inženieru mākslas darbs, nelielā teritorijā satilpinot gan pilis, gan aizsargbastionus. Uz doto brīdi Valleta ir vienīga galvaspilsēta Eiropā, kas sākumā tika uzcelta uz papīra, un tad kādreiz neapdzīvotā zemesragā. Ekskursijas sākumā apmeklēsim augšējos Barakkas pilsētas dārzus, no kurienes paveras lieliskā Lielās Ostas panorāma. Pēc tam dosimies pastaigā pa pilsētu, apstājoties pie ievērojamākām celtnēm, kuras uzcēla Hospitaljēru ordeņa bruņinieki. Protams, ka apmeklēsim arī Sv. Jāņa katedrāli (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~10 €), kur ekspozīcijā atrodas vairāki Karavadžo mākslinieka darbi. Ekskursija beigsies pie Varenu Maģistru pils.
Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā. Atpūta pie jūras.

3. DIENA

Brokastis. Ekskursijas brauciens uz viduslaiku Maltas galvaspilsētu – Mdinu.
Kādreiz šajā vietā esot bijusi plaukstošā romiešu pilsēta, tad arābu laikos Mdina ir pārtapusi par citadeli, bet pēc spāņu atnākšanas — par greznu viduslaiku galvaspilsētu, kur vietējo bagātnieku majestātiskas pilis eksistē blakus klosteriem un mazām kapelām — ne jau velti karalis Alfonso dēvējis Mdinu par pērli savā kronī. Galvenā iela aizvedīs mūs uz Mdinas bastioniem, no kurienes paveras lielisks skats praktiski uz visu Maltu. Ekskursijas nobeigumā apmeklēsim Ta-Ali amatniecības centru, kur tiek ražoti praktiski visi suvenīri. Būs iespēja pavērot meistaru darbu, kā arī iegādāties stikla, sudraba un keramikas izstrādājumus.
Atgriešanās viesnīcā. Brīvs laiks.
Pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursiju programmu „Paslēptie Maltas dārgumi” – papildu maksa 40 € (minimāls tūristu skaits, lai ekskursija notiktu: 15 cilvēki) (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~12 €).
Sv. Antonija botāniskais dārzs, kas atrodas Attard pilsētā, tika dibināts 17.gs. sākumā. Dārzā ir ļoti liels augu skaits, kas nav raksturīgs Maltai. Šeit aug palmas, cipreses, brīnišķīgas puķes; mauriņos lepni pastaigājas pāvi, bet dīķos lēnām peld gulbji.
Mosta ir viena no senākajām Maltas pilsētām, kaut gan izskatās diezgan tradicionāli. Šeit atrodas viena no iespaidīgākajām katedrālēm Eiropā – Rotonda Mosta, kas ir slavena ar tās izmēriem un likteni. Katedrālē vienlaicīgi var justies komfortabli 2 000 ticīgo. Katedrāles arhitektūras projekta pamatā ir Romas Panteona plāns. 1942. gadā uz katedrāles jumta nokrita divas bumbas, viena no tām ir izlauzusi katedrāles kupolu un iekrita iekšā, kur tajā laikā ir notikusi mise, 300 cilvēkiem to redzot savām acīm. Neviena no bumbām tā arī neuzsprāga, kas tiek uzskatīts par brīnumu (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~2 €).
Parisio pils atrodas Našaras pilsētā, tā tika celta 19.gs. beigās. Apkārt pilij atrodas grezni dārzi, pateicoties šo dārzu skaistumam pils ir ieguvusi savu neoficiālo nosaukumu „Maltas Versaļa” (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~10 €).
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

4. DIENA

Brokastis. Brīva diena, atpūta pie jūras vai pēc vēlēšanās piedāvājam doties kruīzā apkārt Maltai (papildu maksa 40 € (ēdieni un dzērieni ir iekļauti cenā; minimāls tūristu skaits, lai kruīzs notiktu: 15 cilvēki)).
Tikai dodoties šajā kruīzā, Jums būs iespēja ieraudzīt tās apskates vietas, kas nav redzamas tiem cilvēkiem, kas ceļu ar autotransportu. Piemēram, tās ir majestātiskās Dingli klintis, kuru augstums ir 250 m, Papaja ciemats, kur tika filmēta komēdija ar Robinu Viljamsu galvenajā lomā, kā arī tieši šī kruīza laikā Jums būs iespēja iepazīt valsts trešo salu – Komino salu, kā arī papeldēt Zilās lagūnas dzidrajos ūdeņos.
Nakts viesnīcā.

5. DIENA

Brokastis.
Ekskursijas brauciens Maltas salas dienvidu daļā.
Ekskursija aizvedīs mūs uz Marsašloka zvejnieku ciematiņu, kur tieši gar līča krastu ar krāsainām zvejnieku laivām stiepjas tirdzniecības rinda. Tālāk dosimies uz slaveno Zilo Grotu, kur var doties nelielā izbraukumā ar laivu un apskatīt virkni grotu ar tirkizzilajiem ūdeņiem un varenām piekrastes klintīm (izbraukums ar laivu tiek apmaksāts papildus pēc vēlēšanās ~ 8 €).

Dienas turpinājumā ekskursijas brauciens „Bruņinieku pilsētas”. 

Jūs izbrauksiet cauri trim pilsētām, kas ne reizi vien ir izturējušās ienaidnieku uzbrukumus: Sengleja, Kospikua un Vittoriosa, kur sākumā, ierodoties Maltā 1530. gadā, apmetās Hospitaleru Ordenis. Redzēsim arī pirmās pilis, kapelas, Inkvizitora pili, pirmos nocietinājumus un Ordeņa galeru piestātnes vietu.
Atgriešanās viesnīcā. Atpūta pie jūras.

6. DIENA

Brokastis.
Atpūta pie jūras.

7. DIENA

Brokastis. Brīva diena pie jūras vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursijas braucienu uz Gozo salu (papildu maksa 45 € (prāmja biļete ir iekļauta cenā)).
Pēc 20 min. ilgas pārceltuves ar prāmi (prāmja biļetes cena ~5 €), mēs it kā nokļūstam citā pasaulē. Gozo ir zaļāka un mierīgāka sala, dzīve te plūst mēreni, saskaņā ar sen izveidotajām tradīcijām. Bet apskates objektu ziņā Gozo nemaz nav sliktāka par Maltu! Šeit atrodas senākais neolītisks komplekss Džgante (ieejas biļetes par papildus maksu 8 €). Īpašas uzmanības cienīga ir baznīca Ta-Pinu, kur atrodas brīnumaina svētbilde. Šodien tā ir svētceļojumu vieta ne tikai maltiešiem, bet arī iebraucējiem. Brauciens uz Gozo būtu nepilnīgs bez vietas, kur pavisam nesen ir atradies Zilais logs – unikāls dabas brīnums. Eksistējot vairākus gadu tūkstošus, logs ir sagruvis 2017. gada 13. martā. Pēc vēlēšanās, brauciens ar laivu (papildu maksa ~4 €).
Iepazīšanās ar Gozo turpināsim salas galvaspilsētā – Viktorijā, kuru vietējie iedzīvotāji pēc ieraduma sauc par Rabatu, bet augšējo nocietināto daļu – Citadella. Brīvajā laikā tur var nogaršot tradicionālās maltiešu uzkodas – vietējo sieru, sautētu trusi, olīvas, maizi ar tomātiem, kaperiem un olīveļļu un protams, nobaudīt to kopā ar glāzi vietējā vīna.
Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā. Atpūta pie jūras.

8. DIENA

Agro no rīta numuriņu atbrīvošana.
Transferts uz lidostu. Malta – Tallinn (~06:45-11:35)
Ierašanās Tallinā.


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu

Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu

Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika

Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)

Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera.

Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu NOTEIKUMI

 

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!