Avio ceļojums uz Nīderlandi – Holande – Keukenhofas ziedu parks un ziedu parāde

Hot tour

CEĻOJUMA DATUMI:

  • 01.04.2020 - 06.04.2020
  • 15.04.2020 - 20.04.2020
  • 22.04.2020 - 27.04.2020 - GARANTĒTS

Pamata komplekts no 269  
+
Ekskursiju komplekts 179  
Komplekts bez ekskursijām
no 438 €
standarta numurs 1/2 DBL
Beļģija
6
20
269.00€
179.00€
438.00€

no
269.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (cenā iekļauts: lidojums + 1 maza soma + transfērs + viesnīca + brokastis + ekskursijas) vai 

komplekts bez ekskursijām (cenā iekļauts: lidojums + 1 maza soma + transfērs + viesnīca + brokastis).

Ja Jūs ceļojat viens, piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā – 180 € (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Ja ir kāda papildu informācija vai vēlmes, kas mums būtu jāņem vērā, norādiet tās komentāros pie ceļojuma rezervēšanas vai arī sazinieties ar mūsu konsultantiem!

Visu informāciju par izlidošanu Jūs saņemsiet savā e-pastā aptuveni 1-2 dienas pirms ceļojuma sākuma, tā būs pieejama arī mūsu mājaslapas sadaļā “IZBRAUKŠANA”. 

Lūgums pievērst uzmanību tam, ka tūres cena var mainīties sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu!

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzu, precizējiet aktuālās cenas un vietu skaitu, sazinoties ar mūsu konsultantiem! 


Pamata komplekts, cenā iekļauts

lidojums Rīga – Šarleruā – Rīga (Ryanair);

rokas bagāža: neliela soma (40х20х25 cm);

transfērs;

5 naktis  3 * viesnīcā pēc Fortūnas sistēmas (viena vieta divvietīgā numuriņā);

4 x brokastis viesnīcā;

grupas vadītāja pakalpojumi.


Ekskursiju komplekts – 179 , cenā iekļauts:

ekskursija Amsterdamā;

ekskursija Briselē;

ekskursija Brigē ;

ekskursijas brauciens “Antverpene-Gente”;

došanās uz Keukenhofas ziedu parku (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes: pieagušajiem ~ 19 €, bērniem 4-17 gadi – 9 €, bērniem līdz 3 gadiem bez maksas).


Papildus tiek apmaksāts (obligāti)

obligātā piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu numuriņā – 180 €;

nodoklis par dzīvošanu viesnīcā Beļģijā – 1.50-2.00 € par nakti (atkarīgs no reģiona);

ieejas biļetes apskates un izklaides vietās.


Papildus tiek apmaksāts (pēc vēlēšanās):

brauciens ar kuģīti pa Amsterdamas kanāliem – 15 €;

priority bagāža (10 kg), atļautie izmēri (55x40x20 cm) – 15 € (pērkot tūri) / 25 € (pēc tūres iegādes) / vienā virzienā ( piedāvājums ir ierobežots);

nododamā bagāža līdz 10 kg, atļautie izmēri (55x40x20 cm) – 20 € (pērkot tūri) / 25 € (pēc tūres iegādes) / vienā virzienā;

nododamā bagāža līdz 20 kg – 35 € (pērkot tūri) / 45 € (pēc tūres iegādes) / vienā virzienā;

fiksētas vietas autobusā – pēc pieprasījuma (15 €/pers.).


CEĻOJUMA PROGRAMMA

Norādītajiem izlidošanas laikiem ir tikai informatīvs raksturs un 1-2 dienas pirms lidojuma tas jāprecizē sadaļā “IZBRAUKŠANA”. 

ZIEDU PARĀDE TŪRE NO 22.04.2020-27.04.2020

1. DIENA

Lidojums Rīga-Šarleruā (~11:45-13:15).

Ceļš uz Briseli, ekskursija pilsētā.

Briseles vēsturiskais centrs ir sadalīts divās daļās — Augšpilsētā un Lejaspilsētā. Lejaspilsētā kopš seniem laikiem ritēja parasto ļaužu dzīve, te tirgoja, attīstīja arodus un rūpniecību. Augšpilsētā, savukārt, atradās greznas pilis un muižas. Tieši te ir saglabāts vēsturiskais plānojums un lielākā vēsturisko ēku daļa. Vēsturiskajā daļā arī atrodams lielākais Briseles apskates objektu skaits.

Tuvumā atrodas vēl kāda grandioza celtne — Karaļa pils, kuru uzcēla 16.gs. Par spīti nosaukumam, karalis nekad te nav dzīvojis – ēka kalpoja par maizes ceptuvi, tiesas namu un pat par cietumu. Pašlaik te atrodas Briseles komunālais muzejs, kuru varēsi apmeklēt brīvajā laikā. Tikai dažus metrus no galvenā laukuma atrodams Briseles vispopulārākais apskates objekts, leģendārais Manneken Pis — strūklaka „Čurājošais puisēns”.

Viena no ievērojamākajām Augšpilsētas celtnēm ir 18.-19.gs. celtā Karaļa pils. Mūsdienās tā ir Beļģijas karaļa rezidence, ko ieskauj pasakaini skaists dārzs. Vēl viens Briseles simbols ir Atomium – milzīga tērauda sirreālisma skulptūra, kas Briselei nozīmē aptuveni to pašu, ko Eifeļa tornis Parīzei. Te ir ierīkots arī zinātnes muzejs. Briselē ir arī virkne citu ievērojamu vietu: Triumfa arka, Eiropas Komisijas ēka, kā arī Mihaila un Gudulas katedrāle.

Ceļš uz viesnīcu Beļģijas teritorijā. Iekārtošanās 3* viesnīcā Beļģijas teritorijā, atpūta.

2. DIENA

Brokastis.
Ekskursijas brauciens “Antverpene-Gente”.  

Visi Antverpenes apskates objekti atrodas tās vēsturiskajā daļā. Pilsētas centrs atrodas upes Šeldas krastā, kur kādreiz bija viduslaiku aizsardzības cietoksnis. Tālāk uz Austrumiem atrodas skaistā Sten pils, kur atrodas Nacionālais jūras muzejs. Par galveno pilsētas apskates objektu  var nosaukt Grote Markt laukumu pašā pilsētas centrā (tulkojumā – Lielais Tirgus).

Te arī ir Rātsnams, kuru uzcēla jauktā gotikas un renesanses stilā. Iespaidīgi izskatās arī gotiskā Jaunavas Marijas katedrāle, kas tika uzcelta 14.gs. Tās torņa augstums sasniedz 123 m, bet iekšā glabājas četras Rubensa gleznas, kuras uzskata par Antverpenes dārgumu.

Jūs varēsiet apmeklēt slaveno Pelikan Štrasse, kur ir virkne juvelierizstrādājumu veikaliņu, kuros varēsiet iegādāties rotas ar briljantiem par ļoti pieņemamu cenu. Antverpene ir lielākais pasaules centrs briljantu apslīpēšanas un pārdošanas ziņā.

Tālāk dosimies uz Genti.

Gentes pilsētai ir izdevies saglabāt neatkārtojamu viduslaiku atmosfēru, caurvijot visas tās mazās ieliņas, karu laikā pilsēta gandrīz nemaz nav cietusi, centrā ir ļoti daudz senlaicīgu ēku. Šeit ir daudzas gotikas katedrāles, viduslaiku rātsnams un zvanu tornis, lai pievērstu pilsētnieku uzmanību dažādiem notikumiem. Kanālu un nelielu tiltiņu esamība piešķir Gentei omulīguma atmosfēru un atgādina par tuvumā esošo Brigi. Visinteresantākā celtne pilsētā, bez šaubām, ir pils. Pils tika uzcelta 12.gs., kalpojot ne tikai kā grafu rezidence, bet arī kā monētu kaltuve. Brīvs laiks.

Atgriešanās viesnīcā.

3. DIENA

Brokastis.

Ceļš uz Amsterdamu. Ekskursija Amsterdamā.

Apskates ekskursija  ietver sevī visu galveno Amsterdamas apskates objektu izpēti – Karaļa pils, Jaunā un Vecā baznīca, Berlage birža, Centrālā stacija, Čainatauna un Svētā Olofa kapela, begīni-māsu pagalms un senākie Amsterdamas nami, un daudz kas cits. Amsterdama ir pazīstama visā pasaulē ar saviem daudzajiem kanāliem. Vēl Pēteris I novērtēja šīs skaistās pilsētas celtnieku drosmi un tālredzību. 

Brīvs laiks, pēc vēlēšanas brauciens ar kuģīti pa Amsterdamas kanāliem (papildu maksa ~15 €).

Atgriešanās viesnīcā.

4. DIENA

Brokastis. Došanās uz Keukenhofas ziedu parku. Brīvs laiks parka apmeklējumam (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes pieagušie ~ 19 €, bērni 4-17 gadi – 9 €, bērniem līdz 3 gadiem bez maksas).

Keukenhofas dārzs, kas aizņem 32 ha, ir slavens visā Nīderlandē ar tās ziediem un milzīgām tulpju dobēm. Parkā aug 4.5 milj. tulpju, 100 dažādas šķirnes. Te ir trīs oranžērijas:  pirmajā ir dažādu šķirņu un krāsu tulpes, zeltainās narcises un kupli ceriņi, otrā – greznas sārtās rozes, bet trešā – neticami izsmalcinātas orhidejas. 1840. gadā parku projektēja ainavas arhitekti – Zohēri, kas savulaik projektēja Vondelpark iekārtošanu Amsterdamā. Mūsdienās Keukenhofas parku katru gadu apmeklē vairāk nekā 800 000 tūristu no visas pasaules. Šo parku dēvē par vienu no populārākajiem apskates objektiem pasaulē.

Parks atrodas Lisse pilsētiņā (Lisse) un atvērts tikai divus mēnešus gadā – no marta vidus līdz maija vidum.

(Informācija tūrei 22.04.2020) 

25. aprīlī netālu no ziedu parka norisināsies slavenais ziedu parāde. Ikgadējais ziedu parāde ir krāšņo krāsu un garīgo aromātu svētki. 20 lielus plostus un 30 ratus, kas bagātīgi rotāti ar ziediem, veic 42 kilometru pārbraukšana no Nordveika uz Hārlemu.

Atgriešanās viesnīcā, atpūta.

5. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Došanās uz Brigi, ekskursija.

Brige nav tikai Beļģijas šokolādes galvaspilsēta, bet arī viena no skaistākajām Eiropas pilsētām, ko raksturo krāšņās gotiskā stila celtnes un skaistie pilsētas kanāli. Brige ir arī svarīgs ekonomiskais centrs. 20.gs. beigās ārpus vēsturiskās pilsētas daļas tika uzcelta moderna jūras osta. Brīvs laiks.

Ceļš uz *** viesnīcu lidostas apkārtnē, iekārtošanās, atpūta.

6. DIENA

Agri no rīta numuriņu atbrīvošana. Ceļš uz lidostu.

Lidojums Šarleruā – Rīga (~8:10 – 11:35).

Ierašanās Rīgā.


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Lūgums pievērst uzmanību tam, ka tūres cena var mainīties sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu!

 

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “IZBRAUKŠANA” 1-2 dienas pirms brauciena.

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas.

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību, neizmainot pašu tūres programmu.

Brīvais laiks būs paredzēts, ja nebūs neparedzētu apstākļu, satiksmes sastrēgumu un citas atkāpes no grafika.

Ekskursijas notiek krievu valodā. 

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.

Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti.

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņu un nepilsoņu pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Aviokompānija Ryanair un Wizz Air nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlaties sēdēt kopā, precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžeriem.

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu: NOTEIKUMI

 

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!

Beļģija
6
20
269.00€
179.00€
438.00€

no
269.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma