Avio ceļojums uz NORVĒĢIJU – Norvēģijas Fjordi (no Tallinas)

CEĻOJUMA DATUMI:

  • 06.08.2020 - PĒC PIEPRASĪJUMA
  • 22.08.2020 - 25.08.2020

Pamata komplekts no 219 €

+

Ekskursiju komplekts 159 €

 

Komplekts bez ekskursijām

no 378 €

standarta numurs 1/2 DBL

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (cenā iekļauts: lidojums + rokas bagāža + transfērs + viesnīca + brokastis + ekskursijas) vai 

komplekts bez ekskursijām (cenā iekļauts: lidojums + rokas bagāža + viesnīca + brokastis).

Ja Jūs ceļojat viens, piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā – 105 € (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Ja ir kāda papildu informācija vai vēlmes, kas mums būtu jāņem vērā, norādiet tās komentāros pie ceļojuma rezervēšanas vai arī sazinieties ar mūsu konsultantiem!

Visu informāciju par izlidošanu Jūs saņemsiet savā e-pastā aptuveni 1-2 dienas pirms ceļojuma sākuma, tā būs pieejama arī mūsu mājaslapas sadaļā “IZBRAUKŠANA”. 

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzu, precizējiet aktuālās cenas un vietu skaitu, sazinoties ar mūsu konsultantiem! 


Pamata komplekts, cenā iekļauts:

lidojums Tallin – Oslo – Tallin (Airbaltic);

dzīvošana viesnīcā 4 * ar brokastīm (divvietīga izvietošana);

rokas bagāža līdz 8 kg (55 х 45 х 25 cm).


Ekskursiju komplekts – 159 €, cenā iekļauts:

ekskursija Oslo;

ekskursija Bergenā;

brauciens uz norvēģu fjordiem (biļetes tiek apmaksātas papildus);

transporta pakalpojumi brauciena laikā;

transfērs: lidosta – viesnīcā – lidosta.


Papildus tiek apmaksāts (obligāti): 

ja Jūs ceļojat vienatnē, obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos numuriņos – 105 €;

ieejas biļetes apskates un izklaides vietās.


Papildus tiek apmaksāts (pēc vēlēšanās):

brauciens uz fjordu reģionu ar kuģīti (papildus tiek apmaksāta biļeti uz kuģīša 50 €);

fiksētas vietas autobusā – 15 € – pēc pieprasījuma.


Norādītajiem izlidošanas laikiem ir tikai informatīvs raksturs un ne vēlāk kā 1-2 dienas pirms lidojuma tas jāprecizē sadaļā Izbraukšanas grafiks

FJORDI – VIENS NO NEDAUDZAJIEM NORVĒĢU VĀRDIEM, KAS IR  KĻUVIS STARPTAUTISKS. AR ŠO VĀRDU APZĪMĒ – ŠAURU, DZIĻU UN BIEŽI VIEN  GARU UN SAZAROTU  LEDĀJA VEIDOTU JŪRAS LĪCI AR STĀVIEM, KLINŠAINIEM KRASTIEM. ŠIS DABAS BRĪNUMS RADĀS PIRMS TŪKSTOŠIEM GADU, KAD UPES UN LEDĀJI IZNĪCINĀJA KALNU IELEJAS, KURAS GALU GALĀ APPLUDINĀJA  JŪRA , VEIDOJOT VAIRĀK NEKĀ 1000 METRU  DZIĻUS LĪČUS. MŪSDIENĀS ŠĪS VIETAS IR IDEĀLI PIEMĒROTAS MAKŠĶERĒŠANAI, LAIVOŠANAI UN CITIEM ATPŪTAS UN TŪRISMA VEIDIEM. NORVĒĢIJĀ IR SIMTIEM FJORDU, KURUS IR VĒRTS APMEKLĒT!

1. DIENA

Lidojums Tallin – Oslo (precīzu tikšanās laiku un vietu, skatīt  mūsu mājas lapā sadaļā “Klientiem/izbraukšanas grafiks ” 2 dienas pirms ceļojuma).

Ierašanās Oslo pilsētā

Ekskursija Oslo pilsētā :

Oslo atrodas gleznaina, simts kilometru garā Oslo-fjorda sākumā, bet pilsētas sastāvā ietilpst ne tikai kontinentālā daļa,  uz kura  tā atrodas, bet arī 40 salas, katra no kurām var apburt ar savu neatkārtojamo unikalitāti.  Šī pilsēta ir īpaša, ne tikai tāpēc, ka ir Norvēģijas galvaspilsēta, šeit vēsturiskie objekti mijās ar mūslaiku celtnēm. Katra pilsētas iela no centra līdz pašai nomalei – ir Jūsu uzmanības vērta. Gleznaino pakalnu ainavas mijās ar mežiem un salu skatiem. Šai pilsētai nav raksturīgs dedzīgums ,taču tā  apburs Jūs ar savu spontānumu, tīrību un ar patīkamu miera un harmonijas atmosfēru.

Brīvais laiks.

Apmešanās Oslo 4*viesnīcā.

Nakts viesnīcā.

2. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Tālāk Jūs gaida brauciens uz fjordu reģionu.

Norvēģija. Tieši šeit atrodas brīnišķīgi ūdenskritumi, kas bagātīgi dāvina savus kristāldzidros ūdeņus  upēm un līčiem.Tieši šeit tūristi var izbaudīt pasakaino ledāju spīdumu, kuri ir redzami apkārtnes kalnu virsotnēs. Apmeklējot šo unikālo vietu , jūs burtiski ienirsiet teiku un leģendu pasaulē par  troļļiem un senajiem vikingiem – varonīgajiem kareivjiem un jūras braucējiem, kuri kādreiz bija visas Eiropas kontinenta lielākais drauds. Ledus, polārblāzma zeme. Jāteic, ka tieši šeit dzimst tikai vikingi un valkīras, kuriem nekas nespēj kaitēt, nedz aukstums, necaurejami meži un skarbā ziemeļu daba.

Šīs valsts galvenais apskates objekts ir slavenie Norvēģijas fjordi! Katru gadu šeit ierodas tūristi no visas pasaules! Jo Norvēģijas fjordi ir iekļauti JUNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, un viens no tiem ir Nerej-fjords.

Nerej-fjords atrodas Rietumu Norvēģijā fjordu reģiona centrālajā daļā.

Brauciens Bergenu. Pa ceļam apstāsimies pie viena no lielākajiem ūdenskritumiem Norvēģijā – Tvindefossen ūdenskrituma. Tas ir ļoti skaits un ērti sasniedzams ūdenskritums, tāpēc šī vieta ir viena no visvairāk apmeklētākajām Norvēģijā. Tiesa, tam ir arī vēl viens izskaidrojums. Kā vēstī leģenda, ūdenskritums ūdens vairo „vīrieša spēku” un tas atgriež un saglabā jaunību

Iekārtošanās viesnīcā Bergenas apkārtnē.

Nakts viesnīcā.

3. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Bergenas centru ar sabiedrisko transportu (biļetes sabiedriskajam transportam tiek apmaksātas atsevišķi ~ 4.5 €).

Ekskursija Bergenā. Bergena ir otra lielākā pilsēta Norvēģijā. Bagāta vēsture šeit cieši savijas ar mūsdienīgumu. No šejienes sākas ceļš uz visskaistākajiem fjordiem Norvēģijā. Norvēģijas mērogā Bergena tiek uzskatīta par lielu pilsētu, tomēr te valda mājīguma atmosfēra, kas drīzāk raksturīga nelielām pilsētām. Iedzīvotāji ļoti lepojas ar savas pilsētas skaistumu un daudzveidību, ar jūras, tirdzniecības un kultūras tradīcijām. Vienmēr draudzīgi, vietējie iedzīvotāji ar prieku parādīs ceļu vai dalīsies ar interesentu informāciju.

Pilsētas vēstures pirmsākumi, kurai ir jau nu vairāk par 900 gadiem, jāmeklē vikingu laikmetā. Kā viens no Hanzas savienības atbalstītājiem, Bergena vairāku gadsimtu garumā kalpoja par plaukstošu tirdzniecības centru starp Norvēģiju un pārējām Eiropas valstīm. Bryggen Hanzas krastmala – galvenā pilsētas vēsturiskā apskates vieta – iekļauta UNESCO objektu sarakstā. Šeit atrodas virkne restorānu, kafejnīcu, bāru, suvenīru bodīšu un daži muzeji. Senie Bergenas rajoni – tā ir dzīva un pārskatāma vēsture. Bryggen Hanzas krastmala, Zivju tirgus, Fløibanen funikulieris, Akvārijs – tās ir tikai dažas apskates vietas garajā sarakstā, kas jāredz Bergenā – pilsētā, kuru ieskauj septiņi kalni.

Izmitināšana Oslo apkārtne viesnīcā . Atpūta

4. DIENA

Viesnīcas brokastis

Atbrīvojiet brīvo laiku pirms pusdienām.

Transfērs lidostā.

Reģistrēšanās reisā.

Lidojums uz Tallinu.


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu

Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu

Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika

Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)

Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera.

Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu NOTEIKUMI

 

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!