Avio ceļojums uz Portugāli – Azoru salas valsts svētkos – Neat Hotel Avenida 3 *


CEĻOJUMA DATUMS:

  • 14.11.2020 - 17.11.2020

Cena no 699 € 

Standarta numurs 1/2 DBL

Portugāle
4
14
699.00€

no
699.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts (cenā iekļauts: lidojums + bagāža + transfēri + viesnīca + brokastis).

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu  – 65 €.

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Ja ir kāda papildu informācija vai vēlmes, kas mums būtu jāņem vērā, norādiet tās komentāros pie ceļojuma rezervēšanas vai arī sazinieties ar mūsu menedžeriem!

Visu informāciju par izbraukšanu, kā arī attiecīgos ceļojuma dokumentus jūs saņemsiet savā e-pastā aptuveni 2 dienas pirms ceļojuma sākuma!

Aktuālās cenas, apstiprinājuma un izmitināšanas iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar mūsu menedžeriem!


Pamata komplekts, cenā iekļauts:

Rīga – Ponta Delgada – Rīga (05:00-08:30/21:00-05:40);

nododamā bagāža 10 kg + 5 kg rokas bagāža;

transfēri;

izmitināšana viesnīcā Neat Hotel Avenida 3 * ar brokastīm;

Ir iespējama izmitināšana arī Marina Atlantico 4 * (pamata komplekts 799 €)


Ekskursiju programma (pēc izvēles):

Rekomendējam ekskursijas iegādāties pirms lidojuma. Vietu skaits ierobežots!

Pontas Delgadas pilsēta un Sete Cidades ezeri
14. novembris 09:30 no viesnīcas

Pirmās dienas ekskursija ievaddaļa tiks veltīta Sau Migela salas galvaspilsētas Pontas Delgadas izpētei, kuru gida pavadībā izstaigāsim kājām. Pa pilsētas galveno avēniju dosimies apskatīt pilsētas Domes ēku, ievērojamākās baznīcas Matriza, “Cerību konventu” ar tā svētnīcu un Veco Jezuītu koventu, kas lepojas ar skaistāko baroka fasādi Azoru salās. Paviesosimies arī pilsētas tirgū.Pēc pusdienām mūsu ceļš vedīs uz Sete Sidades jeb Septiņu pilsētu kalniem. Pa Dienvidrietumu ceļu, gar okeāna piekrasti un zaļām pļavām dosimies līdz pirmajai pieturai – skatu laukumam Višta du Rei. No šejienes paveras elpu aizraujoša panorāma uz Sete Cidades ezeriem – vienu zilā, bet otru zaļā krāsā, kas izvietojušies milzīgā vulkāna krāterī. Eksursija turpināsies pa burvīgiem lauku ceļiem, kas skatienam pavērs salas ziemeļu un dienvidu piekrastes pagarinājumus, kā arī centrālās daļas kalnus. Ekskursijas noslēgumā apmeklēsim arī siltumnīcas, kur nogatavojas slavenie Azoru salu ananāsi.

Ekskursijas ilgums ~ līdz 18:00.

Cena: 60 EUR (transports, radioaustiņas, pusdienas (vīns, atspirdzinošie dzērieni un kafija iekļauti) un krieviski runājoša gida pakalpojumi).

Ekskursija uz Sau Migela salas ziemeļaustrumiem
15. novembris 09:00 no viesnīcas

Izbrauksim no Pontas Delgadas un vispirms apstāsimies pludmalē Ribeira Kente ( Ribeira Quente). Pēc īsas pastaigas okeāna krastā, dosimies uz Ponta da Madrugada – vienu no pašiem ievērojamākajiem salas skatu laukumiem, no kura aplūkojams bezgalīgais Atlantijas okeāns. Tālāk mūsu ceļš vedīs uz Povoacao- munipalitāti Sau Migelas dienvidaustrumu daļā, kur apmetās salas pirmie iemītnieki. Ekskursija turpināsies uz salas ziemeļaustrumiem, kas ir Sau Migela salas vismazāk apdzīvotais rajons. Ciemata Nordeste restorānā nobaudīsim pusdienas un tālāk dosimies uz botānisko parku Ribeira duš Kalderoeš ar pašu gleznaināko salas ūdenskritumu Līgavas plīvurs. Ainavām un ciematiem mainoties, nonāksim skatu laukumā Saltu du Kavalu (Salto do Cavalo) no kura var redzēt divus salas lielākos vulkāniskos kompleksus Povoasau un Furnas. Pēc tam atgriezīsimies Pontā Delgadā. Ekskursijas ilgums ~ līdz 17:30.

Cena: 60 EUR (transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (vīns vai alus, atspirdzinošie dzērieni un kafija iekļauti).

Terseira 16. novembris
07:00 Izbraukšana no viesnīcas uz lidostu; 08:40 Izlidošana uz Terseiras salu ar vietējo aviolīniju lidmašīnu; 09:20 Ierašanās Terseirā

Vispirms dosimies Serra do Cume kalnu grēdas virzienā, kur skatu laukumā varēsim aplūkot salas plašumus. Nākamais pieturas punkts būs neaktīvs vulkāns Brasil, no kura skatu laukuma paveras panorāma pāri pusei no Terseiras salas, salas galvaspilsētai Angra do Heroismo un lielākajam spāņu būvētajam fortam Castelo de Sao Juao Batista, kas atrodas vulkāna pakājē. Pēc pusdienām vietējā restorānā, dosimies uz salas ziemeļu piekrasti, kur atrodas Biscoitos ciemats, kas slavens ar savu vīna muzeju. Te apskatīsim vīnogulāju dārzus un degustēsim vietējo vīnu. Okeāna piekrastē redzēsim brīnišķīgus sastingušas lavas izveidotos dabiskos peldbaseinus, kuros, labvēlīgu laika apstākļu gadījumā, varēs arī nopeldēties. Terseiras salas ekskursijas laikā apmeklēsim arī unikālo dabas veidojumu – Algar do Carvao alu, kas atrodas izdzisušā vulkānā. 18:00 transfērs uz Terseiras salas lidostu; 19:25 izlidošana uz Sau Migela salu; 20:05 ierašanās Sau Migela salā un transfers uz viesnīcu.

Ekskursijas ilgums ~ līdz 20:30. *Ekskursijas pēdējais iegādes termiņš – 17.oktobris!

Cena: 285 EUR (lidmašīnas biļete, transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Algar do Carvao, vīna degustācija un pusdienas (vīns, atspirdzinošie dzērieni un kafija iekļauti).

Ekskursija uz Uguns ezeru, Furnas ieleju un Terra Nostra parku
17. novembris 09:00 no viesnīcas

Vispirms dosimies salas dienvidu piekrastes virzienā garām Barosa kalnam, no kura virsotnes var pārredzēt abus salas krastus. Pēc tam, dodoties uz ziemeļiem, rāmais Uguns ezers un brīnišķīgā ainava tam visapkārt, būs labi pārskatāma. Pēc tam dosimies uz Santa Iria skatu laukumu, no kura labi pārskatāma salas ziemeļu piekraste. Turpinot ceļu ziemeļu virzienā, apstāsimies pie Gorreanas tējas fabrikas un plantācijām, lai apskatītu tējas krūmiem apaugušās terases, iepazītos ar fabrikas darbību un nobaudītu tasi vietējās tējas vai fabrikā ražoto saldējumu, kas skaitās pats garšīgākais salā. No skatu laukuma Piku du Ferru varēs apbrīnot salas lielāko un vecāko vulkāna krāteri,
kurā atrodas Furnas ezers un spa. Šeit pieejami 22 ārstniecisko minerālūdens veidu. Pirms pusdienām apstāsimies Furnas ezera krastā, kur būs iespēja vērot, kā no vulkāniskas ielejas dzīlēm tiek izvilkti milzīgi katli ar gaļas un dārzeņu sautējumu ( Cozido), kuru pēc tam vietējie restorāni piedāvās nobaudīt pusdienās. Pēc pusdienām, pastaiga romantiskajā Terra Nostra parkā. Parkā atrodas arī termisko ūdeņu peldbaseins, kurā būs iespēja nopeldēties (iesakām līdzi ņemt tumšas krāsas peldkostīmu/peldbikses). Tālāk mūsu ceļš vedīs uz Furnas ielejas karstajiem un minerālūdens avotiem, kuri ir unikāls vulkānisks elements Azoru salās.

Ekskursijas ilgums ~ līdz 17:30
Cena: 70 € (transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (vīns, atspirdzinošie dzērieni un kafija iekļauti), ieejas maksa Terra Nostra parkā un Furnas ezera fumarolu zona

18:30 transfērs no viesnīcas uz lidostu
21:00 izlidošana uz Rīgu

Bērniem līdz 12 g. ekskursijas par puscenu!


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Visu informāciju par izbraukšanu, kā arī attiecīgos ceļojuma dokumentus jūs saņemsiet savā e-pastā aptuveni 2 dienas pirms ceļojuma sākuma!

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu: NOTEIKUMI

 

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!

Portugāle
4
14
699.00€

no
699.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma