Avio ceļojums uz PORTUGĀLI – Lisabona (8 dienas)


CEĻOJUMA PERIODS:

  • 01.09.2020 - 30.03.2021

Pamata komplekts no 469 €

+
Ekskursiju komplekts 189 €
 

Komplekts bez ekskursijām

no 648 €

standarta numurs 1/2 DBL

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (cenā iekļauts: lidojums + rokas bagāža + transfērs + viesnīcas + brokastis + ekskursijas) vai 

komplekts bez ekskursijām (cenā iekļauts: lidojums + rokas bagāža + transfērs + viesnīcas + brokastis).

Ja Jūs ceļojat viens, piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Ja ir kāda papildu informācija vai vēlmes, kas mums būtu jāņem vērā, norādiet tās komentāros pie ceļojuma rezervēšanas vai arī sazinieties ar mūsu konsultantiem!

Visu informāciju par izlidošanu Jūs saņemsiet savā e-pastā aptuveni 1-2 dienas pirms ceļojuma sākuma, tā būs pieejama arī mūsu mājaslapas sadaļā “IZBRAUKŠANA”. 

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzu, precizējiet aktuālās cenas un vietu skaitu, sazinoties ar mūsu konsultantiem! 


Pamata komplekts, cenā iekļauts:

lidojums Rīga – Lisabona – Rīga;

rokas bagāža: 1 vieta (55x40x23 cm) + 1 personīga soma (30х40х10 cm), kas kopsummā nepārsniedz 8 kg;

grupas transferts lidosta – viesnīca – lidosta;

dzīvošana viesnīcā Vip Berna 3* vai tādas pašas kategorijas viesnīcā (viena vieta divvietīgā numuriņā) – 7 naktis ar brokastīm.


Ekskursiju komplekts – 189 €, cenā iekļauts:

ekskursija Lisabonā;

ekskursijas brauciens “Sintra un Roka rags” (ieejas biļetes tiek apmaksātas papildus);

ekskursijas brauciens „Obiduša – Alkobasa – Batalja – Tomara” (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).


Papildus tiek apmaksāts (obligāti): 

ja Jūs ceļojat vienatnē, obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos numuriņos;

ieejas biļetes apskates un izklaides vietās.


Papildus tiek apmaksāts (pēc vēlēšanās):

„Portugāļu vakaru” ar vakariņām un fadu priekšnesumu 65 €;

nododamā bagāža (20 kg) Рига-Lisabonā (cena, iegādājoties uzreiz) 40 €;

nododamā bagāža (20 kg) Lisabonā-Рига (cena, iegādājoties uzreiz) 40 €;

fiksētas vietas autobusā – 15 € – pēc pieprasījuma.


Norādītajiem izlidošanas laikiem ir tikai informatīvs raksturs un ne vēlāk kā 1-2 dienas pirms lidojuma tas jāprecizē sadaļā Izbraukšanas grafiks

1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā ~10:45 (precīzu laiku lūgums skatīt mūsu mājas lapā 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā „Klientiem. Izbraukšanas grafiks”).

Lidojums Rīga – Lisabona (~12:45 – 15:25). 

Ierašanās Lisabonā. Transferts uz viesnīcu Vip Berna 3* vai tādas pašas kategorijas viesnīcā, iekārtošanās viesnīcā, atpūta.

Viesnīcā Vip Berna 3* ir mājīgi numuriņi ar kondicionieri, seifu, mini bāru, balkonu, privāto vannas istabu ar fēnu. Bezmaksas Wi-fi, telefons, TV un radio garantē mūsdienīgu komforta līmeni. Viesu rīcībā ir arī restorāns un bārs.

Brīvs laiks.

Nakts viesnīcā.

2. DIENA

Brokastis. Ekskursija Lisabonā.

Lisabona ir viena no senākajām Eiropas pilsētām. To dibināja vēl senie feniķieši. Gadu gaitā tā ir mainījusies līdz nepazīšanai, jo tā ir saglabājusi visu traģēdiju rētas, kas plosījušās Portugālē, it īpaši 1755. gada zemestrīce. Tikai neliels Belenas rajons atgādina par kādreizējo Portugāles galvaspilsētas diženumu.  Mēs redzēsim Žeronīma klosteri un Belenas torni, pieminekļus, kas ir uzskaitīti UNESCO sarakstā. Žeronīma klosteris un Belenas tornis – spilgts neparastā manuelino stila paraugs, kuru var sastapt tikai Portugālē. Tajā ir apglabāts Vasko de Gama, kā arī daudzi karaļi. Blakus atrodas Prezidenta pils, Kariešu muzejs, lieliskais Impērijas laukums un piemineklis pirmatklājējiem. Blakus atrodas vissenākā fabrika, kas ražo slavenos pasteis de belem – saldās kūciņas, kas obligāti jānogaršo.

Ekskursijas turpinājumā brauksim pa Težu upes krastmalu līdz galvenajam pilsētas laukumam – Komercijas laukumam, redzēsim pieminekli karalim Žoze pirmajam un lielisko Triumfa arku. Ekskursijas laikā apmeklēsim Baiša un Alta rajonus, Eduardo 7. parka skatu laukumu, Marķīza Pombala laukumu, galveno pilsētas prospektu – Neatkarības prospektu, apmeklēsim galveno Komercijas laukumu un senos Alfamas kvartālus, katedrāli un apmeklēsim lielisku Rossio laukumu un staciju, pastaigāsimies pa senāko Augusto ieliņu, redzēsim Santa Žustas liftu – ieklausīsimies pilsētas elpā un mēģināsim sajust tās garu.

Brīvs laiks.

Nakts viesnīcā.

3. DIENA

Brokastis. Brīva diena.

Vakarā, pēc vēlēšanās, piedāvājam „Portugāļu vakaru” ar vakariņām un fadu priekšnesumu (papildu maksa 65 €).

Fadu nozīmē „liktenis”, tāpēc galvenais temats ir sūrā likteņa pieņemšana. Tradicionāli muzikālos priekšnesumus pavada dejas. Šis mūzikas virziens nav tikai netradicionāls Portugāles galvaspilsētas, bet arī visas valsts, simbols, ko apstiprina UNESCO. Vakara gaitā Jūs gaida vakariņas ar nacionālajiem ēdieniem un dzērieniem muzikālu priekšnesumu pavadībā, kurus izpilda profesionālie mākslinieki.

Nakts viesnīcā.

4. DIENA

Brokastis. Ekskursijas brauciens “Sintra un Roka rags” (ieejas biļetes tiek apmaksātas papildus).

“Sintra ir zeme, kur katrs var atrast savas dzimtenes daļiņu”. Sintra un tās senās šaurās ieliņas, vairākas kafejnīcas un restorāni, mazi veikali, kur varēsiet novērtēt vietējo meistaru profesionalitāti, kā arī nopirkt suvenīrus, lai atcerētos pilsētu.

Kombinētā ekskursija sāksies ar Regaleiras muižas apmeklējumu, kas ieinteresēs ar filozofiju un paradīzes dārzu, pastāstīs masonu vēsturi un atklās saimnieka noslēpumus. Jūs sagaidīs daudz interesantu mīklu, bet atbildes pārsteigs pat viskaislīgāko mistificētāju (ieejas biļetes tiek apmaksātas papildus ~8 €). Turpinājumā mums būs iespēja redzēt pasakainu Penas pili.

Pēc Sintras dosimies uz Roka ragu – „vietu, kur beidzas zeme un sākas jūra.” (Luiss Kamoens). Pa ceļam redzēsim neparastu ainavu maiņas kontrastu – no priežu un eikaliptu mežiem līdz smilšu kāpām.

Atpakaļceļā izbrauksim garām labākajiem centrālās Portugāles kūrortiem: Eštorila un Kaškaiša. No autobusa logiem būs iespēja redzēt pludmales, greznas villas, restorānus un veikalus.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

5. DIENA

Brokastis. Brīva diena.

Nakts viesnīcā.

6. DIENA

Brokastis. Ekskursijas brauciens „Obiduša – Alkobasa – Batalja – Tomara” (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Dosimies uz karalisko ciematiņu – Obidušu, kuram viduslaikos iedeva nosaukumu “līgavu pilsēta”. Ciematiņš ir pilnībā paslēpies aiz pilsētas sienām, kur valda viduslaiku gars, bet vietējie iedzīvotāji pasniedz neparastu dzērienu “jinja” šokolādes glāzītēs. Uzzināsim, kā ir radusies portugāļu šokolāde, kāpēc kāpostlapa ir tik populāra un redzēsim unikālos darbus, kuri pieder Portugālē vienīgajai 17.gs. māksliniecei, kas savu arodu ir izkopusi pašmācības ceļā – Žozefai de Obidušai.

Tālāk apmeklēsim Alkobasas pilsētiņu ar tās milzīgo cisterciešu klostera un katedrāles kompleksu, kā arī uzzināsim Pedro un Inešas stāstu, kurus dēvē par portugāļu Romeo un Džuljetu (ieejas biļetes klostera pagalmā tiek apmaksātas atsevišķi ~6 €).

Tālāk dosimies uz Bataljas pilsētiņu. Bataljas klosteris ir portugāļu gotikas pērle – Portugāles uzvaras pie Alžubarotas un neatkarības simbols. Klosteris ir portugāļu monarhu ģimenes kapliča. Šeit ir apglabāts cilvēks, kas iedvesmoja ģeogrāfiskos atklājumus – princis Dons Enrike, kas vēsturē pazīstams kā Enrike Jūrasbraucējs. Pēc klostera apskates brīvs laiks suvenīru iegādei.

Ekskursiju noslēgsim pilsētiņā Tomarā, kuru ieskauj tamplieru noslēpumi. Šeit atradās portugāļu tamplieru galvenā mītne, kas savu varu Portugālē ir saglabājuši arī pēc ordeņa iznīcināšanas citās Eiropas valstīs. Klosterī ir saglabājusies unikāla apaļa baznīca – “šarola”. Cietokšņa un klostera apskate (ieejas biļetes ~6 €/cilv.).

Brīvs laiks.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

7. DIENA

Brokastis. Brīva diena.

Nakts viesnīcā.

8. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Došanās uz lidostu. Lidojums Lisabona – Rīga (~16:10 – 22:40).

Ierašanās Rīgā.


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu

Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu

Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika

Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)

Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera.

Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu NOTEIKUMI

 

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!