Avio ceļojums uz Singapūru – Malaiziju – Taizemi – Atpūta Krabi un ekskursijas

Akcija

CEĻOJUMA DATUMI:

  • 21.10.2020 - 03.11.2020
  • 11.11.2020 - 24.11.2020
  • 02.12.2020 - 15.12.2020

Šajā ceļojumā ir iespējama izlidošana no Tallinas


Pamata komplekts no 799  
+
Ekskursiju komplekts 399  
 

Komplekts bez ekskursijām

no 1188 €
 

standarta numurs 1/2 DBL

Taizeme
14
20
829.00€
399.00€
1218.00€

no
829.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (cenā iekļauts: lidojums + rokas un nododamā bagāža + transfērs + viesnīca + brokastis + ekskursijas) vai 

komplekts bez ekskursijām (cenā iekļauts: lidojums + rokas un nododamā bagāža + transfērs + viesnīca + brokastis).

Ja Jūs ceļojat viens, piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā – 260 € (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā “Izbraukšanas Grafiks”.

Aktuālās cenas, apstiprinājuma un izmitināšanas iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar mūsu menedžeriem!


Pamata komplekts, cenā iekļauts

lidojums Rīga – Singapūra – Rīga;

rokas bagāža līdz 8 kg (izmēri: 56x45x25 cm);

nododamā bagāža: 1 soma, kas nav smagāka par 23 kg (ne augstāka par 158 cm); lūdzam pievērst uzmanību, ka iekšējais lidojums Kualalumpura – Krabi – Singapūra – atļautais bagāža svars – 7 kg  un 15 kg;

transfērs;

11 naktis 3 * viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā);

grupas vadītāja pakalpojumi.


Ekskursiju komplekts – 399 , cenā iekļauts:

apskates ekskursija Singapūrā (2 daļas);

apskates ekskursija Kualalumpurā;

ekskursijas programma “Krabi pērles”

ekskursija Phi Phi salās (salas pieder nacionālajam parkam ar tādu pašu nosaukumu, ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~ 400 batu, papildus tiek apmaksāts arī kuģītis un niršanas aprīkojuma noma – 20 ).


Papildus tiek apmaksāts (obligāti)

obligātā piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu numuriņā – 260 €;

tūristu nodeva Kualalumpurā – 10 RM (~2,3 €) par numuriņu/diennaktī;

iekšzemes lidojums Kualalumpura – Krabi – 100 €;

ieejas biļetes apskates un izklaides vietās.


Papildus tiek apmaksāts (pēc vēlēšanās):

ekskursijas brauciens uz Kuala Selangor (brauciens ar kuģīti un vakariņas ir iekļautas cenā, bet ieejas biļetes Batu alā tiek apmaksātas atsevišķi) – 69 €;

ekskursijas braucienu ar kuteri uz Hong salu (sala pieder nacionālajam parkam, ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~ 300 batu) – 45 €;

ekskursija “Nakts Singapūra” – 39 €;

fiksētas vietas autobusā – pēc pieprasījuma (15 €/pers.).


Norādītajiem izlidošanas laikiem ir tikai informatīvs raksturs un 1-2 dienas pirms lidojuma tas jāprecizē sadaļā “IZBRAUKŠANA”. 

1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā. Lidojums Rīga-Singapūra.

2. DIENA

Ierašanās Singapūrā. Transfērs uz viesnīcu.

Iekārtošanās, atpūta. Nakts viesnīcā.

3. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Apskates ekskursija Singapūrā (1. daļa).

Singapūra (burtiskā tulkojumā “Lauvas pilsēta”) aizņem 2. vietu pasaulē dzīvošanai drošās pilsētas ietvaros un 1. vietu teritorijas apzaļumošanas ziņā. Tā priecē aci ar tīrību, skaistumu un sakoptību. Te ir augstākais dzīves līmenis līdz ar komfortu un rūpēm par iedzīvotājiem. Singapūras vēsture pārsteidza, tagadne liek sajūsmināties, bet nākotne intriģē.

Ekskursijas laikā Jūs redzēsiet: Raffles viesnīcu, Santec city ar strūklaku, etniskos kvartālus: Kampong Glam, China town; Singapūras upes krastmalu, Merlayon parku ar skatu uz Marina Bay Sands ielīci, Klark Ki krastmalu, pilsētas centrālo ielu – Orchard Road.

Brauciens uz Kualalumpūru (Malaizija).

Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta.

4. DIENA

Brokastis.

Apskates ekskursija Kualalumpūrā.

Apskates ekskursija ļaus ne tikai iepazīt Kualalumpūru visā tā krāšņumā, bet arī atklāt Malaizijas finanšu labklājības, sociālās un politiskās stabilitātes noslēpumu, iepazīties ar vietējām paražām un tradīcijām, bet gardēžiem – ar vietējās virtuves delikatesēm.

Mošejas, debesskrāpji, gigantiskie torņi, TV tornis, neiedomājams skaits cilvēku no visām pasaules malām. Kualalumpūra ir neparasta pilsēta, ar kuru Jums būs tas gods iepazīties.

Brīvs laiks.

Tālāk piedāvājam doties uz Batu alu un ekskursiju uz Kuala Selangor – jāņtārpiņu fermā un pērtiķu kalnā (papildu maksa 69 EUR, brauciens ar kuģīti un vakariņas ir iekļautas cenā. Ieejas maksa Batu ala – atsevišķa samaksa).

Batu alas – Malaizijā atrodas vislielākās alas pasaulē (dažās alās brīvi var lidot helihopteri). Jums ir unikāla iespēja apskatīt vienu no tām – skaistākais dabas piemineklis – Batukeivs. Alā atrodas hinduistu templis un vairākas saimes savvaļas pērtiķu.

Tālāk dosimies Kuala Selangor virzienā, kur atrodas skaists Bukit Melavati dabas rezervāts Malakas jūras šauruma krastā. Pievilcīgākais forta apmeklējumā ir mīļi un jauki pērtiķi, kas to apdzīvo. Šo jauko dzīvnieciņu barošana arī ir iekļauta ekskursijas programmā.

Par cienīgu mūsu ekskursijas nobeigumu kļūs neaizmirstams skats jāņtārpiņu fermā. Jūs gaida raftings pa Kuala Selangor upi, gar kuru krūmos vijas dzīvās jāņtārpiņu virtenes. Tas ir patiesi pasakains un aizraujošs skats.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

5. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Brauciens uz Krabi provinci – iekšzemes lidojums Kualalumpūra – Krabi

(lidojums Kualalumpūra-Krabi / Krabi-Singapūra – 100€ no cilvēka (ieskaitot bagāžu 15 kg) – obligāta piemaksa).

Krabi ir viena no Taizemes provincēm, kas atrodas valsts dienvidos, Andamanu jūras piekrastē. Province ir slavena ar skaistām pludmalēm, karsta klintīm, kas izslējās no ūdens, gleznainām tropiskām salām, lietus mežiem, alām.

Došanās uz viesnīcu, iekārtošanās, atpūta.

6. DIENA

Brokastis.

Brīva diena pie jūras.

Nakts viesnīcā.

7. DIENA

Brokastis.

Ekskursijas brauciens „Krabi pērles”.

Dienas sākumā mēs apmeklēsim „Tīģera alas templi”, kas ir viens no slavenākajām apskates vietām šajā provincē. Savu nosaukumu templis ir ieguvis pateicoties klintij, kura augstums ir 270 m, kas atgādina šī zvēra nagu, zem kuras templis arī atrodas. Templī ir ļoti daudz Budas un tīģeru statuju, bet vienā nelielā alas telpā ir Budas pēdas nospiedums. Bet lielāka daļa tūristu šeit nāk ne jau tempļa dēļ, bet „attīrīšanas ceļa” dēļ, kas atrodas netālu no tempļa. Tas vijas no kalna pakājes līdz virsotnei, kas atrodas 600 m augstumā. Lai uzkāptu līdz Budas statujai, jāpārvar 1237 pakāpieni, nesagatavotam cilvēkam tas parasti aizņem 30-40 minūtes. Uzkāpjot kalnā, Jūs varēsiet izbaudīt lielisku panorāmu, raugoties praktiski uz visu Krabi provinci.

Tālāk ir termālu avotu apmeklējums (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Avotos ir minerālvielas, kas labvēlīgi ietekmē cilvēka organismu, ūdenim ir dažādi temperatūras režīmi (no 28 līdz 45 grādiem). Pelde šajos ūdeņos palīdz mazināt stresu, uzņemt pozitīvu enerģiju un atjaunot spēkus pēc kāpiena kalnā.

Pēdējais šī maršruta pieturpunkts ir Smaragda ezera apmeklējums (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Ezers atrodas gleznainā teritorijā, pār kuru ir uzstādīti nelieli koka tiltiņi. Ieejot objektā, pirmais, ko redzēsim būs vēl viens ezers – Kristāla ezers ; raugoties tajā, rodas iespaids, ka lietus meži aug tieši no ezera dibena. Smaragda ezeram ir mākslīgā izcelsme. Ūdenstilpne tika piepildīta ar ūdeni, kas ir bagāts ar minerālvielām, piešķirot ūdenim satriecošu smaragdzaļu krāsu. Maz tādu cilvēku, kas varēs pretoties peldei šajā ezerā.

Atgriešanās viesnīcā, atpūta.

8. DIENA

Brokastis.

Brīva diena pie jūras.

Nakts viesnīcā.

9. DIENA

Brokastis.

Ekskursija Phi Phi salās (salas pieder nacionālajam parkam ar tādu pašu nosaukumu, ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~ 400 bātu, papildus tiek apmaksāts arī kuģītis un niršanas aprīkojuma noma – 20 EUR).

Šī ekskursiju programma ir viena no populārākajām tūristu vidū. Mēs redzēsim Maya Bay lagūnu no Leonardo DiCaprio filmas „Pludmale”. Mūs gaidīs Vikingu ala – gleznaina vieta, kur dzīvo ļoti daudz lakstīgalu. Pa ceļam uz nākamo salu apstāsimies, lai ikviens varētu nirt ar cauruli un pleznām, lai izbaudītu bagātīgu Andamanu jūras pasauli.

Fināla pietura – Bambu sala. Palmu dēļ, kas nokarājas uz baltu pludmali ar zilo ūdeni, to dēvē par Bounty salu no populārās reklāmas.

Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.

Nakts viesnīcā.

10. DIENA

Brokastis.

Brīva diena pie jūras.

Nakts viesnīcā.

11. DIENA

Brokastis.

Brīva diena pie jūras vai pēc vēlēšanas piedāvājam ekskursijas braucienu ar kuteri uz Hong salu (piemaksa 45 EUR, sala pieder nacionālajam parkam, ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~ 300 bātu).

Hong sala arī tika filmēta un parādīta uz TV ekrāniem, jo šeit tika uzņemta filma „Džungļi” («Джунгли») ar Sergeju Svetlakovu un Veru Brežņevu.

Pirmais apskates objekts – „Jaunības lagūna”, pastāv leģenda, ka pelde šajā lagūnā sniedz atjaunojošo efektu. Lagūna ir paslēpta no zvejnieku un tūristu acīm, lai tiktu līdz tai, jāiet cauri džungļiem un klintīm. Cita salas pusē atrodas Pelai līcis, kura krasta līnija sastāda 400 m ar tīrām baltām smiltīm.

Turpmākais ceļš ved mūs uz salu, un tuvumā tai mēs varēsim nirt. Beigās apmeklēsim pludmali ar romantisku nosaukumu Paradise.

Nakts viesnīcā.

12. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ceļš uz lidostu. Lidojums uz Singapūru.

Pēc vēlēšanās, piedāvājam ekskursiju „Nakts Singapūra” (papildu maksa 39 €).

Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta.

13. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Apskates ekskursija Singapūrā (2. daļa).

Brīvs laiks. Iespēja patstāvīgi apmeklēt Singapūras botānisko dārzu: “Botāniskais dārzs un Orhideju parks” (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Singapūras botāniskais dārzs it kā caur kaleidoskopu demonstrē salas augu pasaules greznumu, bagātību un daudzveidību.

Futūristisks botāniskais dārzs “Gardens by the Bay” (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Tropiskais parks “Līča dārzi” (Gardens by the Bay) – vertikāls parks ar tropiskiem ložņaugiem, orhidejām un retām liānu un paparžu šķirnēm. “Koku” lapotne, kuru apvij ziedi un zaļumi, sastāv no dzelzs rīkstēm un betona, tos apgaismo krāsainas lampiņas. Starp meža konstrukcijām ir uzcelti tilti un virszemes pārejas, no kurienes var vērot mežu. Parkā ir iestādīti ~226.000 augu, izveidoti ūdens dārzi ar kaskādēm, ūdenskritumiem un baseiniem.

Ceļš uz Singapūras lidostu.

Lidojums uz Rīgu.

14. DIENA

Ierašanās Rīgā.


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

 

Latvijas Republikas nepilsoņiem ir nepieciešams vīzu noformēt pirms brauciena! Vīzas noformēšana ilgt līdz 4 nedēļām.

Vīza uz Malaiziju no 180 (cenu precizēt uz momentu, kad tiek iesniegti dokementi vīzas formēšanai).

Vīza uz Singapūru no 160 (cenu precizēt uz momentu, kad tiek iesniegti dokementi vīzas formēšanai).

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena.

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas.

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību, neizmainot pašu tūres programmu.

Brīvais laiks būs paredzēts, ja nebūs neparedzētu apstākļu, satiksmes sastrēgumu un citas atkāpes no grafika.

Ekskursijas notiek krievu valodā. 

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.

Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti.

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņu un nepilsoņu pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Aviokompānija Ryanair un Wizz Air nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlaties sēdēt kopā, precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžeriem.

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu: NOTEIKUMI

 

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!

Taizeme
14
20
829.00€
399.00€
1218.00€

no
829.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma