Avio ceļojums uz Spāniju – Costa del Sol – Atpūta un ekskursijas – Gibraltārs – Malaga – Ronda – Granada


CEĻOJUMA DATUMI:

  • 28.09.2020 - 05.10.2020
  • 05.10.2020 - 12.10.2020
  • 12.10.2020 - 19.10.2020
  • 19.10.2020 - 26.10.2020
  • 26.10.2020 - 02.11.2020

Pamata komplekts no 399 €
+
Ekskursiju komplekts 199 €
 

Komplekts bez ekskursijām

no 588 €

standarta numurs 1/2 DBL

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (cenā iekļauts: lidojums + rokas un nododamā bagāža + transfērs + viesnīcas + brokastis + ekskursijas) vai 

komplekts bez ekskursijām (cenā iekļauts: lidojums + rokas un nododamā bagāža + transfērs + viesnīcas + brokastis).

Ja Jūs ceļojat viens, piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā – 160 € (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Ja ir kāda papildu informācija vai vēlmes, kas mums būtu jāņem vērā, norādiet tās komentāros pie ceļojuma rezervēšanas vai arī sazinieties ar mūsu konsultantiem!

Visu informāciju par izlidošanu Jūs saņemsiet savā e-pastā aptuveni 1-2 dienas pirms ceļojuma sākuma, tā būs pieejama arī mūsu mājaslapas sadaļā “IZBRAUKŠANA”. 

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzu, precizējiet aktuālās cenas un vietu skaitu, sazinoties ar mūsu konsultantiem! 


Pamata komplekts, cenā iekļauts:

lidojums Rīga – Seviļa – Rīga (Smartlynx);

rokas bagāža līdz 5 kg;

nododamā bagāža līdz 20 kg;

7 naktis *** viesnīcās (viena vieta divvietīgā numuriņā)/ 6 x brokastis;

grupas vadītāja pakalpojumi;

transporta apkalpošana.


Ekskursiju komplekts – 199 €, cenā iekļauts:

ekskursija Seviļā;

ekskursija Kordovā;

ekskursijas brauciens uz Malagu un Rondu.


Papildus tiek apmaksāts (obligāti): 

ja Jūs ceļojat vienatnē, obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos numuriņos – 160 €;

viesnīcu nodokļi ~1-2 € no cilvēka/dienā;

ieejas biļetes apskates un izklaides vietās.


Papildus tiek apmaksāts (pēc vēlēšanās):

7 x vakariņas viesnīcā 50 €;

ekskursija Granadā 49 €;

ekskursija uz Gibraltāru 49 €;

ekskursijas brauciens uz Nerjas un Frihiljanu pilsētām 35 €;

fiksētas vietas autobusā – 15 € – pēc pieprasījuma.


Norādītajiem izlidošanas laikiem ir tikai informatīvs raksturs un ne vēlāk kā 1-2 dienas pirms lidojuma tas jāprecizē sadaļā Izbraukšanas grafiks

1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā ~5:15 (precīzu tikšanās vietu un laiku lūgums skatīties mūsu mājaslapā 2 dienas pirms ceļojuma).
Lidojums Rīga – Seviļa (~7:15-10:50).
Ekskursija Seviļā – Andalūzijas galvaspilsētā. 1929. gada Ibērijas-Amerikas izstādes paviljona apskate. Redzēsiet pasaulē lielāko gotikas katedrāli un Karalisko pili Alkazaru. Tālāk seko ekskursija skaistākajās Seviļas vietās: Spānijas laukums, Marijas Luīzes parks, Torre del Oro, kā arī tipiskais ebreju kvartāls Santa-Krusa. Patīkams pārsteigums pastaigas laikā pa pilsētu kļūs vienas no lielākajām gotiskajām katedrālēm pasaulē apmeklējums, kā arī Alkasaras karaliskās pils apmeklējums (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).
Brīvs laiks.
Došanās uz viesnīcu Costa del Sol piekrastē.
Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta.
Costa del Sol (tulk. no spāņu valodas “Saulains krasts”) – tiek uzskatīta par vistālāk dienvidos esošo Spānijas Vidusjūras piekrasti, kur atrodas koptas, gleznainas pludmales ar zeltainām smiltīm. Piekrastes klimats tiek uzskatīts par vienu no labākajiem Spānijā (oktobrī vidējā gaisa temperatūra ir ~26, ūdens temperatūra ~21).
Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas viesnīcā (papildu maksa).
Nakts viesnīcā.

2. DIENA

Brokastis. Atpūta pie jūras, dienas otrajā pusē ekskursija uz Kordovu.

Kordova ir Andalūzijas pilsēta, provinces galvaspilsēta ar tādu pašu nosaukumu Gvadalkvivir upes krastā. Kādreiz (līdz 10. gs.) pilsētā bija ap viens miljons iedzīvotāju un tā bija teju vislielākā, izglītotākā un plaukstošākā pilsēta pasaulē. Kājāmgājēju ekskursijas laikā Kordovā redzēsim: romiešu tiltu, Kalaorra torni, Meskita mošeju.
Brīvs laiks. Jums būs iespēja pastaigāt pa arābu un ebreju kvartālu ieliņām, kā arī izbaudīt neparastu šīs pilsētas atmosfēru.
Atgriešanās viesnīcā.
Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas viesnīcā (papildu maksa).
Nakts viesnīcā.

3. DIENA

Brokastis. Ekskursijas brauciens uz Malagu un Rondu.
Malaga — liela ostas pilsēta ar šarmantu vēsturisko centru, kuru var izpētīt dienas laikā, un mūsdienīgiem debesskrāpju rajoniem ar milzīgiem tirdzniecības centriem. Tāpēc loģiskas šķiet divas tūristu vidū iemīļotas aktivitātes: iepirkšanās un pastaigas līkumotajās ieliņās. Te ir dzimis mākslinieks Pikaso un aktieris Antonio Banderas, tāpēc virkne muzeju, ielu, restorānu un viesnīcu ir nodēvētas par godu pirmajām, otro te vienkārši dievina. Taisnīguma pēc jānorāda divi fakti: Pikaso Malagā ir dzīvojis tikai zīdaiņa vecumā, bet viņa darbu kolekcija jaunajā, speciāli šim nolūkam celtajā ēkā tiešām ir ļoti iespaidīga.
Pilsēta, kas atrodas Spānijas dienvidu piekrastē. Ronda atrodas uz divām klintīm, kuras sadala šaura un dziļa El Tajo aiza (aizas dziļums ~100 m). Aizas dibenā tek Guadalevin upe, bet apkārtnē atrodas gleznaina kalnu ieleja, neatkārtojams skats uz kuru paveras no Puente Nuevo tilta, kas apvieno vecpilsētu ar tās jauno daļu.
Viena no galvenajām pilsētas apskates vietām: pasaulē vecākā arēna buļļu cīņām “Plaza de Toros”. Arēna tika atklāta 19.05.1785. gadā, klātesot karaļu dinastijas locekļiem. Santo Domingo klosteris – Viduslaikos – inkvizīcijas atbalstīšana; Casa del Rey Moro – Mauritānijas karaļa pils (celta ~1709. gadā).
Atgriešanās viesnīcā.
Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas viesnīcā (papildu maksa).
Nakts viesnīcā.

4. DIENA

Brokastis. Atpūta pie jūras. Dienas otrajā pusē, pēc vēlēšanās, piedāvājam ekskursiju uz Gibraltāru (papildu maksa 49 €).
Šī teritorija ir Lielbritānijas īpašums. Gibraltāra – unikāla vieta ar savu ģeogrāfisko izvietojumu, kas savieno Vidusjūru ar Atlantijas okeānu. Šī arī ir lieliska iespēja novērot afrikāņu krastu un apmeklēt leģendāro klinti, kas aizņem pusi no Gibraltāra pilsētas-valsts (kopēja Gibraltāra platība ~6,5 km). No klints paveras elpu aizraujošs skats uz līci, kas saskaņā ar mitoloģiju ir radies, pateicoties Hēraklam. Bet ja paveiksies, varēsiet redzēt kalna iemītniekus – pērtiķus (magoti), tā ir vienīga pērtiķu suga, kas dzīvo Eiropas kontinentā.
Atgriešanās viesnīcā.
Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas viesnīcā (papildu maksa).
Nakts viesnīcā.

5. DIENA

Brokastis. Atpūta pie jūras. Dienas otrajā pusē, pēc vēlēšanās, piedāvājam ekskursiju uz Granadu (papildu maksa 49 €).
Granada atrodas brīnumainā vietā, Sierra Nevadas ziemeļaustrumu nogāzes pakājē. Granada atrodas uz trim pakalniem, uz leju veido ieleju. Saskaņā ar leģendu, tieši šie pakalni, kas pēc izskata atgādina nogatavojušos, atvērtu granātābolu, deva pilsētai tās nosaukumu – Granada. Tikai šajā pilsētā lieliski un harmoniski apvienojas elpu aizraujošas ainavas, senās arhitektūras ēkas un baltie jaunceltņu kvartāli. Granada pelnīti tiek uzskatīta par vienu no pasaulē skaistākajām pilsētām. Tās arhitektūra, vēsture un tradīcijas apvienojumā ar unikālu dabas ainavu sajūsmina tūristus.
Atgriešanās viesnīcā.
Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas viesnīcā (papildu maksa).
Nakts viesnīcā.

6. DIENA

Brokastis. Brīva diena pie jūras. Dienas otrajā pusē, pēc vēlēšanās, piedāvājam ekskursijas braucienu uz Nerjas un Frihiljanu pilsētām (papildu maksa 35 €).
Nerja ir pilsēta ar gleznainu dabu un skaistu arhitektūru. Nerjā atrodas slavenais „Eiropas balkons” – liels dabas skatu laukums, dažas senlaicīgas katedrāles un ļoti skaists akvedukts. Šeit ir ļoti skaistas pludmales, daudz bāru, kafejnīcu, restorānu. Nerjas apkārtnē atrodas senlaicīgas alas; pēc vēlēšanās, piedāvājam apmeklēt vienu no tādām alām ar nosaukumu „Cueva de Nerja” (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).
Tālāk došanās uz Frihiljanu.
Frihiljana – neliela spāņu pilsētiņa vīnogulāju ielenkumā. Daudzas mājas šeit atrodas kalnu nogāzē, bet no pašas pilsētas paveras lielisks skats uz piekrasti. Galvenās Frihiljanas apskates vietas ir: San Antonio katoļu baznīca un Cietokšņa tornis (Ell Castilio Arabe cietokšņa drupas). Pilsētā vēl kopš romiešu laikiem ražo vīnu. Mūsdienās šeit atrodas vīna muzejs un virkne veikalu, kur tirgo vietējos vīnus.
Atgriešanās viesnīcā.

Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas viesnīcā (papildu maksa).
Nakts viesnīcā.

7. DIENA

Brokastis. Brīva diena pie jūras.
Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas viesnīcā (papildu maksa).
Nakts viesnīcā.

8. DIENA

Agri no rīta numuriņu atbrīvošana.
Transferts uz lidostu. Lidojums Seviļa – Rīga (~11:40-17:00).
Ierašanās Rīgā.


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu

Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu

Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika

Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)

Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera.

Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu NOTEIKUMI

 

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!