Avio ceļojums uz Spāniju – Nedēļas nogale Malagā – Costa del Sol


CEĻOJUMA DATUMS:

  • 04.12.2020 - 08.12.2020

Cena no 499 € 

Standarta numurs 1/2 DBL

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts (cenā iekļauts: lidojums + bagāža + transfēri + viesnīca + brokastis).

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu  – 170 €.

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Ja ir kāda papildu informācija vai vēlmes, kas mums būtu jāņem vērā, norādiet tās komentāros pie ceļojuma rezervēšanas vai arī sazinieties ar mūsu menedžeriem!

Visu informāciju par izbraukšanu, kā arī attiecīgos ceļojuma dokumentus jūs saņemsiet savā e-pastā aptuveni 2 dienas pirms ceļojuma sākuma!

Aktuālās cenas, apstiprinājuma un izmitināšanas iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar mūsu menedžeriem!


Pamata komplekts, cenā iekļauts:

Rīga – Malaga – Rīga (06:45-10:30/21:40-03:05);

nododamā bagāža 15 kg + 5 kg rokas bagāža;

transfēri;

izmitināšana viesnīcā Hotel Don Curro 3 * ar brokastīm.


Ekskursiju programma (pēc izvēles):

Rekomendējam ekskursijas iegādāties pirms lidojuma. Vietu skaits ierobežots!

Malagas apskates ekskursija
4. decembris 12:00 izbraukšana no viesnīcas

Pirmās dienas ekskursijā dosimies ar kājām, lai apskatītu Malagas interesantākos vēsturiskos un mūsdienās radītos objektus. Tās laikā gids mums pastāstīs par pilsētas rašanos un tās spilgto vēsturi. Ekskursijas laikā tostarp apmeklēsim Calle Larios – vienu no pašām elegantākajām un pazīstamākajām iepirkšanās ielām Spānijā. Apskatīsim Činitas pasāžu – bohēmisku pilsētas centra stūrīti. Dosimies uz Konstitūcijas laukumu un Malagas katedrāli, ko vietējie dēvē par vienroci. Pēc ekskursijas kājām atgriezīsimies viesnīcā. Ekskursijas ilgums ~3-4 stundas

Cena: 35 € (angļu valodā runājoša vietējā gida pakalpojumi un ieejas maksa Malagas katedrālē

Ekskursija uz Gibraltāru
5. decembris 08:00 izbraukšana no viesnīcas

Pilnas dienas ekskursijas laikā dosimies uz Gibraltāru, pa ceļam vērojot Āfrikas krastus, kas paveras otrpus šaurumam. Galamērķī apmeklēsim Gibraltāra klinti – vistālāko Gibraltāra dienvidu punktu un tās dabas rezervātu, kur mitinās magoti –Gibraltāra pētiķi. Apskatīsim Sv. Miķeļa alas, kas ir vienas no skaistākajām Eiropā un ar lielisku akustiku, kas piemērota dažādu koncertu un citu pasākumu norisei. Ekskursijas noslēgumā pilsētas centrā tiks dots brīvs laiks. Ekskursijas ilgums ~11 stundas. Svarīgi! Līdzi jāņem pases!

Cena: 95 € (autobuss, krieviski runājošs pavadošais gids, angliski runājošs vietējais gids un pusdienas (ūdens un vīns iekļauts)

Ekskursija uz Seviļu
6. decembris 08:00 izbraukšana no viesnīcas

Pilnas dienas ekskursijas laikā apskatīsim daļu no pašām pazīstamākajām Seviļas vietām – UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā ierakstīto katedrāli, Spānijas laukumu ar lielo parku, kurā notika 1929. gada Ibērijas-Amerikas izstāde, kā arī Santa Cruz kvartālu, kur sensenos laikos mitinājās ebreji, bet, kas mūsdienās ir kļuvis par vienu no skaistākajiem un tipiskākajiem Seviļas vecpilsētas kvartāliem. Uzzināsim vairāk par pilsētas universitāti, veco tabakas fabriku, San Telmo pili, Zelta tiltu un citām nozīmīgakajām vietām. Ekskursijas ilgums ~ 11-12 stundas, kopējais garums 342 km

Cena: 100 € (transports, pavadošā krieviski runājošā gida un vietējā angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa un austiņas Seviļas katedrālē un Giraldas tornī, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts)

Ekskursija uz Kordovu
7. decembris 09:00 izbraukšana no viesnīcas

Ekskursijas laikā apmeklēsim vienu no ievērojamākajiem kultūras, ekonomikas un politiskajiem centriem Eiropā 10./11. gs. – Kordovu. Kordovā apskatīsim otru lielāko Vecpilsētu mūsu kontinentā un lielāko pilsētas teritoriju pasaulē, kas iekļauta UNESCO pasaules vēstures mantojuma sarakstā. Ekskursija ietvers: Kordovas Lielo mošeju-katedrāli, Ēbreju kvartālu, Andalūzijas vienīgo ēbreju sinagogu kā arī vecpilsētas šaurās, rosības pilnās ieliņas. Tiks dots arī brīvs laiks. Ekskursijas ilgums ~11 stundas, kopējais garums 316 km

Cena: 85 € (transports, krieviski runājoša gida un vietējā angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Lielajā mošejā, pusdienas( vīns un ūdens iekļauts)

Ekskursija uz Rondu
8. decembris 09:00 izbraukšana no viesnīcas

Ekskursijas laikā dosimies uz Rondu – pilsētu Malagas provincē, kas lepojas ar savu atrašanās vietu Serrania de Ronda kalnu grēdas vidū, stāvas aizas abās malās. Šeit apmeklēsim Spānijas vecāko vēršu cīņas arēnu Plaza de torros de Ronda, vēršu cīņas muzeju kā arī apskatīsim brīnišķīgo vecpilsētu ar baznīcu, kas būvēta uz senas mošejas pamatiem un Džona Bosko pili – nelielu 20. gs. sākumā būvētu ēku modernisma stilā ar brīnišķīgu arābu stilā dekorētu patio, vietējās keramikas paraugiem pils iekšējā apdarē un riekstkoka mēbelēm. Pili apjož dārzs, no kura paveras neaizmirstams skats uz plašu apkārtni. Pēc pusdienām tiks dots brīvais laiks.Ekskursijas ilgums ~10 stundas, kopējais ceļš ~200 km
Cena: 75 € (transports, pavadošā krieviski runājošā gida un vietējā angliski runājošā gida pakalpojumi, ieejas biļetes Rondas vēršu cīņas arēnā un Džona Bosko pilī, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts)

19:00 izbraukšana uz lidostu no viesnīcas

Bērniem līdz 12 g. ekskursijas par puscenu!


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Visu informāciju par izbraukšanu, kā arī attiecīgos ceļojuma dokumentus jūs saņemsiet savā e-pastā aptuveni 2 dienas pirms ceļojuma sākuma!

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu: NOTEIKUMI

 

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!