Avio ceļojums uz Spāniju – Palma de Maljorka – Atpūta whala!beach 3 *

Hot tour

CEĻOJUMA DATUMS:

  • 08.04.2020 - 12.04.2020

Cena no 599 € 

Standarta numurs 1/2 DBL

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts (cenā iekļauts: lidojums + bagāža + transfērs + viesnīca + brokastis un vakariņas).

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu  – 80 €.

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Ja ir kāda papildu informācija vai vēlmes, kas mums būtu jāņem vērā, norādiet tās komentāros pie ceļojuma rezervēšanas vai arī sazinieties ar mūsu menedžeriem!

Visu informāciju par izbraukšanu, kā arī attiecīgos ceļojuma dokumentus jūs saņemsiet savā e-pastā aptuveni 2 dienas pirms ceļojuma sākuma!

Aktuālās cenas, apstiprinājuma un izmitināšanas iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar mūsu menedžeriem!


Pamata komplekts, cenā iekļauts:

Rīga – Palma de Maljorka – Rīga (13:05-16:00/23:10-04:05);

nododamā bagāža 15 kg + 5 kg rokas bagāža;

transfēri;

izmitināšana whala!beach 3 * viesnīcā ar brokastīm un vakariņām.

Iespējama izmitināšana arī Las Arenas 4 * viesnīcā ar brokastīm un vakariņām (649  pamata komplekts).


Ekskursiju programma (pēc izvēles):

Rekomendējam ekskursijas iegādāties pirms lidojuma. Vietu skaits ierobežots!

Palmas pilsētas ekskursija
09. aprīlī 09:00 no viesnīcas

Pēc īsa brauciena uz Baleāru arhipelāga un t.sk. Maljorkas salas galvaspilsētu Palmu, izkāpsim pie gotiskās Katedrāles un sāksim vecās pilsētas daļas aplūkošanu. Apskatīsim tās skvērus, baznīcas, bagāto pilsoņu mājas un iepirkšanās ielas. Pēc tam, autobuss mūs aizvedīs uz Bellveras pili (ieeja pašā pilī nav paredzēta), no kurienes paveras elpu aizraujošs skats pāri pilsētai un ostai. Ekskursijas ilgums ~ 4 stundas.

Cena: 37 EUR (autobuss, krieviski runājoša gida pakalpojumi).

Liķiera gatavošanas meistarklase
09. aprīlis 15:30 no viesnīcas

Meistarklases laikā varēs uzzināt salas iedzīvotāju labas veselības noslēpumus, kas balstīti salā atrodamo ārstniecības augu uzlējuma jeb liķiera lietošanā. Meistarklases ievadā speciālists iepazīstinās ar liķierim
lietojamiem augiem, bet pēc tam degustācijā tiks piedāvāts nobaudīt trīs dažādus uzlējumus. Turpinājumā katrs pats varēs izgatavot kādu no augu uzlējumiem. Ekskursijas ilgums ~ 2.5 stundas.

Cena: 60 EUR (transports, krievvalodīga gida pakalpojumi, ieejas maksa Arābu termās, trīs liķieru degustācija, izejmateriāli sava uzlējuma pagatavošanai).

Valdemosa un La Granja
10. aprīlis 09:00 no viesnīcas

Pilnas dienas ekskursijas laikā apskatīsim divas no pašām ievērojamākajām Maljorkas vietām – Valdemosu un Lagranju. Sākumā mūsu ceļš vedīs uz Valdemosas mazpilsētu, brauciena laikā apbrīnojot lieliskās panorāmas ainavas uz kalniem, ieleju un pašu pilsētiņu augstu kalnos. Valdemosā apmeklēsim Karalisko Kartūziešu klosteri, kā arī dosimies apskatīt māju, kur dzimusi vienīgā maljorkiešu svētā – Svētā Katalina. Lagranja de Esporles ir brīnišķīga 17. gadsimta muiža salas dienvidaustrumu daļā, ko ietver burvīgi dārzi un dabiska strūklaka, ko veido netālu atrodošais avots. Gids mums pastāstīs par muižas interesanto vēsturi un varēsim apskatīt tajā ierīkoto muzeju ar senatnīgu lauksaimniecības darbarīku kolekciju. Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas.

Cena: 77 EUR (autobuss, krieviski runājoša gida pakalpojumi, biļete ieejai Lagranjā un Karaliskajā Kartūziešu klosterī, pusdienas)

Maljorkas salas tūre
11. aprīlis 09:00 no viesnīcas

Ar autobusu vispirms brauksim uz Tramuntanas kalnu grēdu, kas stiepjas cauri visai salai no Adrijas jūras piekrastes līdz Inkas pilsētai. Pēc tam ceļš vedīs augšup kalnos netālu no salas augstākā punkta Puig Mayor. Tālāk pa
līkumotu kalnu ceļu dosimies lejup uz La Kalobras piekrasti. Pēc neilga gājiena pa La Kalobras aizu sekos brauciens ar kuģīti uz Solleras ostu, pa ceļam izbaudot brīnišķīgas Maljorkas rietumu piekrastes kalnu ainavas (labos laika apstākļos). No ostas senlaicīgs tramvajs cauri apelsīnu un citronkoku birzīm aizvedīs uz Solleras pilsētu. Noslēdzošais posms būs 45 minūšu brauciens ar koka vilcienu no Solleras pilsētas uz
Palmu.Ekskursijas ilgums ~ 9 stundas. Svarīgi: atkarībā no vilcienu kursēšanas saraksta ekskursija var tikt sākta no otra gala. Kopumā saturs tāpēc nemainīsies.
Cena: 97 EUR (autobuss, krieviski runājošs gids, vilciena, tramvaja, kuģīša biļetes un pusdienas)

Pojensa, Formentora un Pūķu alas
12. aprīlis 09:00 no viesnīcas

Pilnas dienas ekskursijas laikā ceļš vedīs Inkas ciematiņa virzienā paralēli Tramuntanas kalniem – Maljorkas kalnu ķēdei. Pēc tam varēsim apbrīnot Puerto de Polensa ar tās plašo līci, ostu un pludmali. Turpinājumā pa līkumotu ceļu brauksim augšup kalnos, līdz sasniegsim „Es Colomer”- 232 m augsto skatu punktu,no kura paveras plaša salas ainava. Mums būs nepieciešamas 10 minūtes, lai no šīs pārsteidzošās klints nobrauktu lejā
pie Formentoras pludmales. Formentoras pludmale ir viena no pašām skaistākajām Maljorkā. Ja laikapstākļi atļaus, tad no Formentoras ar kuģīti atgriezīsimies Puerto de Polensa, kur mums tiks dots brīvs laiks. Ekskursijas turpinājumā aplūkot slavenās Pūķu alas. Pēc Pūķu alu apmeklējuma vēl azbrauksim uz skatu laukumu „Des Falcons”. Ekskursijas ilgums ~ 9 h.
Cena: 87 EUR (autobuss, krieviski runājošs gids, kuģīša biļete, ieeja Pūķu alās un pusdienas).

12. aprīlis plkst. 20:40 transfērs no viesnīcas uz lidostu

Bērniem līdz 12 g. ekskursijas par puscenu!


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Visu informāciju par izbraukšanu, kā arī attiecīgos ceļojuma dokumentus jūs saņemsiet savā e-pastā aptuveni 2 dienas pirms ceļojuma sākuma!

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu: NOTEIKUMI

 

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!