Avio ceļojums Spānija un Francija – Tūre uz Costa Brava piekrasti un Azūras krastu – Atpūta un ekskursijas


Ceļojuma datums:

17.06.2018 - Stop sale


Pamata komplekts 299€  

+ Ekskursiju komplekts 189€

standarta numurs 1/2 DBL


Avio ceļojums Spānija un Francija – Tūre uz Costa Brava piekrasti un Azūras krastu – Atpūta un ekskursijas


Avio ceļojums Spānija un Francija – Tūre uz Costa Brava piekrasti un Azūras krastu – Atpūta un ekskursijas

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 6 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (cenā iekļauts: lidojums – bagāža – transfērs – viesnīca – brokastis – ekskursijas),

vai pamata komplekts + transfērs (cenā iekļauts: lidojums – bagāža – transfērs – viesnīca – brokastis).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku.

Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā 160 € (norādiet komentāros pie pasūtījuma). 

Lai pasūtītu citus izmitināšanas variantus vai papildus ekskursijas, kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu, nospiediet “Rezervēt” un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas vai arī sazinieties ar operatoru! 

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā – “Izbraukšanas Grafiks”.


Ceļojuma programma:

1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā (~21:45) (precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1 – 2 dienas pirms brauciena).

Lidojums Rīga – Žirona (~23:45- 2:15).

2. DIENA

Transfērs uz 3 * viesnīcu Costa Brava piekrastē (viesnīca atrodas ne tālāk kā 600 m no jūras).

Atpūta.

Brokastis.

Atpūta pie jūras. Pusdienas viesnīcā (par papildus maksu).

Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens uz Barselonu.

Barselona – Katalonijas galvaspilsēta. Tā ir slavena ne tik daudz ar savu viduslaiku centru, cik ar neparastajām jūgendstila celtnēm – Antonio Gaudi un citu arhitektu mākslas darbiem. Pārgājiena ekskursijas laikā pa pilsētu iepazīsim skaisto Barselonas katedrāli – Svētās ģimenes baznīcu (Sagrada Familia), kas ir galvenais Antonio Gaudi arhitektūriskais mākslas darbs. Turpināsim iepazīt Antonio Gaudi darbus – viens no viņa šedevriem ir Casa Mila ēka, kuru vietējie iedzīvotāji sauc par La Pedrera (“Akmeņlauztuve”).

Turpinot ceļojumu pilsētā, nokļūsim Paseo de Lluís Companys alejā, kas ved uz izstādes laukumiem Citadeles parkā, kur galvenais apskates objekts ir Triumfa arka. Baudot pilsētas skaistumu, mēs dosimies uz vienu no skaistākajām vietām – Montžuika kalns, tā nogāzes burtiski ir noklātas ar apskates objektiem: Nacionālā pils (The Palau Nacional), arhitektūras parks “Spāņu pilsētiņa”, “Maģiskā strūklaka” un Vācijas izstādes paviljons, kuru projektējis Ludvigs Mīss van der Roe. Te Jūs redzēsiet dažādas “Olimpiskā apļa” sporta būves, kuras tika uzceltas 1992. gada Olimpiskajām spēlēm. Mūsu ekskursijas nobeigumā apmeklēsim Barsa laukumu – vienu no vislielākajiem laukumiem valstī, kura galvenais apskates objekts ir milzīgā strūklaka, kas atrodas laukuma centrā.

Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (par papildus maksu).

3. DIENA

Brokastis.

Atpūta pie jūras.

Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens uz Žironu un Tosu de Maru.

Žironas viduslaiku rajoni vēl līdz mūsdienām ir saglabājuši dažādus notikumus, kas norisinājušies gadsimtu gaitā. Ne velti šo pilsētu dēvē par pasakaino pilsētu: pārakmeņojusies ragana, kura joprojām biedē vietējos bērnus, Svētais Narciss, kas izglāba pilsētu ar mušu palīdzību, trīsgalvainais briesmonis Žerio, Kokoons (krokodīla un tauriņa krustojums), kas peld pār upi – tie ir tikai daži no tēliem, par kuriem Jūs uzzināsiet ekskursijas laikā, pastaigājoties klusajās vecpilsētas ieliņās.

Avio ceļojums uz Spāniju un Franciju - Tūre uz Costa Brava piekrasti un Azūras krastu - Atpūta un ekskursijas

Tālāk dosimies uz nelielo Spānijas pilsētiņu austrumos – Tosu de Maru. Pilsēta atrodas mājīgā līcī, blakus klinšainam krastam, kur klintis veido skaistas un dziļas grotas. Šaurajās pilsētas ieliņās atrodas saldumu, suvenīru un bruņinieku bruņu veikaliņi. Paejot tiem garām, nonāksim pie ļoti skaistas 18. gs. baznīcas – Església de Sant Vincent. Tālāk – gleznaina palmu piekraste Passeig del Mar, kur vienā pusē atrodas virkne restorānu, bet otrā – Lielā pludmale (Gran Playa).

Galvenā Tosas de Maras apskates vieta un vērtīgākais vēsturiskais objekts – simbols – viduslaiku cietoksnis, kas slejas virs pilsētas. Cietoksnim ir vairāk nekā 800 gadu un tas tiek uzskatīts par visskaistāko Katalonijas piekrastē. Augšup var doties pa serpentīna ceļu tieši no Lielās pludmales – ar vilcieniņu vai kājām, pa ceļam apbrīnojot bronzas skulptūras. No cietokšņa sienām paveras brīnišķīgs skats uz Lielo pludmali, uz Albatrosa pieminekli, uz Minervas statuju, uz blakus esošajām klintīm un uz bezgalīgajiem jūras plašumiem.

Cietokšņa virsotnē atrodas Camino de la Luz bāka, kas, gandrīz jau veselu gadsimtu izgaismo ceļu jūrniekiem. Izņemot cietoksni, Tosa de Marai ir vēl viens simbols – ragana, kuru lelles izskatā var iegādāties jebkurā suvenīru bodītē. Leģenda vēsta, ka šajā vietā agrāk dzīvoja daudzas raganas. Lai nenokļūtu īsto raganu “nagos”, iedzīvotāji karināja pie savām durvīm un logiem leļļu raganas. Savā ziņā tā bija zīme, ka pilsēta ir aizsargāta.

Avio ceļojums uz Spāniju un Franciju - Tūre uz Costa Brava piekrasti un Azūras krastu - Atpūta un ekskursijas

Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (par papildus maksu).

4. DIENA

Brokastis.

Ekskursijas brauciens uz Rupit un Besalu. Pilsētiņas Rupit un Besala atrodas La Gorrocha apgabalā.

Rupit ir neliela senlaicīga pilsētiņa, kas atrodas Pireneju kalnu pakājē 882 m augstumā. Pilsētiņa ir izveidojusies bazalta kalna virsotnē, kuru, savukārt, ir izveidojis sens vulkāns 11 000 gadu atpakaļ. Pilsētas ieliņas ir neparastas un iemieso sastingušo vulkāna lavu. Šī nomaļā vieta ir piesātināta ar miglainu viduslaiku leģendu un tumšo nostāstu garu. Rupit dēvē par raganu pilsētu. Saskaņā ar leģendu, šajā kalna ciematiņā viduslaikos inkvizīcijas laikos ir slēpušās Katalonijas raganas.

Tālāk dosimies uz senlaicīgu pilsētiņu Besalu.

Besala – viduslaiku pilsētiņa Fluvijas upes krastos, kuru romieši izveidoja kā aizsargcietoksni ceļam, kas savienoja Romas impēriju ar iekarotajām Pireneju pussalas zemēm. Pilsētā dzīvo nedaudz vairāk kā 2000 cilvēku. Ierodoties pilsēta, tā Jūs apburs jau no pirmās minūtes. Par centrālo ieeju pilsētā-cietoksnī kalpo septiņlaidumu aizsargtilts, kuru romieši uzcēla 11.-12. gs. Pati Besala ir viduslaiku pils, kur ir virkne senlaicīgu apskates vietu. Šeit ir lieliski saglabājušas viduslaiku romāņu arhitektūras ēkas. 1996. gadā pilsēta tika pasludināta par Spānijas kultūras mantojumu.

Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (par papildus maksu).

5. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ekskursijas brauciens uz “Narbonna – Koljūra”.

Narbonnas pilsētiņas apmeklējums. Pilsēta, kas ir saglabājusi īstās Francijas garu. Majestātiska Sv. Žusta gotiskā katedrāle, īstās Senās Romas neliels ceļa posms, kur pat ir iespējams pastaigāties, kā arī senatnīgas ieliņas, kas ir pilnas ar veikaliņiem, kur ir iespēja iegādāties slavenos, vietējā ražojuma vīnus, sierus un daudz ko citu.

Tālāk dosimies uz Koljūru. Šī ir gleznaina pilsētiņa ar piejūras nogāzēm, uz kurām aug vīnogulāji, pilsētas ieliņas rotā dažādi ziedi un virkne mākslas galeriju. Ņemot vērā pilsētas nelielos izmērus, tā ir bagāta ar dažādām apskates vietām. Koljūrā un tās apkārtnē atrodas cietokšņi, pilis un forti. Viens no galvenajiem pilsētas apskates objektiem ir Église Notre-Dame-des-Anges baznīca, kas vienlaikus kalpoja kā bāka, Sv. Vincenta kapela un Karaliskā pils.

Došanās uz 3 * viesnīcu. Iekārtošanās, atpūta.

6. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ekskursijas brauciens uz “Nica – Kannas”.

Nica ir līdzīga mākslinieka krāsu paletei: oranži dakstiņi uz jumtiem, sarkanas un dzeltenas sienas, raibi zvanu torņi, oriģinālas veikalu izkārtnes, frīzes, kuras rotā ziedu ornaments… Un tas viss apvienojumā ar vietējo kolorītu, dažādiem aromātiem un mūziku. Visvairāk piesaistošā un uzmanības vērtā Nicas daļa viennozīmīgi ir 5 kilometrus garā promenāde – Promenade des Anglais (Angļu promenāde) ar tās greznainajām viesnīcām un garo pludmali. Veco Nicu austrumos norobežo pilskalns. Gandrīz 100 metrus augstā kalnā kādreiz bija cietoksnis un katedrāle. Vecpilsētā Jūs sajutīsiet tipiskās provinces pilsētiņas jautro un rosīgo atmosfēru.

Tālāk dodamies uz Kannām.

Kādreiz slavenās Kannas (Cannes) bija tikai zvejnieku ciemats. Kannas arī tagad nav lielas – tajās dzīvo tikai 70 tūkstoši cilvēku, bet tā ir slavenākā Franču Rivjēras pilsēta un populārs kūrorts. Kruazetas krastmala un festivālu pils ar savu sarkano paklāju pilsētu ir pārvērtusi par sapņu objektu vairākiem tūkstošiem cilvēku visā pasaulē.

Brīvais laiks. Došanās uz 3 * viesnīcu. Iekārtošanās, atpūta.

7. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Brīvais laiks vai pēc vēlēšanās ekskursijas brauciens “Provansa – Monako” (piemaksa 45,00).

Ekskursijas laikā mēs apmeklēsim slaveno Galimār (Galimard) fabriku. Jūs uzzināsiet smaržu ražošanas tehnoloģijas, kā arī, kāda ir metode, lai iegūtu ēterisko eļļu no iepriekš savāktajiem izejmateriāliem, atklāsiet parfimēru daiļrades noslēpumus. Izgatavotās parfimērijas veikaliņā varēsiet iegādāties kādu no parfīmiem.

Turpinājumā redzēsim Tureta pie Lū – viduslaiku ciematiņš. Tureta pie Lū tiek dēvēta par vijolīšu pilsētu, jo pēdēja gadsimta laikā te tiek apstrādāti šie smalkie ziedi. Šodien šajā darbības jomā strādā vairāk kā trīsdesmit darbnīcas un mākslas galerijas. Tālāk dosimies uz Senpoldevānsu. Te ir daži arhitektūras pieminekļi un vēsturiskās ēkas, bet ne jau to dēļ šī vieta ir populāra. Īstu slavu šī pilsēta iemantoja pateicoties dažādiem māksliniekiem, kā arī kino zvaigznēm. Pagājušā gadsimta 20. gados mākslinieki dzīvoja viesnīcā “Zelta dūjiņa” un kā maksu par ēdienu un pajumti atstāja savas gleznas. Šodien viesnīcā šie darbi tiek izlikti goda vietā. 

Tālāk došanās uz Monako.

Monako (Monaco) – tā ir maza neatkarīga valsts-kņaziste, kas ir atbrīvota no nodokļa. Tā ir automašīnu sacīkšu, karaliskās ģimenes pasaule, gleznaini skaistas ostas, kūrorti un pilis. Kņaziste atrodas tikai 15 km attālumā no Nicas un tā ir iedalīta 3 daļās. Pirmā – Monako, tas ir, Rocher klints un Kņazistes pils, kurā tūristi vēro svinīgu karabinieru sardzes maiņu, kuri ģērbušies parādes formās – ziemā melnās, vasarā baltās – saskaņā ar vairāk nekā simts gadus veco rituālu. Otrā pilsētas daļa ir pati pilsēta ar tirdzniecības rajonu Condamine. Trešā daļa ir Monte Karlo ar tā kazino, pirmo spēļu namu Eiropā un vienu no cienījamākajiem un vecākajiem spēļu iestādēm pasaulē, kas uzdāvināja pasaules jēdzienu “kazino”.

Brīvais laiks.

Došanās uz 3 * viesnīcu Marseļas apkārtnē. Iekārtošanās, atpūta.

8. DIENA

Brokastis.

Numuruņi atbrīvošana. Ekskursija uz Marseļu.

Marseļā apskates objekti ir ļoti daudzveidīgi un interesanti. Noteikti uzmanību piesaistīs Vecā Osta, kur 25 000 gadu atpakaļ apmetās uz dzīvi grieķu kolonisti. No tā laika, līdz mūsdienām osta bij un paliek pilsētas sirds. Te var ieraudzīt viduslaiku Sv. Nikolaja un Sv. Jāņa fortus, kas tika izmantoti pilsētas aizsardzībai. Galvenais Marseļas ostas apskates objekts ir slavenajā Aleksandra Dimā romānā “Grāfs Monte-Kristo” pieminētā Ifas pils, uz kuru tūristi var aizbraukt ar laivām vai motorkuģīšiem. Vēl viena slavena Marseļas apskates vieta ir Sv. Viktora abatija, dibināta 5. gs. Viens no slavenākajiem klisteriem viduslaikos, kas vel šodien saglabējis savu varenumu. Daudzas Marseļa apskates vietas tikušas izveidotas pavisam nesen. To vidū Dievmātes bazilika – viens no pilsētas simboliem un viena no lielākajām jaunā laika katedrālēm Francijā, dibināta 19. gs. Noteikti pievērsiet uzmanību Lonšan pils kompleksam, kur atrodas Vēstures muzejs un Tēlotājmākslas muzejs.

Brīvais laiks. Ceļš uz Žironas lidostu.

9. DIENA

Reģistrācijas sākums ~ 1:00.

Lidojums Žirona – Rīga (~ 03.00-7.25).


Avio ceļojums Spānija un Francija – Tūre uz Costa Brava piekrasti un Azūras krastu – Atpūta un ekskursijas

Pamata komplekts, cenā iekļauts:

lidojums Rīga – Žirona – Rīga;

rokas bagāža līdz 5 kg (55сm x 45сm x 25сm);

nododamā bagāža līdz 15 kg (56сm x 32сm x 84сm);

7 naktis 3 * viesnīcās ar brokastīm (divvietīgā izmitināšana);

transporta apkalpošana.


Ekskursiju komplekts – 189 €, cenā iekļauts: 

ekskursija uz Barselonu;

ekskursija uz Žironu un Tosu de Maru;

ekskursija uz “Narbonna – Koljūra”;

ekskursija uz “Rupit un Besalu”; 

ekskursijas brauciens uz “Nica – Kannas”; 

ekskursija uz Marseļu.


Jāmaksā atsevišķi (obligāti): 

obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā – 160 €;

0.5 €/dienā nodoklis par uzturēšanos 3 * viesnīcās Spānijā;

ieejas biļetes apskates un izklaides vietās.


Jāmaksā atsevišķi (pēc vēlēšanās): 

ekskursijas brauciens “Provansa – Monako” – 45 €;

3 vakariņas + 1 pusdienas – 30 €.


Svarīga informācija:

Avio ceļojums Spānija un Francija – Tūre uz Costa Brava piekrasti un Azūras krastu – Atpūta un ekskursijas

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena.

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību, neizmainot pašu tūres programmu.

Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu.

Brīvais laiks būs paredzēts, ja nebūs neparedzētu apstākļu, satiksmes sastrēgumu un citas atkāpes no grafika.

Ekskursijas notiek valodā, kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības visām pasēm parasti jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Aviokompānija Ryanair un Wizz Air nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlaties sēdēt kopā, precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu menedžeriem.

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!


Avio ceļojums Spānija un Francija – Tūre uz Costa Brava piekrasti un Azūras krastu – Atpūta un ekskursijas

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 6 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (cenā iekļauts: lidojums – bagāža – transfērs – viesnīca – brokastis – ekskursijas),

vai pamata komplekts + transfērs (cenā iekļauts: lidojums – bagāža – transfērs – viesnīca – brokastis).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku.

Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā 160 € (norādiet komentāros pie pasūtījuma). 

Lai pasūtītu citus izmitināšanas variantus vai papildus ekskursijas, kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu, nospiediet “Rezervēt” un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas vai arī sazinieties ar operatoru! 

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā – “Izbraukšanas Grafiks”.