Avio сeļojums uz Gruziju un Armēniju – Kaukāza tradīcijas – Atpūta un ekskursijas


Ceļojuma periods:

  • 05.06.2019 - 13.06.2019
  • 17.07.2019 - 25.07.2019
  • 14.08.2019 - 22.08.2019
  • 25.09.2019 - 03.10.2019
  •  23.10.2019 - 31.10.2019

Pamata komplekts no 399 €

Ekskursiju komplekts 159 €

Transfērs 149 €

standarta numurs 1/2 DBL

Gruzija - Armēnija
9
17
399.00€
159.00€
529.00€

no
399.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma


Ceļojums uz Gruziju un Armēniju – Kaukāza tradīcijas 


Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (cenā iekļauts: lidojums – bagāža – transfērs – viesnīca – brokastis – ekskursijas) vai

komplekts bez ekskursijām (cenā iekļauts: lidojums – bagāža – transfērs – viesnīca – brokastis).

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā  – 150 € (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Lai pasūtītu papildus ekskursijas, kalkulatorā izvēlieties pamata komplektu, nospiediet “Rezervēt” un komentāros norādiet ekskursiju nosaukumus, cenas un pārējās vēlamās piemaksas, vai arī sazinieties ar operatoru!

Informācija par izbraukšanu būs pieejama 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā “Izbraukšanas Grafiks”.

Lūgums pievērst uzmanību tam, ka tūres cena var mainīties sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu!


Pamata komplekts, cenā iekļauts:

Lidojums Rīga-Tbilisi-Rīga

Dzīvošana 3 * viesnīcās, 7 naktis ar brokastīm

Rokas bagāža, kas nav smagāka par 8 kg, izmērs 55 х 40 х 20 cm.

Nododama bagāža līdz 20 kg (maksimālais izmērs – 100x50x80cm)

Grupas vadītāja pakalpojumi

Transporta apkalpošana

Ja Jūs ceļojat viens, tad obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā — 150 €.


Ekskursiju komplekts – 159 €, cenā iekļauts:

Transporta apkalpošana

Ekskursija Tbilisi

Ekskursijas brauciens uz Mchetu, Upliscihe

Iepazīšanās ar Armēniju”

Ekskursijas brauciens “Erevāna, Ararata rūpnīca, Gegard klosteris, Garni templis

Ekskursijas brauciens uz Sevana ezeru un Sevanavanku


Papildus pēc velēšanās tiek apmaksāts:

Gala vakariņas restorānā (programmas trešajā dienā) – 25 €

Ekskursijas brauciens “Ararata ieleja un Khor Virap” – 30 €

Ekskursijas brauciens uz Kahetiju, Bodbe – 35 €

Klostera maltīte -15 €

Pusdienas un vīna degustācija – 25 €


Ceļojuma programma:

1.diena

Tikšanās Rīgas lidostā (precīzu tikšanās laiku un vietu skatieties mūsu mājas lapā 1-2 dienas pirms tūres).

Lidojums Rīga-Tbilisi ~23:15-03:25

2.diena

Ierašanās. Transfērs uz viesnīcu. Atpūta.

Brokastis.

Ekskursija Tbilisi (~12:00).

Tbilisi – viena no skaistākajam Aizkaukāza pilsētām. Ekskursijas laikā būs iespēja redzēt un apmeklēt Sv. Trīsvienības Katedrāli (Sameba), kas ir Gruzijas valsts simbols. Tieši šajā katedrālē svētdienās dievkalpojumus notur gruzīnu pareizticīgās baznīcas galva.

Tālāk ceļš vedīs uz Narikala cietoksni. Tur būs iespēja nokļūt ar gondolām. Narikala cietoksnis ir senākais un slavenākais Gruzijas vēsturiskais piemineklis. Tas ir cietokšņu komplekss Vecajā Tbilisi, pilsētnieki to dēvē par „valsts sirdi un dvēseli”. No šejienes varēsiet vērot Tbilisi skatus un iemūžināt visskaistākās bildes.

Gājiens lejup uz vecpilsētu, kur vēlreiz būs iespēja aplūkot Narikala cietokšņa skatus. Pilsētas teritorijā ir sēra pirts vieta. Karstu sērūdeņraža ūdeni piegādā no avota, kas plūst no Mtabori kalna dzīlēm. Kādreiz kvartālu apbūvēja tirdzniecības mājas, amatnieku darbnīcas. Pastaigas ekskursijas laikā pa vecpilsētas ieliņām Tu redzēsi pieminekli režisoram Sergo Paradžanovam, Sioni dievnamu – te glabājas viens no Gruzijas baznīcu svētumiem – Sv. Nino krusts, Miera tiltu – viens no 13 tiltiem pasaulē ar visneparastāko arhitektūru, pastaigāsieties pa Rike parku — jauna atpūtas zona Tbilisi centrā, gar Kūras upi.

Nakts viesnīcā Tbilisī.

3.diena

Brokastis.

Brīvs laiks vai pēc vēlēšanas ekskursijas brauciens uz “Kahetiju, Bodbe, Signagi” (papildus maksa 35 €)

Brauciens uz Gruzijas vēsturisko apgabalu austrumos – Kahetiju. Vīnogulāju apgabals, kas ir brīnumaina vieta vīna darināšanai.

Gruzijas Vīna tuneļa apmeklējums. Gvirabi (tunelis) tiek izmantots vīna noturēšanai. Visu gadu tur ir nemainīga temperatūra: 12 – 14 grādi, bet mitrums – līdz 70%, kas ir ideāli, dabīgi apstākļi vīnam, kas tiek glabāts ozolkoka mucās, gan arī vīnam pudelēs (papildu maksa ieejas biļetei ~no 7 $).

Tālāk dosieties uz Bodbe, slavenāko sieviešu klosteri Gruzijā, kas ir vispāratzītais Gruzijas svētums. Klosteri dibināja Sv. Nino apbedīšanas vietā, un tas ir viens no pirmajiem kristiešu kulta celtnēm Gruzijas teritorijā. Saskaņā ar leģendu, klosteri dibināja pēc cara Miriana pavēles, Sv. Nino laikabiedra. Te būs iespēja nobaudīt „klostera maltīti” (papildus maksa 15 €). Visi tā ieņēmumi tiek virzīti jaunā dievnama celšanai par godu Sv. Nino vecākiem. Pēc pusdienām Jūs varēsi apmeklēt Sv. Nino kapu un ievēlēties vēlēšanos.

Divu kilometru attālumā no Bodbe atrodas Signagi– mīlestības pilsēta, uz kurieni arī vedīs tālākais ceļš. Pilsēta ir būvēta nojauktā cietokšņa vietā, tāpēc tā ir it kā “ieskauta” trījstūrī, ko veido labi saglabājusies pilsētas siena, torņi un vārti. Pilsētā ir saglabāti 19. gs. dzīvojamo māju arhitektūras paraugi Dienviditāļu klasicisma stilā ar gruzīnu elementiem. No jebkura cietokšņa torņa paveras skats uz Alazanas ieleju.

Vakarā (pēc vēlēšanās) būs iespēja nobaudīt vakariņas vienā no labākajiem valsts restorāniem. Te varēsi baudīt gruzīnu ēdienus, folkloru, dzīvo mūziku un dejas! (papildu maksa 25 €)

Ceļš uz viesnīcu.

Nakts viesnīcā.

4.diena

Brokastis.

Ekskursijas brauciens uz Mchetu. Mcheta – viena no senākajām pilsētas apmešanās vietām Gruzijas teritorijā. Ekskursijas laikā būs iespēja apskatīt 11. gs. Svetichoveli dievnamu, ko izveidoja akmens bazilika vietā. Tas kalpoja par gruzīnu tautu garīgo centru.

Šeit mēs apmeklēsim mājas vīna pagrabu un viesmīlīgu gruzīnu lauksaimnieku ģimeni, kur mūs gaidīs garšīgas gruzīnu lauksaimnieku pusdienas un mājās gatavoto gruzīnu vīnu degustācija. Dažādu vīna šķirņu degustācija — sarkanvīns, baltvīns, čača no tradicionālajiem traukiem un vīna darināšanas kultūras vēsture Gruzijā, kuru jums pastāstīs vēsturnieks un vīndaris-degustētājs (piemaksa 25 €).

Tālāk alas pilsētas Upliscihe apmeklējums (ieejas biļetes cena ap 2 $).

Brīvs laiks.

Atgriešanās viesnīcā.

5.diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ceļš uz Armēniju.

Robežas šķērsošana. Robežā Jūs sagaidīs gids.

Ekskursija “Iepazīšanās ar Armēniju”.

Ahtalas baznīcas un klosteru kompleksa apmeklējums. Ahtalas pili 10. gs. ir uzcēlis armēņu karalis Dāvids. 1188. gadā tika uzcelta Sv. Dievmātes baznīcas, kuras sienas klāj 12.-13. gs. freskas. Šeit varēsiet redzēt viduslaiku pirti, pasaulē pirmo pieminekli laulības gredzeniem, armēņu karaļu pils drupas, Kaukāzā senāko rūpnīcu, kā arī virkni citu interesantu pieminekļu… Tālāk redzēsim Ahpata klosteri, kuru 977. gadā uzcēlis armēņu karalis Ašots III. Tas ir viens no skaistākajiem kultūras un garīguma pieminekļiem. Šeit darbojās pirmā universitāte Armēnijā, kura tika atklāta 10. gs. Piemineklis ir iekļauts UNESCO sarakstā. Sanain klostera apmeklējums. Sensenos laikos šeit bija maternitātes dievietei veltīts pagānu templis. Piemineklis ir iekļauts UNESCO sarakstā.

Došanās Erevānā. Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.

6.diena

Brokastis.

Ekskursijas brauciens “Erevāna, Ararata rūpnīca, Gegard klosteris, Garni templis”. Ararata konjaka rūpnīcas apmeklējums. Armēņu konjaks Ararats ir viens no labākajiem pasaulē, un šīm zīmolam ir sava unikāla vieta pasaules lielāko uzņēmumus sarakstā. Tālāk Gegard klostera apmeklējums. Šeit Jūs varēsiet redzēt 13. gs. celto baznīcu, kā arī alu tempļus, kas tika celti pagānisma laikos, tagad tie ir pārvērsti par baznīcām. Piemineklis ir iekļauts UNESCO sarakstā. Brīvs laiks, iespēja paēst pusdienas. Tālāk pagānu Garni tempļa apskate. Šīs ir vienīgais bijusī Padomju Savienībā saglabājies pagānu templis. Piemineklis ir iekļauts UNESCO sarakstā.

Tālāk mūs gaida ekskursija Armēnijas galvaspilsētā – Erevānā, kas ir valsts kultūras, ekonomikas un politikas centrs. Lielākā daļa ēku pilsēta centrā ir klātas ar rozā krāsas akmeņiem.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

7.diena

Brokastis.

Brīva diena vai pēc vēlēšanās ekskursijas brauciens “Ararata ieleja un Khor Virap” (piemaksa 30 €).

Ararata ielejas un Khor Virap apmeklējums. Šī  ir nozīmīga vieta visai kristīgai pasaulei. Tieši šeit ir sākusies pasaulē pirmās kristīgās valsts atdzimšana – Armēnijas. Šeit kādreiz atradās Artašat senā pilsēta, no šīs vietas paveras brīnišķīgs skats uz Bībeles Ararātu. Ečmiadzinas katedrāles apmeklējums. Šī ir pasaulē senākā baznīca un armēņu garīgais centrs. Ečmiadzinas muzeja apmeklējums. Tad apmeklēsim 7.gs. celto Sv. Ripsimes baznīcu. Pieminekļi ir iekļauti UNESCO sarakstā. Zvartnoca. Pat šī tempļa drupas ir lieliskas. 7.gs. šī bija pasaulē visaugstākā celtne. Matenadarana apmeklējums. Tā ir pasaulē lielākā seno manuskriptu glabātuve pasaulē.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

8. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ekskursijas brauciens uz Sevana ezeru un Sevanavanku. Sevana ezers ir otrais lielākais augstkalnu ezers. Ar ezeru saistās virkne interesantu un noslēpumainu nostāstu. Sevana klosteri 9. gs. uzcēla karaļa meita. Tālāk seko Idževan vīna rūpnīcas apmeklējums. Vīna degustācija (piemaksa). Idževan vīna rūpnīcas vīni un konjaki ir vieni no labākajiem, kas tiek ražoti Armēnijā. Tālāk Gošavanka apmeklējums. Šim 12. gs. kompleksam bija lielā nozīme viduslaiku Armēnijā.

Robežas šķērsošana. Došanās Tbilisi lidostā.

Ierašanās Tbilisi. Brīvs laiks.

Pēc vēlēšanās, vakariņas Tbilisi (piemaksa).

Transfērs uz lidostu.

9. diena

Lidojums Tbilisi-Rīga ~04:10-06:30


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapas sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena.

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību,  neizmainot pašu tūres programmu.

Brīvais laiks būs paredzēts, ja nebūs neparedzētu apstākļu, satiksmes sastrēgumu un citas atkāpes no grafika.

Ekskursijas notiek krievu valodā.

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Latvijas nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti.

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu: NOTEIKUMI

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!


 

Gruzija - Armēnija
9
17
399.00€
159.00€
529.00€

no
399.00€
1 ceļotājam

Izpārdots!

Vietas pēc pieprasījuma