Avio ceļojums uz Japānu – Tokija – Odaiba – Fudzi (no Tallinas)


CEĻOJUMA DATUMI:

  • 29.11.2020 - 07.12.2020

Pamata komplekts no 899  
+
Ekskursiju komplekts 399  
Komplekts bez ekskursijām
no 1288 €
standarta numurs 1/2 DBL

Vienam pieaugušajam vai bērnam no 12 gadiem, lūdzu, izvēlēties:

pamata komplekts + ekskursiju komplekts (cenā iekļauts: lidojums + rokas un nododamā bagāža + transfērs + viesnīca + brokastis + ekskursijas) vai 

komplekts bez ekskursijām (cenā iekļauts: lidojums + rokas un nododamā bagāža + transfērs + viesnīca + brokastis).

Ja Jūs ceļojat viens, piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā – 270 € (norādiet, lūdzu, komentāros pie pasūtījuma).

Visas cenas ir norādītas par vienu cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Ja ir kāda papildu informācija vai vēlmes, kas mums būtu jāņem vērā, norādiet tās komentāros pie ceļojuma rezervēšanas vai arī sazinieties ar mūsu konsultantiem!

Visu informāciju par izlidošanu Jūs saņemsiet savā e-pastā aptuveni 1-2 dienas pirms ceļojuma sākuma, tā būs pieejama arī mūsu mājaslapas sadaļā “IZBRAUKŠANA”. 

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzu, precizējiet aktuālās cenas un vietu skaitu, sazinoties ar mūsu konsultantiem! 


Pamata komplekts, cenā iekļauts

lidojums Tallina – Tokija – Tallina (Turkish Airlines);

rokas bagāža līdz 8 kg;

nododamā bagāža – ne vairāk kā 2 somas, katras somas svars ne vairāk kā 23 kg;

transfērs;

6 naktis 3 * viesnīcā pēc Fortūnas sistēmas (apmešanās DBL numuriņos) ar brokastīm;

grupas vadītāja pakalpojumi.

SVARĪGI!

Viesnīcās ir tikai DBL numuriņi (divvietīgas, neliela izmēra gultas: gultas platums 140 cm, numuriņu platība: 12.98 ~ 13.61 ㎡).


Ekskursiju komplekts – 399 , cenā iekļauts:

ekskursijas programma – Fudzi;

transfērs uz Odaibu – nākotnes pilsētu;

divu dienu ekskursijas programma – Tokija + Odaiba;

ekskursijas programma – Nikko;

ekskursijas programma – Kamakura + Yokohama.


Papildus tiek apmaksāts (obligāti)

obligātā piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu numuriņā – 270 €;

papildus tiek apmaksāta ceļa-transporta nodeva – 10 € (maksas ceļi, autostāvvietas, dzeramnauda);

ieejas biļetes apskates un izklaides vietās.


Papildus tiek apmaksāts (pēc vēlēšanās):

austiņas ekskursijām – 10 €;

fiksētas vietas autobusā – pēc pieprasījuma (15 €/pers.).


CEĻOJUMA PROGRAMMA

Norādītajiem izlidošanas laikiem ir tikai informatīvs raksturs un 1-2 dienas pirms lidojuma tas jāprecizē sadaļā “IZBRAUKŠANA”. 

1. DIENA

 Lidojums Tallina – Tokija, (precīzu tikšanās laiku un vietu skatieties mūsu mājas lapā 1-2 dienas pirms tūres).

1 TK1422 L  SU 29NOV  TLLIST HS1 X 1300 1725 Y M01.1E
2 TK 198 L  MO 30NOV  ISTHND HS1   0155 1945 Y M01.2E
3 TK 199 L  SU 06DEC  HNDIST HS1 X 2255 0545*Y M02.1E
4 TK1423 L  MO 07DEC  ISTTLL HS1   1445 1710 Y M02.2E

2. DIENA

Ierašanās Tokijā vakarpusē.

Transferts uz viesnīcu.

Iekārtošanās, atpūta.

3. DIENA

IEPAZĪŠANĀS AR TOKIJU

Brokastis.

Ekskursijas programma „Divu dienu ekskursija Tokijā”.

Tokija – Japānas galvaspilsēta. Tā ir viena no lielākajām un ietekmīgākajām „austošās saules zemes” pilsētām. Tokijas iedzīvotāju skaits pārsniedz 13 milj. cilvēku atzīmi. Tokija ir viena no jaunākajām valsts pilsētām, vienlaicīgi apvienojot gan senatnes, gan modernuma pazīmes. Milzīgu debesskrāpju ēnā var ieraudzīt pavisam mazās mājiņas, kuras brīnumainā kārtā ir saglabājušās pēc postījumiem, kā arī mazās šauras ieliņas, kurām pat nav nosaukumu. Milzīga megapole ir vienlaikus slavena ar tās seniem austrumu arhitektūras pieminekļiem un mūsdienu apskates objektiem. Ekskursijas laikā redzēsim: Tokijā lielāko jūras velšu tirgu – „Cukidži tirgus”; Ginza rajonu: valsts visdārgākais rajons – Ginza (viena zemes kvadrātmetra cena rajona teritorijā ir aptuveni ~100 000 dolāru); pauzes, lai uztaisītu bildes: Nihonbashi tilts, Imperatora pils, Akihabara rajons. Asakusa rajons: Kaminarimon pērkona vārti, tirgotāju iela Nakamise. Sensoji templis: visslavenākais Tokijas budisma templis, kas ir celts 7 .gs. Asakusa templis: templis ir pārdzīvojis 1945. gada bombardēšanu). Pusdienas (papildu maksa). Tālāk TV torņa apmeklējums (brauciens ar metro: JPY 340 un uzkāpšana tornī JPY 3000, pēc vēlēšanās). Tokyo Sky Tree – poētiska nosaukuma tulkojums ir „Tokijas dievišķīgs koks”. 634 m augsta konstrukcija ir pasaulē vislielākais telekomunikāciju tornis. Brīvs laiks. 

Atgriešanās viesnīcā.

4. DIENA

PASAKAINA ODAIBAS SALA

Brokastis. Ekskursijas programma „Divu dienu ekskursija Tokijā un Odaibas salas apmeklējums”.

Ekskursijas laikā apmeklēsim: Meidzi sintoistu svētnīca: viena no slavenākajiem Tokijas kulta svētnīcām. Viena no godājamām un visvairāk apmeklētājām valsts reliģijas vietām. Tā tika uzcelta 1920. gadā; Haradzuku rajons – Tokijas modernais kvartāls. Sibujas ielu krustojums (leģendārais ielu krustojums, piemineklis Hatiko).

Pusdienas (papildu maksa).

Tālāk dosimies uz Odaibas salu. Odaiba – liela mākslīgās izcelsmes sala Tokijas līcī, kuru ar Tokijas centru savieno Varavīksnes tilts. Vēsture saka, ka pāris gadu atpakaļ šeit ir bijusi milzīga atkritumu izgāztuve.
Ekskursijas laikā apmeklēsim Piejūras parku (Brīvības piemineklis, Varavīksnes tilts). Show room „TOYOTA City Showcase”. Automobiļu muzejs „Vēsturiska garāža”.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

5. DIENA

EKSKURSIJA VĒSTURĒ

Brokastis.

Ekskursijas programma „Kamakura un Jokohama”. 

Kamakura izraisa lielu tūristu interesi, pateicoties virknei saglabājušos seno pieminekļu un tempļu. Turklāt pilsētā ir maigs klimats, bet pašu pilsētu no trim pusēm ieskauj meži. Ekskursijas laikā redzēsim: Hokokuji templis – Bambusa templis un tējas ceremonija (piemaksa: JPY 1200), templis pieder Rinzai sektas lielajam Kenchoji klosterim. Tas tika dibināts 1334. gadā.

Pusdienas Komati-dori tirdzniecības ieliņā (piemaksa). Tālāk seko Hasedera tempļa apmeklējums (piemaksa JPY 250). Kotoku-in templis – Lielais Buda (papildu maksa JPY 170). Templis ir slavens ar tā „Lielo Budu” – monumentāla atklāta Budas bronza statuja, kas ir viens no atpazīstamākajiem Japānas simboliem. Statuja ir aptuveni 13.35 m augsta, ieskaitot pamatu, tās svars ir aptuveni 93t.

Došanās uz Jokohamas pilsētu – otru lielāko pilsētu Japānā, kā arī lielākā ostas pilsēta, kas atrodas Tokijas līča krastā. Tālāk seko Landmark Tower debesskrāpja apmeklējums (papildu maksa JPY 1000) – visaugstākais debesskrāpis Japānā, kura virsotnē atrodas Sky Garden („Debesu dārzs”) skatu tornis. Tornis augstums sastāda ~296 m, debesskrāpī ierīkots pasaulē ātrākais lifts; ekskursijas laikā arī redzēsim „Yokohama Bay Bridge” – skaists piekartilts, kura garums ir ~860 m. Tilts tika uzcelts 1989. gadā. Tas ir viens no visgarākajiem tiltiem pasaulē. Tālāk Jūs varēsiet apmeklēt slaveno Yokohama Chinatown. Yokohama Chinatown ir lielākā Čainatauna ne tikai visā Japānā, bet arī Āzijā, kā arī viena no lielākajiem pasaulē. Te atrodas ~ 600 ķīniešu tematisku veikaliņu, bodīšu, restorānu un kafejnīcu. Tās vēsture ir ~ 150 gadus sena.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā, atpūta.

6. DIENA

SVĒTS KALNS

Brokastis.

Fudzi vai Fudzijama kalns ir viens no galvenajiem Japānas apskates objektiem. Japānā Fudzi kalns ir svēts, un ikvienam valsts iedzīvotājam vismaz reizi mūžā jāuzkāpj tā virsotnē.

Fudzijama – tas ir aktīvs vulkāns, ka atrodas Honshu salā, Fudzi-Hakone-Idzu nacionālajā parkā. Uz doto brīdi vulkāns gandrīz nav aktīvs. Pēdējais izvirdums tika fiksēts 1707.—1708. gados.

Ekskursijas laikā redzēsim:

Kavagutiko un Saiko ezeri; Saiko Iyashino-Sato Nenba – koka mājiņu ciemata muzejs (papildu maksa JPY 300). Pusdienas: tradicionāls vietējais ēdiens – Hoto nūdeles (cena: JPY1100). Tālāk dosimies uz karstiem avotiem (cena: JPY 800).

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

7. DIENA

TOKIJAS LĪCIS

Brokastis.

Došanās autobusu-gājēju ekskursijā “Tokijas līcis”.

Tokijas līcis ir Klusā okeāna līcis Japānā. Šeit atrodas virkne ostu, tai skaitā viens no lielākajiem Āzijā – Jokohamas osta.

Ekskursija sāksies ar Misaki ostas apmeklējumu – tunča pilsētu. Neliels Misaki zvejnieku ciematiņš atrodas Tokijas līča ietekā, Miura pussalā, aptuveni 65 km attālumā no Tokijas centra. Šeit ir virkne kafejnīcu, kas piedāvā firmas ēdienus no tunča, kā arī šī vieta sniedz salīdzinoši lētu atpūtu.

Došanās ar prāmi uz Nokogiri kalnu (papildu maksa par prāmi ~ 10 €), ilgums ceļā aptuveni 40 min. Nokogiri kalns – salīdzinoši neliels kalns (329 m virs jūras līmeņa), kas ir slavens ar neparastas formas klintīm un skaistiem skatiem. Kalna skatu laukumā pacelsimies par virvju ceļu (papildu maksa 5 dolāri). Pacelšanās aizņem 4 min. No kabīnes loga paveras neparasta Tokijas līča un kalnu panorāma.

Tālāk apmeklēsim Nihondze templi (papildu maksa 16 dolāri), kas atrodas Nokogiri kalna dienvidu pakājē. Šo seno templi dibināja 725. gadā, šeit Jums būs iespēja redzēt: milzīgu Budas statuju, kuras augstums ir 31 m. Statuja ir uztaisīta no Nokogiri kalna akmeņiem.

Brīvs laiks, iespēja ieturēt pusdienas.

Tokijas līcī ir mākslīgas izcelsmes sala, kas ir piekrastes atpūtas zona Tokijas līcī, tā savieno pilsētu Kavasaki ar Kisaradzu pilsētu. Tieši tur mēs dosimies turpinājumā!

Brauciens notiks cauri Tokyo Bay Aqua Line tunelim, kura garums ir 9600 m, tas ir ierīkots okeāna dibenā, 57 m dziļumā.

Tokyo Bay Aqua Line toneļi un tilts tika atklāti 1997. gadā. Tokyo Bay Aqua Line – ceturtais garākais tunelis pasaulē, tā lielākā daļa atrodas zem ūdens. Aqua Line – pasaulē garākais automobiļu zemūdens tunelis. 

Ceļojuma laikā mēs brauksim pāri tiltam, Jums būs iespēja vērot Tokijas līča skatus, brauciens turpināsies pa tuneli.

Ierašanās salā, kur Jums būs iespēja atpūsties, ieiet veikalos, vērot ainavas un Fudzi kalna skatus.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

8. DIENA

SAYŌNARA, JAPĀNA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Transferts uz Odaibu, kur Jums būs brīvs laiks „nākotnes pilsētas” apmeklēšanai ar virkni izklaides iespēju un tirdzniecības centru.

Vakarā transferts uz lidostu.

Lidojums Tokija – Tallina (ar pārsēšanos Stambulā)

9. DIENA

Ierašanās Tallina.


SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Viesnīcās ir tikai DBL numuriņi (divvietīgas, neliela izmēra gultas: gultas platums 140 cm, numuriņu platība: 12.98 ~ 13.61 ㎡).

Latvijas Republikas PILSOŅI drīkst ceļot bez vīzas.

Latvijas Republikas NEPILSOŅIEM nepieciešama vīza – 55 €.

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “IZBRAUKŠANA” 1-2 dienas pirms brauciena.

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas.

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību, neizmainot pašu tūres programmu.

Brīvais laiks būs paredzēts, ja nebūs neparedzētu apstākļu, satiksmes sastrēgumu un citas atkāpes no grafika.

Ekskursijas notiek krievu valodā. 

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām.

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.

Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti.

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņu un nepilsoņu pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

Aviokompānija Ryanair un Wizz Air nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlaties sēdēt kopā, precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžeriem.

Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu: NOTEIKUMI

 

Patīkamu atpūtu novēl 3 TRAVEL komanda!